کارشناسی ارشد

elham69

عضو جدید
سلام به همه من ترم 3 مخابراتم می خواستم راهنمایی کنید از کی بکوب برای ارشد بخونم و بیشتر روی چه درسایی تمرکز کنم؟ممنون

maisam_k1

عضو جدید
سلام عزیز
از همین الان اگه شروع کنی میتونی به دنبال رتبه های خیلی خیلی خوب باشی
باید از الان اون کتابهایی که برای ارشد مییادو خوب بخونی
یعنی از رفرنس کاملا بخونیو مسلط شی
و از ترم 7رو تستس کار کنی
تست از الان خیلی زوده فقط الان رو رفرنس کار کن;)

erfan660

عضو جدید
سلام.منم ترم 3 مخابراتم.باید بگم رشته سختی برای ارشد هست ولی از الان اگه شروع کنی میتونی 1جای خوب قبول بشی.من از الان شروع کردم.برای ترم 3 کتاب الکترومغناتیس چنگ یا بالانیس رو تهیه کن ولی انتظار نداشته باش همشو بخونی.خیلی سخته و استاد ما گفت که 1 تابستون روش وقت گذاشته.مدار هم جبه دار بخون.ریاضی مهندسی هم روی مفاهیم تکیه کن.این 3 درس توی این ترم و ارشد خیلی مهمه.زبان هم فرموش نشه...........به امید پیروزی

arash250

عضو جدید
سلام
دوستان من هم مخابراتی هستم و قصد ارشد رو دارم من رو هم راهنمایی کنید.
من الان ترم 1 آزاد هستم و دوست دارم هر توری شده ارشد دولتی قبول شم و می خوام از الان برنامه ریزی کنم برای آیندم.

خوب من که الان ترم 1 هستم بگید از چه رفرنسی برای
ریاضی 1 و2 // / معادلات دیفرانسیل // ریاضی مهندسی

عجرت با امام زمان

mohandesehsan

عضو جدید
تورو خدا کمک کنید

تورو خدا کمک کنید

با سلام به دوستان

من 30 مرداد 87 فارغ التحصیل شدم

ارشد پارسال قبول نشدم

تاریخ اعزامم 1 آبان 88 است

بدون غیبت

آیا میتونم ارشد امسال امتحان بدهم؟لطفا راهنماییم کنید؟

erfan660

عضو جدید
برای ریاضی 1و2 که همون ریاضی عمومی میشه بهترین مرجع کتاب حساب دیفرانسیل وانتگرال توماس.سیلورمن و......ولی همون توماس از همه بهتره.معادلات هم سیمونز یا بویس خوبه.ولی ترم 1 مهندسی نمیدن!!!!!!!از الان ریاضی رو قوی کن..........

آخرین ویرایش توسط مدیر:

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه تاپیک بانام
اونایی که میخوان ارشد89... توی تالار الکترونیک هست
حتما حتما سر بززنید جوابتون میگیرید

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم ترم 3 مخابراتم حتما میخوام ارشدمو یه دانشگاه خیلیی خوب مثل شریف:)))قبول شم
لطفا راهنماییم کنید مثلا چه کتابهایی بخونم؟روی چه درسهایی بیشتر وقت بگذارم؟و......؟؟

alireza_tc_eng

عضو جدید
سلام منم ترم 3 مخابراتم حتما میخوام ارشدمو یه دانشگاه خیلیی خوب مثل شریف:)))قبول شم
لطفا راهنماییم کنید مثلا چه کتابهایی بخونم؟روی چه درسهایی بیشتر وقت بگذارم؟و......؟؟
سلام
فعلاً سعی کن درسای ترمتو خوب بخونی و خوب بفهمیشون .
درسها رو از رو منابعی که استاد معرفی میکنن بخون ( درسای ارشد که معلوم هستن مدار1و2 والکترونیک 1و2و3 و الکترومغناطیس و سیگنال و سیستم و کنترل خطی و ریاضیاتهاوزبان)
و سعی کن هدفتو واظحتر بیان کنی تا بتونی برنامه ریزی بهتری واسش بکنی
موفق باشید.

farnas

عضو جدید

آفرین خیلی خوبه منم میخوام یه جای خوب قبول شم ولی نه شریف .......:biggrin:

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون:gol:
پس درسهای(ریاضی 1و2ومعادلات وآماروریاضی مهندسی)که استادها روشون خیلی تاکید دارند تو امتحان ارشد نمیاد؟؟

alireza_tc_eng

عضو جدید
ممنون:gol:
پس درسهای(ریاضی 1و2ومعادلات وآماروریاضی مهندسی)که استادها روشون خیلی تاکید دارند تو امتحان ارشد نمیاد؟؟
سلام
چرا میاد اگه دقت کنید بالا گفتم ریاضیاتها یعنی معادلات و ریاضی مهندسی که خیلی مهمند و آمار که فکر منم 3 تا سوال میاد و ریاضی 1 و2 که مستقیم ازشون سوال نمیاد ولی خب کاربردی هستم و برای حل سوالای مابقی ریاضاتها و برخی درسای دیگه باید بلد بود

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
پست های بی ارتباط با تاپیک حذف شدند.

;)سلام
من ترم 5مخابراتم بهتون پیشنهاد میکنم که برای قبولی ارشدازهمین ترم 1ازکتابای کمک آموزشی ارشداستفاده کنید

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
فعلاً سعی کن درسای ترمتو خوب بخونی و خوب بفهمیشون .
درسها رو از رو منابعی که استاد معرفی میکنن بخون ( درسای ارشد که معلوم هستن مدار1و2 والکترونیک 1و2و3 و الکترومغناطیس و سیگنال و سیستم و کنترل خطی و ریاضیاتهاوزبان)
و سعی کن هدفتو واظحتر بیان کنی تا بتونی برنامه ریزی بهتری واسش بکنی
موفق باشید.

الکترونیک 3 در کنکور نمیاد

مهندس پری

عضو جدید
سلام
دوستان من هم مخابراتی هستم و قصد ارشد رو دارم من رو هم راهنمایی کنید.
من الان ترم 1 آزاد هستم و دوست دارم هر توری شده ارشد دولتی قبول شم و می خوام از الان برنامه ریزی کنم برای آیندم.

خوب من که الان ترم 1 هستم بگید از چه رفرنسی برای
ریاضی 1 و2 // / معادلات دیفرانسیل // ریاضی مهندسی

اجرت با امام زمان

سلام سال نو مبارک.معادلات نیکوکار-ریاضی مهندسی شیدفر.موفق باشید.

مهتاب 8797

عضو جدید
بچه ها من همین خرداد درسم تموم شد الان شروع کردم واسه ارشد.یعنی دیررررررررررررررررررررررره؟قبول نمی شم.مخابرات می خوام!:cry:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها من همین خرداد درسم تموم شد الان شروع کردم واسه ارشد.یعنی دیررررررررررررررررررررررره؟قبول نمی شم.مخابرات می خوام!:cry:

به نظر من اگه ادم واسه اینکه کاریو بخواد انجام بده و برای انجام اون کار جدیت و اراده کافی رو داشته باشه هیچوقت دیر نیس. فکر میکنید امثاله شما که میخوان کنکور بدن چیکار کردن تا حالا! به جرات میگم هیچی نکردن پس بیخودی به خودتون استرس وارد نکنید سعی کنید ارادتونو قوی کنید مطمعن باشید به هرچی بخواید میرسید.فقط باید با جدیت شروع کنید :D

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه عزیزم دیر نیست به شرطی که از همین الان شروع کنی منابعتو جمعو جورکن شروع کن یکم اولش سخته همین:smile:

alireza_tc_eng

عضو جدید

سلام

نه منم مخابراتی ام و از هفته ی پیش شروع کردم .

زمان بدی نیست فقط برنامه ریزی داشته باش و تلاشتو بکن به یاری خدا بهترین ها از آن تو میشه ...!

kianyict

عضو جدید
سلام بر همه ی مخابراتی ها هیچ وقت برای شروع دیر نیست البته منظورم تا قبل از مهره.پس اگه مثل من کنکور پارسال رو خراب کردین یا برای اولین بار می خواین کنکور بدین یه یا علی بگین و شروع کنین تا مثل همیشه مخابرات گرایش اول رشته ی برق بمونه.

xanth

عضو جدید
سلام دوستان من کارشناسیم الکترونیک بود و ارشد رتبم250 مخابرات شد. انتخاب رشتم هم فقط مخابرات زدم;)
در طول تحصیل دوره کارشناسی اصلا لازم نیست کتابای کمک آموزشی و ارشد و اینا خونده بشه. فقط همون کتابایی که استادا معرفی می کنن. ریاضی شیدفر ، معادلات نیکوکار، مدار جبه دار، و .....
برای ارشدم من خودم 15 تیر شروع کردم ولی اون موقع دیگه فقط کتابای کمک آموزشی مثل پوران و پارسه و مدرسان و اینا. دیگه رفرنس نخوندم.
امیدوارم هرکی به هرچی می خواد برسه.
موفق باشید.:)