کارشناسی ارشد مکانیک_گرایش طراحی کاربردی

کارشناسی ارشد مکانیک_گرایش طراحی کاربردی

• مجموع رای دهندگان
    50

cardesign

عضو جدید
آره جامدات به نظرم بهتره .البته چون پایم تو دینامیک قوی نیست اینطور به نظر میرسه.با این حال دروس ارتعاشات و کنترل پیشرفته هم جالب هستن.شاید بردارم

santacruz

عضو جدید
محل گفتگو+طرح پرسش مباحث درسی_ طراحی کاربردی[/
دوست عزيز سلام
فكر ميكنم شما توي تكميل فبول شديد به هر حال تبريك ميگم
ما كه رفتيم واسه سال بعد
راستي كجا قبول شديد

من سمنان قبول شدم ولی رفتم چه خر تو خری ببود..................

پشیمون شدم از رفتن...میگن خیلیم اذیت میکنن..نمیرم..اشتباه میکنم نمیرم؟

cardesign

عضو جدید

santacruz

عضو جدید
کسی از ورودیهای جدید ارشد طراحی تاکستان هست؟

چند تا پیش دادن؟

تاکستان سخت میگیره طراحیشو؟

cardesign

عضو جدید
نمیدونم منظورتون از چند تا پیش دادن یعنی چی؟ ولی 9 واحد دادن.محاسبات و ریاضیات و محیط
طراحیش به نسبت تبدیلش یه خورده بهتره ولی این ترم فعلا پدرمون در میاد خصوصا محیط و محاسبات

mizz

عضو جدید
سلام

تاکستان طراحی کاربردیشو سخت میگیره؟

ریاضی مهندسی جه منبعی معرفی کرذه؟

فراتی

عضو جدید
جواب

جواب

سلام مهندس
من خودم سمنان میخونم
درسته سخت میگیرن ولی اصلا خر تو خر نیست
اینم بدون که سمنان از تاکستان خیلی بهتره حداقل از نظر سطح علمی
اینم بدون که در آینده خیلی نزدیک میخان دکترای مکانیکم رو بیارن

PAYAM20

عضو جدید
ظاهرا با اومدن دکتر مجذوبی میخوان بترکونن...
از خط و نشون ها در مورد پایان نامه و سمینار میشه اینو فهمید...
ماشالا همون اول کار کلی روحیه دادن بهمون!

دکتر انصاری واسه ریاضیات پیشرفته چنتا منبع گفتن، از جمله وایلی و جلد دوم کریزیک

شایعه دکترای مکانیک همه جا هست... سطح علمی رو هم خروجی دانشگاه و سطح اساتید مشخص میکنه که با یه سرچ کوچیک میشه فهمید...

cardesign

عضو جدید
بله. اشکال نداره بزار بترکونه.من آمادگی کامل دارم واسه سخت گرفتن.فقط حیف که سطح درس ها مثل
بوعلی هست ولی مدرک دانشگاه آزاد!

mizz

عضو جدید
[سلام

بچه ها من ازاد سمنان قبول شدم تکمیل ظرفیت..از بهمن شروع میشه...

میگن خیلی مضخرفه و سخت میگیرن....

میگم سال دیگه تاکستان قبول بشم بهتر نیست؟چون شاغلم نمیخوام سخت بگیرن....

تاکستان میگن طراحیش و راحت میگیرن سمنان خیلی میگن اذیت میکنن...

چیکار کنم ب نظرتون؟

esmail_66h

عضو جدید
سلام
نظر من اینه که به سمنان نرو چون اگه سمنان بری حد اقل 1سال تو واحد پاس کردن عقب می افتی پس چه بهتر این 1سال رو پشت کنکور برای تاکستان بمونی.

cardesign

عضو جدید
آقا همون سمنان بمون.اینجا هم طراحیش سخته.مدیر گروه جدیدش بعلاوه تیم استاداش همشون از بوعلی سینا میان.هنوز 1 ماه نگذشته میگن باید پایان نامه رو انتخاب کنید.

PAYAM20

عضو جدید
کل واحدای نظری ارشد یه ساله.... یه سال عقب افتادن دیگه معنیش چیه؟!!!!

mizz

عضو جدید
سلام
نظر من اینه که به سمنان نرو چون اگه سمنان بری حد اقل 1سال تو واحد پاس کردن عقب می افتی پس چه بهتر این 1سال رو پشت کنکور برای تاکستان بمونی.

سلام

شما سمنان میخونین؟

امروز رفتم انصراف دادم

میگن خیلی گنده...9واحد یعنی 1ترم به تکمیل ظرفیتا میحوان پیش بدن....

تاکستان راحتتر میگیره میگن...کارشناسی که هلو بود...ارشدشو مطمین نیستم

سمنان محاسبات جلسه ای 100صفحه pdfمیده.....

ریاضی مهندسیش 400صفحه جزوه انگلیسی داده معلوم نیست چی هست...تهران جنوب شیدفر معرفی کردن:biggrin::biggrin::biggrin:

تاکستان کارشناسی که خوراک بود 2ترم مهمان بودم راحت پاس شد 36 واحد...ارشدشو مطمین نیستم ولی...اونم البته بچه ها میگن راحت پاس میشی..سمنان هر ترم 3تا اخراجی داره...تاکسستان این حرفا نیست

mizz

عضو جدید
آقا همون سمنان بمون.اینجا هم طراحیش سخته.مدیر گروه جدیدش بعلاوه تیم استاداش همشون از بوعلی سینا میان.هنوز 1 ماه نگذشته میگن باید پایان نامه رو انتخاب کنید.

این که خوبه...شما درسای اختیاریتو بر مبنای پایان نامت بر میداری...بیشتر سراسریا اینجورین....

پایان نامرو سخت میگیره تاکستان ولی حداقل واحد پاس کردن توش امکان پذیره 1کم بخونی اذیت نمیکنن دانشجو رو..

cardesign

عضو جدید

این که خوبه...شما درسای اختیاریتو بر مبنای پایان نامت بر میداری...بیشتر سراسریا اینجورین....

پایان نامرو سخت میگیره تاکستان ولی حداقل واحد پاس کردن توش امکان پذیره 1کم بخونی اذیت نمیکنن دانشجو رو..

من مشکلی ندارم.گفتم که بگم یه موقع نگید نگفته.

santacruz

عضو جدید
[سلام

تراز آخرین فرد قبولی تکمیل ظرفیت طراحی تاکستان چند بود؟؟

adamak021

عضو جدید
من طراحی کاربردی جنوب قبول شدم.البته بیشتر دوست داشتم ساخت علوم تحقیقات بخونم

si136718

عضو جدید
من طراحی کاربردی جنوب قبول شدم.البته بیشتر دوست داشتم ساخت علوم تحقیقات بخونم

سلام
وختتون بخیر
راستی قبولیتونو تبریک میگم منم طراحی کرج قبول شدم
ی سوال داشتم من الان درسای این ترمم ریاضی و محاسبات پیشرفتس +روش تحقیق و مکانیک محیط پیوسته اند
این پروژه پایان نامه که میگن چجوریاس؟از چه ترمی باید بیفتیم دنبالش؟باید بریم تحقیقات بقیه رو بخونبم بعد اونارو توضیح بدیم بعد خودمونم ی تحقیق جدید از خودمون ارائه بدیم؟

tir70

عضو جدید
یه سوال من گرایشم کنترل و ارتعاشاتی...هر کی زمینه کاریش هس میتونه راهنمایی کنه لطف کنه بگه که من ارتعاشاتی کار کنم یا کنترلی؟چه موضاتی بیش تر روبورسه؟

13622012

عضو جدید
اگر دوره ای بمدت 6 ماه و بنام کارشناس و بازرس کار گاه جوشکاری در سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار گردد که شامل فلز کاری و جوشکاری گاز و جوشکاری برق و جوشکاری آرگون و co2 و تست های چشمی جوش و UT و pt , mt باشد وخروجی آن مهندس ماهر و خبره در جوش باشد آیا کسی تمایل داره بیاد ثبت نام کنه ؟
اگر کسی مایل است به ایمیل زیر مشخصات خود را بفرستد 1362smm@gmail.com
من مربی فنی و حرفه ای هستم چند مدت است بفکر اشتغال فارغ التحصیل دانشگاهم و این طرح 6 ماهه که از طرح مشترک 18 ماهه (2800 ساعته ) ایران و آلمان اختباس شده و در حال نوشتن استاندارد آن می باشم لطفا کمکم کنید و پیشنهاد کنید :

عاطفه گمار

عضو جدید
اگه سوال حل شده درمورد ریاضی مهندسی پیشرفته مبحث اغتشاشات پیدا کردین به منم بدین ممنون

بالا