کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

ممنون واسه توضیحات... به نظر شما اگر یه خونه توی افسریه داشته باشه طرف باز هم نمی ارزه بره اونجا؟!!
خواهش می کنم...
به نظر من کاملا ارزش داره. به نظر من واسه همچین فردی بهترین گزینه پردیس کرج، تربیت مدرس و در آخر پاکدشت هست. واسه یه تهرانی پاکدشت رفتن بهترن از دانشگاه شهرستان رفتن هستش. البته بازم این نظر منه.:smile:

behrah

عضو جدید
میخوام یه حرف بزنم واسه همه عجیب و غیر قابل قبوله اما من اعتــــــــــــــــــــــــــــراض دارم :cry:
من هرچی فکر میکنم نمی فهمم چرا درصد هیدرولوژی من اینقدر کم شده :( من فکر میکردم در بدترین حالت 37% بشه الان شده 17%
تا کلیدهارو سازمان سنجش گذاشت من چک کردم خوب یادمه چی رو چی زدم! اون موقع که چک کردم شد 37% بعدا فکر میکردم حداقل دو سه سوالو تصحیح کنن یا حذف کنن که در اون صورت درصد من 40-50% میشد! که به نظر هیچ سوالی رو حتی نگاه نکردن چه برسه بخوان حذف یا تصحیح کنن. چرا توی بقیه پیشبینی درصدهام اینقدر تفاوت نداشتم؟! یکی منو توجیح کنه چی شده؟ :w00:

setare.a

عضو جدید
انتخاب رشته ارشد آب

انتخاب رشته ارشد آب

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
من در رشته هواشناسی کشاورزی رتبه ام 12 شده.
در مدیریت منابع آب 85و
در طراحی سازه 150:
حالا کدومو برم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(M&M)

کاربر بیش فعال
میخوام یه حرف بزنم واسه همه عجیب و غیر قابل قبوله اما من اعتــــــــــــــــــــــــــــراض دارم :cry:
من هرچی فکر میکنم نمی فهمم چرا درصد هیدرولوژی من اینقدر کم شده :( من فکر میکردم در بدترین حالت 37% بشه الان شده 17%
تا کلیدهارو سازمان سنجش گذاشت من چک کردم خوب یادمه چی رو چی زدم! اون موقع که چک کردم شد 37% بعدا فکر میکردم حداقل دو سه سوالو تصحیح کنن یا حذف کنن که در اون صورت درصد من 40-50% میشد! که به نظر هیچ سوالی رو حتی نگاه نکردن چه برسه بخوان حذف یا تصحیح کنن. چرا توی بقیه پیشبینی درصدهام اینقدر تفاوت نداشتم؟! یکی منو توجیح کنه چی شده؟ :w00:

ببینید ریاضی منم 6 درصد کمتر شده.در صورتی که من به جوابام مطمئن بودم و موقعی که داشتم check میکردم دقیقا همون گزینه هایی رو زده بودم که توی کلید بود.حالا نمیدونم چه جروی شد که 6% کمتر شد.
میشه اعتراض داد؟ ولی فکر نکنم بررسی کنن.اینا سوالای غلط رو دوباره تصحیح نکردن چه برسه به این!:razz:

امیدوارم تونسته باشم توجیه!! کرده باشم.

آخرین ویرایش:

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
من در رشته هواشناسی کشاورزی رتبه ام 12 شده.
در مدیریت منابع آب 85و
در طراحی سازه 150:
حالا کدومو برم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام  و با تبریک فراوان

اگه میخوای یه دانشگاه خوب بری بنظر من روی هواشناسی فکر کن. البته بازار کارش هم مهمه. 

دانشگاه های کمی هم هواشناسی داره. درسته؟

واسه منابع فکر کنم اهوازو بیاری.

به علاقه خودتم توجه کن. اینکه هواشناسی رو رتبه خوبی اوردی نشون میده که حتما بهش علاقه داشتی.

sim88sa

عضو جدید
بچه ها سلام با رتبه 82 منابع کجا میشه قبول شد؟ رتبه 45 زهکشی شیراز میاره؟

آیپارا

عضو جدید
کمک!!!!!

کمک!!!!!

[سلام من رتبه 325آبیاری زهکشی و 346 سازه آبی مسال رو آوردم به نظر شما قبول میششم و کجا ؟ضمنا من ساکن زنجانم

آیپارا

عضو جدید
انتخاب رشته ارشد

انتخاب رشته ارشد

سلام دوستان من رتبه امسال آیاریم شده 325 و سازه های ابی 346 من امید قبولی شبانه داشته باشم یا نه؟ :cry:

آیپارا

عضو جدید
انتخاب رشته ارشد

انتخاب رشته ارشد

سلام دوستان من رتبه امسال آبیاریم شده 325 و سازه های ابی 346 من امید قبولی شبانه داشته باشم یا نه؟ :cry:

sim88sa

عضو جدید
اگر منظورتون روزانه و شبانه هست فکر نکنم قبول بشی البته پردیس قبول میشی

sim88sa

عضو جدید
من شیرازیم به نظرتون اهواز ارزش رفتن داره دانشگاه اهواز بهتره یا باهنر کرمان؟

gorgan89

عضو جدید
سلام دوستان من رتبه امسال آبیاریم شده 325 و سازه های ابی 346 من امید قبولی شبانه داشته باشم یا نه؟ :cry:
سلام دوست عزیز
به نظر من اگه واست یکسال پشت کنکور بودن مهم نیس میتونی یه سال بخونی و رتبه خیلی خوب بیاری ولی به نظر من احتمال شبانه هم دارین
اخه اکثر بچه ها شبانه نمیرین

ice@girl

عضو جدید
سلام منم رتبم تو منابع ۸۶شده به نظرتون ارومیه روزانه قبول میشم؟؟واینکه تو دفترچه نوشته واسه ورودی ۹۳ خوابگاه نمیدن اون قضیش چیه ؟؟بعضیا میگن که اونجوری مینویسن ولی بعدا میدن؟؟

gorgan89

عضو جدید
سلام منم رتبم تو منابع ۸۶شده به نظرتون ارومیه روزانه قبول میشم؟؟واینکه تو دفترچه نوشته واسه ورودی ۹۳ خوابگاه نمیدن اون قضیش چیه ؟؟بعضیا میگن که اونجوری مینویسن ولی بعدا میدن؟؟

سلام راستش نمیدونم قبول میشید یا نه ولی در مورد خوابگاه بچه های ما به خاطر همین موضوع بعضی از دانشگاه ها رو انتخاب نکردن
ریسکش خیلی بالاست

(M&M)

کاربر بیش فعال

بنظر من قبولید.

gorgan89

عضو جدید
مگه میشه نشناخت!!!!!!!من الان پشیمونم که چرا از مهر به بعد نخوندم!دیدی امسال منابع آب ظرفیتاش بیشتره!شاید امیدی باشه واسه قبولی!

مهندس من که گفتم بخونین
مهندس شما که قبولی
البته من امروز دانشگاه بودم مثه اینکه هنوز بخش نامه واسه استعداد درخشان نیومده ولی ناراحت نباش
ایشالله که قبولی

ice@girl

عضو جدید
سلام دوستان من رتبم ۸۶ شده تو منابع به نظرتون ارومیه روزانه قبول میشم؟؟بعد ارومیه کجارو بزنم؟؟

baranbrn

عضو جدید
یا عرض سلام خدمت دوستان.
من تو رشته منابع آب رتبه 92 شدم,به نظرتون کجا میتونم قبول شم؟
ارومیه روزانه میشه؟یا شبانه تبریز؟

(M&M)

کاربر بیش فعال
یا عرض سلام خدمت دوستان.
من تو رشته منابع آب رتبه 92 شدم,به نظرتون کجا میتونم قبول شم؟
ارومیه روزانه میشه؟یا شبانه تبریز؟

فکر کنم ارومیه. به این توجه بکن ک ارومیه خوابگاه نداره!