کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلامی دوباره و تبریک خدمت همه دوستان.....
آقا کسی نمی دونه بین تربیت و تهران کدومش بهتره؟(تو منابع آب)
چون من شنیدم که (از بچه های آبیاری) دانشگاه تهران اونی که تو کرج هست بهتره و اونی که زده واحد ابوریحان خوب نیست!
دوستان اگه یه راهنمایی بزنن خیلی خوبه!!!!
با تشکر و تبریک مجدد.....

سلام

رتبه شما چند شده؟

• Like
واکنش ها: n30e

gorgan89

عضو جدید
سلام مهندس!ازطرف منم تبریک!ما رتبه هفت فقط تورو داریم تازه شناختم کی ای!:w21::w30::w14:ایشالا همیشه بهترین باشی من میدونستم تک رقمی میاری آخه پی هرسختی یه راحتیه.بازم تبریک:)

سلام مهندس
عجب :D پس یکی منو شناخت:redface:
خیلی ممنونم
:w27::w27::w27:

• Like
واکنش ها: n30e

(M&M)

کاربر بیش فعال
میخام نظر بچه ها رو هم بدونم
اخه بچه هایی که دارن درس میخونن فضاشو درک کردن دیگه

یکی از دوستام الان تهرانه.میگفت استاداش از نظر برخوردشون با دانشجو خوبن ولی از لحاظ درسی راضی نیست. ولی تربیت محیطش خشکه. 

ha wk

عضو جدید

من تهران بودم کارشناسی.اینجور بت بگم که فقط اسم در کرده !!رتبه ارشدم 27ه ولی امکان نداره برگردم تهران(شبانه منظورمه ها !!)چون از 30 نفر ورودی کارشناسی فقط 1 نفر رتبه زیر 20 آورد !!و کلا 3 نفر رتبه زیر 50 !!بار علمی نمیگم ندارن اما کاریت ندارن خودت باید بری دنبال درس.رفیقم ارشد تربیت مدرس گرفت تموم شد واسه زهکشی میگفت خیلی با کلاس تر و بهتره

(M&M)

کاربر بیش فعال
من تهران بودم کارشناسی.اینجور بت بگم که فقط اسم در کرده !!رتبه ارشدم 27ه ولی امکان نداره برگردم تهران(شبانه منظورمه ها !!)چون از 30 نفر ورودی کارشناسی فقط 1 نفر رتبه زیر 20 آورد !!و کلا 3 نفر رتبه زیر 50 !!بار علمی نمیگم ندارن اما کاریت ندارن خودت باید بری دنبال درس.رفیقم ارشد تربیت مدرس گرفت تموم شد واسه زهکشی میگفت خیلی با کلاس تر و بهتره

ممنونم از راهنمایی که کردن. من که تهران نمیارم. حالا اصفهان چطوره؟

ha wk

عضو جدید
بنظرم باید یه جدولی درست کنیم آخرین قبولی های هر گرایشو واسه هر دانشگاه تو این چند سال اخیر بنویسیم که بچه ها با خیال راحت تری انتخاب کنند دانشگاشونو
همچین چیزی وجود داره تو نت ؟

hesam697

عضو جدید
خوش به حالتون. 19 کمه؟ :razz:

تبریک

اصفهانو میارید. فکر کنم تهرانم احتمالش هست.

ممنون....راستش من اولویت اولم رفتن تهرانه ( حالا یا دانشگاه تهران یا تربیت مدرس ) وگرنه همین مشهد می مونم.....
علاقه زیادی هم به رفتن دانشگاه تهران واحد پاکدشت ندارم چون شنیدم خوب نیس.....تازه شبانه هم نمی زنم.....

(M&M)

کاربر بیش فعال
ممنون....راستش من اولویت اولم رفتن تهرانه ( حالا یا دانشگاه تهران یا تربیت مدرس ) وگرنه همین مشهد می مونم.....
علاقه زیادی هم به رفتن دانشگاه تهران واحد پاکدشت ندارم چون شنیدم خوب نیس.....تازه شبانه هم نمی زنم.....

پس شما فردوسی هستین؟ ازش راضی هستین؟ دکتر علیزاده استادتون بودن؟ از جانب من بهشون سلام برسونید.:smile:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
پاکدشت ابئریحان خوب نیس ؟؟ جدا ؟؟؟
ازچه لحاظ خوب نیس ؟؟
من بعد صنعتی دارم به ابوریحان فک میکنم !!

hesam697

عضو جدید
پس شما فردوسی هستین؟ ازش راضی هستین؟ دکتر علیزاده استادتون بودن؟ از جانب من بهشون سلام برسونید.:smile:

والا به نظر من تو مقطع کارشناسی تو ایران هیچ دانشگاهی نیس که بشه ازش راضی باشی مثلا همین فردوسی با اینکه 12 13تا استاد گروه داره ولی شاید فقط 3 یا 4 تاش خوب باشن....
مثلا یکی همین دکتر علیزاده که با دانشجو حتی در مقطع کارشناسی مثل آدم رفتار میکنه!!!!

hesam697

عضو جدید
پاکدشت ابئریحان خوب نیس ؟؟ جدا ؟؟؟
ازچه لحاظ خوب نیس ؟؟
من بعد صنعتی دارم به ابوریحان فک میکنم !!

والا اولا که خب دانشگاه کلا تو پاکدشت هست و از این بابت یکم سخته و دوما خودشم من شنیدم زیاد خوب نیس......
حالا بازم دوستان اگه اطلاعات جامع تری دارن ( مخصوصا کسایی که درس خونده دانشگاه های تهران هستن ) لطف کنن تو بحث بیان....

آخرین ویرایش:
بین تهران و تربیت دو دلم:(
سلام دوست عزیزم. منم گرگانی ام خوشبختم :smile:
فقط چون بین تهران و تربیت مدرس دو دل هستید می خواستم بهتون بگم که هر دو گروه تقریبا استادای تراز اولی توی تخصص خودشون دارن. به نظر من اگه بیشتر به کارای عددی علاقه دارین تربیت مدرس استادای بهتری توی این زمینه داره. اما وجود دکتر وطن خواه و کوچک زاده توی گروه آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران باعث شده کارای هیدرولیکی خیلی خوبی توی این گروه انجام بشه. رسوب هم دکتر امید (که الان رئیس دانشگاه تهران شده) و دکتر فرهودی انجام میدن و تقریبا همه ازشون راضی هستن. دکتر رئیسی هم کار خاک انجام میدن که خیلی هم باسواد هستن هم مهربون. دکتر عاطفه پرورش هم بیشتر کارای شبکه آبیاری و زهکشی و ایستگاه پمپاژ انجام میدن. به نظر من کلا محدوده کاری و تخصص استادای دانشگاه تهران وسیع تره و انتخاب بیشتری توی کاراتون دارین. اما اگه بخواین برین تربیت معمولا باید عددی کار کنید چون تربیت به خاطر همین کلا مشهوره.
یه مطلب خیلی مهم دیگه ای هم هست اینه که کلا جو عمومی دانشگاه تهران (از جو گروه بگیر تا خوابگاه و مسئولان و فضاهای آموزشی ) بهتر از دانشگاه تربیت مدرس هست. اینجا هم جو پر نشاط تری داره هم به نظر من بچه های قوی تری درس می خونن.
من به عنوان کسی که توی گروه آبیاری و آبادنی دانشگاه تهران درس می خونه بدون شک بهتون می گم که دانشگاه تهران رو انتخاب کنید مگر اینکه واقعا دوست داشته باشید که کارهای عددی انجام بدین.
امیدوارم کمک کرده باشم ;)

والا اولا که خب دانشگاه کلا تو پاکدشت هست و از این بابت یکم سخته و دوما خودشم من شنیدم زیاد خوب نیس......
حالا بازم دوستان اگه اطلاعات جامع تری دارن ( مخصوصا کسایی که درس خونده دانشگاه های تهران هستن ) لطف کنن تو بحث بیان....

سلام حسام عزیز.
من چند تا دوست دارم که کارشناسی شون رو توی دانشگاه ابوریحان بودن و الان با من تو پردیس کرج همکلاسی هستن. چیزی که هست بیشتر اونا می گن که اگه تهرانی نیستید ارزش نداره که پاکدشت رو انتخاب کنید. چون که جو علمی و بچه ها کلا از یه دانشگاه توی شهرستان هم پایین تره. فضای خوابگاهش هم کلا زیاد جالب نیست. دانشگاه هم توی پاکدشت هست که با توجه به نداشتن مترو و بی آر تی، رفت و آمد به تهران خیلی سخته. تقریبا با اتوبوس اگه ترافیک نباشه یک ساعت تا تهران راه هست اونم تا پایانه خاوران. که بعد از اون تا انقلاب باز حدود یک ساعت راه هست. اگه توی شهرستان زندگی می کنید نظر من اینه که اول پردیس کرج رو انتخاب کنید بعد تربیت مدرس و بعد دانشگاه شهر خودتون. اگر هم دانشگاهی مثل شیراز، مشهد یا اصفهان مثلا نزدیکتون هست که دیگه چه بهتر شک نکنید و اونا رو انتخاب کنید چون پردیس پاکدشت اصلا ارزشش رو نداره که از شهرستان اون رو انتخاب کنید.
امیدوارم همگی موفق باشید

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام حسام عزیز.
من چند تا دوست دارم که کارشناسی شون رو توی دانشگاه ابوریحان بودن و الان با من تو پردیس کرج همکلاسی هستن. چیزی که هست بیشتر اونا می گن که اگه تهرانی نیستید ارزش نداره که پاکدشت رو انتخاب کنید. چون که جو علمی و بچه ها کلا از یه دانشگاه توی شهرستان هم پایین تره. فضای خوابگاهش هم کلا زیاد جالب نیست. دانشگاه هم توی پاکدشت هست که با توجه به نداشتن مترو و بی آر تی، رفت و آمد به تهران خیلی سخته. تقریبا با اتوبوس اگه ترافیک نباشه یک ساعت تا تهران راه هست اونم تا پایانه خاوران. که بعد از اون تا انقلاب باز حدود یک ساعت راه هست. اگه توی شهرستان زندگی می کنید نظر من اینه که اول پردیس کرج رو انتخاب کنید بعد تربیت مدرس و بعد دانشگاه شهر خودتون. اگر هم دانشگاهی مثل شیراز، مشهد یا اصفهان مثلا نزدیکتون هست که دیگه چه بهتر شک نکنید و اونا رو انتخاب کنید چون پردیس پاکدشت اصلا ارزشش رو نداره که از شهرستان اون رو انتخاب کنید.
امیدوارم همگی موفق باشید

ممنونم از راهنمایی که کردین. اصفهانو چطور ارزیابی میکنید؟ گرایش من منابعه.

ممنونم از راهنمایی که کردین. اصفهانو چطور ارزیابی میکنید؟ گرایش من منابعه.

خواهش می کنم. من از افرادی که آبیاری و زهکشی یا حتی سازه در اصفهان می خونن پرسیدم اکثرا از دانشگاه راضی هستن. اما واقعیت از وضعیت گرایش منابع اونجا خبری ندارم. شرمنده

behrah

عضو جدید
سلام حسام عزیز.
امیدوارم همگی موفق باشید
ممنون واسه توضیحات... به نظر شما اگر یه خونه توی افسریه داشته باشه طرف باز هم نمی ارزه بره اونجا؟!!