کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

moharrami.e

عضو جدید
rahnemaee

rahnemaee

mikhastam raje be manabe azmun arshade reshteye sazehaye abi rahnemaeem konid.inke chi che ghad bekhunam?az key shuru konam?

bafarhad55

عضو جدید
entekhabe reshte

entekhabe reshte

salm.dostane azizam.man daneshjoe karshenasie ab hastam,arshad rotabm shode 350 hala bemanad ke ye eshkali to yk az darsam hass,be nazaretonm entekhab reshte konam?ag are chiaro meyar garar bedam,va ink bazar kare gerayeshe abyari zehkeshi chetorie?mishe to sathe arshad kar peyda kard?alabate kare khob haaa.ya ag gabol nasham beram sarbaziiii??

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان گرامی
من رتبه 30 گرایش منابع آب شدم
برای انتخاب رشته بین دانشگاههای مشهد ،تبریز ،همدان و شبانه تهران شک دارم میشه لطفا راهنماییم کنید ؟

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گرامی
من رتبه 30 گرایش منابع آب شدم
برای انتخاب رشته بین دانشگاههای مشهد ،تبریز ،همدان و شبانه تهران شک دارم میشه لطفا راهنماییم کنید ؟

سلام

تبریک میگم به شما و همه دوستانی که مجاز برای انتخاب رشته شدند

در مورد ظرفیت دانشگاه ها برای گرایش منابع آب اطلاع زیادی ندارم

ولی انتخاب دوره شبانه بستگی به موقعیت خودتون داره که بخواهین برای ادامه تحصیلتون هزینه کنید یا نه

درمورد دانشگاه ها هم باید ببیند که کدوم دانشگاه از نظر منابع آب قوی تره اون رو اولویت بزارید، من فکر میکنم مشهد نسبت به تبریز و همدان ارجحیت داشته باشه

موفق باشد!

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam doste man.man abyari zehkeshi sherkat kardam .rotbam shode 259.be nazareton man koja ghabol misham

سلام
تبریک میگم
با توجه به ظرفیت رشته ها در دفترچه انتخاب رشته میتونید تا حدودی حدس بزنید که کجا قبول میشید!

موفق باشید

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من رتبم شده 24 تو رشته زهکشی . ترازم شده 7300
ولله میخوام به ترتیب اینا رو بزنم
تهران.کرج
تربیت مدرس
تهران.ابوریحان
فردوسی
صنعتی اصفهان
احتمالا دومی یا سومی قبولم. اطلاعات کامل از وضعیت پردیس ابوریحان میخوام کسی هست کمک کنه؟

سلام

تبریک میگم انشالله دانشگاه مورد علاقتون قبول میشید

ابوریحان حتما قبولید ;)

sahar 87

عضو جدید
slm bacheha......
man rotbeye 57 sazehaye abi ro avordam
be nazaretun rozaneye tabriz ya shabaneye tehran dar miyam??

mochen1368

عضو جدید
من رتبه م 215 شده
میخواستم بدونم امیدی هست روزانه آبیاری زهکشی قبول شم؟
کسی از رتبه آخرین قبولی پارسال دانشگاه زابل یا بیرجند خبر داره؟

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رتبه م 215 شده
میخواستم بدونم امیدی هست روزانه آبیاری زهکشی قبول شم؟
کسی از رتبه آخرین قبولی پارسال دانشگاه زابل یا بیرجند خبر داره؟

سلام دوست عزیز

من اطلاعی از رتبه های پارسال ندارم

ظرفیت دانشگاههارو تو دفترچه انتخاب رشته چک کنید ببینید چند نفر روزانه میگیرن!

mochen1368

عضو جدید
سلام دوست عزیز

من اطلاعی از رتبه های پارسال ندارم

ظرفیت دانشگاههارو تو دفترچه انتخاب رشته چک کنید ببینید چند نفر روزانه میگیرن!

منم میدونم باید این کارو کرد ولی اینها ملاک قبولی نیست و باید با استفاده از رتبه های قبولی پارسال دانشگاه ها انتخاب رشته کرد.مثلا پارسال با رتبه 115 یکی از دوستام چمران قبول شد و یکی دیگه م با رتبه 100 شیراز. ولی بنا بر ظرفیت های دفترچه نباید قبول میشد!

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میدونم باید این کارو کرد ولی اینها ملاک قبولی نیست و باید با استفاده از رتبه های قبولی پارسال دانشگاه ها انتخاب رشته کرد.مثلا پارسال با رتبه 115 یکی از دوستام چمران قبول شد و یکی دیگه م با رتبه 100 شیراز. ولی بنا بر ظرفیت های دفترچه نباید قبول میشد!

ووواااااااااااااااااای خدایاااااا چقدر ظرفیت ها بالا رفته، اینا روزانه بودن یعنی!!!!:surprised: :w22:

آره دیگه قبولی بستگی به نوع انتخاب رشته بقیه دوستان هم داره، ایشالله بقیه طوری انتخاب رشته کنن که شما هم قبول بشید!

armx

عضو جدید
ووواااااااااااااااااای خدایاااااا چقدر ظرفیت ها بالا رفته، اینا روزانه بودن یعنی!!!!:surprised: :w22:

آره دیگه قبولی بستگی به نوع انتخاب رشته بقیه دوستان هم داره، ایشالله بقیه طوری انتخاب رشته کنن که شما هم قبول بشید!
خانوم ياسي روزانه و شبانه بودن فقط واسه دولت سود مي ده مثلا اگه ظرفيت 250 نفر باشه كه 100 نفر شبانه باشه اون 250نفر همش قبول مي شن و 100 نفر فقط به جيب دولت پول واريز مي كنن! از همه بهتر اينه كه كلا ظرفيت پذيرش رو كم كنن! حالا سراسري هم نباشه آزاد قبول مي شن درس تموم مي كنن مي گن ما فوق ليسانس هستيم كار نيست! هر سال اگه 1000 نفر تو رشته ي آ ب فارغ التحصيل شن مگه چقد كار هست كه واسه همشون پاسخگو باشه؟!! از يه طرف استخدام هم نيست! فقط مي تونم بگم خداغ آخرو :cry:عاقبتمونو خير كنه!

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانوم ياسي روزانه و شبانه بودن فقط واسه دولت سود مي ده مثلا اگه ظرفيت 250 نفر باشه كه 100 نفر شبانه باشه اون 250نفر همش قبول مي شن و 100 نفر فقط به جيب دولت پول واريز مي كنن! از همه بهتر اينه كه كلا ظرفيت پذيرش رو كم كنن! حالا سراسري هم نباشه آزاد قبول مي شن درس تموم مي كنن مي گن ما فوق ليسانس هستيم كار نيست! هر سال اگه 1000 نفر تو رشته ي آ ب فارغ التحصيل شن مگه چقد كار هست كه واسه همشون پاسخگو باشه؟!! از يه طرف استخدام هم نيست! فقط مي تونم بگم خداغ آخرو :cry:عاقبتمونو خير كنه!

وقتی با رتبه 100 شیراز روزانه قبول میشه این یعنی فاجعه، یعنی ظرفیت خیلی بالااااااااااااااا رفته!!!!

کاری به روزانه و شبانه و دولت ندارم

دوران ما یادمه که 100-120 به زور روزانه زابل و اینا قبول می شد!

mochen1368

عضو جدید
آره روزانه بودن.از یکی شنیدم گفت پارسال تا 180 روزانه قبول شدن ولی خودشم حدس میزد به حرفش نمیشه اعتماد کرد. الان موندم.تورو خدا کمک کنید چند ساعت دیگه به انتخاب رشته نمونده.

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره روزانه بودن.از یکی شنیدم گفت پارسال تا 180 روزانه قبول شدن ولی خودشم حدس میزد به حرفش نمیشه اعتماد کرد. الان موندم.تورو خدا کمک کنید چند ساعت دیگه به انتخاب رشته نمونده.

متاسفانه اطلاعی از رتبه های سال پیش ندارم!

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا اینقدر نسبت به دونستن رتبه ها برای انتخاب رشته حساس هستید؟؟!!

تا جایی که من اطلاع دارم ترتیب انتخابهاتون تاثیری در قبولی نداره، با توجه به رتبه اتون قبول میشید

مثلا دوستانی که با رتبه های بالا دانشگاه شیراز قبول شدند بخاطر اینه که شاید کسی که رتبه اش خوب بوده بخاطر مسافت دور یا ترجیح دروزه شبانه دانشگاه دیگه ای، شیراز رو انتخاب نکرده

و جا برای رتبه های بالاتر باز شده

نظر من که اینه، شما هم نگران رتبه های پارسال برای انتخاب رشته نباشید

دانشگاه هارو به ترتیب اولویت از رنکینگ بالا به پایین انتخاب کنید!

mochen1368

عضو جدید
چرا اینقدر نسبت به دونستن رتبه ها برای انتخاب رشته حساس هستید؟؟!!

تا جایی که من اطلاع دارم ترتیب انتخابهاتون تاثیری در قبولی نداره، با توجه به رتبه اتون قبول میشید

مثلا دوستانی که با رتبه های بالا دانشگاه شیراز قبول شدند بخاطر اینه که شاید کسی که رتبه اش خوب بوده بخاطر مسافت دور یا ترجیح دروزه شبانه دانشگاه دیگه ای، شیراز رو انتخاب نکرده

و جا برای رتبه های بالاتر باز شده

نظر من که اینه، شما هم نگران رتبه های پارسال برای انتخاب رشته نباشید

دانشگاه هارو به ترتیب اولویت از رنکینگ بالا به پایین انتخاب کنید!
چشم:smile:
آخه اگه بدونم قبول نمیشم میرم سربازی غیبت نخورم:redface:

sianoour

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااام خانوماا و آقایووون مهندس... :)حالتوون چطووووره؟؟
:smile:منم 49 زهکشی شدم... پییییششششششششششششششش به سوی اهواز:D:smile:
کسی از دوستااا هس که قراره باهم هم دوره شییییمممم؟؟؟؟؟:gol::D

yassi66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااام خانوماا و آقایووون مهندس... :)حالتوون چطووووره؟؟

سلام
تبریک میگم
همیشه موفق باشید:gol:

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

تبریک پسر خوووب :heart:

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام
تبریک میگم آقای مهندس پس کو شیرینی:D
ایشالا همیشه موفق باشی:gol:

sianoour

عضو جدید
سلام
تبریک میگم آقای مهندس پس کو شیرینی:D
ایشالا همیشه موفق باشی:gol:
سلام خااانوووم:smile: چی؟؟ هااا؟؟ چی شدهههه؟؟؟ من کیییم؟؟؟ شما کی هستییی؟؟؟ اینجا کوووجاس؟؟؟ شیرینی چیه؟؟؟:D:biggrin:
ممنونم دوست خوبم... ایشالا شمام همیییشه موفق و سربلند باشیید:smile: گمونم شمام شرکت کردید :D چطور شد؟؟؟؟ راضی هستید؟؟؟:gol:

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خااانوووم:smile: چی؟؟ هااا؟؟ چی شدهههه؟؟؟ من کیییم؟؟؟ شما کی هستییی؟؟؟ اینجا کوووجاس؟؟؟ شیرینی چیه؟؟؟:D:biggrin:
ممنونم دوست خوبم... ایشالا شمام همیییشه موفق و سربلند باشیید:smile: گمونم شمام شرکت کردید :D چطور شد؟؟؟؟ راضی هستید؟؟؟:gol:
خوب باشه شیرینی نخواستم شام بدید:D:biggrin:
مرسی ممنون بله شرکت کردم ولی رشته خودمون نه یه رشته دیگه و برای این که بهش برسم انگار باید صبر کنم:D
شام یادتون نره ها :D

آخرین ویرایش:

sianoour

عضو جدید
خوب باشه شیرینی نخواستم شام بدید:D:biggrin:
مرسی ممنون بله شرکت کردم ولی رشته خودمون نه یه رشته دیگه و برای این که بهش برسم انگار باید صبر کنم:D
شام یادتون نره ها :D
رو چشمم شامم میدییم:smile: فقط برای رسیدن به شام باید صبر کنیم...:D
خارج از شوخی این خیلی خوبه که برای رسیدن به چیزایی که دوست داری، تلاش و ""صبر"" میکنی...
آرزوی موفقیت تو همه لحظه ها:gol:

m_kia

عضو جدید
موندم این همه ذوق و شوق هست تو همه ما واسه ادامه تحصیل من خودم ارشد مهندسی اب هستم ولی جالبه که هیچی تهش نیست!
وضعیت کار که رسما فاجعست. تازه اگه کار هم پیدا کنی انقد حقوقش افتضاحه که فقط پول تو جیبی!!! واقعا خودم موندم که ما داریم چیکار میکنیم!!! تازه بیشتر از کسایی تعجب میکنم که پول میدن میرن شبانه!! وقتی تا این حد با رتبه های بالا قبول میشن معلومه که این مدرک ارشد تا دو سال دیگه کاملا بی ارزشه و تا 6 تا 7 سال بعد هم ظرفیتا تو دکترا انچنان بالا میره که انهم میشه بدتر از ارشد (همین امسال دانشگاههایی که هیچ امکاناتی نداشتن کلی دکترا گرفتن و تازه گفتن تا یکی دو سال دیگه قرار چند برابر بشه ظرفیت دکترا)و جالبتر از همه ما هستیم که تا 30 و چند سالگی مشغول درس هستیم و تهش میبینیم هیچی. عمر و جوونی رفته و انگار نه انگار... واقعا ما داریم چی کار میکنیم...