کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

3252982

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
واسه درس منابع جه جزوه یا کتابی خوبه کسی تا الان نتونسته بهم منبع خوب معرفی کنه .
میگند جزوه کرج خوبه چیزی شنیدید؟
مهندس درصدای من نیس که .........
منم منبع خوبی پیدا نکردم اون جزوه رو هم دارم از اونم نمیدن...................

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:آره همينجوره سخته اما از ناچاريه چيكار كنيم.:( :w06:
اين حرف رو نزن تو كوچيك نيستي تازه اگه بخواي سراسري شركت كني دير هم هست.يكي از دوستام شب و روز تو كتابخونه شبانه روزي تو سيد خندان درس ميخوند آخرش چمران اهواز قبول شد.

:heart:ميخوام از بعد از ماه رمضون شروع كنم:w15:
پس اگه دیره لطفا منابع رو< ارشد عمرانو میگم >بهم بگین منم بعد ماه رمضون شروع کنم و از شما هم کمک بگیرم:w10:

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم :gol:
من تصمیم را گرفتم میخواهم برم زهکشی بخونم کسی هست که داره ارشد زهکشی میخوانه یا امسال رتبه خوبی را آورده باشه یا بشناسه به من معرفی کنه

mansore

عضو جدید
man manabe shodam 2
darsada
riazi : 38
zaban : 8
hydrologi : 74
amar : 76
hyrolic : 65
manabe : 65

میشه واسه درس منابع آب راهنماییم کنید.لطفاااااااااااا:redface:جزوه کرج را باید داشته باشم؟شما چی خوندید؟میتونم به طور خصوصی با شما صحبت کنم و ازتون راهنمایی بگیرم مهندس؟:)

sedam kon

عضو جدید
منظوره من کلی بود...میگم با این درصدها هم میشه ساله بعد همین رتبه هارو آورد یا نه...اگرم تغییر میکنه حدودا چه قدر:evil:

آره تا حدودی رتبه ها و درصد ها رو میشه با سال های گذشته تخمین بزنی.به نظر من بهتره سعی کنید فقط سوال های 100٪ رو بزنید.در اینصورت مطمئنا قبولید;)

sedam kon

عضو جدید
آزاد یا یه سال پشت کنکور واسه سراسری؟؟؟

آزاد یا یه سال پشت کنکور واسه سراسری؟؟؟

سلام دوستان
سر دوراهی قرار گرفتم ....پارسال آزاد قبول شدم نرفتم خوندم واسه سراسری که نشد:cry:حالا بخوامم برگردم آزاد باید شهریه ثابت دو ترم که نرفتم روبدم.
به نظرتون آزاد سازه رفتن بهتره یا اینکه یه سال دیگه واسه سراسری خوندن؟؟؟:redface:

آزاد اعتباری داره واسه کار تو ایران؟واس بعدها اگه بخوام دکتری برم خارج از کشور مدرک آزاد اعتباری داره ؟

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان عید همگی مبارک:gol:
کسی هست من را کمک کنه؟
واسه تهیه جزوء برای کارشناسی ارشد آبیاری زهکشی>؟

mohsen_zaker

عضو جدید
سلام
اولا این حرف من نیست حرف استادمونه که دکترا داره ولی به نظره منم درسته منابع که چیزی جز هیدرولوژی نداره که سازه هم داره زهکشی هم اگه در دوران کارشناسی طراحی انجام داده باشی مشکلی واسه طراحی نداری فقط کافیه مدتی توی شرکت مشاوره ها کار کنی حتی بچه های ارشد زهکشی هم نیاز به این دوره دارن.ودرساشونم همون درسای کارشناسی خودمونهولی هیچ وقت یه مهندس زهکشی ومنابع نمیتونن کار سازه رو انجام بدن اینو مطمئن باش.البته بستگی به دانشگاهم داره من چمرانم.ولی کلا بایدخودت تلاش کنیوعلاقه داشته باشی.موفق باشی
پس سازه خوبه كه آخرشم كاراي طراحي رو انجام بديم.:D
چه فايده!

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آبیاری زهکشی

آبیاری زهکشی

سلام به همه دوستان خوبم
بیایید تو این تایپیک منابع ارشد آبیاری زهکش را معرفی کنیم و با کمک هم بخونیم
موافقید؟

آخرین ویرایش:

majidnewman

عضو جدید
با سلام تاپیک خوبیه...
من این روزا کتاب "زهکشی جدید" ترجمه دکتر علیزاده رو می خونم...اگه کتاب قویتری در بحث زهکشی هست معرفی کنید ممنون

water.87

کاربر بیش فعال
سلام
منم ترم پنجم ابم . می خوام برای ارشد ابیاری و زهکشی یا سازه بخونم . البته هنوز تصمیمم قطعی نیست.
خوشحال میشم از راهنماییاتون...

pesaretehroni

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زهکشی
رابطه آب و خاک
سیستم های آبیاری
چی میخونید؟
به من گفتن تمام فصلهای کتابهای علیزاده دیباگران و سمیرا اخوان بخون :(

see_hemra_67

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من خودم برای ارشد گرایش آبیاری زهکشی را انتخاب کردم چونکه بازار کاری بهتری دارد و الان هم در حال تحصیلم و راضی هستم به نظر من آبیاری زهکشی را انتخاب کن البته نظر خودت شرطه.
موفق باشی;)
سلام
منم دارم واسه زهکشی میخوندم که یه مدتیه دودل شدم و الان با حرف شما انرژی گرفتم، بنظرت رشته خوبیه؟ کجا درس میخونی؟ زیاد خوندی تا قبول شدی؟ چی بخونم؟

p.razaghi

عضو جدید
salam manam movafegham
vali chon ye seri kar dashtam ta alan aslan vase arshad nakhondam :wallbash::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

:cry::cry::cry::cry::cry:
jedan hese eftezahiye!!!!:confused: fek konam kheili vasam dir shode1!!! vali hala k shoma tasmimeton jediye manam mosamam tar shodam
:w16:

ishala hame movafagh shim;)

vase rabete alizade vase zehkeshi hamon zehkeshi jadid vase abyari ham alizade va testaye dibagaran be man tosiye shode

age manbae behtar soragh darin begin lotfan

mohsen_zaker

عضو جدید
سلام
منم ترم پنجم ابم . می خوام برای ارشد ابیاری و زهکشی یا سازه بخونم . البته هنوز تصمیمم قطعی نیست.
خوشحال میشم از راهنماییاتون...
سلام
همه چيزبستگي به خودتون داره.ولي من آبياري زهكشي رو پيشنهادميكنم.اين نظراساتيدم هم بوده

masoud69

عضو جدید
خوب بود

خوب بود

اگه فایل pdf منا بع رشته ها رو هم بتونین بذارن دیگه فوق العاده می شه;):)

HirrAd

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
سر دوراهی قرار گرفتم ....پارسال آزاد قبول شدم نرفتم خوندم واسه سراسری که نشد:cry:حالا بخوامم برگردم آزاد باید شهریه ثابت دو ترم که نرفتم روبدم.
به نظرتون آزاد سازه رفتن بهتره یا اینکه یه سال دیگه واسه سراسری خوندن؟؟؟:redface:

آزاد اعتباری داره واسه کار تو ایران؟واس بعدها اگه بخوام دکتری برم خارج از کشور مدرک آزاد اعتباری داره ؟

آزاد کجا قبول شدید؟

**سمیرا**

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دستای عزیز
جزوه ریاضیات برای کنکور کسی داره که بتونه کمکم کنه، اگه نیاز باشه هزینشم میدم خواهش میکنم اگه کسی داره و تو ارشد قبول شده کمکم کنه:surprised: مرسی

دوست عزیز واسه ریاضی کسی جزوه خاصی نمیخونه
معمولا بچه ها توصیه میکنن که کتاب سیفی رو بخونی اما به نظر من اصلا کتاب خوبی نیست
من خودم دارم کتاب راهیان ارشد ریاضی 1 و 2 مال بچه های عمران رو میخونم
واقعا کتاب خوبیه;)