کابوس های دوران کودکی

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کابوس های دوران کودکی

کابوس های دوران کودکی

کابوس های دوران کودکی

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:
همیشه می ترسیدم از تو باغچه خونه مامان جونم یه قورباغه خیلی بزرگ بیرون بیاد به ن حمله منه...وایییی

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه می ترسیدم از تو باغچه خونه مامان جونم یه قورباغه خیلی بزرگ بیرون بیاد به ن حمله منه...وایییی

از قورباغه می ترسیدی؟ :دیییییییییییییییی

من وقتی می رفتم زیر زمین ,همیشه فکر می کردم از پشت خرت و پرتا یه موجود خبیث می خواد بیاد بیرون!

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بچه که بودم...وقتی فیلم حلقه(کره ای) رو دیدم...تا یه مدت از تلویزیون میترسیدم..!!:دی

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من بدبخت چون تو بچگیام اتاق نداشتم هیچ وقت تنها نبودم که بترسم. ولی از همون اول هم از گرگ می ترسیدم.

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این تصویرایی که دیدم بعید نیست امشب کابوس ببینم:cry:

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الآنم همه اینا تو ذهنمه........
بخصوص اون تلویزیون دیدنه.........

پادشاهی

اخراجی موقت
اتفاقا من لذت می برم از این صحنه ها یادم افتاد 8سالم بود از مدرسه که برگشتم کسی خونه نبود رفتم تو اطاقم گربه پرو رو تختم دراز کشیده بود در اطاقو بستم 1ربع باهاش مبارزه کردم شکستش دادم ولی خیلی چنگم انداخت

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من لذت می برم از این صحنه ها یادم افتاد 8سالم بود از مدرسه که برگشتم کسی خونه نبود رفتم تو اطاقم گربه پرو رو تختم دراز کشیده بود در اطاقو بستم 1ربع باهاش مبارزه کردم شکستش دادم ولی خیلی چنگم انداخت
گربه ی بیچاره!!! حتما خیلی ترسیده:surprised:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه وقتی میخوابیدم دست مامانمو میگرفتم:دی همیشه از این که ی وقت مامانم با یه لولو عوض بشه میترسیدم:دییی

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه از تاریکی و تنهایی وحشت داشتم....:cry:

hamidarchitec

عضو جدید
کابوسای من خیلی با اینا فرق داشت ...! مثلا صدای لودر که توی کوچه ی همسایه داشت کار میکرد توی سکوت کامل منو میترسوند

sana b

عضو جدید
چه کابوس های خشنی:cry: من الانشم از این کابوسا ببینم سکته میکنم چه برسه به دوران کودکی و طفولیت

کیمیا جونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
م ن همش می ترسیدم وقتی تو اتاقم خوابم...اگه چشمامو باز کنم یه جن میبینم....