چی کنم صورتم انقد جوش نزنه؟؟؟

yaghot kabod

عضو جدید
ماست(ا قاشق غذا خوری ) +بادام تلخ(نصف قاشق غذا خوری )+جوانه گندم (نصف قاشق غذاخوری)را با هم خوب مخلوط میکنی روزی 1بار به مدت 20دقیقه روی صورتت میگذاری
من که امتحان کردم خیلی خوبه ......:gol:
نکته اینکه :بادام تلخ و جوانه گندم باید به صورت پودر باشه

mahan 2

عضو جدید
سلام بچه ها به نظر شما من چی کنم صورتم جوش نزنه؟؟پدر صورتم داره در میاد:cry:

ببین چن مدل جوش داریم....
بدترینش اکنه هستش.
کلا چن تا راه فعلا بیش نداریم.
1 قدیمی ها میگن چیزای گرم نخور مث... خرما تخم مرغ شکلات زیاد نخور روغنی زیاد نخور و... ( کلا خیلی خیلی کم بخور...چون اصن باعث سلامت و نگرفت قند و ... چاقی و .. میشه)

2 برو حجامت یا خون بده ... تاثیر داره عجیب.
3 میری دکتر بهت یه انتی بیو تیک و یه لوسیون در ا.وایل میده. بعد به تدریج اگه خوب شدش
که هیچ( ولی اگه نشد که احتمالا خوب میشی) ولی اگه نشد میری پیش یه متخصص .
یعنی دکترهای عمومی هم بلدن .

4 لیزر درمانی. ورییییییی گود. منتها صورت اسکارهاش( یا جوش گاهاش) میره پایین که با کرم میگن خوب میشه. ولی معلومه که رفتی بالیزر صورتت رو خوب کردی. پیش هر کسی برا لیزر نرو یهو دیدی....
5 همه رو بتر کون حالشو ببر.
6 اینکه کمتر حرس امتجان و .. رو بخور یعنی استرس و ... رو کمتر کن.
:gol::gol::gol:

mahan 2

عضو جدید
بببین فرم غذاییت رو عوض کن. یعنی مثل قبل غذا نخور. مخصوصا فلفل و غذا های روغنی.
دیگه بذار کنار. یه ذره سختی داره ولی عوضش یه صورت زیبا تر خواهی داشت.
نکته دیگه اینکه.... همه اون روشا رو با هم انجام بده. هم برو دکتر هم حجامت و هم با نظارت یه متخصص لیزر درمانی رو انجام به.
البته ممکنه دکترت لایه برداری رو هم بتو ارائه بده اونم خوبه. من دکترم.:biggrin:

راستی برو با یه پسر دوس شو اینم خوببببببببببببببببه:biggrin:

mahan 2

عضو جدید
برو حموم اینقد روش صابون بزن که خونی شه....بعد یه هفته خوب میشه:)

ببین دروغ میگه ها.از این کثیف کاریا نکنی یه موقع.:D
صورتت اگه چرب میتونی ه چن تا از این فیس واش ها رو امتحان کنی.
مثل فیس واش سینره یا .... البته من اینا رو زیاد نمشناسم.دکترن بهتر میشناسه.
برو یه دکتر عمومی اول.
پیش این دارو ساز ها هم نرو.

Belle Fille

عضو جدید
سلام بچه ها به نظر شما من چی کنم صورتم جوش نزنه؟؟پدر صورتم داره در میاد:cry:

سلام عزیزم. ببین توصیه ی دوستان مبنی بر تغذیه و شستشو یا ماسک و غیره هم مفید هست.

" اما شما در اولین فرصت حتما حتما پیش یک دکتر پوست خوب برو و حتما اگر هم خودش نگفت شما تاکید کن که یک آزمایش کامل خون برای وضعیت هورمون ها و غده ی تیروئید و همچنین سونوگرافی برای تشخیص کیست های ریز تخمدان بده."
چون 90 درصد جوش های صورت به دلیل مشکلات داخلی اتفاق می افته.

تجربه ثابت کرده که مصرف دز بالای آنتی بیوتیک برای درمان آکنه به هیچ وجه کارساز نیست. ممکنه اولش جوش ها بهتر بشند. اما به مرور بدن مقاومت نشون می ده و جوش ها متاسفانه از اونی که هستند هم بدتر می شند. و غیر از اون به دستگاه ایمنی و گوارش بدن هم آسیب می زنه.
پس حتما در اولین فرصت پیش یه دکتر خوب برو و مطمئن باش اگه در درمان صبوری به خرج بدی و دارو هات رو سر موقع مصرف کنی و پیگیر باشی. جوش هات خوب خوب می شند. نگران نباش:smile:
راستی استرس هم در تشدید جوش خیلی تاثیر داره. سعی کن تا اونجایی که می تونی آرامش خودت رو حفظ کنی. :gol::redface:

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
والله این دکتر مظاهری که به همه میگه کیسه به صورتتون بکشین اگه خوب نشد من(اون) شاهرگمو میدم!!

bahare shad

عضو جدید
سلام عزیزم. ببین توصیه ی دوستان مبنی بر تغذیه و شستشو یا ماسک و غیره هم مفید هست.

" اما شما در اولین فرصت حتما حتما پیش یک دکتر پوست خوب برو و حتما اگر هم خودش نگفت شما تاکید کن که یک آزمایش کامل خون برای وضعیت هورمون ها و غده ی تیروئید و همچنین سونوگرافی برای تشخیص کیست های ریز تخمدان بده."

تجربه ثابت کرده که مصرف دز بالای آنتی بیوتیک برای درمان آکنه به هیچ وجه کارساز نیست. ممکنه اولش جوش ها بهتر بشند. اما به مرور بدن مقاومت نشون می ده و جوش ها متاسفانه از اونی که هستند هم بدتر می شند. و غیر از اون به دستگاه ایمنی و گوارش بدن هم آسیب می زنه.
پس حتما در اولین فرصت پیش یه دکتر خوب برو و مطمئن باش اگه در درمان صبوری به خرج بدی و دارو هات رو سر موقع مصرف کنی و پیگیر باشی. جوش هات خوب خوب می شند. نگران نباش:smile:
راستی استرس هم در تشدید جوش خیلی تاثیر داره. سعی کن تا اونجایی که می تونی آرامش خودت رو حفظ کنی. :gol::redface:

من هم با این نظر موافقم.چون خودم سالها با مساله آکنه درگیر بودم و همه دکترهای حاذق اول واسم آزمایش هورمونی مینوشتند....
الان صورتم خیلی کمتر جوش میزنه،البته هفته ای دو بار هم قرص زینک پلاس میخورم که واسه پوست،مو و ناخن خیلی مفیده.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از صورتهای جوش جوشی خیلی جذاب هم هستن. من که خیلی خوشم میاد, به نظرم تعداد جوش تو صورت یه نفر رابطه مستقیم داره با خوش اخلاق بودن طرف.:gol:

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
پودر کف دریا + نصف فنجون شیر یا آب هر میوه ای مثل هندونه

یا خیار و ...

عرق کاسنی هم کبد رو تصفیه میکنه و رسوب چربی رو از بین

میبره.

من جوش نمیزنم اما دیدم استفاد ه میکنن و معجزه میکنه! :w12:

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستتون درد نکنه...

ولی من پسرم خانوم کجا بوده؟؟؟

من فردا میرم خون میدم...

دستتون مرسی.........

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه با خون دادن درست نشد یه روشی هست که بهش میگن پاکسازیه پوست............

با تیغ صورتت رو خراش هاس سطحی میدن و همه جوش هارو در میارن.......... البته قبلش بتادین میزنن......... بعد از 2 بار انجامه این کار جوشات از بین میره و جایگزین نمیشه.........:gol:

pasargadparisa

عضو جدید
بببین فرم غذاییت رو عوض کن. یعنی مثل قبل غذا نخور. مخصوصا فلفل و غذا های روغنی.
دیگه بذار کنار. یه ذره سختی داره ولی عوضش یه صورت زیبا تر خواهی داشت.
نکته دیگه اینکه.... همه اون روشا رو با هم انجام بده. هم برو دکتر هم حجامت و هم با نظارت یه متخصص لیزر درمانی رو انجام به.
البته ممکنه دکترت لایه برداری رو هم بتو ارائه بده اونم خوبه. من دکترم.:biggrin:

راستی برو با یه پسر دوس شو اینم خوببببببببببببببببه:biggrin:
:surprised::surprised::eek::surprised::cry::surprised::surprised::eek::confused::surprised:

sara85

عضو جدید
والا من خودم یه پماد به اسم آکنالن 0.1 به صورتم می زنم که دکتر خیر خواه که توی کلینیک جردنه برام نوشت صابون golmar هم خیلی موثره;)

kar20

عضو جدید

منم روش این دوست رو تایید میکنم اما دوست عزیز جوشهای پوست علل مختلف داره که هر کدوم به شکل خاصی ظاهر میشه
بعضی جوشها درد دارن و بدون چرک که این جوشها عصبیه و باید به خودت آرامش بدی.
اگر ریز و سفید رنگه بیشتر ما اصلاح صورته و آلودگیهای جزیی
اگر متورم و چرک داره نیاز به آنتی بیوتیک حتما مراجعه به دکتره
در کل دوست من پوست صورت اونقدر حساس هست که بهت سفارش میکنم حتما برو دکتر.
در نهایت 2 نکته
1-گوشت قرمز و ادویه جات و چربی ها و قهوه و شکلات و از این جور چیزا رو حذف کن
2-بخند که ایرانیا همه جوری قشنگن.:biggrin:

zahra-20

عضو جدید
سلام عزیزم. خیلی از مشکلات پوستی به خاطر درست کار نکردن کبد ایجاد می شه توصیه میکنم رو این مورد کار کن یه دکتر داخلیم برو

بالا