چیکار کنیم کسی دوستش داریم عاشقمان شود

amir_n575

عضو جدید
سلااااااام پري جون
از لطفت ممنونم
فكر كنم بستگي داره هر ادمي يه جور بقيه رو دوست داره و يه جور خاص خودش عاشق ميشه

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااام پري جون
از لطفت ممنونم
فكر كنم بستگي داره هر ادمي يه جور بقيه رو دوست داره و يه جور خاص خودش عاشق ميشه

سلام امیر عزیز

امیدوارم خوب باشی . منظورم اینه که یک جوری بهش بفهمانیم که ما را دوست داره آخه گاهی مواقع طرفمون فراموش می کنه که دوستمون داره

یک مطلب روانشناسی می خواندم پیشنهاد جالبی داده بود می گفت که اگر یک مدتی ناپدید بشید و حضور نداشته باشید طرف مقابل به خاطر اینکه غایب می شی حس می کنه واقعا به وجودت احتیاج داره و می خواد که باشی پس می آید دنبالت و ...

حالا چقدر درسته خدا می دونه;)

موفق باشی
پری :gol:

يلدا

عضو جدید
ببين عزيزم به نظر من نميشه كسي رو به زور عاشق كني عشق بايد خودش بياد.
ولي به نظر من پسرا عاشق مرامن.

يلدا

عضو جدید
ببين عزيزم به نظر من عشق خودش بوجود مياد ولي به نظر من خودتون بايد بهش بفهمونيد كه دوستش داري البته اگه كيس ايده ال باشه ومورد پذيرش خونواده هم باشه مثلا ميتونيد از يه دوست مشترك كمك بگيريد اگه بهش نگيد بهتره فراموشش كنيد چون عشق 1 طرفه بي ارزشه گلم.

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پری جان
بحث جالبی رو شروع کردی
اگه اجازه بدی منم نظرم رو میگم:
ببینید دوستان عزیز ارتباط یک راه دو طرفه است اما متاسفانه گاهی اوقات بدلیل سهل انگاری این اصل مهم نادیده گرفته میشه
فرض کنیم آقای x از خانوم y خوشش میاد خوب معقولش اینه که دل رو بزنه به دریا و بره باهاش صحبت کنه یا اگه پسره خیلی خجالتی تشریف دارن از یک دوست با شخصیت خواهش کنن که ایشون این کار رو انجام بدن.خوب البته پسره نباید انتظار داشته باشه که همون بار اول جواب بگیره چون خانومها یه کم ماخوذ به حیا هستند:redface:(الهی..........:surprised:)
ولی اومدیم و یه دختر از یه پسر خوشش اومد و پسره هم نمیدونست:confused:
باور کنید دختر خانوم از تمام تجارب دوستان اهل فن استفاده میکنه تا به پسره بفهمونه که دوستش داره ولی................. حالا که پسره میفهمه و میخواد بیاد جلو حالا دختر خانوم ناز میکنن و بعدشم همه میدونن چی میشه
معمولا وقتی پسری از یه دختر خوشش میاد و پیشنهاد میده بهتر نتیجه میگیره تا برعکس اتفاق بیفته;)
هدفم از گفتن این حرفها این بود که هر دو طرف باید دوست داشتن رو درک کنن و با فکر و تامل و تفکر راه درست رو برای رسیدن به هم انتخاب کنن چون معمولا کار احساسی نتیجه عکس میده:)
موفق باشید;)

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من چند تا ايده هست كه اول بايد بگي كدوم يكي از دسته هاي زير شاملت ميشه:

1- دوطرف ( يعني هم تو هم اون) همديگرو دوست داريدو ميخواي اون عاشقت باشه.

2- فقط تو اونو دوست داري و اون نميدونه.

3- فقط تواونو دوست داري و اون دوست نداره.

4- يه ضرب ميخواي عاشقش كني!!! :redface:
.......................
-تو رو تا چه اندازه ميشناسه؟؟؟

بهر حال اگه واضحتر بگي برامون كه كدوم يكي از اينهاست خيلي بهتر و راحتتر ميتونيم كمكت

كنيم گلم.

يا علي.

Sourena_MSE

عضو جدید
سلام امیر عزیز

امیدوارم خوب باشی . منظورم اینه که یک جوری بهش بفهمانیم که ما را دوست داره آخه گاهی مواقع طرفمون فراموش می کنه که دوستمون داره

یک مطلب روانشناسی می خواندم پیشنهاد جالبی داده بود می گفت که اگر یک مدتی ناپدید بشید و حضور نداشته باشید طرف مقابل به خاطر اینکه غایب می شی حس می کنه واقعا به وجودت احتیاج داره و می خواد که باشی پس می آید دنبالت و ...

حالا چقدر درسته خدا می دونه;)

موفق باشی
نه عزیزم
اگه یکی مثل من باشه هیچ وقت نمیاد دنبالت
من دیگه شدم سنگ فرش خیابون عابرا میان و میرن تنها خاطرشون جای پاشون توسینمه.

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من چند تا ايده هست كه اول بايد بگي كدوم يكي از دسته هاي زير شاملت ميشه:

1- دوطرف ( يعني هم تو هم اون) همديگرو دوست داريدو ميخواي اون عاشقت باشه.

2- فقط تو اونو دوست داري و اون نميدونه.

3- فقط تواونو دوست داري و اون دوست نداره.

4- يه ضرب ميخواي عاشقش كني!!! :redface:
.......................
-تو رو تا چه اندازه ميشناسه؟؟؟

بهر حال اگه واضحتر بگي برامون كه كدوم يكي از اينهاست خيلي بهتر و راحتتر ميتونيم كمكت

كنيم گلم.

يا علي.

این یک نظر سنجی هستش
اما مسلما وقتی بخواهی نظر طرفت را به خودت جلب کنی خودت هم اون را دوست داری . می دانی بعضی مردا هستند که باید تو عمل انجام شده قرار بگیرن این حرف را از خیلی خانم ها شنیدم و برام جالب بوده

آگرین

عضو جدید
باسلام

به نظر شما آیا می شه که کسی که دوستش داریم را عاشق کنیم ؟

چیکار کنیم ؟

لطفا نظر بدهید . ;)

با تشکر
پری جون من که نتونستم این کار را انجام بدم یعنی احساس میکنم این کار یه جسارت میخواد که من نداشتم :(

نیما حسینی

عضو جدید
ببین پری خانم میشه یه کارایی کرد که کسی رو که دوسش داری عاشقت بشه اما شک نکن کسی که اینجوری عاشقت بشه (یعنی تو بخوای که عاشقت بشه) عشقش زودگذره و دوام زیادی نداره
...و این است رسم عاشقی:heart:;)

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه چیزی رو فراموش نکنین:

2 تا چیز هست که دل ادمو میزنه:

1.شیرینیه زیاد
2.ابراز عشق و علاقه ی بیش از اندازه.

اینو از من که این بلا سرم اومده بشنوید.

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند
طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم

*mahdi_joker*

عضو جدید
فقط تو چشماش با تمام وجود نگاه کن.اگه چشماتو ببینه و توش اثری از عشق واقعی باشه خودش میبینه .و جواب عشق واقعی چیزی جز عشق واقعی نسیت.(بماند که بعضی اصلا درک نمیکنن!)
موفق باشی انشا الله

nminma

عضو جدید
به نظرم اگه نشون بدیم که خیلی دوسش داریم خود به خود به ما وابسته میشه.یه عشقی که به مرور ایجاد میشه به ندرت از بین میره.
باید خلوص نیت نشون داد.
یعنی ما می تونیم یه رابطه ی یه طرفه رو با ابراز علاقه دو طرفه کنیم.ولی مواظب باشیم کوچیک نشیم:gol:

nminma

عضو جدید
فقط تو چشماش با تمام وجود نگاه کن.اگه چشماتو ببینه و توش اثری از عشق واقعی باشه خودش میبینه .و جواب عشق واقعی چیزی جز عشق واقعی نسیت.(بماند که بعضی اصلا درک نمیکنن!)
موفق باشی انشا الله
مرسی خیلی خوب اومدی
نگاه صادقانه
نگاه عاشقانه
نگاهی که توش عشق تجلی گره
یه عشق یه طرفه رو تبدیل به یه عشق دو طرفه میکنه:heart:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام به همه:gol:
من کوچکتر از اونم که بخوام نظر بدم اما حالا که اصرار میکنید میگم
1.علاقه شدید قلبی یا همون عشق خودش راهشو پیدا می کنه و بنظرم اینکه بخواهیم وقتمو نو صرف اثباتش کنیم اشتباست چون اگه طرف همونیکه باید باشه دلیلی واسه اثبات بهش نیست
2.اما مشکلات زندگی رنگ عشقو عوض میکنه اینم نباید یادمون بره
3.هر کسی هم یه جور ابراز احساسات میکنه شاید از نظرما بی تفاوت اما از نظر خودش داره ابراز احساسات میکنه
اما حرف آخر :ما آدمای تحصیل کرده به جای اینکه بیایم همه وقتمونو صرف یکنفر بنام معشوق کنیم بهتر صرف کمک به مردم و راهنمای کردنشون کنیم و شرایطو واسه عاشق شودن آنها فراهم کنیم هر کس به اندازه توانش کمک کنه مطمن باشید اینجا میشه بهشت
من خیلی حرف میزنم تاپمم فاجعست همین 4 خط 30 دقیقه طول داد
با تشکر
تورج;);)

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دنیا را بد ساختند.
کسی را که دوستش داری دوستت ندارد
کسی که تو را دوست دارد تو دوستش نداری
اما کسی را که تو دوستش داری و او هم دوستت دارد به رسم و ائین زندگانی هرگز به هم نمی رسند
و این رنج است
زندگی یعنی این

(مرحوم دکتر علی شریعتی)

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیا را بد ساختند.
کسی را که دوستش داری دوستت ندارد
کسی که تو را دوست دارد تو دوستش نداری
اما کسی را که تو دوستش داری و او هم دوستت دارد به رسم و ائین زندگانی هرگز به هم نمی رسند
و این رنج است
زندگی یعنی این

(مرحوم دکتر علی شریعتی)

این حرفت را قبول دارم متاسفانه من هم یک نفر را با تمام وجود دوست داشتم و دارم و اون هم همین طور
اما متاسفانه با تمام وجود که می خواهیم در کنار هم باشیم نمی شود .... بگذریم
به نظر باید گفت مهم نیست

چیکار می شود کرد
فقط زندگی

موفق باشید

:redface:

djalix

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت عشق یکطرفه معنی و سرانجامی نخواهد داشت
پس باید هر طور شده عشقتو به طرف مقابل نشون بدی
و در عشقت ثابت قدم و پرشور باشی تا نظر طرفو به نفع خودت تغییر دهی
موفق باشی..................................................................................

بالا