چه گونگی کار با matlab

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در اربطه با مطلب خدمت شما عرض کنم که درسی هست که باید عشقشو داشته باشی یاد بگیری
در ضمند کسی اینجا نمیتونه به شما مطلب یاد بده . میدونی یه کم سخته
البته اگر کتابشو بخوای من می تونم بهت بدم چون درسشو پاس کردم ولی چیزی یادم نیست که خوام بهت یاد بدم فقط اگر از روی کتابش بخونی یه چیزایی یاد میگیری
باهاش باید زیاد کار کنی

سلام
بهترین مرجع برای یادگیری matlab همون touterial های matlb هست اگه 6 تاش رو بخونید خیلی راحت را میوفتید matlab خیلی سادست سریع یاد میگیرید

HALMAS

عضو جدید
استفاده از help متلب

استفاده از help متلب

کسی matlab رو بلده؟ ممنون می شم بهم یاد بده.

سلام دوست من ؛
به نظرمن بهترين راه يادگيري وكاركردن با متلب استفاده از help متلب است . چون تجربه نشان داده بهترين راه براي استفاده وكاركردن درست وكاربردي با اين نرم افزار قدرتمند مراجعه واستفاده از help آن مي باشد .
/برات آرزوي موفقيت مي كنم ./

:gol:دلتون شاد - لبتون خندون :gol:

maisam_k1

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
با تشکر از مهندس علی ...و دوستمون nasim_j
من رشتم برقه و در مورد چگونگی کار با سیمولینک و M_FILE نویسی مربوط به آزمایشگاهای مدار الکتریکی و الکترونیکی (***** وفرکانس و ...) اطلاعات میخاستم.
کلا در مورد یادگیری مطلب که بدرد رشته برق الکترونیکه. کتاب یا هر چیزی که دارین میخاستم.ممن.ن از لطف شما;)

Arash_Sn

عضو جدید
کتوب و جزوات MATLAB

کتوب و جزوات MATLAB

با مراجعه به این سایت میتونید کتابها و جزوات مختلف متلب را دانلد کنید.

http://www.matlabtrainings.blogfa.com

در ضمن در همین باشگاه و در سایر تالارهای گفتگو مطالب زیادی راجع به متلب بیان میشه میتونید به بحثهای آنها نیز ملحق شوید.

//

بقائي ميثم

عضو جدید
سلام براي كار با matllab بايد بازي بر روي ماتريس هارو در خود matllab بلد باشين، بايد در برنامه نويسي هم قوي باشين، كتاب آموزش matllab نويسندش فكور يكتا، كتاب خوبيست اگه دوست داشته باشين مي تونم كمك كنم، آدرس ايميل من:
meysam_baghaie@yahoo
با آرزوي موفقيت:gol: