چه چیزهای هست که میشه عاشقشون بود؟

no_one

عضو جدید
:heart:سلام
اولش یه پدر و مادر مهربون که تا وقتی کنارشون هستیم نمی دونیم چقدر عاشقشون هستیم.
یه خدا به بزرگی افکارت آخه باید تو ذهنت جا بشه.
یه دنیا پر از آدمهای قشنگ و مهربون.
خیلی چیزها هست اما من اونجا هیچ همسری نمی بینم که عاشقش باشم.
شاید من زیادی بدبینم چون بهترین چیزی که از خانومها یاد گرفتم اینه که بهشون اعتماد نکنم.آخه هر چقدر هم که راست بگن باز چیزی هست که پنهونش کنن.
البته به خانومها بر نخوره این نظر منه و کسی نمی تونه ایرادی بگیره آخه هر کسی می تونه هر جور دلش می خواد فکر کنه
تو این همه عشق عشق به خدا از همه بالا تره چون باهاش از دنیا کنده می شی.
راستش خیلی دلم می خواست اینجا یه خانومم بود . اما چه کنم نیست . شاید تقصیر منه که همه دحتر ها از من فراری هستن .
اما داد میزنم زندگی عاشقت هستم.
شما چی فکر می کنید؟:heart::gol:

dinaee

عضو جدید
نا امید نباش رفیق
بد بینم نباش، خوش بینی باش که زود اعتماد نمی کنه
و بدون همه زنها اینجوری نیستند و تو هم عشقت رو پیدا میکنی فقط اگه خوب دقت کنی و دنبال عشقت بگردی و بدونی اونی که الان حس میکنی عاشقشی آیا واقعا عاشقشی یا فقط یه حس زودگذره
اون موقع به قول خودت کمتر بدی می بینی و اعتمادت بیشتر میشه

narges_delangiz

عضو جدید
منم موافقم سعی کن به هر کی اعتماد نکنی و دل نبندی و سعی نکنی عاشقش شی
سعی کن اونی که عشقت هست رو پیدا کنی
اینجوری میشه که به همه هم بد بین نشی
بهرحال هم خوب وجود داره هم بد چه توی دخترها چه توی پسرها

pishoo

عضو جدید
:heart:سلام
اولش یه پدر و مادر مهربون که تا وقتی کنارشون هستیم نمی دونیم چقدر عاشقشون هستیم.
یه خدا به بزرگی افکارت آخه باید تو ذهنت جا بشه.
یه دنیا پر از آدمهای قشنگ و مهربون.
خیلی چیزها هست اما من اونجا هیچ همسری نمی بینم که عاشقش باشم.
شاید من زیادی بدبینم چون بهترین چیزی که از خانومها یاد گرفتم اینه که بهشون اعتماد نکنم.آخه هر چقدر هم که راست بگن باز چیزی هست که پنهونش کنن.
البته به خانومها بر نخوره این نظر منه و کسی نمی تونه ایرادی بگیره آخه هر کسی می تونه هر جور دلش می خواد فکر کنه
تو این همه عشق عشق به خدا از همه بالا تره چون باهاش از دنیا کنده می شی.
راستش خیلی دلم می خواست اینجا یه خانومم بود . اما چه کنم نیست . شاید تقصیر منه که همه دحتر ها از من فراری هستن .
اما داد میزنم زندگی عاشقت هستم.
شما چی فکر می کنید؟:heart::gol:
شاید بازیه روزگاره که اینقدر بدبینید؟ ولی من قول می دم همی دخترا اینطوری نیستن همون طوری که همه مردا خائن و دروغ گو و هوس بازو خود خواهو.........نیستن(انشا ا... اینطوری باشه که میگم)
من حاضرم کمکت کنم و بهت ثابت کنم اینطوری نیست:redface:

no_one

عضو جدید
خانمهای محترم ازتون بی اندازه سپاسگزارم.
واقعا از راهنمایی هاتون ممنونم که دارین به حل مشکل من کمک می کنید.
اما من منظورم اینه که شما به چه چیزهایی می تونید عشق بورزید؟
یعنی به نظر شما چه چیزهایی ارزش اینو دارن که عاشقشون باشیم؟
مرسی:gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به! نمردیم و یه پسر دیدیم که بویی از احساسات برده باشه!!!!!
هیچ وقت فکر نمی کردم پسری وجود داشته باشه که از بی وفایی معشوق بناله!
راستش من همین حرفای شما رو تکرار می کنم با این تفاوت که تیرم رو طرف پسرا می گیرم. پسری بود که من دوسش داشتم. اون از وفا حرف میزد.خیلی دوسش داشتم. ولی هیچ وقت حرفش رو باور نکردم چون به هیچ پسری اعتماد ندارم.
فکر کنم من نقطه ی مقابل شمام!
من دو تا دختر و سه تا پسر رو میشناسم که عین ما مأیوس بودن .خودم روزای داغونیشون رو دیدم. ولی بالاخره اونا هم عاقبت به خیر شدن. ایشالله ما هم می شیم برادر خوب و شاعر من!
من عادت کردم بخندم. راستش من رو به خنده هام میشناسن. همیشه دارم قهقه می زنم. ولی خیلی وقته از روی خوشحالی نخندیدم.:cry: همیشه می خندم که کسی از درونم باخبر نشه.تازه این کمک میکنه تا تو خودم فرو نرم تو هم خودت رو به خندیدن عادت بده.ببین من دارم می خندم::D
من عاشق تدریسم.