چه طوری با یه پسر برخورد کنیم؟!قابل توجه دخترا!

mahtab1996

عضو جدید
آه.ببغشید.راس میگی ولی بپا گوشات گوشوارم نشه ها!!نگی نگفتی؟؟!!!

mahtab1996

عضو جدید
لاااااااااااااااااااااااااااااااایک داری.بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا بی احساس نیستن
لابد دلیلی واسه خرج کردن احساسشون نمیبینن
لایق باشید تا ببینید میتونن چ اندازه بااحساس و فداکار و وفادار باشن:cool:
خوشم میاداین خانومای گرام هیچ وقت دلیلی برای احساسات به خرج کردن ندارن
اگه یوسف پیامبر هم بیاد کنار این قشر استغفراالله اینا باز یه بهونه برای احساسات به خرج نکردن پیدا میکنن

اینقد این حرف شما تکراری شده که حد و حساب نداره والاو

توروخدا این حرفا رو از دختر و پسر جدا نکنید. هم پسر احساس داره هم دختر. همه انسانیم. قرار نیست پسرا لایق باشن یا دخترا. قرار هم نیست دخترا فقط خرج کن احساسو اینارو. بیخیال لطفا.
دخترا بی احساس نیستن
لابد دلیلی واسه خرج کردن احساسشون نمیبینن
لایق باشید تا ببینید میتونن چ اندازه بااحساس و فداکار و وفادار باشن:cool:

والا بخدا. این روزا دخترا یاد گرفتن از این حرفا بزنن. نمیدونن از کجا در میارن. آقا دختر پسر نداره. دو طرف باید آدم باشن خب
خوشم میاداین خانومای گرام هیچ وقت دلیلی برای احساسات به خرج کردن ندارن
اگه یوسف پیامبر هم بیاد کنار این قشر استغفراالله اینا باز یه بهونه برای احساسات به خرج نکردن پیدا میکنن

اینقد این حرف شما تکراری شده که حد و حساب نداره والاو

cheek

عضو جدید
باشه جوک میذاریم

وقتی دیدی یه زن ریمل نزده بدون نقشه کشیده یه جایی گریه کنه!!!:biggrin:

خانمه میره بانك یارانه اش روبگیره بانكیه میگه: بریزمش به حساب جاریتون؟
خانمه میگه نه بریز به حساب خودم جاریم بمیره ایشاالا چقدرم شانس داره تو بانکم هواشو دارن !!!:biggrin:

ﯾﺎﺩﺵ ﺑﺨﯿﺮ ﻗﺒﻠﻨﺎ ﺍﺑﺮﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻨﻢ

ﯾﻪ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﯼ ﺯﻧﻮﻧﻪ ﺑـــــــــــﻮﺩ

mahtab1996

عضو جدید
ههخخ.نگفتی دیگ خیلی خشن باشن در حدی که بتونن واسه پرتاب دیس ودمپایی مهارت داشته باشن

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
والا بخدا. این روزا دخترا یاد گرفتن از این حرفا بزنن. نمیدونن از کجا در میارن. آقا دختر پسر نداره. دو طرف باید آدم باشن خب

دوست خوبم اگه پستای تاپیکو میخوندید میدید ک اقایون مدعی بی احساسی مادخترخانوما شدن
منم فقط یکی از دلایلشو بهشون یاداوری کردم:)
حرفی از بی احساس بودن پسرا نزدم

آخه بابا لیاقت داشتن و اینا چیه که میگید؟ بعد تازه اصلا لیاقت نداشته باشه. مسئله ما یه مسئله دوست دختر دوست پسری بچگونه نیستش که . همه دیگه ماشالا داریم بزرگ میشیم. بهتره که سخت نگیریم حرفه ای زندگی کنیم. نظر من اینه. حالا عروس دوماد هم همدیگه رو دوست داشته باشن دیگه حله. جفت طرف دیگه خوب زندگی میکنن. حله
دوست خوبم اگه پستای تاپیکو میخوندید میدید ک اقایون مدعی بی احساسی مادخترخانوما شدن
منم فقط یکی از دلایلشو بهشون یاداوری کردم:)
حرفی از بی احساس بودن پسرا نزدم

mahtab1996

عضو جدید
آره بابا منم همینو میگم.کو گوش شنوا.ای وای گوشاشونو گوشواره کردم.هههخخخخ!
دمت گرم.بچه بسه دیگه زنگ تفریح تموم شد موهای هم دیگه رو ول کنین خواهشا.

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﯾﺎﺩﺵ ﺑﺨﯿﺮ ﻗﺒﻠﻨﺎ ﺍﺑﺮﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻨﻢ

ﯾﻪ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﯼ ﺯﻧﻮﻧﻪ ﺑـــــــــــﻮﺩ

باور کن دوستم اومد دم در

وگرنه یکم بیشتر باهم در مورد خانوما صحبت میکردیم:biggrin:

بخدا آواتارت آخرشه. واقعا دوست داشتنیه. حالا بگو ببینم دخترای همسایه عاشقت نیستن؟ آدم یاد این فیلمهای قبل انقلاب میفته که دختره عاشق بیک ایمان وردی بود
باور کن دوستم اومد دم در

cheek

عضو جدید
باور کن دوستم اومد دم در

الان بازداشتگام

به جرم مزاحمت برای پسر مردم

حالا خودش بیخیال شده ها

مامانش گیر داده که

پسرای ما دیگه امنیت ندارن تو خیابون

مواظب باش مزاحمت نشن:biggrin:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
آخه بابا لیاقت داشتن و اینا چیه که میگید؟ بعد تازه اصلا لیاقت نداشته باشه. مسئله ما یه مسئله دوست دختر دوست پسری بچگونه نیستش که . همه دیگه ماشالا داریم بزرگ میشیم. بهتره که سخت نگیریم حرفه ای زندگی کنیم. نظر من اینه. حالا عروس دوماد هم همدیگه رو دوست داشته باشن دیگه حله. جفت طرف دیگه خوب زندگی میکنن. حله

لیاقت داشتن ینی اگه من قراره ب کسی محبت کنم و یا هراحساس دیگه ای باید بدونم ک اون شخص ارزش این کارمو میدونه و ب همون اندازه واسم ازخودش مایه میذاره
بجز احساس مادر ب فرزند هرکسی محبت و توجهشو خرج کسی کنه ک لیاقتشو نداره و ارزششو نمیدونه اسرافشون کرده

والا نمیدونم.. از دید عاشقانه بخوای نگاه کنی که به دید کشگکی هم معروفه این حرف شما رو قبول ندارم. از دیدهای دیگه هرچقد محبت کنی محبت میبنی و برعکس دیگه. خب اگر واقعا طرف لیاقت نداره یا حال نمیکنه یا شایدم اصلا خوشش نیاد چرا خودمون رو ضایع کنیم.
ها؟
لیاقت داشتن ینی اگه من قراره ب کسی محبت کنم و یا هراحساس دیگه ای باید بدونم ک اون شخص ارزش این کارمو میدونه و ب همون اندازه واسم ازخودش مایه میذاره
بجز احساس مادر ب فرزند هرکسی محبتشو خرج کسی کنه ک لیاقتشو نداره و ارزششو نمیدونه اسرافشون کرده

mahtab1996

عضو جدید
آهاااااااااای!نه خبردی بوردا؟!چه خبره؟
دخترای عزیز نگران نباشین هفته بعد برد باشما خواهد بود.هههههخخخخخ

خواهر من این حرفا رو نزن. راستش ماه رمضونی رفته بودم پیش یکی از این حاج آقاها که تو مترو هستن، میگفت همه چیزو نگو همیشه هم لازم نیست راست بگی. والا دین هم به این نتیجه رسیده.
تا صادق نباشی زندگی حرفه ای نمیشه!آره قارداش!!!!

بابا این حرفا رو نزنید. من خودم خیلی کم دروغ میگم. خیلی. ولی واقعا بعضی وقتا میگم. باهدف و نیت. حالا در موارد احساسی نه ولی در برخی موارد واقعا میگم. بعضی وقتا هم مجبور نیستما ولی میگم که کارم سریعتر بره جلو
صداقت مطلقه
نسبی نیس ک گاهی باشه گاهی نه!!!!!!!!!!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
والا نمیدونم.. از دید عاشقانه بخوای نگاه کنی که به دید کشگکی هم معروفه این حرف شما رو قبول ندارم. از دیدهای دیگه هرچقد محبت کنی محبت میبنی و برعکس دیگه. خب اگر واقعا طرف لیاقت نداره یا حال نمیکنه یا شایدم اصلا خوشش نیاد چرا خودمون رو ضایع کنیم.
ها؟
خو این ک همون پست اول خودمه ک مهندس:)

خواهر من این حرفا رو نزن. راستش ماه رمضونی رفته بودم پیش یکی از این حاج آقاها که تو مترو هستن، میگفت همه چیزو نگو همیشه هم لازم نیست راست بگی. والا دین هم به این نتیجه رسیده.

دین شمارو اون حاجاقای تو مترو تعریف میکنه؟؟!! :|