چه رابطه اي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است؟

sadic

عضو جدید
تا حال 6صفحه رفتین
دوستمون راست میگه. اگه مستندو ببینین به صحت حرفاش پی میبرین

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز، مستند باید اسم و رسم داشته باشه......این 1!
دوما، این مسئله‌ 11 سپتامبر، حداقل 5-6 ساله پیش به اینور من هر سال شهریور راجع بهش بحث کردم و مدرک رو کردیم و مستند گذاشتن و دانلود کردیم و دیدیم!!!! نیازی نیست که فیلم های تکراری رو دوباره دید!!!! تازه غیر از چیزایی که شبکه های خارجی و ایرانی پخش کردن در هر دو دسته!!!!

بنابراین، اینکه من بعد از دیدن مستند ها باهاتون حرف نمیزنم، یه دلیلش احتمالا این باشه که قبل از شما این مستند ها رو دیدم!!! چون تو دوره‌ی ازاد تری با تعداد افراد بسیار بیشتری و تو سایت های بسیار بزرگتری بحث کردیم که روزی 7-8 صفحه میرفت جلو بحث و همه هم مستند نشون میدادن....

بنابراین، اینکه فیلم هاتون رو دانلود نمیکنم، دلیل بر بی احترامی به شما یا ندید گرفتن مطالبتون نیست!! فط فیلم ها رو قبلا دیدم و راجع‌بهشون بحث کردم!!!

power king

عضو جدید
دوما، این مسئله‌ 11 سپتامبر، حداقل 5-6 ساله پیش به اینور من هر سال شهریور راجع بهش بحث کردم و مدرک رو کردیم و مستند گذاشتن و دانلود کردیم و دیدیم!!!! نیازی نیست که فیلم های تکراری رو دوباره دید!!!! تازه غیر از چیزایی که شبکه های خارجی و ایرانی پخش کردن در هر دو دسته!!!!

بنابراین، اینکه من بعد از دیدن مستند ها باهاتون حرف نمیزنم، یه دلیلش احتمالا این باشه که قبل از شما این مستند ها رو دیدم!!! چون تو دوره‌ی ازاد تری با تعداد افراد بسیار بیشتری و تو سایت های بسیار بزرگتری بحث کردیم که روزی 7-8 صفحه میرفت جلو بحث و همه هم مستند نشون میدادن....

بنابراین، اینکه فیلم هاتون رو دانلود نمیکنم، دلیل بر بی احترامی به شما یا ندید گرفتن مطالبتون نیست!! فط فیلم ها رو قبلا دیدم و راجع‌بهشون بحث کردم!!!

پس 2 دلیل میتونه داشته باشه که شما هنوز مخالفت می کنی
یا از عقل کامل برخوردار نیستی
یا لجوجی

unstoppable

کاربر بیش فعال

به هرحال من زور خودم رو زدم تا شما رو قانع کنم....
خوشحال شدم از بحث;)

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نهایت اینم بگم!
اینکه شما میگید دولت امریکا مقصره در خصوص 11 سپتامبر، من مخالفم و فکر نمیکنم چنین توانی داشته باشه!! من فکر نمیکنم دولتی که رئیسش با پول چند تا سرمایه دار میاد بالا! بتونه اصولا حرفی بزنه... مخصوصا وقتی 5 دقیقه‌ای تو سنا میتونن بفرستنش تو یه ویلا تو اریزونا واسه خودش دوران بازنشستگی زود هنگامش رو بگذرونه!!!!

دستای پشت پرده رو کی کنترل میکنه خیلی مهمه.... ولی من دوست ندارم فکر کنم فراماسون ها وجود دارن! و چنین کاری میکنن... چون در این صورت، عاقبت دنیا به بدی میره!!خیلی بد....!!!!

unstoppable

کاربر بیش فعال
در نهایت اینم بگم!
اینکه شما میگید دولت امریکا مقصره در خصوص 11 سپتامبر، من مخالفم و فکر نمیکنم چنین توانی داشته باشه!! من فکر نمیکنم دولتی که رئیسش با پول چند تا سرمایه دار میاد بالا! بتونه اصولا حرفی بزنه... مخصوصا وقتی 5 دقیقه‌ای تو سنا میتونن بفرستنش تو یه ویلا تو اریزونا واسه خودش دوران بازنشستگی زود هنگامش رو بگذرونه!!!!

دستای پشت پرده رو کی کنترل میکنه خیلی مهمه.... ولی من دوست ندارم فکر کنم فراماسون ها وجود دارن! و چنین کاری میکنن... چون در این صورت، عاقبت دنیا به بدی میره!!خیلی بد....!!!!
متاسفانه حقیقت داره...

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه حقیقت داره...

دلیل خاصی جز یه اسکناس و یه سری علامت نیست!! نمونه‌ی همون علامت رو از حرکات دست رئیس جمهور احمدی‌نژاد هم در اورده بودن که احتمالا دیده باشید!!

به نظر من، فراماسون ها زاده‌ی تخیل مردم هستن و وجود خارجی ندارن!!! اگر هم دارن، همین روزاست که امریکا رو قربانی کنن و برن سرغ یه کشور دیگه که اونو ببرن جلو! ولی کی خدا میدونه!

beso

اخراجی موقت
اسپم خونم اومده پایین ...:child:

میگ میگ .................................................. :w42:

!...Ace

عضو جدید
سلام

کنجکاو شدم تاپیک رو از اول خوندم

پاسخ های منطقی و متینِ جناب senaps و بی توجهیه ایشون در نقلِ قول های گستاخانه ی عده ای قابل تحسینه :gol:

unstoppable

کاربر بیش فعال
دلیل خاصی جز یه اسکناس و یه سری علامت نیست!! نمونه‌ی همون علامت رو از حرکات دست رئیس جمهور احمدی‌نژاد هم در اورده بودن که احتمالا دیده باشید!!

به نظر من، فراماسون ها زاده‌ی تخیل مردم هستن و وجود خارجی ندارن!!! اگر هم دارن، همین روزاست که امریکا رو قربانی کنن و برن سرغ یه کشور دیگه که اونو ببرن جلو! ولی کی خدا میدونه!
وجود دارن عزیزم....
یه نکته مهم هم خودت گفتی....آمریکا...
وقتی دوباره اینترنتم به راه شد میام بیشتر میگم...!!!!
فقط یه اسم میگم...اجلاس بیلدربرگ...
فعلا...;):gol:

almualim

عضو جدید
دوست عزیز،در خصوص کنترل مغز، 2 سال پیش، در چنین تاپیکی (بحث در خصوص فراماسون ها!)که بحث رو از یک دلاری ها شروع کرده بود، من چنین پاسخی دادم:
حتمی میدونین که با جمع کردن اسکناس 1 دلاری که قدمتی 110 ساله داره، میشه شکل دو برج تجارت جهانی رو به دست اورد...(که اتفاقا دود هم ازشون بلند شده!!! درست شبیه صحنه‌ی واقعیش....)
اون روز، من یه سوال پرسیدم:
ایا گروهی که 110 سال پیش، در زمانی که مردم تو خونه های چوبی زندگی میکردن، نقشه‌ی خراب کردن دو ساختمان چندین طبقه که 60 سال بعد ساخته میشن! که 100 سال بعدش منفجر بشن رو کشیده و اون رو توی یه اسکناس یک دلاری به سراسر دنیا فرستاده، لیاقت احترام گذاشتن و مدیریت بر تمام دنیا رو نداره؟!!!

شما بیشتر دوست داری اداره‌ی دنیا به دست افرادی باشه که برنامه هاشون برای 4 سال بعده و تازه اونم نصفش اجرایی میشه(از بوش ها گرفته تا اوباما تا سارکوزی تا بقیه.... همه‌ی رهبران دنیا رو میگم....) یا گروهی یا تفکری که امروز برای 110 سال بعد نقشه میکشه و بدون مو لا درزش رفتن، اجرا میشه؟!!!(توجه کنین که 110 سال، یعنی حدود 4 نسل کاری سر کار بیاد و امور رو اداره بکنه... یعنی 4 نسل تفکر متفاوت از تفکری که چنین نقشه‌ای برای برقراری نظم نوین کشیده....

ریختن چنین طرحی( کنترل دنیا و برقراری نظم نوین جهانی به وسیله‌ی انفجاری در 110 سال اینده برای کنار گذاشتن کشور های خاص در دنیا!!) نیازمند جهان‌بینی بسیار بالا و هوشمندی بسیار بالاتر داره... وضعیت کشور خودت در 110 سال اینده، وضعیت هم‌پیمانانت در 110 سال اینده و حتی بعدش(که قراره نظم نوین رو برقرار بکنی!!) وضعیت کشورهای دیگه و پیش بینی اونها( وضعیت ایران که 35 سال پیش، از دوست به دشمن تبدیل شد و مصر و عراق که وضعیتشون به چه شکلی تغییر کرد.... یا قطر و امارات که یه دفعه تبدیل شدن به تمدن!!!!)
پیش بینی این همه متغییر اون هم 100 سال قبل از وقوعش، ادم رو حیرت زده میکنه و شخصا اگر چنین گروهی باشه، با تمام وجود حاضرم دنیام رو این گروه رهبری بکنه!!!

گروهی که پپسی، ماکروسافت، کوکا کولا، اپل، دل، سیسکو، فیس بوق، توییتر گوگل و ... فقط قسمتی از فراورده هاش!! برای دنیای اطرافشه...

وقتی میخواید جلوی کنترل مغزتون رو بگیرید، کمی بیشتر فکر کنین... شاید درست تو خواب باشید!!(امیدوارم شاهکار(یکی از شاهکار ها البته!!) کریس نولان اینسپشن رو دیده باشید...!!! به طرف میگن تو داری خواب میبینی و بیا به خودت کمک کن با این حقایق که می‌بینی و با عقل جور در میاد و این مستندات و طرف خودش با دست های خودش امپراطوری پدرش رو پر پر میکنه!!!!).....

راستی، مصاحبه‌ی اون سرابازی که کلی ادم کشته رو کاملش رو ندارین؟! یه چیز کامل در ادامه‌ی قسمت اخر حرفاش داشت میگفت که متاسفانه قطع شده به هر دلیلی!!! ادم تو چشماش نیگا میکنه و میبینه که داره واقعیت رو میگه...
تو اون لحظه، یه ماشین خالی بشه و یه سری ادم بریزن بیرون و در برن، چقد فرصت داری مگه که بخوای تصمیم درست بگیری؟!!! اونم بعد از اون همه خودکشی و انفجار توسط عراقی ها از زن و بچه گرفته تا جوون و پیر؟!!! منم اگر تو موقعیت اون بودم، و کشورم قدرت اول نظامی و اقتصادی دنیا بود، هر کسی که از قیافش خوشم نمی‌اومد رو میکشتم!!! والا...

پ.ن: نیم ساعت از روز رستاخیز گذشت و هیچ اتفاقی نیوفتاد!! دنیا هنوز همونطوریه که دیروز و پریروز بود... همونطوری که 1 ماه گذشته بود... امیدوارم که اینبار دیگه کسی شایعه‌ی 2025 رو باور نکنه... چون واقعا ادم حوصله نداره در خصوص اتفاقی که قراره 20 سال دیگه بیوفته بحث کنه و شرط بندی کنه... امروز که تموم بشه، کلی سایت و تاپیک هست که با افرادشون شرط بندی کردم که امروز هیچ اتفاقی نمی‌افته و اونا قبول نکردن!!!!

سلام
به شما دیدن و شنیدن سخنان دکتر عباسی در سری کلاسهای کلبه کرامت رو پیشنهاد میکنم
تا بفهمی محصولات این ادما برای چی هستن و ماموریتشون چیه

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
به شما دیدن و شنیدن سخنان دکتر عباسی در سری کلاسهای کلبه کرامت رو پیشنهاد میکنم

دکتر عباسی همونی هستش که میگفت غربی ها سرپا دوش گرفتن رو به ما یاد دادن تا کچل بشیم؟! یا ادامس بهمون میدن تا در بزرگی به الکل عادت داشته باشیم؟!!!

تکنو کرات

اخراجی موقت
دوستان یه مطلبی دیدم جالب بود
گفتم بذارم اینجا شما هم ببینین

اعداد مقدس فراماسونرها
راستي چه ارتباطي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است:
پيشنهاد مي‌كنيم اين چند مورد را بخوانيد و بعد از آن ...
و بعد از آن ديگر قضاوت با خود شماست!
-برج‌هاي مركز تجارت جهاني در نيويورك بين سالهاي 1966 تا 1977 ساخته شدند؛ يعني...
11 سال
-شباهت برج‌هاي مركز تجارت جهاني با عدد 11
- حادثه برج‌هاي مركز تجارت جهاني در 11 سپتامبر 2001 اتفاق افتاد.
-حادثه 11سپتامبر 2001 معروف به 9/11
11 =9+1+1
-يازدهم سپتامبر، 254 روز از سال گذشته...
11=2+5+4
-يازدهم سپتامبر، 111 روز تا پايان سال...
111
-اولين هواپيمايي كه به مركز تجارت جهاني برخورد كرد پرواز 11 بود.
-تعداد پرسنل پرواز 11 نفر بود.
-نيويورك 11اُمين ايالت در اساسنامه آمريكاست.
-در 11 سپتامبر 1941، يعني 60 سال پيش از 11 سپتامبر 2001 بناي پنتاگون پي‌ريزي شد.
-در 11 سپتامبر 1990 يعني 11 سال مانده به حادثه برج‌ها، جورج بوش پدر طي سخناني در كنگره آمريكا با نام نظم نوين جهانيNEW WORLD ORDER پرده از چهره خود و اربابان خود خوانده جهان كنار زد.
قسمتي از سخنراني جورج بوش پدر: " چيزي كه در خطر است بيش از يك كشور كوچك است. اين ايده بزرگي است؛ نظم نوين جهاني..."
-بيست و يكم دسامبر سال 2012 ساعت 11:11 دقيقه، دگرگوني زمين طبق پيش‌بيني ماياها كه البته برخلاف اديان الهي است.
-بيست و يكم دسامبر سال 2012، 2012/12/21
11=2+1+2+1+2+2+1
-حادثه 11 سپتامبر 2001، 11 سال مانده به سال 2012 .
-يازده در هرم اعداد
1234321=11:11X11:11
4
3 3
2 2
1 1

-يازده در دلار آمريكا كه نماد اصلي تجارت است .
-راستي ... اولين ماموريت ناسا هم با فضا پيماي آپولو 11 انجام شد.
APOLLO 11
file:///C:/DOCUME%7E1/Sales/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-14.jpgوالله أعلم...

تصاویر کوچک فایل پیوست-بر روی فایل پیوست مورد نظرتان کلیک کنید

http://www.goftomanedini.com/showthread.php?t=19329
حرف درست تحویل مردم بده اینا چیه؟مثلا که چی کار کی بوده؟

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دکتر عباسی همونی هستش که میگفت غربی ها سرپا دوش گرفتن رو به ما یاد دادن تا کچل بشیم؟! یا ادامس بهمون میدن تا در بزرگی به الکل عادت داشته باشیم؟!!!
نه اوشون دکتر روازاده بودن که یه مدت با پَک سی دی های طب سنتی شون مردم رو سرگرم میکردند.
دکتر عباسی معمولا برای دانشجوها سخنرانی میکردند گویا چندبار هم در برنامه های صدا و سیما دعوت شدن و سخنرانی کردند.

m_dabiri

عضو جدید
دوستان یه مطلبی دیدم جالب بود
گفتم بذارم اینجا شما هم ببینین

اعداد مقدس فراماسونرها
راستي چه ارتباطي بين واقعه 11 سپتامبر 2001 در نيويورك، يكي از اعداد مقدس فراماسونرها (عدد 11) و سال 2012 است:
پيشنهاد مي‌كنيم اين چند مورد را بخوانيد و بعد از آن ...
و بعد از آن ديگر قضاوت با خود شماست!
-برج‌هاي مركز تجارت جهاني در نيويورك بين سالهاي 1966 تا 1977 ساخته شدند؛ يعني...
11 سال
-شباهت برج‌هاي مركز تجارت جهاني با عدد 11
- حادثه برج‌هاي مركز تجارت جهاني در 11 سپتامبر 2001 اتفاق افتاد.
-حادثه 11سپتامبر 2001 معروف به 9/11
11 =9+1+1
-يازدهم سپتامبر، 254 روز از سال گذشته...
11=2+5+4
-يازدهم سپتامبر، 111 روز تا پايان سال...
111
-اولين هواپيمايي كه به مركز تجارت جهاني برخورد كرد پرواز 11 بود.
-تعداد پرسنل پرواز 11 نفر بود.
-نيويورك 11اُمين ايالت در اساسنامه آمريكاست.
-در 11 سپتامبر 1941، يعني 60 سال پيش از 11 سپتامبر 2001 بناي پنتاگون پي‌ريزي شد.
-در 11 سپتامبر 1990 يعني 11 سال مانده به حادثه برج‌ها، جورج بوش پدر طي سخناني در كنگره آمريكا با نام نظم نوين جهانيNEW WORLD ORDER پرده از چهره خود و اربابان خود خوانده جهان كنار زد.
قسمتي از سخنراني جورج بوش پدر: " چيزي كه در خطر است بيش از يك كشور كوچك است. اين ايده بزرگي است؛ نظم نوين جهاني..."
-بيست و يكم دسامبر سال 2012 ساعت 11:11 دقيقه، دگرگوني زمين طبق پيش‌بيني ماياها كه البته برخلاف اديان الهي است.
-بيست و يكم دسامبر سال 2012، 2012/12/21
11=2+1+2+1+2+2+1
-حادثه 11 سپتامبر 2001، 11 سال مانده به سال 2012 .
-يازده در هرم اعداد
1234321=11:11X11:11
4
3 3
2 2
1 1

-يازده در دلار آمريكا كه نماد اصلي تجارت است .
-راستي ... اولين ماموريت ناسا هم با فضا پيماي آپولو 11 انجام شد.
APOLLO 11
file:///C:/DOCUME%7E1/Sales/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-14.jpgوالله أعلم...

تصاویر کوچک فایل پیوست-بر روی فایل پیوست مورد نظرتان کلیک کنید

http://www.goftomanedini.com/showthread.php?t=19329
دوست عزیز از مطلبی که گذاشتید خیلی ممنون بقیه هم بهتره به جای مسخره کردن تحقیق کنن .برای ماسون ها 11 . 9 و 72 و مضارب 11 مقدسه مثل 22 و 33 هیچ تا حالا فکر کردین چرا جنگ حزب الله با اسراییل 33 روز طول کشید یا جنگ اسراییل و غزه 22 روز؟ میدونستین فلسطین تو مدار 33 درجه زمینه؟ یا ابراهام لینکن رئیس جمهور امریکا که اتفاقا ماسون نبود روی صندلی 33 تئاتر ترور میشه و جان اف کندی رئیس جمهور امریکا توی مدار 33 درجه ترور میشه که اونم ماسون نبود اینا همش اتفاقیه درسته ؟ اینم بدونین که ماسون ها بشدت نماد گرا هستن روی بشدت تاکید میکنم چون واقعا هستن به کسانی که علاقه مند به این موضوعات و فراماسونری هستن سخنرانیهای دکتر علی اکبر رائفی پور و مستند Arrival که واقعا مستند خوبیه رو نگاه کنن البته این رو هم گفته باشم ممکنه این مستند اشتباهاتی از فبیل سند و اعتبار احادیث داشته باشه یا مطالبی که از انجیل گفته و همان طور که سازندگانش گفتن و به جز ایات قران در مورد بقیه مطالب که اورده شده تحقیق بشه اما ارزش دیدنو داره