چه خصلتی از جنس مخالفتون براتون بیشتر مهمه!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داره یه صحبتایی میشه
ببینیم تصویب میشه یا نه؟!:smoke:
ببین حمید جان......اجازه بده.....شما شلوغ میکینی....ما به شما احترام میذاریم....اما من از شما یه سوال دارم....شما چیکاره سایتی؟ مدیر سایتی؟ مسئول سایتی؟ یا که عضو فعالی؟ غضو فعالی....پس بشین بزار مسعولان سایت مشکلشونو.......حل کنن....من تعجب مبکنم! شما میگی تعجب نکنم!!!!؟

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین حمید جان......اجازه بده.....شما شلوغ میکینی....ما به شما احترام میذاریم....اما من از شما یه سوال دارم....شما چیکاره سایتی؟ مدیر سایتی؟ مسئول سایتی؟ یا که عضو فعالی؟ غضو فعالی....پس بشین بزار مسعولان سایت مشکلشونو.......حل کنن....من تعجب مبکنم! شما میگی تعجب نکنم!!!!؟

شما که مثلا مسئولی دوتا از این برنامه هاتو بگو تو فقط دوتاشو:victory: بگو
داری خرابش میکنی بیادر من! :w09:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
....

....

اجازه بده....من عرض کردم ما شما احترام میذاریم....قبل از اینکه من بیام توی تاپیک نظرمو بگم شروع کردن به تخریب....فلانی که بیاد....تو تاپیک چرند میگه!!!! میگه وقتشو زیاد کنینن!!! اینجوری بود؟؟؟ نبود!

rohallahmahdavi

عضو جدید
ببین حمید جان کار ما کار فرهنگیه!!!:eek:همین جا جر و بحث رو بپیچونش تمومش کن....وگرنه کاری میکنم که هر2تا تون اخرج شید....امضا:رئیس :eek::biggrin:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجازه بده....من عرض کردم ما شما احترام میذاریم....قبل از اینکه من بیام توی تاپیک نظرمو بگم شروع کردن به تخریب....فلانی که بیاد....تو تاپیک چرند میگه!!!! میگه وقتشو زیاد کنینن!!! اینجوری بود؟؟؟ نبود!

من میگم من طرفداره آزادیم، انقلابیم، آزادیم میبرم انقلابم میبرم (چه ربطی داشت)!!!:surprised:

چقد شد؟؟
ها؟

من معذرت میخوام
من معذرت میخوام!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین حمید جان کار ما کار فرهنگیه!!!:eek:همین جا جر و بحث رو بپیچونش تمومش کن....وگرنه کاری میکنم که هر2تا تون اخرج شید....امضا:رئیس :eek::biggrin:

نه شما اجازه بده!
برا من چقد شد؟
خب برا اون چقد شد؟
.
شما میگید ها من هلال تو صورت طرف دیدم ها!!!!
شما با این کاراتون روحانیتو زیر سوال بردی بیادر من!

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم من طرفداره آزادیم، انقلابیم، آزادیم میبرم انقلابم میبرم (چه ربطی داشت)!!!:surprised:

چقد شد؟؟
ها؟

من معذرت میخوام
من معذرت میخوام!
به هر حال....مردم هستن که انتخاب میکنن...در یک انتخابات آزاد مردم به این رای دادن که باید وقتشو.....زیاد کنن!!!! و ما هم خادم ملت هستیم...اون عده ای هم که میگن نباید وقتشو زیاد کرد...یه عده خس و خاشاکند.....آخه شما چیکاره ای اینجا دوست من؟ میخوای لوت بدم...؟ بگم؟ بگم؟ نمیگم!!!!:D

rohallahmahdavi

عضو جدید
نه شما اجازه بده!
برا من چقد شد؟
خب برا اون چقد شد؟
.
شما میگید ها من هلال تو صورت طرف دیدم ها!!!!
شما با این کاراتون روحانیتو زیر سوال بردی بیادر من!
کاملا موافقم...:eek:...بااینکه چیزی نفهمیدم هاااا...بازم موافقم....:biggrin:

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال....مردم هستن که انتخاب میکنن...در یک انتخابات آزاد مردم به این رای دادن که باید وقتشو.....زیاد کنن!!!! و ما هم خادم ملت هستیم...اون عده ای هم که میگن نباید وقتشو زیاد کرد...یه عده خس و خاشاکند.....آخه شما چیکاره ای اینجا دوست من؟ میخوای لوت بدم...؟ بگم؟ بگم؟ نمیگم!!!!:D

بهر حال این چیزه چیز ما چیز میکنیم به مردم میگیم که چیز کنن چیز به نظرتون چیز ندن! رای ندن تا چیز نشه.... :surprised:

rohallahmahdavi

عضو جدید
بهر حال این چیزه چیز ما چیز میکنیم به مردم میگیم که چیز کنن چیز به نظرتون چیز ندن! رای ندن تا چیز نشه.... :surprised:

بله...خدا رو شاهد میگیرم...منم چیز گفتم تا چیز نشه!!!بهرحال چیزیه که شده چیزی شم نمیشه کرد:redface:...برا اینکه سوء تفاهما رو بر طرف کنیم
یه چیز !!!بفرستید!!!منظورم صلواته

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا آخرش هم نگفتي كه وقت چي و زياد كردن هاااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟

اینا تیکه اندازی های روز! شما یکم بیشتر به عنوان تاپیک دقت کنی متوجه میشی!
جواب به سواله تاپیکه، که برداشت های مختلفی میشه ازش کرد!

rohallahmahdavi

عضو جدید
اینا تیکه اندازی های روز! شما یکم بیشتر به عنوان تاپیک دقت کنی متوجه میشی!
جواب به سواله تاپیکه، که برداشت های مختلفی میشه ازش کرد!
حمیییییییید.....:eek:....فکر نمیکنی این جواب یه ذره زیادی ب روزه؟؟؟:eek:.....همه ی بشر رو سر در گم میکنه!!!بیشتر دقت کن!!!

*mobina*

عضو جدید
.................................................................
..................................................
.............................................
.....................................
.............................
....................
..............
.........
.......
...
..
.
دارای ویژگیهای بالامثلثی باشه.

:w15::w15::w15:
مرسی آخرش بود.

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست نمیشناسیشون :biggrin:
آهان فهميدم
پس طبق حرف هاي شما همه ي مردها چشم ... هستند . :cry::cry:
واقعا نااميد شدم ولي من قبلا يه چيزي ياد گرفتم كه توي هر چيزي هر چيزي استثنا هم هست . ;)
دعا مي كنم كه از اون استثنا هاش گير من بيوفته يا حداقل با سياست باشه نگاه كه مي كنه من و طرف مقابل نفهمه . يا شايدم مجبور شم نگاه كه مي كنه خودم رو به نفهمي بزنم .:redface:

mehrshad53

اخراجی موقت
آهان فهميدم
پس طبق حرف هاي شما همه ي مردها چشم ... هستند . :cry::cry:
واقعا نااميد شدم ولي من قبلا يه چيزي ياد گرفتم كه توي هر چيزي هر چيزي استثنا هم هست . ;)
دعا مي كنم كه از اون استثنا هاش گير من بيوفته يا حداقل با سياست باشه نگاه كه مي كنه من و طرف مقابل نفهمه . يا شايدم مجبور شم نگاه كه مي كنه خودم رو به نفهمي بزنم .:redface:

استثنا هم دارن ولی از اونوری .
این طورین::eek:

m.e_93

عضو جدید
مهربوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونی