<<< چند نکته فوق تصور مهم !!! >>>

bardinova

مدیر بازنشسته
1) یه زحمتی بکشین ، مرحمت کنین ، لطف کنین ، مخصوصا شما دوستان تازه وارد عزیز که اومدین یه پروژه ای ، مقاله ای ، تحقیقی ، بگیرین و به استاد بدین و برین و پیداتون نشه !! ، یه نگاهی به قوانین تالار بندازین که مسلما برای بابای بنده نیست ! ، برای استفاده تو همین تالار هست !! .

2) حتما تو دوست عزیز ، از من مدیر عزیز ، انتظار نداری که وقت عزیزم رو بذارم و تک تک پستهای نامربوط و عزیز تورو ، مربوط کنم !!!! . در نتیجه تک تک اونها رو پاک میکنم و سعی میکنم بابت این کار عذاب وجدان نداشته باشم ! . یکدستی و نظم و ترتیب تالار عزیز برای من مهمتر از رسیدگی به بی دقتی تو دوست عزیز هست !!

3) یه چیزی اون پایین ، سمت چپ هر پست وجود داره به اسم Thanks !! . خارجیهای بدجنس این کلمه رو در مواقعی که نسبت به هم ذوق زده میشن استفاده میکنن و ما تو فارسی بجای اون از الفاظ : ممنون ! مرسی ! دمت گرم ! حال دادی ! چاکریم ! لطف کردی ! ایول ! و غیره استفاده میکنیم . حالا شما این لطف رو بکن اگه میخوای از پست کسی تشکر کنی به همون Thanks اکتفا کن و کاغذ رنگی و برف شادی تو تاپیکها نریز و اگر هم تشکر ویژه ای از طرف داری بصورت خصوصی اون رو باهاش در میون بذار .

4) سر جدتون از نظرسنجی وقتی استفاده کنین که قرار هست نظرسنجی کنین !!!! . لطف کنین بالای همه تاپیکهاتون نظرسنجی راه نندازین که "آیا حال کردی با این پست یا نه" !! .

5) جونم براتون بگه یه زیرتالار داریم به اسم آرشیو . من دارم خرد خرد این زیرتالار رو پاک سازی میکنم و نامه های قبلیش رو منتقل میکنم به تالارهای دیگه . قرار هست تمام بحثهای جالب و باحال و تاپیکهای خوب و مهربون و بلند که از عمرشون گذشته ، اول قفل بشن و بعد توی آرشیو قرار بگیرن . برای معرفی اینجور تاپیکها برای انتقال به زیرتالار آرشیو هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستیم ! .

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
چرا من اين thanks رو نمي بينم؟؟؟؟؟؟

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

این Thanks ها بعضی موقع ها میان. بعضی موقع ها میرن. بعضی موقع ها نمیان. بعضی موقع ها هم نمی رن. بعضی موقع ها هر وقت دلشون میخواد میان. بعضی موقع ها هر وقت دلشون میخواد میرن. بعضی موقع ها هم هر وقت دلشون نمی خواد نمیرن. اصلا این Thanks ها همیشه اینجا نمیان. گاهی اوقات میان. گاهی اوقات هم نمیان. گاهی اوقات هم میرن جای دیگه. :confused:

این دوستمون که این تاپیک رو گذاشتن خیلی عصبانیه!!! :cry: آقا اگه خطایی شده، کار اشتباهی انجام داده شده، نظر سنجی الکی ساخته شده، گل و بلبلی ارسال شده و یا برف شادی ریخته شده، یا سوتک زدن و توپ تخم مرغی ترکوندن و شال سبز انداختن (مخصوص انتخابات) و هزار جور کار دیگه ما جمیعا عذرخواهی میکنیم.:)

ولی انتقاد ایشون درسته. من هم با برخی مواردش موافقم ;)

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان عزیز
سیستم تشکر که درست شده!
ضمن اینکه ،این تاپیک برای خیلی وقت پیش بوده و اون موقع سیستم هیچ مشکلی نداشت.
برای سوالاتتون هم به دفتر مراجعه کنید.

monirs

عضو جدید
سلام. من به عنوان یه تازه وارد توی این تالار مهندسی صنایع گم شدم. راهنما رو هم خوندم ولی هیچی نفهمیدم. یه پیام هم در مورد برنامه ریزی تولید گذاشتم که گفتیت تاپیک جدید ایجاد نکنیم. جای یه تاپیک برای برنامه ریزی تولید درتالار مهندسی صنایع خیلی خالیه. ببخشید!!!! اینجا مطلبمو نوشتم. نمی دونستم چیکار کنم. بازم عذر می خوام.

بالا