چقدر چادر سر کردن سخته!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید در قبال پستتون جوابگوی جناب استارتر باشید:w07:

شروع مناظره جناب ادهمی و آغا بهزاد امشب ساعت 21 همینجا به صورت زنده:d

فکر خوبیه :biggrin:

ولی از شوخی گذشته بد نیس آقایون با هم بحث کنن و دلایلشونو بگن ! ما هم استفاده می کنیم ;)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ولی از شوخی گذشته بد نیس آقایون با هم بحث کنن و دلایلشونو بگن ! ما هم استفاده می کنیم ;)

منم از اونجایی که بیطرفم میشم مجری برنامه:)

خب باید حرفاشونو بشنویم درسته؟!

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم از اونجایی که بیطرفم میشم مجری برنامه:)

خب باید حرفاشونو بشنویم درسته؟!

من چی کار به بقیه دارم منو میارین وسط هرکی هرچی دوست داره بگه
یکیه دوست داره یکیه مثل من نه ، مناظره هیچ وقت نتیجه بخش نبوده و نیست
منم به نظر شما دوستان عشق چادر احترام میزارم و کاری ندارم

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظور من بیطرفی میان دوستان بود! نه حجاب و بی حجابی نازی خانم

باشه من هستم
آهان ...
نه دیگه نباش :D
یه پای بحث نمیخواد بیاد مناظره کنه :|

من چی کار به بقیه دارم منو میارین وسط هرکی هرچی دوست داره بگه
یکیه دوست داره یکیه مثل من نه ، مناظره هیچ وقت نتیجه بخش نبوده و نیست
منم به نظر شما دوستان عشق چادر احترام میزارم و کاری ندارم

حالا چرا ناراحت میشید ، فک کردیم شاید بخوای دلیلتو بگی ، خو نگو ، والا :|
آفرین که احترام میذاری ...

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان ...

نازی خانم باید همه تو جامعه یاد بگیریم به عقاید هم احترام بزاریم بعدش هم ممکنه من نظرم را بگم به کسی خدایی نکرده بی احترامی بشه منم دوست ندارم با کسی بحثی بکنم که نتیجه بخش نیست

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان ...

راستشو بگم منم احترام میزارم ولی دختر های چادری را اصلا نگاه هم نمیکنم یه نوستالژی منفی دارم بهشون ولی صد البته دخترهای خوب چادری زیادی داریم...خیلی عذر میخوام ف.ا.ط.ی کاماندوها ابروی دخترهای چادری را بردند...منم با بهزاد موافخم

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نازی خانم باید همه تو جامعه یاد بگیریم به عقاید هم احترام بزاریم بعدش هم ممکنه من نظرم را بگم به کسی خدایی نکرده بی احترامی بشه منم دوست ندارم با کسی بحثی بکنم که نتیجه بخش نیست

اون که بعله ولی گاهی وقتا لازمه نظرمونو بگیم تا اگه نظر طرف مقابل اشتباه بود یا نظر خودمون اشتباه بود اصلاح بشه ...
ضمن اینکه باید یاد بگیریم جوری بحث کنیم که به دیگران بی احترامی نشه ...
بله درست میگید معمولا نتیجه بخش نیست چون هر دو طرف با جبهه گیری میان جلو و با توهین و زیاده روی بحث میکنن ، ولی خو ما باید درست مباحثه کردنو یاد بگیریم ...
به هر حال این فقط یه پیشنهاد بود ، اجباری که توش نیست ، هر جور راحتید ،فقط امیدوارم همیشه همینجوری که میگید باشید ...

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که بعله ولی گاهی وقتا لازمه نظرمونو بگیم تا اگه نظر طرف مقابل اشتباه بود یا نظر خودمون اشتباه بود اصلاح بشه ...
ضمن اینکه باید یاد بگیریم جوری بحث کنیم که به دیگران بی احترامی نشه ...
بله درست میگید معمولا نتیجه بخش نیست چون هر دو طرف با جبهه گیری میان جلو و با توهین و زیاده روی بحث میکنن ، ولی خو ما باید درست مباحثه کردنو یاد بگیریم ...
به هر حال این فقط یه پیشنهاد بود ، اجباری که توش نیست ، هر جور راحتید ،فقط امیدوارم همیشه همینجوری که میگید باشید ...

راستش قبلن تو همین سایت بحث کردم با دوستان ولی متاسفانه فقط باعث شد دو طرف از هم ناراحت بشیم برای همین تصمیم گرفتم به عقاید دیگران کاری نداشته باشم
آخه موضوع این بحث چیزی هست که نمیشه سرش بحث کرد چون اگر بر چادر نپوشیدن اصرار کنم ممکنه باعث بشه بعضی از دوستان فکر کنند من کافر یا دین زده هستم
به هر حال ممنونم که با من صحبت کردید

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستشو بگم منم احترام میزارم ولی دختر های چادری را اصلا نگاه هم نمیکنم یه نوستالژی منفی دارم بهشون ولی صد البته دخترهای خوب چادری زیادی داریم...خیلی عذر میخوام ف.ا.ط.ی کاماندوها ابروی دخترهای چادری را بردند...منم با بهزاد موافخم

این که منطقی نیس که اگه از کسی که چادریه خاطره ی بدی دارین پس نسبت به همشون دید منفی داشته باشین ... بی چادر بد هم که زیاده ،خیلی از مانتوییا آبروی بقیه مانتوییارو بردن ، نسبت بهشون حس خوب دارین اونوخ ؟ خیلی از اونا فقط لباس فرمشون چادره ، پس نباید کاراشونو به حساب چادریا گذاشت ...
ضمنا شما یه لطف کن به بی چادراشم خیلی نگاه نکن :دی

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش قبلن تو همین سایت بحث کردم با دوستان ولی متاسفانه فقط باعث شد دو طرف از هم ناراحت بشیم برای همین تصمیم گرفتم به عقاید دیگران کاری نداشته باشم
آخه موضوع این بحث چیزی هست که نمیشه سرش بحث کرد چون اگر بر چادر نپوشیدن اصرار کنم ممکنه باعث بشه بعضی از دوستان فکر کنند من کافر یا دین زده هستم
به هر حال ممنونم که با من صحبت کردید
منم تو این سایت سر این موضوع خیلی بحث کردم بیشتر تاپیکاشم پاک شد:دی
البته این تاپیک خودش کلی جای بحث داره ولی خو از اونجایی که تو تالار عکسه و ما امتحان (!) داریم از بحث صرف نظر کردم ...
اینجا که نه ولی خوشحال میشم بعدا دلیلتونو بر اصرار به نپوشیدن چادر بهم بگید ...البته موافق نبودن با حجاب دلیل کفر و دین زدگی نیست ...
ضمن اینکه حجاب فقط چادر نیست و پوشش فقط مربوط به دین نمیشه بلکه یه مسئله اجتماعی و فرهنگیه که متاسفانه هیچوقت از این بعد بهش نگاه نمیشه ...
خواهش میکنم ، خوشحال شدم از هم صحبتیتون ...

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که منطقی نیس که اگه از کسی که چادریه خاطره ی بدی دارین پس نسبت به همشون دید منفی داشته باشین ... بی چادر بد هم که زیاده ،خیلی از مانتوییا آبروی بقیه مانتوییارو بردن ، نسبت بهشون حس خوب دارین اونوخ ؟ خیلی از اونا فقط لباس فرمشون چادره ، پس نباید کاراشونو به حساب چادریا گذاشت ...
ضمنا شما یه لطف کن به بی چادراشم خیلی نگاه نکن :دی
شوما چرا موچ گیری میکنی:redface: یه نظر برای ازدواج حلاله قصدمنم غیر این نیست ....... شما راست میگی همه جا بد وخوب داره......با توجه به فرمایشتون ازین به بعد چادریارم نگاه میکنم:w15: شوخی کردما ناراحت نشین......

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تو این سایت سر این موضوع خیلی بحث کردم بیشتر تاپیکاشم پاک شد:دی
البته این تاپیک خودش کلی جای بحث داره ولی خو از اونجایی که تو تالار عکسه و ما امتحان (!) داریم از بحث صرف نظر کردم ...
اینجا که نه ولی خوشحال میشم بعدا دلیلتونو بر اصرار به نپوشیدن چادر بهم بگید ...البته موافق نبودن با حجاب دلیل کفر و دین زدگی نیست ...
ضمن اینکه حجاب فقط چادر نیست و پوشش فقط مربوط به دین نمیشه بلکه یه مسئله اجتماعی و فرهنگیه که متاسفانه هیچوقت از این بعد بهش نگاه نمیشه ...
خواهش میکنم ، خوشحال شدم از هم صحبتیتون ...
امتحان را خوب اومدی :دی
چشم بعدا با هم صحبت میکنیم
خوشحال میشم نظرات شما را به عنوان یه دختر چادری بدونم
موفق باشین ، روز خوش

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوما چرا موچ گیری میکنی:redface: یه نظر برای ازدواج حلاله قصدمنم غیر این نیست ....... شما راست میگی همه جا بد وخوب داره......با توجه به فرمایشتون ازین به بعد چادریارم نگاه میکنم:w15: شوخی کردما ناراحت نشین......

خودتون خودتونو لو دادین ، اونوخ شما واسه ازدواج به همه یه نظر نگاه میکنی؟ خسته نباشی واخعا:D بعد کی گفته یه نظر حلاله ؟

بنده چادری نیستم ، سری اول ناراحت شدم !

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان را خوب اومدی :دی
چشم بعدا با هم صحبت میکنیم
خوشحال میشم نظرات شما را به عنوان یه دختر چادری بدونم
موفق باشین ، روز خوش

آره الان دارم درس میخونم :دی
نظرمو به عنوان یه دختر محجبه میتونین بدونید نه چادری ، البته به نظرم چادر حجاب کاملیه و برای خانومای چادری خیلی احترام قائلم ولی خودم چادری نیستم ...
روز خوش...

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز

زیر چشمی نگاه کن نفهمند :دی

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چی کار به بقیه دارم منو میارین وسط هرکی هرچی دوست داره بگهیکیه دوست داره یکیه مثل من نه ، مناظره هیچ وقت نتیجه بخش نبوده و نیست منم به نظر شما دوستان عشق چادر احترام میزارم و کاری ندارم
خب چرا ناراحت میشی دوست عزیز میخاستیم پای صحبت هاتون بشینیم... شما خودت اومدی نظر دادی پس نگین به من چه منکه جای شما نظر ندادم گفتم شاید دلیلی برای حرفت داری! ک بقیه هم بشون!روز خوش

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
متوجه منظورتون نمیشه!
شما میگی خیلی زشته درباره هم قضاوت کنیم
در حالی که.....

با کفشاو خیلی از کارای شما هم کاری نداریم

منظور کفش که اینجا معلوم!
منظور از کارای دیگه : مونتو پوشیدن،یا کوتاه پوشیدن،یا ازون جوراب شلواریا پوشیدن یا مو بیرون گذاشتن، یا آرایش کردن و...
منظور واضح شد؟

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بحث باحالیه اینجا
من که شخصا اگر دختری چادری باشه یه ثانیه هم نگاهش نمیکنم

آفرین زدی هدف
خب هدف مام از چادر پوشیدن اینه که نگاه هر کسی بهمون نباشه...:D وگرنه میتونستیم لباس جلف بپوشیم و جلب توجه کنیم که شما نگاه کنین ولی خب چیکار کنیم که نگاه شما و امثال شما رو بر انداممون دوس نداریم...

آخرین ویرایش:

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد،زیبایی بدنش را نشان نمیدهد...!!!(دکتر شزیعتی)

توجه به عاقبت رفتار خیلی هم است
دکتر توصیف زیبا کردند
باید دو طرف بدانند نگاه جنس های مخالف نسبت بهم اصلا شباهت ندارد
این جزو ویژگی های فطری است

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووه من چند صفحه از بحث جا موندم ! بعد امتحانام باید بیام همشو بخونم ! آقای استارتر آخه این روزا چه وقت این بحثا بود ؟! میزاشتی بعد امتحانا :)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین زدی هدفخب هدف مام از چادر پوشیدن اینه که نگاه هر کسی بهمون نباشه...:D وگرنه میتونستیم لباس جلف بپوشیم و جلب توجه کنیم که شما نگاه کنین ولی خب چیکار کنیم که نگاه شما و امثال شما رو بر انداممون دوس نداریم...
اووووه اووووه اوه چه موضع قاطعی اتخاذ کردین..:) مثه اینکه شما زدی به هدف..!از این رک تر نمیشدسخن گفت واقعا...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میدونه استارتر چرا اخراجیدن:(خدایا توبه....اگه استارتر این تاپیک اخراج بشه پس وای به حال ما:w07:الهی به امید تو...الهی ماندگارمان فرما

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین زدی هدف
خب هدف مام از چادر پوشیدن اینه که نگاه هر کسی بهمون نباشه...:D وگرنه میتونستیم لباس جلف بپوشیم و جلب توجه کنیم که شما نگاه کنین ولی خب چیکار کنیم که نگاه شما و امثال شما رو بر انداممون دوس نداریم...

شما چادرم نپوشی مطمئن باش کسی نگاهت نمیکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا