چقدر به قسمت اعتقاد دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چقدر به قسمت اعتقاد دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• کاملا

رای: 7 25.0%
  • تا حدودی

رای: 14 50.0%
  • اصلا

رای: 7 25.0%

• مجموع رای دهندگان
    28

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخام بدونم شماها قسمت رو چی معنی میکنید اونی که تو کتاب هستو نمیخام خودت بگو قسمت از نظر تو چیه؟
منم اون چیزهایی که در این کتابا را قبول ندارم.
به نظرم قسمت یعنی با هر انتخاب یه جوری نتیجه خاص حاصل از اون انتخاب میگیریم.و ما در انتخابهایمان آزادیم.
یه فیلم جالب من درباره قسمت دیدم.یه پسر جوانی است در یه خیابان.دفعه اول از سمت راست خیابون میره با یک کسی آشنا میشه که باعث میشه اون پولدار بشه.دفعه دوم از خیابون عبور میکنه دختر خانمی با ماشینش جلوی اون ترمز میکنه با اون دختر آشنا میشه و ازدواج میکنه و در همون شهر کوچک می مونه.دفعه سوم از سمت چپ خیابان عبور میکنه یه کارگردان اونو می بینه و ازش خوشش میاد میشه ستاره سینما.و...........
به نظر شما قسمت چیه؟؟؟

eye to eye

عضو جدید
منم اون چیزهایی که در این کتابا را قبول ندارم.
به نظرم قسمت یعنی با هر انتخاب یه جوری نتیجه خاص حاصل از اون انتخاب میگیریم.و ما در انتخابهایمان آزادیم.
یه فیلم جالب من درباره قسمت دیدم.یه پسر جوانی است در یه خیابان.دفعه اول از سمت راست خیابون میره با یک کسی آشنا میشه که باعث میشه اون پولدار بشه.دفعه دوم از خیابون عبور میکنه دختر خانمی با ماشینش جلوی اون ترمز میکنه با اون دختر آشنا میشه و ازدواج میکنه و در همون شهر کوچک می مونه.دفعه سوم از سمت چپ خیابان عبور میکنه یه کارگردان اونو می بینه و ازش خوشش میاد میشه ستاره سینما.و...........
به نظر شما قسمت چیه؟؟؟
به نظر من قسمت به اون شکلی که همه میگن وجود نداره
من میگم ما خومون قسمتو میسازیم .در واقع ما بازخورد اعمالمونو به حساب قسمت میذاریم .مثلا با یکی ازدواج میکنیم و همسرمون خوب ازکار در نمیاد.بعد میگیم قسمتمون بود دیگه
ولی به نظر من به این میگن فرار از پذیرش مسولییت

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من قسمت به اون شکلی که همه میگن وجود نداره
من میگم ما خومون قسمتو میسازیم .در واقع ما بازخورد اعمالمونو به حساب قسمت میذاریم .مثلا با یکی ازدواج میکنیم و همسرمون خوب ازکار در نمیاد.بعد میگیم قسمتمون بود دیگه
ولی به نظر من به این میگن فرار از پذیرش مسولییت
با حرفات موافقم.اما یه مواقعی خیلی به یه نفر فشار میاد و یکی از روشهای مسکن موقت فرار از پذیرش مسئولیتش است:)

sara1984

عضو جدید
من به قسمت اصلا اعتقاد نداشتم
همیشه میگفتم خود آدم قسمتو میسازه
ولی بعد از ازدواجم بهش اعتقاد پیدا کردم........... :biggrin:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به قسمت اصلا اعتقاد نداشتم
همیشه میگفتم خود آدم قسمتو میسازه
ولی بعد از ازدواجم بهش اعتقاد پیدا کردم........... :biggrin:
مگه خودت همسرت را انتخاب نکردی؟
چطوری به قسمت معتقد شدی؟؟؟

sara1984

عضو جدید
مگه خودت همسرت را انتخاب نکردی؟
چطوری به قسمت معتقد شدی؟؟؟
ربطی به انتخاب نداره.....

داستان داره.... طولانیه..... فقط در همین حد که..

خیلی ایراد میگرفتم... هیچ کسو نمی پسندیدم.... دوست داشتم با همسرم از قبل آشنا باشم..... یعنی همیشه معتقد بودم این جور ازدواجا بهتره.... ولی ولی ولی....

همسرم که اومد غریبه که بود هیچ..... با هیچ کدوم از معیارهای من (البته بیشتر ظاهری) یکی نبود..... ولی بعد از صحبت کردن فقط اونو میخواستم...... البته ناگفته نمونه که از خدا خیلی کمک خواستم

الانم واقعا راضیم.... خیلی زیاد.... همیشه هم خدا رو شکر میکنم و ازش میخوام تا اخر همین جوری بمونه