چرا یهودیها در روز شنبه میترسند از وسایل الکتریکی استفاده کنند ؟؟؟

alireza-1991

عضو جدید
سلام به همگی

دوستان راستش رو بخواید من برام یه سوال پیش اومده0
و اینکه چرا یهودیها میترسن روز شنبه لامپ روشن و خاموش کنند یا از اتومبیل استفاده کنند یا از کامپیوتر و تلویزیون و اسانسور و کلا هر چیز برقی که هست استفاده کنند

کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطف کنند بگند تا شبهه از حقیر بر طرف شود0

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
جواب دقیق رو نمیدونم! ولی اینو میدونم که یهودیها انسانهایی بشدت خرافاتی هستند و همه اعمال و رفتارشون متاثر از خرافاتشان هست.

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

دوستان راستش رو بخواید من برام یه سوال پیش اومده0
و اینکه چرا یهودیها میترسن روز شنبه لامپ روشن و خاموش کنند یا از اتومبیل استفاده کنند یا از کامپیوتر و تلویزیون و اسانسور و کلا هر چیز برقی که هست استفاده کنند

کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطف کنند بگند تا شبهه از حقیر بر طرف شود0

من نشنیده بودم اینو

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

ram_call17

عضو جدید
یه چیزی تومایه های اینکه اگه سکته کنی نمی دونم انجوری احتمالش کمتره تو چاه بیوفتی
یادم رفته

عليرضا1361

عضو جدید
کاربر ممتاز
یهودی داریم تا یهودی.
الان مسلمان تندرو داریم مثل طالبان که قوانینی را اجرا میکنند که که از این هم بدتر هست.
اکثر یهودی ها اینطوری نیستند

شرمنده يه سوال

اگه اونوقت يكي پاي راست نداشت

رفت تو يعني ديگه بيرون نياد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده يه سوال

اگه اونوقت يكي پاي راست نداشت

رفت تو يعني ديگه بيرون نياد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیگه سوالتون خیلی شرعی شد.
میتوانند با پای چپ خارج بشندد.ولی دست سمت راست روی پای چپ باشند و نیت کنند که با پای راست خارج میشند .

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه سوالتون خیلی شرعی شد.
میتوانند با پای چپ خارج بشندد.ولی دست سمت راست روی پای چپ باشند و نیت کنند که با پای راست خارج میشند .

:biggrin::biggrin::biggrin:

راستی من دلیلش رو میدونم خیلی مسخره هست
یه معلمی داشتیم مبگفت وقتی یهویی وایساده بمیری سیستم بدن اینه که روی پای راست میوفتی. واسه همین اگه در حال تو رفتن یا بیرون اومدن از دستشویی بمیری وقتی با پای چپ بری تو و با پای راست بیای بیرون در هر دو حالت بیرون از دسشویی میوفتی. خوب مسلما هیشکی دلش نمیخواد وقتی مرد بیوفته توی دسشویی
اگر هم وقتی توی دسشویی بودی مردی که دیگه هیچی خدا بیامرزدت

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون اصولا پای چپ بلندتر از پای راست هستش
اینو معلم دینی مون میگفت
کلا مزخرفه

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه چیزی تومایه های اینکه اگه سکته کنی نمی دونم انجوری احتمالش کمتره تو چاه بیوفتی
یادم رفته
یکی باباش همیجوری که تو گفتی تو مستراح سکته میکنه میمیره .از اون موقع به بعد طرف هر وقت میرفته مستراح گریه میکرده میگن چرا گریه میکنی میگه اینجا بوی بابامو میده.

بالا