چرا وقتی یه خانم توی خیابون را می ره هر کسی به خودش اجازه میده هر حرفی بزنه؟

خاطره جونی

عضو جدید
اینجوریام نیس که هرکی از کنارت رد میشه بترسی ! مگه اینکه تجربیات تلخ زیادی داشته باشی :surprised:
ولی بهرحال این موضوع بستگی به نوع پوشش خانم ها داره ، هرچی افتضاح تر باشه بیشتر مگس دورش جمع میشه دیگه !!...
اونایی که از این مزاحمت ها خوششون میاد و هدفشون از بدحجابی همین نوع جلب توجهه که هیچ ولی اونایی که از این مزاحمتها ناراحتن یه نگاهی به نوع پوششون بندازن بعد قضاوت کنن
وگرنه چرا محجبه ها اینقدر مزاحم ندارن ؟ به ندرت پیش میاد کسی مزاحم محجبه ها بشه که اونم مشکل از خانم نیس طرف زیادی مریضه...

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چون اون خانوم خودش طوري مياد بيرون كه به هركسي اجازه بده بهش حرف بزنه به همين سادگي
ا شخصيتمون دست خودمون

نه چونکه بعضی اقایون قراره موقع مردن لال از دنیا برن به این علت هست

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته..اصلا ما همچین مردایی تو ایران نداریم...
شایعس..:D

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینجوریام نیس که هرکی از کنارت رد میشه بترسی ! مگه اینکه تجربیات تلخ زیادی داشته باشی :surprised:
ولی بهرحال این موضوع بستگی به نوع پوشش خانم ها داره ، هرچی افتضاح تر باشه بیشتر مگس دورش جمع میشه دیگه !!...
اونایی که از این مزاحمت ها خوششون میاد و هدفشون از بدحجابی همین نوع جلب توجهه که هیچ ولی اونایی که از این مزاحمتها ناراحتن یه نگاهی به نوع پوششون بندازن بعد قضاوت کنن
وگرنه چرا محجبه ها اینقدر مزاحم ندارن ؟ به ندرت پیش میاد کسی مزاحم محجبه ها بشه که اونم مشکل از خانم نیس طرف زیادی مریضه...

:gol::gol::gol:

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بره منم سؤال شده؟؟؟
واقعاً ربطی ب تیپ و قیافه نداره...
ب یه سنه خاصی هم اختصاص نداره، از نوجوونش بگیر تا میانسالش حرفای نامربوط میزنن...
خودِ من ک از دستشون خسته شدم و چندشم میشه...
بدبختی اینه ک نمیتونیم حرفی هم بزنیم، چون اگه چیزی بگیم بدتر میکنن...

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگو

چرا نگم منظورم به اون اقایونی هست البته نه حیف مرد هون نامردهایی که خودشون انگار دخترو خواهر ندارن....
میگم خوبم میگم انشالله فنا بشن لالم بمیرن
یه نفر بود که همیشه به زنها حرف بد میگفته چندسال قبل مرگش زبونش دچاربیماری شد بدترین حالت ممکن مردددددددددددد

m.m.AUT

عضو جدید
آخه برای اونا مهم نیست چه جوری میای بیرون بعضی از مردا کلا مریضا .اگه یه پسر جوون بهت یه چیزی بگه انقدر ناراحت نمیشی که یکی که هم سن پدرته بیاد بهت یه چیزی بگه .آدم فک میکنه به شخصیتش توهین شده.

mis.engineer

عضو جدید
هیچ ربطی به نوع پوشش نداره!!!!!!!!!!مردی که واقعا مرد باشه و شخصیت داشته باشه چه ایران باشه چه سانفرانسیسکو حد و مرز خودشو میدونه و هیچ وقت به خودش اجازه نمیده به دختر مردم بد نگاه کنه چه برسه به اینکه تیکه بندازه!!!!!!!!!! و از این کار شرمش میاد..پس لطفا به پوشش ربطش ندین..چون این موضوع یه امر بدیهی هستش..بنظر من فقط و فقط پسرا و مردای لاابالی که چشماشون مثل فانوس دریایی میچرخه و از بیکاری خیابون متر میکنن همچین کارای چیپ و بی ارزشی انجام میدن و امنیت ما خانمارو به زیر صفر رسوندن..دیگه طوری شده که هیچ دختری جرات نداره تنهایی از یه کوچه خلوت عبور کنه..بازم ربطش میدین به پوشش!!!!!!!!!ا:)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقدان شرف و حس ناموس پرستی باعث این موضوع میشه.
هرکی دوس داره به ناموس خودش حرف نامربوط کسی بزنه خودشم میره حرف نامربوط میزنه به بقیه!!
اینجا ایرانه.بیاین فرهنگ خودمونو داشته باشیم !ایرانی یعنی ناموس پرستی...

عشقولانه

کاربر بیش فعال
مردا همممممممممششششششششششششووووووووونننننننننننن اینجورین......
مرد فقط مرد دهه 50

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا که به هرکسی تیکه نمیندازن! شما سرت پایین باشه به قول معروف سنگین و رنگین باشی کسی مگر اینکه مرض داشته باشه بهت گیر بده

وختی طرف با 1 کیلو آرایش و لباس جذب میزنه بیرون ..........................

حتی تو این فیلمای به قول معروف نهاجم غربی و.. ...... هم میبینی و میشنوی که اصولا زنایی که آرایش زیاد و لباس جذب میپوشن بهشون نگاه بدی هست

کلا یه کلام ختم کلام " کرم از خود درخته "

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بار من داشتم میرفتم خونه یه نیسانی گیر داده بود بهم میگفت بیا با هم بریم نیسانم ماشینه خوبیه!!:D

juventus_torin

اخراجی موقت
اولا که به هرکسی تیکه نمیندازن! شما سرت پایین باشه به قول معروف سنگین و رنگین باشی کسی مگر اینکه مرض داشته باشه بهت گیر بده

وختی طرف با 1 کیلو آرایش و لباس جذب میزنه بیرون ..........................

حتی تو این فیلمای به قول معروف نهاجم غربی و.. ...... هم میبینی و میشنوی که اصولا زنایی که آرایش زیاد و لباس جذب میپوشن بهشون نگاه بدی هست

کلا یه کلام ختم کلام " کرم از خود درخته "
شدید مخالفم
1 دختری همکارمون بود!!!
از نظر اخلاقی دختر خیلی خوبی.
ارایش هیچوفت نداشت
و از نظر ظاهری، نشانی از بی کفایتی خدا در افرینش!!!
واقعا زشت بود!!!
1بار کنار اتوبان نیایش وایساده بودم، اونم 5-6 قدم از من جلوتر بود (ولی من نمیدونستم کیه، پشتش به من بود)
2 تا پسر با زانتیا گیر داده بودن به این!!!!:Dول کن هم نبودن!!!!!!!
بعدش داشتم فکر میکردم، دختره که ساده!!!
لباسش که لباس کارمندی
زیبایی که 0
این 2تا چه غلطی میکردن!!! نمیفهمیدم

مشکل از همون چیزیه که تو 1 تاپیک دیگه گفتم!!!!
محدودیت

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار من داشتم میرفتم خونه یه نیسانی گیر داده بود بهم میگفت بیا با هم بریم نیسانم ماشینه خوبیه!!:D

والا معمولا بلا نسبت شوما ببیی و.... رو با نیسان جابه جا میکنن:biggrin:

ببین دیگه طرف تورو چی دیده:w15::w15:

یاد شتر افتادم ! چند روزه خبری ازش نیست:w15:

juventus_torin

اخراجی موقت
:biggrin: اتی نیساااااااااااان؟؟؟
طرف ادم شناس بوده ها!!!! فهمیده تو دختر اهن پرستی نیستی!!!!
من نبودم؟؟ نیسان مزدا آبی بود؟؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا معمولا بلا نسبت شوما ببیی و.... رو با نیسان جابه جا میکنن:biggrin:

ببین دیگه طرف تورو چی دیده:w15::w15:

یاد شتر افتادم ! چند روزه خبری ازش نیست:w15:

خیلی بدم میاد میخندی...
نیشتو ببند..
:D

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شدید مخالفم
1 دختری همکارمون بود!!!
از نظر اخلاقی دختر خیلی خوبی.
ارایش هیچوفت نداشت
و از نظر ظاهری، نشانی از بی کفایتی خدا در افرینش!!!
واقعا زشت بود!!!
1بار کنار اتوبان نیایش وایساده بودم، اونم 5-6 قدم از من جلوتر بود (ولی من نمیدونستم کیه، پشتش به من بود)
2 تا پسر با زانتیا گیر داده بودن به این!!!!ول کن هم نبودن!!!!!!!
بعدش داشتم فکر میکردم، دختره که ساده!!!
لباسش که لباس کارمندی
زیبایی که 0
این 2تا چه غلطی میکردن!!! نمیفهمیدم

مشکل از همون چیزیه که تو 1 تاپیک دیگه گفتم!!!!
محدودیت

داداش یه سری مسائل هم هست که دیگه اینا بی تاثیرن ! مثلا پیرزن هم موقع شب بزنه بیرون در امان نیست
میدونی که ما تو 2 دنیای متفاوت زندگی میکنیم ؟ یکی دنیای روز و یکی دنیای شب
دنیای روز هر چقدر نا امن و کثیف باشه شب 1000 برابر خطرناک تره چون موجودات شب درش زندگی میکنن !

یا مثلا بعضی مکانای خاص یا...........

کناره بزرگراه ها کلا خطرناکه حالا برخیش خعلی خطرناکه برخیش کمتر
من خیر سرم مرد از این جور موارد میترسم چه برسه خانوما

مثال زیاده خاستی تو پخ بهت میگم اینجا بدآموزی داره:D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: اتی نیساااااااااااان؟؟؟

آره آبی بود..
من شمال دانشجو بودم خونه هم تنها بودم...
ولی با یه حرکت آکروباتیک پیچوندمش... :D
در کل آدم عوضی ای بود..

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتی نیساااااااااااان؟؟؟

دادا درسته این اتیه ولی دیگه انقدرم شوت نیس که میدونه نیسان با مزدا زمین تا آسمون فرق داره:biggrin:

azita kh

عضو جدید
برای آقایون متاسفم که فکر میکنن فقط خانما باید خودشونو بپوشونن و خودشون هیچ تلاشی در پاک نگه داشتن خودشون نمیکنن و فکر میکنن حق دارن ازهر دختری لذت ببرن چون موهاشو نریخته تو و ارایش کرده. وای ب حال ما دخترا

juventus_torin

اخراجی موقت
برای آقایون متاسفم که فکر میکنن فقط خانما باید خودشونو بپوشونن و خودشون هیچ تلاشی در پاک نگه داشتن خودشون نمیکنن و فکر میکنن حق دارن ازهر دختری لذت ببرن چون موهاشو نریخته تو و ارایش کرده. وای ب حال ما دخترا
اصلا همه مشکلات از همین حجاب شروع میشه
اگر این پوشش نبود، مثل خیلی از کشورها!!! از این مشکلات هم نداشتیم

بالا