چرا همش تهران ؟ چرا همه ی نمایشگاه ها در شهر تهران برگزار می شوند؟

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

الان چند روز هست که نمایشگاه الکامپ تو تهران برقراره.

ولی برای من واقعا جای سواله. چرا تمام این نمایشگاه ها باید در شهر تهران برگزار بشه ؟

یا مثلا نمایشگاه کتاب در ماه اردیبهشت ؟

چرا فقط تهران ؟ مگه بقیه شهرها جز ایران نیستند ؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمایشگاه تبریز شنیدم بزرگترین نمایشگاه کشور بعد از تهرانه.
اونجا هم خیلی نمایشگاه برگزار میشه.
خیلی کم اونجا تعطیله و اون موقع که من اونجا دانشجو بودم هر ماه یکی دو نمایشگاه برگزار میشد.

magnet

عضو جدید
هرچند که الکامپ چندان جالب هم نبود ! ، با این وجود این طبیعی یه که نمایشگاه ها در پایتخت یا شهرهای بزرگ غیرپایتخت خاصی برگزار شه (مث شانگهای چین ، استانبول ترکیه و . . . ).

در ایران هم همینطور .

در سایر شهرهام نمایشگاه ها فکرکنم برگزار میشه ، (مث شهر ما ! که نمایشگاهاش خیلی خوبن و یه آدم علاقه مند بیکار ! میخواد که بره ! )که سطح اون به خود اون شهرها و میزان سرمایه گذاری ها و . . . . بستگی داره و درنتیجه سطح متفاوتی نسبت به تهران خواهند داشت. برخی ها حتی قوی تر و بهتر از تهران و برخی دیگه . . .
بعلاوه در ایران هم تمرکز ثروت و سرمایه گذاری ها بیشتر تهران و پس از اون چند شهر دیگه هست.

• Like
واکنش ها: Sarp

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-چون تهران پایتخته
2-چون تهران 10 میلیون نفر جمعیت داره
همین دو دلیل کافیه
تو شهرای دیگه هم نمایشگاه هست با توجه به وسعت و جمعیت اون شهر

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!! مگه چقد میخوان معرفی کنن که کسی ناراحت باشه چیزی از دست داده؟!! نمایشگاه مثلا 20 تا شرکت،شرکت میکنه،500 تا محصول جدید معرفی میشه!! ما تو نمایشگاه های ایرانی فقط پوستر اینترنت بده رو می بینیم!!!

بعدشم،مگه شهرهای دیگه(غیر کلان شهر ها!) چقد جمعیت داره که بخواد این همه هزینه بشه براش؟!

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
مهم ترین دلیل اینه که هزینه اجاره غرفه ها و هزینه های جانبی که به شرکت کنندگان نمایشگاه تحمیل میشه زیاده! به همین دلیل اکثر شرکتها ترجیح میدن در یه نمایشگاه سراسری و بزرگ شرکت کنند تا چندین نمایشگاه.

البته این موضوع برای بازدید کنندگان غیر تهرانی مشکلاتی از قبیل هزینه، وقت و... تحمیل کرده.

باز حالا ما خوش شانس تریم چون بهترین نمایشگاه ها بعد تهران اینجا برگزار میشه.

• Like
واکنش ها: Sarp

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چون ایران فقط تهرانه عزیزم.......................

و بقیه ول معطلند

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

الان چند روز هست که نمایشگاه الکامپ تو تهران برقراره.

ولی برای من واقعا جای سواله. چرا تمام این نمایشگاه ها باید در شهر تهران برگزار بشه ؟

یا مثلا نمایشگاه کتاب در ماه اردیبهشت ؟

چرا فقط تهران ؟ مگه بقیه شهرها جز ایران نیستند ؟

من همیشه اینو بخودم میگم.....آخه چرااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟
چرا همه چی مال اوناست...!!بهترین نمایشگاهها...بهترین امکانات.............!!!!!!!!!!!...کاش دیگه \ایتختو عوض میکردن...حداقل هر ۱۰ سال یبار...که این امکانات جاهای دیگه هم بیاد.......اینجوری واسه خود تهرانی ها هم بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه.همش تو تهران نیست.من دانشجوی قزوینم باورت میشه هر هفته که میرم یک موضوع تو نمایشگاهشون در عرصه ی دید می ذارند.مثلا این هفته فرش دست بافت بود.....

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من همیشه اینو بخودم میگم.....آخه چرااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟
چرا همه چی مال اوناست...!!بهترین نمایشگاهها...بهترین امکانات.............!!!!!!!!!!!...کاش دیگه \ایتختو عوض میکردن...حداقل هر ۱۰ سال یبار...که این امکانات جاهای دیگه هم بیاد.......اینجوری واسه خود تهرانی ها هم بهتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مردشور خودشونو نمایشگاهشون رو ببره !
من دوبار رفتم نمایشگاه دوبارشم فقط وقتم رو تلف کردم !
یکی تلکام بود ( که البته به درخواست نوکیا رفتم ) یکیش هم همینجوری مریض بودم رفتم !