چرا نقل قولارو عوض میکنید...

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اومدین اینجا مشکل رو حل کنین یا بدترش کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا چرا نقل و قولها رو عوض میکنین...:cry::cry::cry:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااامممم به همه ی دوستانه گلمممم:redface:

این تاپیکو زدم تا از دسته بعضیااااااااااااااا شکایت کنممم؛بچه ها به نظر شما درسته کسی تو نقله قوله کسی دست ببره و اون رو تغییر بده؟؟؟:razz:
....
حالا هرکی هر نظری داره اینجا بگه...تا ببینیم این کار درسته یا نه؟؟؟;)

دست بردم چون بلند بود...............:w05:

سلام دوستم...............
من نقل قول هارو خلاصه میکنم چون صفحه ها زیادی بلند میشه و بارگذاریش برای عده ای دوستان سخته............
ولی معنیش رو تغییر نمیدم و وقتی که بخوام بحث کنم اصلا این کار رو نمیکنم............ ولی پررنگ و یا تغییره رنگ برای تکیه بر قسمتی از حرف رو میکنم............:redface:

دوستی دارم که این کار رو با نقله قول های من میکنه ولی چون فقط با هم شوخی داریم من این رو ایراد نمیبینم...............:redface::D به عقیده من در شوخی و سربه سر هرکاری میشه کرد............:redface:

ولی اگر بحث جدی باشه و نقله قول عوض شه اصلا و اصلا درست نیست! عقاید به هم ریخته میشه و سره همون نقله قوله اشتباه, طرف بعد ها با دیگران وارده بحثی میشه و به اون نقله قول اشاره میشه که اصلا به عقیده ی باطنی او مربوط نیست...............

نتیجه گیری اخلاقی برای من: تا وقتی برای شوخی باشد ایرادی ندارد!:D البته نه اینکه طرفی که هنوز نمیشناسی بیاد باهات شوخی کنه!:surprised:

Sarp

مدیر بازنشسته
یکی هم پیدا میشه که رو دست گلرخ بلن شه

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست بردم چون بلند بود...............:w05:

سلام دوستم...............
من نقل قول هارو خلاصه میکنم چون صفحه ها زیادی بلند میشه و بارگذاریش برای عده ای دوستان سخته............
ولی معنیش رو تغییر نمیدم و وقتی که بخوام بحث کنم اصلا این کار رو نمیکنم............ ولی پررنگ و یا تغییره رنگ برای تکیه بر قسمتی از حرف رو میکنم............:redface:

دوستی دارم که این کار رو با نقله قول های من میکنه ولی چون فقط با هم شوخی داریم من این رو ایراد نمیبینم...............:redface::D به عقیده من در شوخی و سربه سر هرکاری میشه کرد............:redface:

ولی اگر بحث جدی باشه و نقله قول عوض شه خیلی حال میده! عقاید به هم ریخته میشه(خوشم میاد) و سره همون نقله قوله اشتباه, طرف بعد ها با دیگران وارده بحثی میشه(چه با مزه میشه) و به اون نقله قول اشاره میشه که اصلا به عقیده ی باطنی او مربوط نیست(در ظاهر)...............

نتیجه گیری اخلاقی برای من: خیلی کار خوبیه اذیت کردن مردم

این نوعیه که فرمودن
البته با عرض پوزش :w16::w12:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ببینیم اینجا چیکار میشه کرد... جوش چجوریاست

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ببینیم اینجا چیکار میشه کرد... جوش چجوریاست
به به ..ببینید کی اومده.......سلام بربری جونه خودم.:w14:............مادر جونم کوجا بودی دلم تنگیده بود واسه چرند گوییاتااااااااااااااااا:w16:
گلرخ جونم.این حرفه دله منه..ولی کیه که گوشش بده.................
خیلی از بلاهایی که سرمون میاد مقصرش ،خودمونیم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ..ببینید کی اومده.......سلام بربری جونه خودم.:w14:............مادر جونم کوجا بودی دلم تنگیده بود واسه چرند گوییاتااااااااااااااااا:w16:
گلرخ جونم.این حرفه دله منه..ولی کیه که گوشش بده.................
خیلی از بلاهایی که سرمون میاد مقصرش ،خودمونیم

وا... من پستام پر از نکات اموزنده ست ، شما کلا برجکمونو نابود کردین که

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ..ببینید کی اومده.......سلام بربری جونه دیوونه خودم.:w14:............مادر جونم کوجا بودی دلم تنگیده بود واسه چرند گوییاتااااااااااااااااا:w16: و مزخرفای بیحد و حصرت
گلرخ جونم(ای بابا بازم مجبور شدم اینطوری بگم).این حرفه دله منه که حال میده نقل قول عوض کردن..ولی کیه که گوشش بده.................
خیلی از بلاهایی که سرمون میاد مقصرش ،مردمن

:surprised::surprised::surprised::w01::w15:
ببخشید

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:neutral::neutral:تو روز روشن و دزدی نقل قول...خجالت داره واللا:w43:

با ژخوف در نیفت که حسابت با کرام الکاتبینه... ژخوف افلاطونه زمانه ست ، هنو رو نکرده وگرنه دریایی از اطلاعاته

Headline
اخرین حبرها حاکیست ، پری قبل از رفتن به مسجد و قران به سر گرفتن راه خود را کج نموده و به رقیب بردیا ششمک زده و من واست بمیرمو تو واسم بمیریو از این حرفا...

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised::surprised:
من کی گفتم اینا رو :w45::w45:

از انچه میترسیدیم بر سرمان امد.. میترسیدم با این تاپیک اوناییم که اینکارو نمیکردن بیفتن تو خط.. بیا حالا، جنتی بیارو باقالی بار کن.. امان از اولاد بد امان

Sarp

مدیر بازنشسته
عمرن اگه بخواد پیدا بشه خودم میشونمش...:razz::w18::w08::w43:

گلی با این بابک درنیفت
اون روز زد دکورمو آورد پائین نامرد :(
:cool:
بابک التماست میکنم که . . . . . .
که چی؟
من توی ترشیده رو موخام چیکار آخه ؟ :sweatdrop::w12:
قرررررررررررررررررررررربونت جیگرم :smile:

ای ول گلی
به بابک بگو هوای منو هم داشته باشه :cry: