چرا قدبلند برای زنان خوب نیست؟!

دوختر بلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو تو کار بدنسازی
نکنه تو این شعره که میگه زن باید خوشگل باشه سفید و کمی چاقو گوش کردی جو زده شدی؟

مرد باید شکم داشته باشه
اصن یه ذره شکم داشتن خیلی باعث ابهت مرد می شه :biggrin:

آره ديگه بابا بايد يكمي توچش باشيم ديگه وگرنه بايد مثل تو دبه بيارم خونمون:biggrin:

kag.kingboy

عضو جدید
پیشته نخند
واه
جدی میخام بزارم جاست شادی تهشم اگه میشد میزاشتم :) اینن شکلکه رو

موافقم من دوست دارم شوهرم هیکل داشته باشه خودم ریز میزه باشم :surprised:

خو خوب نیس دیگه....زنی ک قدش صدوهشتاده قدشوهرش باید دو متر باشه!!!!!!!!!!زن باس کوچولو و ریزه میزه باشه:w16:

آقا من اصلا از ریزه میزه خوشم نمیاد

فقط نظر بودااااااااااااااااااااااااااااا ...

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:biggrin:خیلی باحالی شادی جون
قربونت باحالی از خودته ;)

آره ديگه بابا بايد يكمي توچش باشيم ديگه وگرنه بايد مثل تو دبه بيارم خونمون:biggrin:
بپا زیاد نری تو چش که کور نکنی بقیه رو :D

ما هنو برا دبه اوردن یه چن سال جا داریم :D

آقا من اصلا از ریزه میزه خوشم نمیاد

فقط نظر بودااااااااااااااااااااااااااااا ...

علاقه به ریز میزه کم کم به وجود میاد
از قدیم گفتن :w02:

دوختر بلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت باحالی از خودته ;)

بپا زیاد نری تو چش که کور نکنی بقیه رو :D

ما هنو برا دبه اوردن یه چن سال جا داریم :D

علاقه به ریز میزه کم کم به وجود میاد
از قدیم گفتن :w02:

تو چشم نزني نگران نباش چيزي نميشه حسود:biggrin::w07:
از الان بگيري بهتره واستااااااااااااااااا گرون ميشه ميموني ....ميشي!!!!:biggrin:

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تو چشم نزني نگران نباش چيزي نميشه حسود:biggrin::w07:
از الان بگيري بهتره واستااااااااااااااااا گرون ميشه ميموني ....ميشي!!!!:biggrin:
میبینم که خیلی آینده نگری کلک پس حتما برا خودتم گرفت گذاشتی کنار جهیزیت که اگه اونا استفاده نشد از این استفاده کنی

بیخیال خواستم یه چیزی بگم ولی نمیگم....:D
نگو
نه تورو جونه شادي بگو:biggrin:

اگه به جون منه نگو

kag.kingboy

عضو جدید
نه اين ديگه چيه؟:eek:

اصاً این تئوری ارزش تاپیک شدن داره ولی چون حالش نیست الان میگم

طبق این تئوری اولین باری که یه پسر یه دخترو میبینه و ازش خوشش نمیاد ( در واقع اونو به شکل گاو دریایی میبینه)(البته قصد توهین نیست فقط اصطلاحه) زمان تبدیل شدن اون دختر به پری دریایی شروع میشه و پس از یه مدتی اون پسر اون دخترو به شکل پری دریایی میبینه .

به همین علته که بسیاری از پسرها اولش از یه دختره بدشون میاد و ازش بد میگن بعد به چشمشون خوشگل میاد و میرن طرفش.

آقایون بیان تکذیب کنن اگه دروغ میگم

دوختر بلا

عضو جدید
کاربر ممتاز

طبق این تئوری اولین باری که یه پسر یه دخترو میبینه و ازش خوشش نمیاد ( در واقع اونو به شکل گاو دریایی میبینه)(البته قصد توهین نیست فقط اصطلاحه) زمان تبدیل شدن اون دختر به پری دریایی شروع میشه و پس از یه مدتی اون پسر اون دخترو به شکل پری دریایی میبینه .

به همین علته که بسیاری از پسرها اولش از یه دختره بدشون میاد و ازش بد میگن بعد به چشمشون خوشگل میاد و میرن طرفش.

چيزي نگم بهتره آخه ميدونم اختلاف پيش مياد

Savalancivil

کاربر بیش فعال

نشد دیگه....

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

تو تمام این مراحل میدونی دختره پسره رو خر دریایی می بینه که گوشاش دراز شده :) البته قصدم توهین نبودا :D صرفا جهت مزاح

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون آقایون وقتی میبینن یه خانوم قدش بلند تر از اوناس حسودیشون میشه! :D و احساس خوبی ندارن! به همین دلیل میان تاپیک میزنن که دخترا نباید قد بلند باشن...خخخخخخ.....
به همین سادگی....
این دلیلام همه شون الکین... :smoke:

Savalancivil

کاربر بیش فعال
چون آقایون وقتی میبینن یه خانوم قدش بلند تر از اوناس حسودیشون میشه! :D و احساس خوبی ندارن! به همین دلیل میان تاپیک میزنن که دخترا نباید قد بلند باشن...خخخخخخ.....
به همین سادگی....
این دلیلام همه شون الکین... :smoke:
من قدم بلنده آرزو میکنم خانومم یا هم قدم باشه یا ازم بلند باشه
آرهههههههه