چرا خدا اول آدم را آفرید؟

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر میکنین چرا خداوند اول آدم رو آفرید و بعد حوا رو ؟ البته هر کی یه جوابی داره
جواب مردای سنتی : آدم مرد بود پس خدا اول اون رو آفرید چون بالاخره مردی گفتن زنی گفتن
جواب مردای تی تیش مامانی : چون مردا قدر زناشون رو بدونن !
جواب مردای رمانتیک : چون عشق وقتی بوجود میاد که معشوق در دسترس نباشه بعد حوا اومد تا آدم بدونه عشق چیه !
جواب زنای سنتی : اول آدم اومد چون مرد خونه حوا بود !
جواب زنای امروزی : خدا اول آدم رو آفرید چون می خواست ببینه چقدر عیب و نقص داره بعد که نقصاش رو برطرف کرد حوا رو آفرید
جواب زنای فمینیست : کی گفته خدا اول آدم رو آفرید ؟ تو این جامعه مردسالار این مردا همه قضایا رو به نفع خودشون تموم می کنن

na3rmech83

عضو جدید

جالب بود

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا اول آدم رو آفرید بعد که دید چقدر عیب و نقص داره حوا رو آفرید تا اون عیب و نقص ها رو برطرف کنه :biggrin::biggrin:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
جواب زنای فمینیست : کی گفته خدا اول آدم رو آفرید ؟ تو این جامعه مردسالار این مردا همه قضایا رو به نفع خودشون تموم می کنن:surprised:

"""""""""""""
جواب زنای باشگاه

چی میگی

:biggrin::biggrin:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا اول آدم رو آفرید بعد که دید چقدر عیب و نقص داره حوا رو آفرید تا اون عیب و نقص ها رو برطرف کنه :biggrin::biggrin:

خدا کارش بی عیب و نقصه
تو کارش نمیشه شک کرد
اول آدم آفرید بعد دیدی گل زیاد اومده گفت هر چی که بشه با این باقیمونده اش درست میکنم
واسه همین میگن خانومها کامل نیستند و هیچوقت نخواهند شد

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خدا کارش بی عیب و نقصه
تو کارش نمیشه شک کرد
اول آدم آفرید بعد دیدی گل زیاد اومده گفت هر چی که بشه با این باقیمونده اش درست میکنم
ای وا مگر نمیگین خدا کارش بی عیبه پس جمله اخرتون چیه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کارش بی عیب و نقصه
تو کارش نمیشه شک کرد

خدا کارش بی عیب و نقصه . پس خودش به عنوان دانای کل میدونه چقدر گل برای خلق ادم لازمه و همونقدر گل درست میکنه. مطمئن باش خدا گل ادمو به اندازه برداشت . چیزی هم از گل ادم زیاد نیومدتا با استفاده از اون حوا رو بیافریند . اینم مطمئنم خدا اونقدر نسبت به حوا لطف داشت که گل وجود اونو از خاک نرمترو زیباتری درست کرد .

ازدها من اون جمله رو من باب شوخی گفتم . واقعا از عمد نگفتم

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کارش بی عیب و نقصه . پس خودش به عنوان دانای کل میدونه چقدر گل برای خلق ادم لازمه و همونقدر گل درست میکنه. مطمئن باش خدا گل ادمو به اندازه برداشت . چیزی هم از گل ادم زیاد نیومدتا با استفاده از اون حوا رو بیافریند . اینم مطمئنم خدا اونقدر نسبت به حوا لطف داشت که گل وجود اونو از خاک نرمترو زیباتری درست کرد .

ازدها من اون جمله رو من باب شوخی گفتم . واقعا از عمد نگفتم

نه از عمد گفتی من میشناسمت
اتفاقا گل زیاد اومده بود سند و مدرک هم دارم
حیف که دارم میرم بیرون وگرنه همه رو نشون میدادم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه از عمد گفتی من میشناسمت
اتفاقا گل زیاد اومده بود سند و مدرک هم دارم
حیف که دارم میرم بیرون وگرنه همه رو نشون میدادم

بدجنس بد ذات . تو که میدونی من حرفام شاه عباسیه و از عمد دوستمو ناراحت نمیکنم.

بالا