چرا خانم ها بيشتر از مردا به فال و رمالي و جادو وكف بيني و اين جور مسائل اعتقاد دارن؟(هيچ خانمي اعتقاد نداره كه كسي جواب نداده؟)

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خانم ها بيشتر از مردا به فال و رمالي و جادو وكف بيني و اين جور مسائل اعتقاد دارن؟؟؟
تا حالا به اين موضوع فكر كردين؟؟؟فكر مي كنين دليلش چيه؟؟؟
پس چرا مردا نسبت به اين مسائل بي اعتقادن؟؟؟

آخرین ویرایش:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
هيچ خانمي جواب نداده است.يعني هيچ خانمي به اين جور مسائل اعتقاد نداره؟؟؟
:( :)

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اعتقاد دارم به طرز عجیبی بعضی وقتا درست در میاد

Leily810

عضو جدید
نه نمیشه گفت اعتقاد یا باور دارن! بیشتر یه کار سرگرم کننده و جذابه براشون!
من به شخصه اصلأ اعتقاد ندارم و تا حالاهم تجربه نکردم ولی بدم نمیاد یه بار امتحان کنم!!
ولی اینکه بعضیا یه کم باورشون دارن به خاطر اینکه ، بعضی اوقات بعضی حرفاشون خیلی راسته!!
مثلأ دختر عموم رفته بود پیش یکیشون ، هیچ شناختی هم ازش نداشتن، خانمه برگشته بود در مورد من باهاش صحبت کرده بود و نقش من تو زندگیش!!!!
جالب بود!

afshan khaleghi

عضو جدید
من اعتقاد ندارم اما واقعا سرگرمیه حنده داریه!!!
یه بار امتحان کردم و می توانم بگویم به اندازه تمام عمرم خندیدم.....
ولی واقعا هیچ اعتقادی بهش ندارم.....
اینکه یه نفر بخواهد از توی چند تا کارت یا ته یه فنجان قهوه به من بگوید چی کار کنم واقعا خنده داره!!!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا حسش نیست که تو تاپیک کپی شده‌ی جناب اسی پاسخ بدم!!!! تازه این تاپیک رو همینجا هم ارسال کرده بودن جناب اسی...

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا کسایی که نمیدونن پولشونو چیکار کنن و موارد دیگر میشه گفت سرگرمیه چون کار دیگه ای ندارن و کل تفریحشون پول دور ریختنه
برا کسایی هم که اعتقاد دارن که ،دارن دیگه چاره نداره.البته داره ولی حالشو ندارم بگم :دی
برا کسایم که اعتقاد ندارن ندارن دیگه
خانوما هم که میگین بیشتر اعتقاد دارن اکثرا اونایی هستن که پول مفت زیر دستشون زیاده و اکثرا هم کار نمیکنن و حوصلشون سر میره میپردازن به این جور چیزا تا خودشونو سرگرم کنن
کلا به نظر من چیز بیخودیه

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.اتفاقا درصد اقايوني ك اعتقاد دارن بيشتر از خانما نباشه كمتر نيست:biggrin:شايد واسه اين باشه ك اقايون خيلي علاقه ب دونستن اينده ندارن و بيشتر ب ياداوري كدشته ها تمايل دارن البته نه همشون ......كلا اقايون جز خودشون ب جيز ديكه علاقه ندارن :D

mehrdad@

عضو جدید
سلام . شما مي فرماييد پيشه يكيشون . اما اونها هم درجه بندي دارن . بعضيا هم كه كلاهبردارن وانمود به بلد بودن ميكنن. شما بايد بدوني پيشه كي بري و كي كارش خوبه . اونا هم صنف دارن . من اعتقاد دارم .

Faraneh2012

عضو جدید
من 1بار تجربه کردم ولی بعنوان سرگرمی ! چون واقعا اعتقاد ندارم........ مرسی;)

ma9

عضو جدید
من اصلا قبول ندارم چون مگه میشه مثلا تمام افراد متولد آذر اخلاق و زندگیشون یه جور باشه؟
واقعا برای من خنده داره و بعضی مواقع که فکر میکنم بعضی مردم مبالغ میلیونی خرج این چیزا میکنن واقعا عصبانی میشم!

arch boy

کاربر بیش فعال
بیکار میشینن تو خونه حوصلشون سر میره میرن اونجوجاها

Green Head

عضو جدید
کلا خانوم ها تو همه ی زمینه ها اعتقاداتشون قوی تره چه تو مذهب چه تو فال و رمالی چه تو قوانین اجتماعی و......

دلیلش هم تمایل بیشترخانوم ها به پذیرفتن موضوع براساس احساسشون نسبت به اون موضوعه بر عکس آقایون که بر اساس قضاوتشون و تا حد زیادی منافعشون تصمیم می گیرن.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش تا حالا فال نگرفتم
به جز حافظ
اونم بسکه بی اعتقادم درست در نمیاد

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها یه چیزه دیگه یادم اومد
میدونی اصن سن که میره بالا بعد زنا و اینا دوس دارن برن پیشه رمال
تازشم نصف بیشتر زنا واسه خاطر پسراشون میرن پیشه اینا
اگه زن دارن دعاهایی در این مواردا که بچه گیرشون بیادو طلسمش بشکنن که پسرشون ازش نبره
اگرم زن ندارن که واسه همون میرن(این بیشتر واسه پسرا از 35 به بالاست)
پس نتیجه اینکه عاملش پسرا هستن
البته خوده مردایی که به این چیزا معتقدن کم نیستن:confused: