چرا خانما فکر می کنن رانندگیشون خوبه ؟

GoLsHAn.A

عضو جدید
خیلی خوبه اعتماد بنفس آدم بالا باشه
اي بابا بسه چقد بحث ميكنين من اشتباه كردم كه اين بحث و شروع كردم سرم رفت ثريا جونم چرا انرژيتو الكي واسه اين موضوعات بي ارزش هدر ميدي مهندس جونم ;) بايد از همون اول مي گفتيم جواب ابلهان خاموشيست

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اي بابا بسه چقد بحث ميكنين من اشتباه كردم كه اين بحث و شروع كردم سرم رفت ثريا جونم چرا انرژيتو الكي واسه اين موضوعات بي ارزش هدر ميدي مهندس جونم ;) بايد از همون اول مي گفتيم جواب ابلهان خاموشيست

چرا ترش ميكني؟چرا توهين ميكني؟
برو از اول تاپيكو بخون..ببين چه اتفاقي افتاده...من بحث كردم الانم ميكنم اما به كسي توهين نكردم...اما زن جماعت تا كم مياره يه حرفه ديگه اي ميزنه
تو كه ميدونستي جواب ابلهان خاموشيست..چرا 7 هفت صفحه بحث را انداختي

tanin92

عضو جدید
اگه يه آقا همه اين كار ها رو انجام بده....حتي كسي به نظرش نمياد كه اين خطا كرده...
اما به محض اينكه يه خانوم يه اشتباهي ميكنه كه ممكنه برا هر راننده اي پيش بياد....
همه ميخوان تو ذوقش بزنن!

GoLsHAn.A

عضو جدید

چرا ترش ميكني؟چرا توهين ميكني؟
برو از اول تاپيكو بخون..ببين چه اتفاقي افتاده...من بحث كردم الانم ميكنم اما به كسي توهين نكردم...اما زن جماعت تا كم مياره يه حرفه ديگه اي ميزنه
تو كه ميدونستي جواب ابلهان خاموشيست..چرا 7 هفت صفحه بحث را انداختي

من توهين نكردم ضرب المثله به من چه بعد من اولين زني بودم كه اومدم و با تو بحث كردم بعدم ما كه با هم دعوا نداريم نه ما كم اورديم نه شما
اصلا به بحثتون ادامه بدين بعد من از بي كاري 7 صفحه بحث راه انداختم:w46: الانم ببخشيد اگه بهتون بر خورد:victory::victory::victory::victory:

GoLsHAn.A

عضو جدید
اگه يه آقا همه اين كار ها رو انجام بده....حتي كسي به نظرش نمياد كه اين خطا كرده...
اما به محض اينكه يه خانوم يه اشتباهي ميكنه كه ممكنه برا هر راننده اي پيش بياد....
همه ميخوان تو ذوقش بزنن!

خوب عزيزم اونا اقا هستن و با ما فرق دارن (به گفته ي خودشون)

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من توهين نكردم ضرب المثله به من چه بعد من اولين زني بودم كه اومدم و با تو بحث كردم بعدم ما كه با هم دعوا نداريم نه ما كم اورديم نه شما
اصلا به بحثتون ادامه بدين بعد من از بي كاري 7 صفحه بحث راه انداختم:w46: الانم ببخشيد اگه بهتون بر خورد:victory::victory::victory::victory:

ما بحث ميكنيم نه دعوا...اگه نظر كسي را هم قبول نداريم بايد باز بهش احترام بذاريم
حالا اين دفعه را ميبخشم ديگه تكرار نشه
;):smile:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

واقعیت همیشه تلخ / زیاد حرص نخور پوست صورتت چروک میشه - بعد کسی نمیاد بگیرتت

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ميخوان تو ذوقش بزنن!
به نظر من این حرف دوستمون درست من نمی دونم چرا مردا فکر می کنن ماشین واسه خودشون اختراع و تولید شده شاید دلیلش این باشه که وقتی بچهای دنیا می یاد اگه پسر باشه واسش ماشین می خرن ولی اگه دختر باشه واسش عروسک خانومای عزیز بهتون بگم این نگاه حسودانه یا پر از سوال یا ایرادای الکی مردا در مورد خانوما ناشی از تربیت اشتباه والدینه
به نظر من مردای روشن فکر در مورد رانندگی خانوما نظر بدی ندارن ولی حیف که تعدادشون اندکه که قبلا در تاپیک های دیگه مکررا عرض کردم فقط 5% مردای ایران خوبن:biggrin:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من این حرف دوستمون درست من نمی دونم چرا مردا فکر می کنن ماشین واسه خودشون اختراع و تولید شده شاید دلیلش این باشه که وقتی بچهای دنیا می یاد اگه پسر باشه واسش ماشین می خرن ولی اگه دختر باشه واسش عروسک خانومای عزیز بهتون بگم این نگاه حسودانه یا پر از سوال یا ایرادای الکی مردا در مورد خانوما ناشی از تربیت اشتباه والدینه
به نظر من مردای روشن فکر در مورد رانندگی خانوما نظر بدی ندارن ولی حیف که تعدادشون اندکه که قبلا در تاپیک های دیگه مکررا عرض کردم فقط 5% مردای ایران خوبن:biggrin:

شما کجاها رفتین ...

arash_441

متخصص انرژی های نو

ممنون میشم راهنماییم کنید چطور به این مار رسیدین:que:

soraia

عضو جدید
وای وای وای وای
چقد بی ادب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راست میگی انرژیم هدر شدتمام پرونده هام موند سر یه بحث بی خودی.دوستان بای!روز خوبی داشته باشید.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان اینم از اون آمارای کشکی خانوما بود دیگه
شما فکر کن کشکی ولی این حرف همه ننجون ها و مادر بزرگها و مادر ها وخانومای ایرانه 70 نسل قبلمون ساختن ما هم هدفمون ساختن به امید بهتر شدن مرد ها در آینده انشاالله نوادگانمان با مردای خوبی روبرو شن:smile:

ali.reza.man

عضو جدید
شما فکر کن کشکی ولی این حرف همه ننجون ها و مادر بزرگها و مادر ها وخانومای ایرانه 70 نسل قبلمون ساختن ما هم هدفمون ساختن به امید بهتر شدن مرد ها در آینده انشاالله نوادگانمان با مردای خوبی روبرو شن:smile:
اوه مگه شما ها اخر خوبی هستین که به ما می گین خوب باشین ؟ازشما خوانوم ها نامرد تر پیدا نمی شه ادعاتون که سر به فلک می کشه نگو با خودتون هم دعوادرین حسادت دارین نسبت به هم که نگو نه پرس اون وقت به ما مردا می گین خوب باشین دست پیش گرفتی پس نیفتی

arash_441

متخصص انرژی های نو

مگه ننجون شما آمار خونده یا کارمند اداره آمار بوده که گفته فقط 5% مردها خوبن!؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خانما خدایی قبول کنین رانندگیتون داغونه دیگه ! :D

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانما خدایی قبول کنین رانندگیتون داغونه دیگه ! :D
یه حرفا می زنی برای چی باید قبول کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
عمرا"...............
اصلا" راه نداره داداش!!

یه حرفا می زنی برای چی باید قبول کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علیک سلام آبجیا ...
برای اینکه من میگم ! :mad:
خانما عکس العملشون اونقدری سریع نیست که بتونین در مواقع اضطراری ماشین رو جمع کنن ! بله در حالت عادی میتونن برونن ولی در مواقع اضطراری ... :)
تازه از مردا هم بهترم من:)
استغفرالله ...
شیطونه میگه ...

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیک سلام آبجیا ...
برای اینکه من میگم ! :mad:
خانما عکس العملشون اونقدری سریع نیست که بتونین در مواقع اضطراری ماشین رو جمع کنن ! بله در حالت عادی میتونن برونن ولی در مواقع اضطراری ... :)

استغفرالله ...
شیطونه میگه ...

:Dشیطونه چه میگوید؟؟؟؟؟؟؟
سریع ، فرز ، چست و چابک...