چت

engage

اخراجی موقت
در هفته یا ماه چه مدت چت میکنید اگر حین چت کردن فکر کنید از یک نفر خوشتون اومده آیا به احساستون اعتماد میکنید؟؟

gandolf 158

اخراجی موقت
در هفته یا ماه چه مدت چت میکنید اگر حین چت کردن فکر کنید از یک نفر خوشتون اومده آیا به احساستون اعتماد میکنید؟؟
من خودم زیاد چت میکنم ...... ولی به جز خودم به هیچ کس اعتماد ندارم.......

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خوب میشه گفت چند ساله چت میکنم ولی تفاوت داره .چون که تا به حال وارد اتاق های چت نشدم چون که نیازی ندارم .با کسایی چت میکنم که 4 ساله میشناسمون و بهشون اعتماد کامل دارم
من خودم زیاد چت میکنم ...... ولی به جز خودم به هیچ کس اعتماد ندارم.......
چه اشنایی شما
گفته شما درسته ولی نباید طوری بشه که باعث بشه کسایی به شما اعتماد کنن و بعضی ها از پشت خنجر بزنن

gandolf 158

اخراجی موقت
خوب میشه گفت چند ساله چت میکنم ولی تفاوت داره .چون که تا به حال وارد اتاق های چت نشدم چون که نیازی ندارم .با کسایی چت میکنم که 4 ساله میشناسمون و بهشون اعتماد کامل دارم

چه اشنایی شما
گفته شما درسته ولی نباید طوری بشه که باعث بشه کسایی به شما اعتماد کنن و بعضی ها از پشت خنجر بزنن

شما کاری با اشنا بودن ما نداشته باش...اولا اونایی که میگی اعتماد کنن بعد از پشت خنجر بزنند .......... اونا مال پسر دختر هست .که باهم چت میکنند.......... خوشبختانه ما از این افراد فراری هستیم .............. در ضمن ........ من واسه انجام کارام چت میکنم ........ نه اعتماد ....... تو این درور زمونه کسی عقل داشته باشه اعتماد نمیکنه........چت یه دنیای مجازیه خنجرش کجا بود........

behzadk2019

کاربر ممتاز
شما کاری با اشنا بودن ما نداشته باش...اولا اونایی که میگی اعتماد کنن بعد از پشت خنجر بزنند .......... اونا مال پسر دختر هست .که باهم چت میکنند.......... خوشبختانه ما از این افراد فراری هستیم .............. در ضمن ........ من واسه انجام کارام چت میکنم ........ نه اعتماد ....... تو این درور زمونه کسی عقل داشته باشه اعتماد نمیکنه........چت یه دنیای مجازیه خنجرش کجا بود........

دقیقا همینطوره ..
من کاری به اشنا بودن شما ندارم ..ولی یکی رو میشناسم که همون خط قرمزه رو به کار میبره .
ولی اگر بخایم بحث کنیم :
دنیای مجازی به دو گونه هستش :
1- علمی
2- تفریحی
در مورد گرینه 1 باید بگم که اصلن بحثی نیست و به گونه خوبی است
ولی درمورد گرینه 2 .این مورد در بین کارهای علمی باید باشد ولی باید برای خود و حرفی که میزنید و کاریی که انجام میدید یک حد و حدودی قائل باشید تا وارد محیط خصوصی کسی نشود و اجازه ندهید به کسی وارد محیط شخصی خودتون بشن

در این دوره زمونه اگه کسی عقل داشته باشه کارایی نمیکنه که کسی بهش اعتماد کنه

در ضمن خنجر منظور من کارایی بود که میشه خیلی راحت انجام داد و اصلن ربطی به مسافت نداره

موفق باشید

gandolf 158

اخراجی موقت
دقیقا همینطوره ..
من کاری به اشنا بودن شما ندارم ..ولی یکی رو میشناسم که همون خط قرمزه رو به کار میبره .
ولی اگر بخایم بحث کنیم :
دنیای مجازی به دو گونه هستش :
1- علمی
2- تفریحی
در مورد گرینه 1 باید بگم که اصلن بحثی نیست و به گونه خوبی است
ولی درمورد گرینه 2 .این مورد در بین کارهای علمی باید باشد ولی باید برای خود و حرفی که میزنید و کاریی که انجام میدید یک حد و حدودی قائل باشید تا وارد محیط خصوصی کسی نشود و اجازه ندهید به کسی وارد محیط شخصی خودتون بشن

در این دوره زمونه اگه کسی عقل داشته باشه کارایی نمیکنه که کسی بهش اعتماد کنه

در ضمن خنجر منظور من کارایی بود که میشه خیلی راحت انجام داد و اصلن ربطی به مسافت نداره

موفق باشید

80% مردم این خط قرمز رو به کار مبرند ......... شما ناراحت نباش.....

اون ادم نادون که اعتماد میکنه ............ عقل نداره که هیچ .... فرهنگ نت رو هم نداره .................. من نمیدونم واسه چی ........ این حرفارو میزنی......... که شما انگاری بامن مشکل اساسی داری......... نمیدونم چیه........ولی من یادم نمیاد با شما چت کرده باشم بعدش بهتون ................ خنجر زده باشم........مشکل داری حرفتو بگو ........

behzadk2019

کاربر ممتاز

80% مردم این خط قرمز رو به کار مبرند ......... شما ناراحت نباش.....

اون ادم نادون که اعتماد میکنه ............ عقل نداره که هیچ .... فرهنگ نت رو هم نداره .................. من نمیدونم واسه چی ........ این حرفارو میزنی......... که شما انگاری بامن مشکل اساسی داری......... نمیدونم چیه........ولی من یادم نمیاد با شما چت کرده باشم بعدش بهتون ................ خنجر زده باشم........مشکل داری حرفتو بگو ........

من حرفی نزدم که شما فکر کردید با شما مشکل دارم .این برداشت شما میباشد ..
ولی در قبال پاسخ شما که گفتید با من چت نکردید .. یه بار به حافظه خودتون مراجعه کنید .با من چت نکردید؟؟

اینم بگم که نت یک چیز محدود نیست البته بعضی از افراد فکر میکنن نت یک چیز محدوده ..نخیر به راحت میشه .در عرض یک ثانیه کاری کرد که ....:D
فرهنگ نت .برای کارهایی نیست که در شرع حرام دانسته شده است .
نت برای ازدواج نیست .
(اینم خارج بحث بگم که ازدواج فقط با فردی برای مرد بهتره که سنش کمتر مرد باشه ..والا به شکست منجر میشه )
من نگفتم شما خنجر به من زدی اخه اصلن نمیتونی
ولی نباید به کسی دیگه خنجر زد یا بزارید جواب رو با خنجر داد

موفق باشید مهندس( ببخش گفتید که مهندس نیستید )( این گفته شما هست که گفتید با یه لیسانس کسی مهندس نمیشه .البته این گفته نظر شما هست و به خود شما محدود میشه)

gandolf 158

اخراجی موقت
من حرفی نزدم که شما فکر کردید با شما مشکل دارم .این برداشت شما میباشد ..
ولی در قبال پاسخ شما که گفتید با من چت نکردید .. یه بار به حافظه خودتون مراجعه کنید .با من چت نکردید؟؟

اینم بگم که نت یک چیز محدود نیست البته بعضی از افراد فکر میکنن نت یک چیز محدوده ..نخیر به راحت میشه .در عرض یک ثانیه کاری کرد که ....:D
فرهنگ نت .برای کارهایی نیست که در شرع حرام دانسته شده است .
نت برای ازدواج نیست .
(اینم خارج بحث بگم که ازدواج فقط با فردی برای مرد بهتره که سنش کمتر مرد باشه ..والا به شکست منجر میشه )
من نگفتم شما خنجر به من زدی اخه اصلن نمیتونی
ولی نباید به کسی دیگه خنجر زد یا بزارید جواب رو با خنجر داد

موفق باشید مهندس( ببخش گفتید که مهندس نیستید )( این گفته شما هست که گفتید با یه لیسانس کسی مهندس نمیشه .البته این گفته نظر شما هست و به خود شما محدود میشه)

این چه ربطی به بحث داشت ..........فلسفه ازدواج؟
من میگم نره شما میگی ................. بدوش.........از دستم دای منفجر میشی ........... چرا اینجوری جواب میدی......بعضی ها تو باشگاه مهندسان ............ 10 تا 10 زن داشتند ......... نمیدونم کیا بودد .ولی اشنا بودند........

اره من هنوز مهندس نیستم .......... چون تو هم نیستی......... ایام به کام......

behzadk2019

کاربر ممتاز

این چه ربطی به بحث داشت ..........فلسفه ازدواج؟
من میگم نره شما میگی ................. بدوش.........از دستم دای منفجر میشی ........... چرا اینجوری جواب میدی......بعضی ها تو باشگاه مهندسان ............ 10 تا 10 زن داشتند ......... نمیدونم کیا بودد .ولی اشنا بودند........

اره من هنوز مهندس نیستم .......... چون تو هم نیستی......... ایام به کام......

یه جمله ای هست که میگه هر کس از دل و ذهن و افکار خودش خبر داره ..پس شما مهندس نیستید نباید به کسی دیگه این حرف رو بزنید
عزیزمی مس... جان ..من از دست کسی منفجر نمیشم ..

در باره بحث ازدواج من که گفتم خارج بحث و اصلن لازم نبود شما جواب بدی
اره دیگه میدونیم که کسایی بدون که میگفتن دختر بد هست ولی یه جورایی یه جاهایی یه کارایی یه حرفایی یا پیامایی میدادن که بر خلاف این رو اثبات میکرد

موفق باشی .. به من چه هر حرفی زدید .( اخه حساب اونا رو رسیده بهتون ) ولی از این به بعد بازم به من چی ..

من در کل بحث میکردم نمیدونم چرا شما همش به خودتون میگرید
موفق باشید مهندس اینده

gandolf 158

اخراجی موقت
یه جمله ای هست که میگه هر کس از دل و ذهن و افکار خودش خبر داره ..پس شما مهندس نیستید نباید به کسی دیگه این حرف رو بزنید
عزیزمی مس... جان ..من از دست کسی منفجر نمیشم ..

در باره بحث ازدواج من که گفتم خارج بحث و اصلن لازم نبود شما جواب بدی
اره دیگه میدونیم که کسایی بدون که میگفتن دختر بد هست ولی یه جورایی یه جاهایی یه کارایی یه حرفایی یا پیامایی میدادن که بر خلاف این رو اثبات میکرد

موفق باشی .. به من چه هر حرفی زدید .( اخه حساب اونا رو رسیده بهتون ) ولی از این به بعد بازم به من چی ..

من در کل بحث میکردم نمیدونم چرا شما همش به خودتون میگرید
موفق باشید مهندس اینده

هاهاهاهاهاهاها................. عیدی زیاد اجیل خوردی ............. تو که انقدر عقده ای نبودی ............ چی شد ............ این جوری شدی ......... حساب کیا رسیده ....... ؟
خدا شفات بده ....... یه اتفاقی افتاده بران .......... به همه با یه چشم نگاه میکنی ................. مهندس نشدی......... خدا شفات بده......

بالا