پیش به سوی ارشد 94

samira2011

عضو جدید
سلام همگی خسته نباشید
به نظرتون ازمون چه طوری بود؟
من که برای دفترچه ی اول وقت کم اوردم:(

طیبه

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید.ان شاالله که تو امتحانتون موفق بوده باشید.راستی پاسخنامه رو از کجا میشه گیر آورد؟

rezaf210

عضو جدید
جهت دریافت جزوات ارشد و فیلم ها اموزشی ایمیل خود را به شماره 5000206090000 همراه با رشته و گرایش خود ارسال نماید

0313

عضو جدید
سلام عزیزان
دوستان که اطلاع دارند...
مدرسان شریف ، ماهان و پارسه کدامش بهتر برای کارشناسی ارشد کامپیوتر؟ IT ؟ :confused::)

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزان
دوستان که اطلاع دارند...
مدرسان شریف ، ماهان و پارسه کدامش بهتر برای کارشناسی ارشد کامپیوتر؟ IT ؟ :confused::)

هیچ کدومشششششش!!
میخوای پولتو بندازی دور برو یکدومو ثبت نام کن!
فقط همون ازمونای جامع سنجش کفایت میکنه اینم برای اینکه ی امادگی برای سرجلسه رفتن پیدا کنی!!وگرنه ن زمان بندی هاشون خوبه ن سوالاشون!!بیشتر وقت آدمم بهدر میدن!

F.A.R.Z.A.N.E.H

عضو جدید
سنجش که تازه اومده نه کتابی داره و نه ازمون های درست حسابی تا جایی هم که میدونم پر از غلطه و کپی ازمون های سال های پیش ماهان هم حرفی برای گفتن نداره بین پارسه و مدرسان باید انتخاب کنیم که با توجه به جامعه اماری بالای مدرسان به نظرم مدرسان انتخاب بهتری هستش.

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنجش که تازه اومده نه کتابی داره و نه ازمون های درست حسابی تا جایی هم که میدونم پر از غلطه و کپی ازمون های سال های پیش ماهان هم حرفی برای گفتن نداره بین پارسه و مدرسان باید انتخاب کنیم که با توجه به جامعه اماری بالای مدرسان به نظرم مدرسان انتخاب بهتری هستش.

سلام من پارسال مدرسان ثبت نام کردم،اما باتوجه به هزینه ای که پرداخت کردم خدمات خوبی نداشتند بیشتر خدماتشون مثل مشاوره برای تهرانی هاست ،کتاباش هم از نظر من روان و واضح توضیح نداده بود(البته نظر شخصی منه یعنی من نمیفهمیدمشون)،آزمونهاش هم پراز غلط بود و هم سوالات بعضی آزمون ها مشابه آزمونهای قبلی بود.
به نظر من این آزمون ها فقط برای مدیریت زمان خوبه،پس بهتره کم هزینه ترینش انتخاب شه...
کتاب هم هرکدوم که فهمش براتون راحت تره می تونید جداگانه بخرید.

F.A.R.Z.A.N.E.H

عضو جدید
یکی از دوستام از دانشجوهای شریف هستش رتبه اش 8 شد از ازموناشم خیلی راضی بود ولی بهر حال هر چی باشه مطمئنم از سنجش خیلی بهتره تست های سنجش رو دانشجوها طرح میکنن و چون بلد نیستن تست های کنکور سال های قبل رو به عنوان ازمون ازمایشی میدن .

mozhgan.s.r

عضو جدید
سلام به همه من طراحی الگرویتم مشکل دارم خوب متوجه نمیشم؟؟
شاید بخاطر اینکه اصلا کلاس نرفتم!!یه جزوه خوب میخوام که کامل باشه خوب توضیح داده باش؟؟/

mojdeh-eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه من طراحی الگرویتم مشکل دارم خوب متوجه نمیشم؟؟
شاید بخاطر اینکه اصلا کلاس نرفتم!!یه جزوه خوب میخوام که کامل باشه خوب توضیح داده باش؟؟/

سلام
اگه فقط برای فهم مسایل میخواید نه نکات کنکور و تست، من کتاب دکتر نقیب زاده رو پیشنهاد می کنم خیلی خوب الگوریتم ها و مسایلشون رو تشریح کرده .

FFR

عضو جدید
سلام
دوستان با رتبه6000 تو رشته نرم افزار چه دانشگاهایی میشه رفت؟!!!
البته من روزانه غیر مجاز شدم:(

eng_majid

عضو جدید
سلام
دوستان با رتبه6000 تو رشته نرم افزار چه دانشگاهایی میشه رفت؟!!!
البته من روزانه غیر مجاز شدم:(
سلام
نخام ناامیدتون کنم ولی خب روزانه و شبانه که اصن امید نداشته باشید
البته دانشگاه های غیر انتفایی زیادی هست، شاید این بشه

samira2011

عضو جدید
سلام دوستان
امیدوارم همه نتایج خوبی گرفته باشن
من که اصلا راضی نیستم با رتبه ای که خودم فکر میکردم زمین تا آسمون فاصله داره
:(
میدونید هوش مصنوعی تا چه رتبه ای میشه قبول شد(روزانه،شبانه،غیرانتفاعی ....)؟
برای ارشد دانشگاه غیر انتفاعی خوبه بخونیم؟

eng_majid

عضو جدید
سلام
ارشدم زیاد مالی نیست که بخاطرش بخای خودتو ناراحت کنی
بهش فکر نکنی بهتره
تازه با این هزینه های غیرانتفایی و ازاد
بخای خودت کسب وکاری راه بندازی بهتره تا این همه پول بدی به این دانشگاه ها

سلام دوستان
امیدوارم همه نتایج خوبی گرفته باشن
من که اصلا راضی نیستم با رتبه ای که خودم فکر میکردم زمین تا آسمون فاصله داره
:(
میدونید هوش مصنوعی تا چه رتبه ای میشه قبول شد(روزانه،شبانه،غیرانتفاعی ....)؟
برای ارشد دانشگاه غیر انتفاعی خوبه بخونیم؟

sima mk

عضو جدید
سلام رتبه 950 نرم افزار كجا ميشه قبول شد . ميشه راهنمايي كنين .

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تجارت و مهندسی فناوری

:gol:

از خوووووووب کسی پرسیدی خخخخ

بزار خیالتو راحت کنم اگ بفکر روزانه ای باید رتبت به زیر 300برسه!!!!
ولیییییییییییی این احتمال هست ک رتبه بالای 300تا350روزانه یا شبانه قبول شن!!از 350تا400ک دیگ شبانه شهرستانها!!

بالا 400هم باز احتمااالش هست شبانه شهرستانها (ک بستگی ب ظرفیتهای هرسال داره مثلا امثال زیادتر شده روزانه ها!)قبول بشی وگرنه باید بری غیرانتفاعی!!

!!pariya!!

عضو جدید
:D

روزانه که بی خیالش بودم..شبانه هم که بی خیالش شدم:D

غیر انتفاعی بهتره یا مجازی ؟

نیلومانا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D

روزانه که بی خیالش بودم..شبانه هم که بی خیالش شدم:D

غیر انتفاعی بهتره یا مجازی ؟

اگه شغل خاصی برای آینده مد نظرت هست که مدرک دانشگاه مهم هست براش مثل استاد دانشگاه شدن و ... و اگه میخوای دکترا حتما دانشگاه های دولتی و برتر کشور بخونی غیرانتفاعی و مجازی رو بذار کنار...
بخون یه دانشگاه خوب برو که دکترا هم بری همونجا
موفق باشی

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه شغل خاصی برای آینده مد نظرت هست که مدرک دانشگاه مهم هست براش مثل استاد دانشگاه شدن و ... و اگه میخوای دکترا حتما دانشگاه های دولتی و برتر کشور بخونی غیرانتفاعی و مجازی رو بذار کنار...
بخون یه دانشگاه خوب برو که دکترا هم بری همونجا
موفق باشی

اینجوریا هم ک ایشون گفتن نیست...
اگ هدفت دکترا خوندن و تدریسه اشکالیم نداره غیرانتفاعی بری...ولی بشرطی ک دانشجو تنبله نباشی ...اهل ریسرچ و مقاله دادن باشی...
من تحقیق کردم اگر چند تا مقاله ISIبدی و پایان نامه خوبی کار کنی اصلا توو مصاحبه دکترا نیگاه نمیکنن شما چ دانشگاهی خوندی..هستن کسایی غیرانتفاعی خوندن والان دانشجو دکترا یک دانشگاه معتبر هستن!!

برای عضو هیئت علمی هم ک اصلا پارتی بازی شده!!بعدشم الان دیگ ارشد نمیگرن!
از اشناهامون بهترین دانشگاه درس خونده اونم دکترا ردش کردن توو مصاحبه!!ولی بازم برای اونم شما مقاله های معتبر داشته باشی و بقول معروف دستت پر باشه کاری ب دانشگاه ندارن!!

حالا پریا جان شما رتبت چند شده؟

بالا