پیش به سوی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این هفته چندان استفاده ی مفیدی نخواهد داشت جز اینکه استرس رو بیشتر میکنه هر کس میخواست هرجی بخونه و مرور کنه تا حالا این کارو انجام داده بود حالا آدم نمیدونه چیکار کنه من که اینجوریم بقیه رو نمیدونم به امید روزی که از سر جلسه کنکور میاییم بیرووووووووووون!
خیلیا تازه این 1 هفته رو میخوان بخونن :D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عه؟؟ ینی من میتونم از امشب شروع کنم؟؟ :D
خودشو میگه

ها تو هم بخون

موفخ باشین

arshin.r

عضو جدید
سلام
کسی سوالای کامپایلر سال 86 رو داره ؟؟؟؟
پیشاپیش مرسییی :D

merila_1992

عضو جدید
الان من خودم نور زندگی میکنم توی خبرها که میبینید.در ضمن برای من خیلی فایده داره و امیدوارم که بتونم استفاده کنم غیر از اینکه این مدت به خاطر کار درس کم میخوندم این روزهای مرور برام خیلیه! در ضمن اگه نظر قبلی منو خونده باشین متوجه میشدین که نمیشه از خونه بیرون رفت،از شنبه مدارس تعطیل هست و به هیچ وجه هم نمیشه ماشین رو از حیاط بیرون برد حالا با این اوصاف به نظرتون میشد به حوزه ی امتحان رسید؟؟؟ ان شالله هم شما بتونید از این روزها استفاده کنید فوقش یکم استراحت کنید. .... .... موفق باشید.

بنده نظر شخصی خودم رو گفتم،
بله ، درست میفرمایید، شرایط خیلی سختی شده برای شهرهای شمالی کشور. انشالله زودتر همه چی درست بشه.
آرزوی بهترین ها برای همگی داوطلب ها.

آخرین ویرایش:

sanaaaz

عضو جدید
تدابیر سازمان سنجش برای امنیت آزمون ارشد در پی تغییر تاریخ
تدابیر سازمان سنجش برای امنیت آزمون ارشد در پی تغییر تاریخ

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر امنیت آزمون کارشناسی ارشد۹۳، نگرانی‌ برخی داوطلبان در این باره به دلیل تغییر تاریخ برگزاری آزمون را نادرست خواند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:‌ درپی بارش سنگین برف در برخی استان‌ها ، آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۳ با یک هفته تاخیر، از چهارشنبه ۲۳ بهمن به مدت سه روز به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ابطال کارت‌های قبلی آزمون ارشد
وی درباره اعتبار کارت داوطلبانی که هفته گذشته از طریق سایت سازمان سنجش تهیه کرده بودند، اظهار کرد: کارت‌هایی که داوطلبان در هفته اخیر از طریق سایت سازمان سنجش برای آزمون به تعویق افتاد دریافت کرده‌اند، از درجه اعتبار ساقط و باطل شده است و براین اساس
داوطلبان باید بر اساس اطلاعیه‌ای که روز شنبه از ساعت ۱۴ در سایت سنجش منتشر می‌شود، نسبت به دریافت کارت جدید اقدام کنند.

وی در عین حال با بیان اینکه در کارت‌های جدید حوزه‌ها نیز تغییر کرده است گفت: در کارت‌های جدید داوطلبان حوزه‌های آزمونی جدید نیز مشخص شده است.

سوالات آزمون در قرنطینه کامل است
مشاور عالی سازمان سنجش با رد نگرانی برخی داوطلبان درباره امنیت آزمون و لو رفتن سوالات نیز خاطر نشان کرد: همه تدابیر امنیتی و حفاظتی طبق روال پیش بینی شده و همانند سنوات گذشته اتخاذ و اجرا شده است و داوطلبان از امنیت کامل آزمون اطمینان داشته باشند چرا که سوالات در قرنطینه کامل است.

ایسنا
۱۸ بهمن ۹۲

soheila01

عضو جدید
کارت که تغییری نکرد.خیر سرمون امیدوار بودیم حوزه تغییر کنه که نشد.سنجش کی به فکر ما بود که این دومی باشه؟؟؟!!!با این شرایط فک کنم باید قبل اذان صب باید حرکت کنم.فقط خدا کمک کنه بشه سر جسله نشست!!! آخه وقتی با استرس شب خوابت نبره و از طرفی صبح هم که این وقت حرکت کنی چطور میشه سرحال بود اونم 4 ساعت.تازه میگن 8 ولی 8:30 شروع میشه..... فقط زحمت کشیدن و جای عکس رو عوض کردن که اونم حتما به خاطر اینکه واسه مراقب ها سخت نباشه چک کردن اینکه کارت قبلی نباشه.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارت که تغییری نکرد.خیر سرمون امیدوار بودیم حوزه تغییر کنه که نشد.سنجش کی به فکر ما بود که این دومی باشه؟؟؟!!!با این شرایط فک کنم باید قبل اذان صب باید حرکت کنم.فقط خدا کمک کنه بشه سر جسله نشست!!! آخه وقتی با استرس شب خوابت نبره و از طرفی صبح هم که این وقت حرکت کنی چطور میشه سرحال بود اونم 4 ساعت.تازه میگن 8 ولی 8:30 شروع میشه..... فقط زحمت کشیدن و جای عکس رو عوض کردن که اونم حتما به خاطر اینکه واسه مراقب ها سخت نباشه چک کردن اینکه کارت قبلی نباشه.
اوهوم...
8 صبح که حوزه هم شهر خودت نباشه سخت میشه...امکانش نیست روز قبل بری؟

soheila01

عضو جدید
اوهوم...
8 صبح که حوزه هم شهر خودت نباشه سخت میشه...امکانش نیست روز قبل بری؟
توی این شهر و اطرافش هیچ آشنایی که نداریم به هیچ وجه هم نمیتونم برم مسافر خونه یا همچین جایی.مکانش دانشگاه آزاده خوابگاه هم نداره که بشه رفت

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی این شهر و اطرافش هیچ آشنایی که نداریم به هیچ وجه هم نمیتونم برم مسافر خونه یا همچین جایی.مکانش دانشگاه آزاده خوابگاه هم نداره که بشه رفت

اوهوم...
امیدوارم با این وجود بتونی خوب نتیجه بگیری :gol:

مطمئنا صرف می کرد که یه مقدار بیشتر پول بگیرن، ولی توی شهرهای بیشتری حوزه بگذارن..حالا نهایتاً به جای چند روز، امتحان رشته های مختلف توی 1-2 روز برگزار می شد..

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولی حوزه من تغییر کرده
ی کم دورتر شده قبلیه نزدیکتر بود

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

soheila01

عضو جدید
سلام دوستان.دلم برای این تاپیک تنگ شده بود!... همه منتظر رتبه که چند روز دیگه خبرش میاد انشالله که همه با نظرهای شاد بیان و دوباره چند روز پیش هم باشیم.بگو ایشالله.......

soheila01

عضو جدید
بچه هااااااا کجایین!!!!!:w20:
من که مشغولم.کار مدرسه و آموزشگاه که مثل قبله.رباتیک هم کم و بیش کار میکنم.دیگه زمان تبلیغات اوج گرفته درگیر اون هستم و یه دو کار جدید هم شروع کردم.ترجمه دروس تخصصی کامپیوتر و سایت برنامه نویسی .خلاصه کاری خواستین در خدمتم.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که مشغولم.کار مدرسه و آموزشگاه که مثل قبله.رباتیک هم کم و بیش کار میکنم.دیگه زمان تبلیغات اوج گرفته درگیر اون هستم و یه دو کار جدید هم شروع کردم.ترجمه دروس تخصصی کامپیوتر و سایت برنامه نویسی .خلاصه کاری خواستین در خدمتم.

سلامم

نتایج دقیقا کی میاد؟؟؟

sanaaaz

عضو جدید

ممنون حتمآ مزاحمتون میشیم خیلی هم خسته نباشی ;)

sanaaaz

عضو جدید
سلامم

نتایج دقیقا کی میاد؟؟؟

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳

آموزش > عالی- همشهری آنلاین:
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.
به گزارش فارس، نتایج اولیه آزمون کارشناسی‌ارشد سال 93 به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته اول خرداد ماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌ محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آنها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.
پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده، نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.
آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روزهای 23 تا 25 بهمن 92 برگزار شد که از کل داوطلبان 52 درصد زن و 48 درصد مرد بودند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا