پیشگوییهای عجیب یک مرد فیلیپینی: 10 روز دیگر در خاورمیانه جنگ خواهد شد!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای خدا!!! غش کردم از خنده...
ولی خداییش چرا کسی این جور چیزا رو جدی نمیگیره؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مرد یه زمانی واسه سومالی بود چرا یهو ملیتشو عوض کرد شد اهل فیلیپین؟:surprised:
وای خدا بلایی سر جانی دپ و لیدی گاگا و آدام لمبرت نیاد:cry:
من که میرم آفریقای جنوبی تا جنگ تموم بشه برگردم از دوره ی صلح و صفا استفاده کنم:smile:

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااا ما تازه میخواستیم سروسامون بگیریماااااااااااااااااااااااااااااااااااا شانس نداریم که میگم فال قهوه بلد نیست؟

فردی

عضو جدید
خوب میشه لااقل کمتر به فکر بی عدالتی های کشورمون میفتیم

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ببخشید تو این نقشه چرا مصر بقل ایرانه و اردن بقل اسرائیل؟؟؟؟:eek::eek:

خوب اين نقشه رو همون فيليپينيه کشيده!!! حالا خودت حساب کن پيش بينيش چي ميشه!!! :biggrin::biggrin:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مهندس مجردم باید بابام اجازه بده اول من فکری ندارم با اجازه بزرگتر ها بله
من با دختر جماعت ازدواج میکنم ها یه دفعه به سرت نزنه که پیرا هم میتونن باشن
فکراتو هم خوب خوب بکن من یه مرد جدی ام که خیلی شوخی میکنم

فردی

عضو جدید
من با دختر جماعت ازدواج میکنم ها یه دفعه به سرت نزنه که پیرا هم میتونن باشن
فکراتو هم خوب خوب بکن من یه مرد جدی ام که خیلی شوخی میکنم

منم همه ی حرفای جدیم شوخیه باشه مهریه ام الان بده یالا

zx1

عضو جدید
نگاه کن تاپیک به کجا کشیده شد!
از جنگ رفتیم تو ازدواج و مهریه و ... :دی

گارداش

عضو جدید

يك پيشگوي فيليپيني كه بانام مستعار " دوك پونتالانگيت " ادعاي پيشگويي حوادث مهم در جهان را دارد، پيشگويي كرده است كه جنگي در خاورميانه در مي 2010 ( 10 روز ديگر) روي خواهد داد كه به عنوان مقدمه يك جنگ جهاني گسترده تمامي جهان غرب را در برابر اتحاد جهان اسلام و كمونيست درگير خود خواهد ساخت .

به گزارش عصر ايران و به نقل از وبلاگ " " Before Its News اين پيشگوي فيليپيني در ماه فوريه سال جاري ميلادي ( سه ماه پيش ) پيشگويي كرده بود كه جنگي بزرگ در منطقه خاورميانه( در مي 2010- نيمه ارديبهشت 1389) روي خواهد داد كه سرنوشت منطقه و جهان را عوض خواهد كرد .

اين پيشگوي فيليپيني در شرح جديدي بر اين پيشگويي خود ضمن تاكيد بر صحت پيشگويي خود جزييات بيشتري از اين جنگ را تشريح كرده است .

وي گفته است كه در اين جنگ كشورهايي چون روسيه ، چين ، ايران ، سوريه ، لبنان ، تركيه ، عربستان سعودي ، اردن و بسياري از كشورهاي اسلامي درگير خواهند شد .

پونتالانگيت در ادامه ادعاهاي خود مي گويد كه اين جنگ مقدمه اي براي جنگ جهاني سوم است و به فاصله 13 هفته پس از آغاز جنگ خاورميانه جنگ جهاني سوم شعله ور خواهد شد .

وي مدعي است كه پس از اين جنگ جهاني ( كه روسيه ، چين و جهان اسلام در يك سو و غرب - آمريكاي شمالي و اروپا - در سوي ديگر خواهند بود ) غرب به لحاظ اقتصادي و نظامي تضعيف خواهد شد .

وي مدعي است 13 روز پس از شعله ور شدن و گسترده شدن جنگ در خاورميانه ، يك بمب هسته اي مهيب در يكي از شهرهاي بزرگ ايالات متحده آمريكا منفجر خواهد شد كه ويراني گسترده اي به بار خواهد آورد .

وي همچنين مدعي شده است كه پرزيدنت اوباما ترور خواهد شد و گلوله اي كه او را هدف قرار مي دهد مسيري " ال مانند " را طي خواهد كرد .

اين پيشگوي مسيحي ادعا كرده است كه با مريم مقدس ارتباط دارد و پس از اينكه پيشگويي هاي او به حقيقت پيوست او نام و هويت واقعي خود را آشكار خواهد كرد .
خوبه بد نيست يه جنگي بشه ما حالشو ببريم!
من كه مي خام بشم حسين فهميده تا يه خيابون به نامم بشه!

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز

يك پيشگوي فيليپيني كه بانام مستعار " دوك پونتالانگيت " ادعاي پيشگويي حوادث مهم در جهان را دارد، پيشگويي كرده است كه جنگي در خاورميانه در مي 2010 ( 10 روز ديگر) روي خواهد داد كه به عنوان مقدمه يك جنگ جهاني گسترده تمامي جهان غرب را در برابر اتحاد جهان اسلام و كمونيست درگير خود خواهد ساخت .

به گزارش عصر ايران و به نقل از وبلاگ " " Before Its News اين پيشگوي فيليپيني در ماه فوريه سال جاري ميلادي ( سه ماه پيش ) پيشگويي كرده بود كه جنگي بزرگ در منطقه خاورميانه( در مي 2010- نيمه ارديبهشت 1389) روي خواهد داد كه سرنوشت منطقه و جهان را عوض خواهد كرد .

اين پيشگوي فيليپيني در شرح جديدي بر اين پيشگويي خود ضمن تاكيد بر صحت پيشگويي خود جزييات بيشتري از اين جنگ را تشريح كرده است .

وي گفته است كه در اين جنگ كشورهايي چون روسيه ، چين ، ايران ، سوريه ، لبنان ، تركيه ، عربستان سعودي ، اردن و بسياري از كشورهاي اسلامي درگير خواهند شد .

پونتالانگيت در ادامه ادعاهاي خود مي گويد كه اين جنگ مقدمه اي براي جنگ جهاني سوم است و به فاصله 13 هفته پس از آغاز جنگ خاورميانه جنگ جهاني سوم شعله ور خواهد شد .

وي مدعي است كه پس از اين جنگ جهاني ( كه روسيه ، چين و جهان اسلام در يك سو و غرب - آمريكاي شمالي و اروپا - در سوي ديگر خواهند بود ) غرب به لحاظ اقتصادي و نظامي تضعيف خواهد شد .

وي مدعي است 13 روز پس از شعله ور شدن و گسترده شدن جنگ در خاورميانه ، يك بمب هسته اي مهيب در يكي از شهرهاي بزرگ ايالات متحده آمريكا منفجر خواهد شد كه ويراني گسترده اي به بار خواهد آورد .

وي همچنين مدعي شده است كه پرزيدنت اوباما ترور خواهد شد و گلوله اي كه او را هدف قرار مي دهد مسيري " ال مانند " را طي خواهد كرد .

اين پيشگوي مسيحي ادعا كرده است كه با مريم مقدس ارتباط دارد و پس از اينكه پيشگويي هاي او به حقيقت پيوست او نام و هويت واقعي خود را آشكار خواهد كرد .
اخ جون شهادت

منكه تا آخرين نفس براي اسلام و وطنم مي جنگم

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب ابلهی بوده این مرد فیلیپینی.
50 ساله در خاورمیانه جنگ هست این آدم تازه میگه جنگ میشه.
احتمالا میخواسته بگه جنگ مغلوبه میشه.
حالا اون یه چیزی گفته. منو ببین چه شادمان درگیرش شدم. :biggrin:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
10 روز دیگه من میان ترم دارم پس بیخودی نخونم:surprised: .. برم تو کار تانک سواری:redface:

این یارو زیادی مست بوده :biggrin: