پیشنهاد کنید - تاثیر معماری در سلامتی محیط

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
من دارم مقاله می نویسم تا آخر هفته باید یه summery از مقاله ام ارائه بدم
موضوع مقاله ام اینه باید یه جایی رو پیدا کنم که از نظر معماری سلامتی محیطی داشته باشه واسه همین باید دنبال یه مکانی باشم که به سلامتی جو کمک کنه
حالا از تون خواهش می کنم که هر کی هر جایی رو میدونه و به ذهنش میرسه پیشنهاد کنه فقط هرچه سریعتر لطفا مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Pure Liveliness

عضو جدید
سلام دوستم.
خب من متوجه نمیشم ک این ک از نظر معماری سلامتی محیطی داشته باشه یعنی چی!!!!
خب اگه جای پر دار و درخت میخوای بعضی از این مکتبخونه های قدیمی هستن که معماریشونم جالبه.اونا تقریبا درخت دارن! یادم نمیاد اما یکی دیدم.شاید توو قزوین بود...!

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بنظر منم یخورده گنگ نوشتید!!از نظر معماری سلامتی محیطی داشته باشه یعنی چی؟
اب و هواش خوب باشه یا معماری خاصی مد نظرتونه؟ شایدم سلامت جسمی و فکری ساکنین منطقه براتون مهمه؟:دی

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
بنظر منم یخورده گنگ نوشتید!!از نظر معماری سلامتی محیطی داشته باشه یعنی چی؟
اب و هواش خوب باشه یا معماری خاصی مد نظرتونه؟ شایدم سلامت جسمی و فکری ساکنین منطقه براتون مهمه؟:دی
معماری خاصی مد نظرم نیست آب و هوا هم نمی تونم روش کار کنم اما سلامت جسمی و فکری ساکنین چرا می تونه موضوع کارم باشه اما چطوری؟ کجا؟ من دنبال یه health environment هستم استادم بیش از این کمکم نکرد

Pure Liveliness

عضو جدید
health enviroment جنبه های زیادی داره. دوستم بهتره از استادتون راهنمایی بیشتری بخوای.

arghavanii

عضو جدید
نمی دونم این کمکتون می کنه یا نه ولی معمولا میگن سازه های گنبدی ( در واقع خود گنبد) انرژی مثبت دارن و حتی می تونن انرژی منفی و به اصطلاح افسرده بودن و اینا رو برطرف کنند. یه مورد دیگه هم می تونه خانه آبشار فرانک لوید باشه اگه سبک معماری منظورتونه.

م.زهتاب

عضو جدید
من دارم مقاله می نویسم تا آخر هفته باید یه summery از مقاله ام ارائه بدم
موضوع مقاله ام اینه باید یه جایی رو پیدا کنم که از نظر معماری سلامتی محیطی داشته باشه واسه همین باید دنبال یه مکانی باشم که به سلامتی جو کمک کنه
حالا از تون خواهش می کنم که هر کی هر جایی رو میدونه و به ذهنش میرسه پیشنهاد کنه فقط هرچه سریعتر لطفا مرسی

سلام مهندس. من فکر میکنم اگه از مکان های زیارتی مانند حرم امام رضا و یا غیره این مقاله رو تنظیم کنی بسیار موفق میشی. چون دقیقا مفهوم سلامتی محیطی در این اماکن موجودیت پیدا میکنه;)

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
سلام مهندس آیندهمن هم اول با نظر شما موافق بودم و همه این جاها رو پیشنهاد کردم اما استادم همه رو رد کرده گفته باید یه جایی باشه که زیاد سرشناس نباشه یعنی همه نرن اونجا مثلاً یه آبمیوه فروشی!اگه بگم 500 جا نظر دادم شاید باور نکنید ولی همه اش به دلیلی رد شدن واسه همین تو انتخاب جا به مشکل برخوردمدر کل سپاسگزارم از راهنمایی هاتون

reza20ir

عضو جدید
پسر خوب تو با استادت در ارتباطی نفهمیدی چی میخواد ما چجور متوجه بشیم:que:

بالا