پیشنهادی برای مدیران

پیشنهادی برای مدیران

• مجموع رای دهندگان
    55

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که مدیران بیشتر روی تاپیک ها متمرکز هستند پیشنهاد میکنم از بین دوستان فعال هر تلار
چند نفر انتخاب بشن تا ورودی های جدید رو کنترل کنند تا هرکسی نتونه اینجا تاپیک بزنه و شلوغ کاری بکنه.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که مدیران بیشتر روی تاپیک ها متمرکز هستند پیشنهاد میکنم از بین دوستان فعال هر تلار
چند نفر انتخاب بشن تا ورودی های جدید رو کنترل کنند تا هرکسی نتونه اینجا تاپیک بزنه و شلوغ کاری بکنه.

اگه یک سری تایپیک های لوس و بی محتوا هم حذف بشن خیلی خوبه.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یک سری تایپیک های لوس و بی محتوا هم حذف بشن خیلی خوبه.

اونو میتونید به مدیران گزارش بدید
این پیشنهاد من ایجاد یه کمیته برای کاربران هست.یک نهاد داخلی مستقل از مدیران که خود بچه ها کنترلش کنن

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم اين كار در تالار گفتگوي آزاد انجام نشه بهتره.بگذار اينجا كمي احساس آزادي داشته باشيم....
حس خيلي خوبيه اين حس آزادي

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم اين كار در تالار گفتگوي آزاد انجام نشه بهتره.بگذار اينجا كمي احساس آزادي داشته باشيم....
حس خيلي خوبيه اين حس آزادي

من نمیگم نظارت شدید داشته باشیم
میگم بتونیم افرادی رو که باعث مزاحمت و تخریب جو تالار میشن رو شناسایی کنیم و با مدیران در این مورد تعامل داشته باشیم.

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سلام با نظرت هم موافقم هم مخالم

مخالف چون این کار مدیر زحمت کش این بخش رو بی کفایت نشون میده در صورتی که ایشون نظارت خوبی رو تاپیک ها دارن

موافق چون بعضی افراد تازه کار مثل همون شخصی که دیروز تاپیک خداحافظی زد به دلیل پاک شدن تاپیکش فکر کردن معنی تالار گفتگوی ازاد یعنی هرچی دوست داری بگی کسی هم چیزی نگه بعد مدیریت تالار رو به...بگیری

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد جان من قبلا این پیشنهادو دادم ولی میگن فرد مورد اعتماد پیدا نمیکنیم. و از اونجایی که خود مدیران از سیاره دیگری پا به زمین گذاشتن بنده قبول کردم.

یکنفر نباشه
پیشنهاد من 3 تا از بچه های اینجا هستن که اکثرا اینجا هستن

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اونو باید رای گیری کنیم
هرکس کاندیداهای خودش رو بگه تا نظرسنجی بزاریم

اول با مدیر صحبت کن ببین چی میگه بعد نظر سنجی بذاریم چون اونجوری اگه مدیرا قبول نکنن الکی شلوغش کردیم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول با مدیر صحبت کن ببین چی میگه بعد نظر سنجی بذاریم چون اونجوری اگه مدیرا قبول نکنن الکی شلوغش کردیم

بنظر من تا ما نظرسنجی نکنیم و به اون سطح از آماری که میخوایم نرسیم مدیران کاری نمیکنند.

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظر من تا ما نظرسنجی نکنیم و به اون سطح از آماری که میخوایم نرسیم مدیران کاری نمیکنند.

اگه نظر سنجی کردیم و به امار رسیدیم بعد مدیرا گفتن نه به نظرت شخصیت اونایی که انتخاب شدن خورد نمیشه؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نظر سنجی کردیم و به امار رسیدیم بعد مدیرا گفتن نه به نظرت شخصیت اونایی که انتخاب شدن خورد نمیشه؟

مگه چیکار کردیم که بخوایم خورد بشیم یا نشیم؟
نظرسنجی کردیم افرادی که از نظر ما مطمئن هستن رو انتخاب کردیم
این خودش نشون دهنده میزان اعتماد بچه ها به همدیگه هستش

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشنهاد خوبیه. بزاریمش به رفرانم چطوره؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوبه ......... ولی مدیر باید اینکار رو کنه ............. چرا چون بعضی از خود مدیران به دلایل گشت غیر حضوری دارای چندین اسم کاربری هستن ............... ولی در کل با حرکت موافقم

بالا