پول شوهرم حلال نیست، طلاق می‌خواهم

wasper

عضو جدید
حوادث - زنی در حضور قاضی دادگاه مدعی شد اموال شوهرش را حلال نمی‌داند و همین امر عامل درخواست طلاق او است.
به گزارش فارس، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواستی را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد. این زن 26 ساله در حضور قاضی شعبه 240 این مجتمع مدعی شد که شوهرش فرش‌فروش است اما نحوه کارش به شکلی است که پولش حلال نیست و او نمی‌خواهد در کنار همسرش بماند.

وی ادامه داد: من حقوق و درآمد شوهرم را حلال نمی‌دانم و می‌خواهم از او جدا شوم؛ ابتدا فکر می‌کردم که اموال شوهرم حلال است ولی حالا متوجه شدم که این طور نیست.

زن بیان کرد: من مهریه هزار سکه‌ای خودم را به شوهرم می‌بخشم تا مرا طلاق دهد و از دست او نجات پیدا کنم.

وی گفت: دقیقه‌ای نمی توانم در کنار او زندگی کنم تمام فکر و خیال او فروش فرش‌هایش و پایین و بالا کردن اموال مردم است.

زن اضافه کرد: ما حدود 2 سال است که با هم زندگی می‌کنیم و فرزند نداریم؛ من ابتدا شوهرم را دوست داشتم ولی دیگر او را نمی‌خواهم.

وی بیان کرد: من روی اعتقادات و حلال بودن مال اعتقاد شدید دارم بنابراین دیگر نمی‌توانم در کنار او زندگی کنم؛ او به حلال و حرام، نماز و اعتقادات توجهی نمی‌کند.

زن ادامه داد: من می‌خواهم از او جدا شوم تا با آرامش زندگی کنم.

قاضی، رسیدگی به این پرونده را به آینده موکول کرد.

بالا