پـــــــاتــــــــوق بچــــه های بــــــرقــــــــــــــی

gonzo

عضو جدید
ندا جان خدا وکیلی بهت خوب نمره دادن اگه این اتفاقات توی دانشگاه ما رخ میداد بالای 15 نمیگرفتی!!! :surprised: از قبل گفته بودم که دانشگاه ما معروفه به بد نمره دادن! :weirdsmiley: راستی شما کدوم دانشگاه هستید ؟ واسه ارشد بیایم اونجا!

gonzo جان نمره ندادن.نمره گرفتیم.:mad:
نمیدونی من و دوستم برای این پروژه چقدر زحمت کشیدیم.گفتم که استادمون گفت 20 حقتونه ولی بد شانسید.:(
من گرمسار بودم و اگه از دانشگاهها خبر داشته باشی بعید میدونم اخبار خوبی راجع به نمره دادن اساتید گرامی اونجا شنیده باشی.:smile:[/QUOTE]

ای بابا اینطور که شما از دانشگاه تون تعریف کردید، دیگه بیخیاله ارشد شدیم !
خوبه اگه اون نمره هم خودتون گرفته باشید خوبه !! ولی بعید میدونم چون بهتون نمره دادن !!!
شوخی کردم
انشالله موفق باشید

مهربانی

عضو جدید
بچه ها همگی موفق باشید از اونی که مغناطیس پاس می کنه "معتاد میشه"درسو تموم میکنه که عروسی کنه"یا دوست داره عروس بشه" همگی با هم ;);)موفق باشیم

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
در هيچ كجا استاداي برق نمره بده نيستن مگه اين كه خواب نما بشن!!!!:biggrin:يكي از افتخاراي دانشكده ي من يكي اينه كه هر ترم دو سوم دانشجواش ميافتن!!احالا ديگه بگذريم كه اونايي هم كه پاس ميكنن با چند پاس ميشن!!!:eek: خوش به حالت ندا جون حداقل تموم كردي و ديگه كابوس نمره رو نداري!!!:smile: gonzo تو هم خيلي فكر نكن كه بيسوادي چون تو برق سواد داشتن به پاس كردن نيست!!!...راستي چرا آواتورتا عوض نميكني يه ملتو از اشتباه دربياري؟!!!:biggrin:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همگی موفق باشید از اونی که مغناطیس پاس می کنه "معتاد میشه"درسو تموم میکنه که عروسی کنه"یا دوست داره عروس بشه" همگی با هم ;);)موفق باشیم

خودت فهميدي چي گفتي عزيز؟...:D در ضمن به جمع ما خوش اومدي!

مهربانی

عضو جدید
خودت فهميدي چي گفتي عزيز؟...:D در ضمن به جمع ما خوش اومدي!
یادم رفت اول سلام . مهندسا که دعوا نمیکنن. میخواستم ببینم گندتون کیه که دیدم.تازه با تازه واردم اینجوری رفتار نمیکنن میخوره تو ذوقش

آخرین ویرایش:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم رفت اول سلام . مهندسا که دعوا نمیکنن. میخواستم ببینم گندتون کیه که دیدم.تازه با تازه واردم اینجوری رفتار نمیکنن میخوره تو ذوقش

سلام !كي دعوا كرد؟!!!من؟!!!!سوءتفاهم شده!!!!!:dدر ضمن تا حالا هيش كي بهم نگفته بود گنده!!!!جالب بود!كلي خنديدم!!!روزت هم مبارك!:w40::victory:

مهربانی

عضو جدید
سلام !كي دعوا كرد؟!!!من؟!!!!سوءتفاهم شده!!!!!:dدر ضمن تا حالا هيش كي بهم نگفته بود گنده!!!!جالب بود!كلي خنديدم!!!روزت هم مبارك!:w40::victory:
یادم نبود ممنون منم به شما و به همه بچه ها تبریک میگم((((( اینجوری چه بهتر شد:redface:)))))

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم نبود ممنون منم به شما و به همه بچه ها تبریک میگم((((( اینجوری چه بهتر شد:redface:)))))

آره من متنبه شدم!!!! :biggrin:حالا برا كي آرزوي موفقيت كرده بودي ناقلا؟برا خودت يا برا بقيه؟!!!;) (((منظور اولين پستت)))!!!

gonzo

عضو جدید
در هيچ كجا استاداي برق نمره بده نيستن مگه اين كه خواب نما بشن!!!!:biggrin:يكي از افتخاراي دانشكده ي من يكي اينه كه هر ترم دو سوم دانشجواش ميافتن!!احالا ديگه بگذريم كه اونايي هم كه پاس ميكنن با چند پاس ميشن!!!:eek: خوش به حالت ندا جون حداقل تموم كردي و ديگه كابوس نمره رو نداري!!!:smile: gonzo تو هم خيلي فكر نكن كه بيسوادي چون تو برق سواد داشتن به پاس كردن نيست!!!...راستي چرا آواتورتا عوض نميكني يه ملتو از اشتباه دربياري؟!!!:biggrin:

سلام سپیده جان ! پیشنهادت بد نیست ولی بازم روش فکر میکنم.
در ضمن من چیز زیادی از برق نمیدونم. مثلا نمیدونم چه رنج ولتاژی واسه انسان قابل تحمله ؟
اصلا تا به حال جز 6-9 واحد بقیه ریاضی و .... بوده !

Meisam007

عضو جدید
بلاخره یه بار اومدیم تو سایت ارور نبود :surprised:
هاهاها...بد جور سوتي دادي داش ميثم...gonzo كه دختر نيست بهش ميگي آبجي!!:biggrin:
:biggrin: من از کجا باید میفهمیدم :biggrin: اواتور دخترونه اسمش هم مشخص نبود :D من فکر کردم فقط منم که اواتور دخترونه میگذارم :eek: :D

Meisam007

عضو جدید
ااااااااااااااااااااااااااااه حالا که منم راضی به اعتیاد شدم باید پاتوق آتیش بگیره؟دست شما درد نکنه!:mad::mad::mad:
هیچ وقت برای اعتیاد دیر نیست همین امروز :biggrin: یکی اختصاصی واسه شما گذاشتم کنار
بعدش به حساب سپیده بستنی میخوریم

ای بابا همه که مارو اشتباه میگیرن!!! ما که دختر نیستیم فقط آواتارمون ....
مرسی داش میثم ، چی بود دادی کشیدیم ؟ :confused: خیلی مزش بد بوود !!! هوای ما تازه کار ها روداشته باش. :smoke:
:D شرمنده ولی سری قبل هم اواتورت دختر بود 99.99 درصد میگفتم دخملی ولی چه کنیم اون 0.01 درصد کار خودشو کرد :biggrin:

منم اینو می دونستم ولی لو ندادم:D

neda.j

عضو جدید
ای بابا اینطور که شما از دانشگاه تون تعریف کردید، دیگه بیخیاله ارشد شدیم !
خوبه اگه اون نمره هم خودتون گرفته باشید خوبه !! ولی بعید میدونم چون بهتون نمره دادن !!!
شوخی کردم
انشالله موفق باشید[/QUOTE]

gonzo جان انگار من و شما باید یه گفتمان اساسی(با گیس و گیس کشی) با هم داشته باشیم.:w13:
میگم خیلی زحمت کشیدیم بگو چشم.:w43:

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ وقت برای اعتیاد دیر نیست همین امروز :biggrin: یکی اختصاصی واسه شما گذاشتم کنار
بعدش به حساب سپیده بستنی میخوریم

باشه ميثم به حساب من بستني ميخوريم:crying2:...بعدش شام مهمون تو:w17:...گفته باشم من هر غذايي نميخورما:twisted:.. حالا بزار منو رو ببينم بعد فكرامو ميكنم!:w25: ببينم جيبت كه تار عنكبوت نبسته؟!:w24:

farizin

عضو جدید
Gonzo جان...استاندارد ولتاژی که برای برق گرفتگی تعریف کردن...65 ولت هست;)
والا دانشگاه ما که وضع نمره ها بد نبود...یعنی من تو دروس اختصاصی زیر 15 نگرفتم به جز میکرو که 80% کلاس افتادن و منم 14 گرفتم:surprised:
ولی عمومی ها...:cry::cry:

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من می خوام واسه ارشد درس بخونم اگه خدا بخواد ترم4 هستم لطفا منو راهنمایی کنید :)گیج شدم نمی دونم چکار باید بکنم:(

Meisam007

عضو جدید
بله نمره دوم رو هم گرفتیم 14 :biggrin: حیف اون همه خوندیم شب زیر چراغ نفتی زیر بوران برف مس سابیدیم :eek: اینا هم گندش رو در اوردن بابا میخوان بگن استادن :surprised: باشه فهمیدیم استاد!:mad: نخونده با کسی که خونده هیچ فرقی نمیکنه ادم دیونس زور بزنه :confused:
با بچس انقده فحش دادیم بازم دلمون خنک نشد :D

:D من آماده ام از سیگار شروع کنم یا از چیز؟:eek:
شما از سیگار ماربور لایت شروع کن:D یواش یواش راه میوفتی:biggrin:

Meisam007

عضو جدید
باشه ميثم به حساب من بستني ميخوريم:crying2:...بعدش شام مهمون تو:w17:...گفته باشم من هر غذايي نميخورما:twisted:.. حالا بزار منو رو ببينم بعد فكرامو ميكنم!:w25: ببينم جيبت كه تار عنكبوت نبسته؟!:w24:
سر برجه تازه جیبمو گردگیری کردم :D باشه قبوله شما پولو بدید من حساب میکنم :D

gonzo

عضو جدید
سلام

من 2- 3 روزی سفر بودم. این بود که نتونستم بیام پاتوق !

Gonzo جان...استاندارد ولتاژی که برای برق گرفتگی تعریف کردن...65
ولت هست;)
والا دانشگاه ما که وضع نمره ها بد نبود...یعنی من تو دروس اختصاصی زیر 15 نگرفتم به جز میکرو که 80% کلاس افتادن و منم 14 گرفتم:surprised:
ولی عمومی ها...:cry::cry:

مرسی از رنج ولتاژ !!!
کدوم دانشگاه بودید شما ؟ سال چند ؟
اساتید دانشگاه ما ( جز 1-2 استاد) ، با دانشجو هاش پدر کشتگی دارن. دستشون به بیشتر از 15 نمیره ! سالی 1- 2 تا استثنا هم پیدا میشه !

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا عزیز من مشتاق ارشد هستم ولی الان ترم 4 هستم! به نظرتون زود نیست ؟
خدا رو شکر تو یکی دیگه جواب دادی
منم مثل توام ولی میگم الانم دیره:cry:
همکلاسی های من از ترم اول دارن واسه ارشد میخونن:eek:
یعنی تو هیچ اقدامی نکردی :surprised:
بابا من رو تو حساب کرده بودم:(

gonzo

عضو جدید
خدا رو شکر تو یکی دیگه جواب دادی
منم مثل توام ولی میگم الانم دیره:cry:
همکلاسی های من از ترم اول دارن واسه ارشد میخونن:eek:
یعنی تو هیچ اقدامی نکردی :surprised:
بابا من رو تو حساب کرده بودم:(

شروع به اون معنا که شما میگی نه !!! ولی جزوات پارسه رو گرفتم در حین تحصیل و پاس کردن واحد ها دارم ازشون استفاده میکنم !

به نظرت چه کار باید کرد ؟

sepide_86

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز دوباره كه بحث ارشد و درسه!!! اي بابا ...دو سه روزه كه يه عالمه پروژه ريخته بود سرم....اومديم يه دقيقه اينجا ببينيم چه خبر كه بسي نااميد گشتيم!!!:biggrin: ميثم خان جناب عالي ورشكست نشي اين قدر دست به خرجت خوبه؟!!!;)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شروع به اون معنا که شما میگی نه !!! ولی جزوات پارسه رو گرفتم در حین تحصیل و پاس کردن واحد ها دارم ازشون استفاده میکنم !

به نظرت چه کار باید کرد ؟
والا منم این سؤالو از بچه ها داشتم که چطور باید شروع کنم.
جزوات پارسه درکنار درسات مفید بودن؟یا فقط به درد تست و کنکور می خورن؟
دلم نمی خواد وقتی درسم تموم شد حسرت بخورم که چرا اون طور که باید تلاش نکردم!

neda.j

عضو جدید
سلام

من 2- 3 روزی سفر بودم. این بود که نتونستم بیام پاتوق !

مرسی از رنج ولتاژ !!!
کدوم دانشگاه بودید شما ؟ سال چند ؟
اساتید دانشگاه ما ( جز 1-2 استاد) ، با دانشجو هاش پدر کشتگی دارن. دستشون به بیشتر از 15 نمیره ! سالی 1- 2 تا استثنا هم پیدا میشه !

طبق تجربیات بنده (حال میکنید فارغ التحصیلی رو) تقریبا در بیشتر دانشگاه های ازاد همین حس پدر کشتگی به اساتید محترم القا میشه.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز دوباره كه بحث ارشد و درسه!!! اي بابا ...دو سه روزه كه يه عالمه پروژه ريخته بود سرم....اومديم يه دقيقه اينجا ببينيم چه خبر كه بسي نااميد گشتيم!!!:biggrin: ميثم خان جناب عالي ورشكست نشي اين قدر دست به خرجت خوبه؟!!!;)
سپیده جون من انتظار کمک دارم نه .....فکر می کردم تو و اون آقامیثم کمکم می کنید ....فعلآکه گلی به گوشه ی جمال زیبای gonzo:(

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سؤال دیگه از gonzo:چرا این آدرسی که گذاشتی باز نمیشه؟

بالا