پسر قذافی لحظاتی پیش از مرگ/ عکس

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

پس از دستگیری معتصم قذافی عکس‌هایی از وی گرفته شده که در آن او آخرین سیگار خود را کشیده، آب خورده و بعد از شدت جراحات جان باخته است.

پس از دستگیری معتصم قذافی عکس‌هایی از وی گرفته شده که در آن او آخرین سیگار خود را کشیده، آب خورده و بعد از شدت جراحات جان باخته است.

در این تصاویر معتصم قذافی، پنجمین پسر معمر قذافی، دیکتاتور مخلوع لیبی با لباس‌های خونین به دیواری تکیه داده است اما به نظر می‌رسد جراحات وی شدید نیست.

اما تصاویری که چند دقیقه بعد از معتصم گرفته شد، نشان دهنده بدن زخمی اوست که از ناحیه گردن و سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

انتشار تعدادی از عکس‌های گرفته شده با تلفن همراه پرسش‌هایی را در خصوص مرگ معتصم به وجود آورد.

مقام‌های دولت موقت لیبی در ابتدا اعلام کردند، این پسر 34 ساله قذافی در درگیری‌ مسلحانه و در آخرین لحظات درگیری‌ها برای تسخیر سرت کشته شده‌ است.

همچنین اخبار ضد و نقیضی در این مورد وجود دارد که معتصم پس از آن که می‌کوشیده به همراه پدرش از شهر سرت فرار کند، زنده دستگیر شده است.

تصاویر نشان می‌دهد، در حقیقت معتصم زنده دستگیر شده اما اتفاقاتی که به کشته شدن وی منجر شده، مشخص نیست.

منبع: ایسنا

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خونسرد و مردانه مرده /// شهید راه آزادی

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا بیامورزتش / دمش گرم / حالا ببینیم لیبی بعد از اینا چی میشه

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینم رفت ور دست باباش جهنم
حالا نوبتیم که باشه نوبت سیف الاسلامه......

root

عضو جدید
باباش کلا یه جوری بود گویا خون مردمش رو تو شیشه کرده بود. مردمشون بهتر از ما می شناسنشون، این حق اوناس که سرنوشت خودشون رو تعیین کن.

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من اگه بدترین دشمنمم بگیرنو بدم بهم که بدترین کارو در حقم کرده باشه فک نکنم بتونم بهش سنگ بزنمو سرو کلشو بشکنم حالا هرچی باشه اونم آدمه اگه باید اعدام شه خب اعدام شه نه اینکه بگیرنش ببرنش تو خیابون هر کی یه سنگی چوبی چماغی بزنه
من که دلم نمیاد

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ولی من اگه بدترین دشمنمم بگیرنو بدم بهم که بدترین کارو در حقم کرده باشه فک نکنم بتونم بهش سنگ بزنمو سرو کلشو بشکنم حالا هرچی باشه اونم آدمه اگه باید اعدام شه خب اعدام شه نه اینکه بگیرنش ببرنش تو خیابون هر کی یه سنگی چوبی چماغی بزنه
من که دلم نمیاد
ولی من دلم میاد ...

mehdigh

عضو جدید
من یک ایمیل برام اومده بود که نمیدونم صحت داره یا نه. لطفآ در موردش نظر بدید:

برخی حقايق در باره ليبی و قذافی که رسانه های ديگر از انتشار آن خودداری میکنند.
- بدون بهره به مردم ليبی وام داده می شود
- دانشجويانی که در رشته های تخصصی آموزش می بينند از دريافت يک دستمزد معمولی بهره می برند تا آموزش آنها تمام شود
- اگر کسی قادر نيست کار پيدا کند دولت تمام حقوق اورا تا زمانی که کار ديگری پيدا کند می پردازد (حقوق دوران بيکاری)
- آن هنگام که کسی ازدواج میکند زوج بطور مجانی صاحب يک آپارتمان مجانی از سوی دولت می شود.
- هرکسی می تواند در هرجای دنيا به تحصيل اشتغال پيدا کند در آنصورت دولت 2500 يورو به اضافه هزينه اتومبيل را به او می دهد
- اتومبيل ها به قيمت تمام شده کارخانه فروخته می شوند
- ليبی به هيچ کشور يا دستگاهی بدهکار نيست حتا يک سنت. طلبکاری برای ليبی نيست.
- آموزش رايگان برای همه شهروندان
- 25% از جمعيت ليبی دارای تحصيلات دانشگاهی هستند
- گدا در شهر ها نيست، بی خانمان و کارتن خواب نيست تا زمانی که بمباران های اخير آغاز شد.
- نان در ليبی پانزده سنت (کمتر از يک چهارم دلار) است

بگو چرا آمريکا و ديگر کشور های سرمايه داری ليبی را دوست نمی دارند. قذافی تمايلی برای دريافت وام از بنياد پولی جهانی يا بانک جهانی که از بهره بالا برخوردار است ندارد. در زبان ساده تر ليبی يک کشور مستقل بود! اين يکی از دلايلی است که جنگ با ليبی آغاز شده است.
قذافی ممکن است يک ديکتاتور باشد اما اين مسئله نمی تواند و نبايد مشکل آمريکا ويا کشور های ديگر بحساب آيد. قذافی تنها کشوری است که توليدنفت میکند ولی پول آنرا نه دلار آمريکا ونه يورو را می پذيريد بلکه طلا را جايگزين آن کرده است. اين می تواند ديگر کشور های جهان را به ورشکستگی بکشاند زيرا کشور های غربی اغلب ذخيره طلا به اندازه کافی ندارند تا در مقابل پول های بی رويه ای که چاپ میکنند پشتوانه ای باشد.

بخاطر داشته باشيد آخرين باری که اين «جرات» را داشت تا چنين درخواست وادعایی را بکند صدام حسين بود که به کشور های عضو اوپک گفت از پذيرش دلار آمريکا پرهيز کنند. خوب، همه ميدانند چه اتفاقی برای صدام افتاد آری اورا دار زدند.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من یک ایمیل دریافت کرده بودم با این مضمون: (یه قسمتیش این بود) تحصیل و بهداشت در لیبی رایگان بوده. حمل و نقل و مسکن به خاطر سوب سیت هایی که دولت می پرداخته ارزان بوده.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
به خاطر مسائل امنیتی نمی تونم اسم استادمونو بگم. ولی شخص خیلی بزرگ و دنیا دیده ای! وی گفت: مردم لیبی از روی ندانستن انقلاب کردند. و اینکه سرهنگ قذافی وطن فروش نبوده و به کشور دیگه ای فرار نکرده! معمر قذافی تا آخرین قطره ی خون در کشور خویش ماند.