پسرها حتما" بخوانند نظر بدند

AMIR-ALI

عضو جدید
پس یه جور سرگرمیه که از یکنواختی در بیای
همون یه ذره حالی هم که میده خوبه این روزا گیر هیچکس نمیاد
فعلا ضد حال رو بورسه
حالا چرا اومدی تو تاپیک پسرا اسپم میکنی ؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس یه جور سرگرمیه که از یکنواختی در بیای
همون یه ذره حالی هم که میده خوبه این روزا گیر هیچکس نمیاد
فعلا ضد حال رو بورسه
حالا چرا اومدی تو تاپیک پسرا اسپم میکنی ؟

من كاري با تاپيكش ندالم هرجا كه پا بده همونجا اسپم بازي مي كنم!!!:love:
ضد حال كه مرحله اوله بعدش اونوقته كه حالشو ميبري!!!!!!!:w07:

felor

عضو جدید
من اما یه دوست پسر راستگو دارم که خیلی هم دوسش دارم بزن به افتخارش:w17:

AMIR-ALI

عضو جدید
پس معلومه هنرپیشه واردیه ببین سیندرلا به دوس پسرت بگو از دوس پسره دوستمون یاد بگیره
من كاري با تاپيكش ندالم هرجا كه پا بده همونجا اسپم بازي مي كنم!!!
ضد حال كه مرحله اوله بعدش اونوقته كه حالشو ميبري!!!!!!!

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا به حال از دوستم دروغ نديدم... :redface:
ولي انقده دلم براش تنگ شده... قراره تا آخره فرجه ها همو نبينيم... :crying2:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس معلومه هنرپیشه واردیه ببین سیندرلا به دوس پسرت بگو از دوس پسره دوستمون یاد بگیره

http://www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w01.gifمنم
در حال بردنش شکی نیست نگرفتی چی میگم
میگم ولش کن حوصله ندارم توضیح بدم

:crying2::crying2::crying2:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا به حال از دوستم دروغ نديدم... :redface:
ولي انقده دلم براش تنگ شده... قراره تا آخره فرجه ها همو نبينيم... :crying2:

بستگي داره تا به حال چه مدتي باشه و همچنين دروغگوي ماهري باشه يا نه و همچنين زياد دروغ بگه يا كم (چون اگه كم بگه اعتماد لو رفتنش خيلي كمه) و همچنين تورو چقدر دوس داشته باشه و همچنين ........شايدم دروغ گفته باشه و تو كشف نكرده باشي......

غرض خاصي نداشتم فقط خواستم بگم براي قضاوت راجب دروغ گويي يه نفر ببين چقدر پارامترو بايد در نظر گرفت!!!!:w07:
ولي لاله جان من كمي با ريتم دوستي تو آشنام حداقل در همون حدي كه خودت بهم گفتي و با يكمي تجربه خودم حدس ميزنم كه خودت راجبش درست فكر مي كني!!!!:love:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگي داره تا به حال چه مدتي باشه و همچنين دروغگوي ماهري باشه يا نه و همچنين زياد دروغ بگه يا كم (چون اگه كم بگه اعتماد لو رفتنش خيلي كمه) و همچنين تورو چقدر دوس داشته باشه و همچنين ........شايدم دروغ گفته باشه و تو كشف نكرده باشي......

غرض خاصي نداشتم فقط خواستم بگم براي قضاوت راجب دروغ گويي يه نفر ببين چقدر پارامترو بايد در نظر گرفت!!!!:w07:
ولي لاله جان من كمي با ريتم دوستي تو آشنام حداقل در همون حدي كه خودت بهم گفتي و با يكمي تجربه خودم حدس ميزنم كه خودت راجبش درست فكر مي كني!!!!:love:

آخه سيندي هيشكي كه راست گوي مطلق نيست... خب اونم شده گاها به صلاح من يه دروغي بگه كه نخواد باعثه ناراحتيم شه... ولي زود لو رفته... يعني همون لحظه من مي فهمم... و با در نظر گرفتنه همه ي اين پارامترايي كه تو گفتي... من بهش اعتماده كامل دارم... واي دلم تنگيداااااا :crying2::w25:

iran-shad

عضو جدید
سلام ببخشد اومدم
آخه ادمین اخطار داده تو تاپیکهای سیاس شرکت نموکونوم
اینجا که سیاسی نبید:cry:

AMIR-ALI

عضو جدید

اون پارگراف اولش از رو دست من تقلب کرد
گفتم که گفته باشم

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه سيندي هيشكي كه راست گوي مطلق نيست... خب اونم شده گاها به صلاح من يه دروغي بگه كه نخواد باعثه ناراحتيم شه... ولي زود لو رفته... يعني همون لحظه من مي فهمم... و با در نظر گرفتنه همه ي اين پارامترايي كه تو گفتي... من بهش اعتماده كامل دارم... واي دلم تنگيداااااا :crying2::w25:

اوكي..........كارت درسته.....باز خوبه يه جوري دروغ ميگه كه سريع لو ميره!!!!:lol:

سلام ببخشد اومدم
آخه ادمین اخطار داده تو تاپیکهای سیاس شرکت نموکونوم
اینجا که سیاسی نبید:cry:

اينجاااااااااااا امنو امانه خيالت تخت باشه!!!!!!!!:w18:

:lol::lol::lol::lol:

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیییییییییلی توپ بود.

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم چيزي نگفتم.منظورم اين بود كه اگه شمام مثل من تنهاييد با هم دوست بشيم.

عزیز دل سمانه اختیارش دست داداشش هست پس لطفا با معین حرف بزنین منم زن داداششم می تونی با من بحرفی:surprised:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
قضیه چیه؟

قضیه چی ؟؟؟
فیثاقورثا که تو دانشگاه باید خونده باشی !!!!!!!!!!!!

اون طفلیی می خواست سمانه را بگیره گفتم نه داداش داره میخواست خودشو بکشه گفتم با من حرف بزن
غلط کردمم خوبه؟؟؟؟:cry::cry:
:cry:

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قضیه چی ؟؟؟
فیثاقورثا که تو دانشگاه باید خونده باشی !!!!!!!!!!!!

اون طفلیی می خواست سمانه را بگیره گفتم نه داداش داره میخواست خودشو بکشه گفتم با من حرف بزن
غلط کردمم خوبه؟؟؟؟:cry::cry:
:cry:

اااااااااا این چه حرفیه؟

میگم از کی خواستگاری کرده:question: