پسرها حتما" بخوانند نظر بدند

masood kavosh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
eeeeeeeeeeee من دیگه خواهر ندارم
می خوای تو بگو عاقد بیاد؟؟:confused::cry:
نه معیننا رها نمی کنم من بی معینم می میرممممممممممممم:cry:
خب دوستی؟
آشنایی؟
هیچی؟
من چه کار کنم پس؟:cry:
به خدا منم پسر راستگوییم.:cry:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w29:چقدر پسر ها بهت بدی کردن که این قدر دلت خونه
به نظر همه چیز و همه کس راستگوش خوبه :w30:

ميدوني چراااااااااا ناراحتم چون من خودم انقده واسه پسرا ارزش قائل هستم كه دروغ نمي گم ولي اونا مثه اينكه اصلا عادت كردن به دروغ گفتن و وازه صداقت براشون تعريف نشده ست!!!:crying::crying:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
ميدوني چراااااااااا ناراحتم چون من خودم انقده واسه پسرا ارزش قائل هستم كه دروغ نمي گم ولي اونا مثه اينكه اصلا عادت كردن به دروغ گفتن و وازه صداقت براشون تعريف نشده ست!!!:crying::crying:

شما کل پسر ها رو تو حرفات جمع می بندی و جوری صحبت می کنی که حدودا باید 20 الی 30 تا دوست پسر تا به حال تعویض کرده باشی و شما در تمام رابطه هاتون با نامردی و خیانت رو به رو شده باشین !!!!:w29:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کل پسر ها رو تو حرفات جمع می بندی و جوری صحبت می کنی که حدودا باید 20 الی 30 تا دوست پسر تا به حال تعویض کرده باشی و شما در تمام رابطه هاتون با نامردی و خیانت رو به رو شده باشین !!!!:w29:

اوههههههههههه چه خبره انقد آمارو ميبري بالا.....همش هفلشتايي بوده :redface::redface:
البت من قبول دارم كه نبايد انقد كلي صوبت كنم ولي خب وقتي از هفلشتا 5 تاشون خالي بند باشن شما چه نتيجه اي مي گيريد؟؟؟؟:crying2::crying2:
انصافا توي دوستيهام به جز دروغگويي با نامردي و خيانت روبرو نشدم به جز يك مورد اونم اخيرا اتفاق افتاد كه خيانتي روي داده بود و بنده به محض اطمينان از اين موضوع ختم دوستي را اعلاميدم و حالشو بدجوررررررررررررررري گرفتم :w11::w11::w11:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w19:جدا که خیلی ها زندگی و دوست داشتن رو فقط یه بازی می بینن و هروقت خسته شدن می هوان هم بازیشون رو عوض کنن.:w19:

زندگی بازیه ما بخواهیم نخواهیم اما دوست داشتن و عشق نه من مخالف این حرکتم
در ثانی نمیشه همه را با یک چوب زد نه؟؟؟؟
اما تر و خشک با هم میسوزن همیشه :confused::cry:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
اوههههههههههه چه خبره انقد آمارو ميبري بالا.....همش هفلشتايي بوده :redface::redface:
البت من قبول دارم كه نبايد انقد كلي صوبت كنم ولي خب وقتي از هفلشتا 5 تاشون خالي بند باشن شما چه نتيجه اي مي گيريد؟؟؟؟:crying2::crying2:
انصافا توي دوستيهام به جز دروغگويي با نامردي و خيانت روبرو نشدم به جز يك مورد اونم اخيرا اتفاق افتاد كه خيانتي روي داده بود و بنده به محض اطمينان از اين موضوع ختم دوستي را اعلاميدم و حالشو بدجوررررررررررررررري گرفتم :w11::w11::w11:

تبریک می گم :w19:
عشق های کشکی و دوغی :w29::w19:
بعضی وقتها ادم خوبه خودش رو جای طرف مقابل بذاره:w35:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک می گم :w19:
عشق های کشکی و دوغی :w29::w19:
بعضی وقتها ادم خوبه خودش رو جای طرف مقابل بذاره:w35:

سجاد جان میشه بپرسم چرا همش خودتو به برق میزنی؟؟؟؟
بابا چه کاااااااااااااااااااااااااااااااااریه زندگی کن اما کسی را به بازی نگیر داداش من :cry:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سجاد جان میشه بپرسم چرا همش خودتو به برق میزنی؟؟؟؟
بابا چه کاااااااااااااااااااااااااااااااااریه زندگی کن اما کسی را به بازی نگیر داداش من :cry:

کمی ما رو توی این شب غمگین شاد کردی و لبخند رو به لب ما اوردی همیشه خندان باشی:hypocrite:(اینم روحم بعد از برق گرفتی های متوالی)