پسرم مایه افتخارمه...! ( خیلی به پسرهاتون ننازید چون دخترها مایه افتخارن)

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

چهار تا دوست كه ۳۰ سال بود همدیگه رو ندیده بودند توی یه مهمونی همدیگه رو می بینن و شروع می كنن در مورد زندگی هاشون برای همدیگه تعریف كنن. بعد از یه مدت یكی از اونا بلند میشه میره دستشویی. سه تای دیگه صحبت رو می كشونن به تعریف از فرزندانشون...

اولی: پسر من باعث افتخار و خوشحالی منه. اون توی یه كار عالی وارد شد و خیلی سریع پیشرفت كرد. پسرم درس اقتصاد خوند و توی یه شركت بزرگ استخدام شد و پله های ترقی رو سریع بالا رفت و حالا شده معاون رئیس شركت. پسرم انقدر پولدار شده كه حتی برای تولد بهترین دوستش یه مرسدس بنز بهش هدیه داد...

دومی: جالبه. پسر من هم مایهء افتخار و سرفرازی منه. توی یه شركت هواپیمایی مشغول به كار شد و بعد دورهء خلبانی گذروند و سهامدار شركت شد و الان اكثر سهام اون شركت رو تصاحب كرده. پسرم اونقدر پولدار شد كه برای تولد صمیمی ترین دوستش یه هواپیمای خصوصی بهش هدیه داد.

سومی: خیلی خوبه. پسر من هم باعث افتخار من شده... اون توی بهترین دانشگاههای جهان درس خوند و یه مهندس فوق العاده شد. الان یه شركت ساختمانی بزرگ برای خودش تأسیس كرده و میلیونر شده... پسرم اونقدر وضعش خوبه كه برای تولد بهترین دوستش یه ویلای ۳۰۰۰ متری بهش هدیه داد.

هر سه تا دوست داشتند به همدیگه تبریك می گفتند كه دوست چهارم برگشت سر میز و پرسید این تبریكات به خاطر چیه؟ سه تای دیگه گفتند: ما در مورد پسرهامون كه باعث غرور و سربلندی ما شدن صحبت كردیم. راستی تو در مورد فرزندت چی داری تعریف كنی؟

چهارمی گفت: دختر من رقاص كاباره شده و شبها با دوستاش توی یه كلوپ مخصوص كار میكنه. سه تای دیگه گفتند: اوه! مایهء خجالته! چه افتضاحی! دوست چهارم گفت: نه. من ازش ناراضی نیستم. اون دختر منه و من دوستش دارم. در ضمن زندگی بدی هم نداره. اتفاقاً همین دو هفته پیش به مناسبت تولدش از سه تا از صمیمی ترین دوست پسراش یه مرسدس بنز و یه هواپیمای خصوصی و یه ویلای ۳۰۰۰ متری هدیه گرفت!!!​

Miss Nini

عضو جدید
این مادرا باشن تا انقدر از پسراشون تعریف نکنن
دختر هم بچه شونه
چرا تبعییییییییییییییییییییییییییض

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مادرا باشن تا انقدر از پسراشون تعریف نکنن
دختر هم بچه شونه
چرا تبعییییییییییییییییییییییییییض

بهههههههههله . در نهایت پدر مادرها اعتراف میکنن که دختر غمخوار خانواده است .

یکی از اقوام ما ( خدا رحمتش کنه ) همیشه میگفت من دو تا دختر دارم خیالم راحته مجلس ختمم گریه کن داره .

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهله بهله پسر یه چیز دیگه ست!!!!!:w16:
چون اگه ما پسرا نبودیم زمین رو ترشی ورداشته بود هر چند که الانشم ترشیده ها زیاد شدن:w15::w15:

یعنی که شما نهایتا مسئول خوردن ترشی هستید ؟؟؟؟ ایول اعتماد بنفس

Miss Nini

عضو جدید
چه اعتماد به نفسی دارن پسرا یه دور داستان رو دوباره بخون بفمی منظورم چیه
با اونهمه به قول خودشون جلال و جبروت آخرش چی گولی خوردن

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه اعتماد به نفسی دارن پسرا یه دور داستان رو دوباره بخون بفمی منظورم چیه
با اونهمه به قول خودشون جلال و جبروت آخرش چی گولی خوردن

اره بابا اینو هنوز نگرفتن موضوع چیه . هنوز دارن کل کل میکنن کدوم پسر پر افتخارتره در حالیکه اون دختره هر سه تا رو با هم پیچونده

gholle

عضو جدید
اره بابا اینو هنوز نگرفتن موضوع چیه . هنوز دارن کل کل میکنن کدوم پسر پر افتخارتره در حالیکه اون دختره هر سه تا رو با هم پیچونده

خودتون میګین یه داستان.......که از تخیلات دختراست.......ولی خب هستن بسرایی که آبروی ماهارو میبرن .که اوناهم انګشت شمار و عقده ای هستن

bahman heidari

عضو جدید
ما که نفهمیدیم این در مدح دخترا بود یا ذم اونا .....
یه کم توضیح بدید ببینیم دختر خوب باید چه جوری باشه