پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیزم همچین تاپیکی داریم. مهم اینه که توش فعالیت کنیم.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها حرفاتون خیلی خوب بود...
اما با اجازه یه سوال دارم.
وقتی ازت میپرسن نمونه کار داری یا نه باید چی بگیم... ببخشید سوالم خیلی شاید مسخره باشه. اما من واقعا نمیدونم اسم ایم کارایی که ما در طول ترم انجام میدیم... مثلا درس برداشت یا روستا یا حتی کارای طرحمون نمونه کاره یا نه...
و اینکه به نظر شما کار در هر شرکتی به هر شکلی که باشه قابل قبوله؟؟؟
یکی از بچه ها گفته بودن شما دفترارو اول جارو بزنید. منظورشونو متوجه شدم که ینی باید با کارای ساده کد و امثال اون شروع کنیم اما به نظرتون بدون گرفتن پول مناسب این کار منطقیه و پیشنهاد میشه ؟
چرا هیچکس به من جواب نداد؟؟؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میگم شاید یکی از دلایلش این باشه که دیگه تابستون تموم شده و خیلی از بچه ها سرشون گرم درس و دانشگاس. خیلیا هم که دارن واسه کنکور میخونن.
معماریا همیشه فعال ترین ها بودن و هستن.
اگه موقع ورود به باشگاه به آمار کاربرای online همه رشته ها یه نگاه بندازین متوجه میشین.
ماشالا معماریا همیشه سردمدارن!!:smile:
دم همه تون گرم ;)

s_r27

عضو جدید
مجتمع پزشکان

مجتمع پزشکان

سلام
من اطلاعاتی در مورد مجتمع پزشکان میخوام-لطفا هر کس می تونه کمک کنه:cry:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به تمام عزیزانم

چند وقته که تمرینات مرحله دوم رو اماده کردم ، ولی راستش رو بخواید نمی خوام اونها رو بذارم . چون وعده کرده بودم تا همه با هم کار کنیم . اسکیس چیزی نیست که بگیم وقت خالی نیاز داره و یا درگیری مضاف بر درسه ، بلکه یکی از با اهمیت ترین و مهمترین مواردیه که هر دانشجوی معماری باید در اون مهارت داشته باشه .
اگر قرار باشه که من تمریناتم رو بدون توجه به کارهایی که شما در تاپیک کرکسیون می گذارید انجام بدم ، که خیلی راحت تر هستید تا یک کتاب بگیرید و هر وقت دوست داشتید از روی همون تمرین کنید و اگر لازم دونستید با اساتید دانشگاهیتو کرکسیون کنید .
قصدم نا امید کردن شما و یا نا امید کردن خودم نیست ولی برای اینکه این موضوع باعث تفکر اشتباهی نشه همینجا عرض می کنم که برای ادامه آموزشهای اسکیس در بخش دوم می بایست تا آخرین تمریناتتون رو که همون کادر بندیها با عناصر طبیعی بود رو در تاپیک کرکسیون ببینم و طبق قرار با توجه به تمریناتی که انجام میدید جلو برم و مسیر بعدی رو با توجه به تمریناتت شما براتون بذارم .
امیدوارم برای بهتر جلو رفتن آموزشها در این تاپیک ، با ارائه نمونه خوب کارهاتون در تاپیک کرکسیون باعث بشید تا آموزشهای بعدی که تهیه کردم رو برای شما در این تاپیک قرار بدم .
موفق و پیروز باشید .

:w09:من خودم یکی از همونهایی هستم که تمرینامو نصفه انجام دادم و موافقم که برای تنبیه من و امثال من آموزشهای سری دوم رو نگذارید تا یه کم .... بشیم:w05: و همه چیز یکطرفه نباشه!:w39:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
میگم شاید یکی از دلایلش این باشه که دیگه تابستون تموم شده و خیلی از بچه ها سرشون گرم درس و دانشگاس. خیلیا هم که دارن واسه کنکور میخونن.
معماریا همیشه فعال ترین ها بودن و هستن.
اگه موقع ورود به باشگاه به آمار کاربرای online همه رشته ها یه نگاه بندازین متوجه میشین.
ماشالا معماریا همیشه سردمدارن!!:smile:
دم همه تون گرم ;)
شما درست میگید. اما قبلا خیلی بیشتر از این بود. و بیشتر فعالیت مربوط به تالار معماری بود نه فقط بچه های معماری.

??????

عضو جدید
به به می بینم که ......
کسی رو اینجا نمیبینم:w19::w19::w19:
اینجا حرف دل بزنین دوستان بی خیال درسو مخش:w15::w15:

امیر1984

عضو جدید
دوستان سلام
یه هفته ای سرم شلوغ بودم وقت نکردم بیام تو سایت ولی حالا می بینم خبری نبوده و چیزی از دست ندادم.
آدم خوابش میگیره
کجاست خلاقیت و انرژی و ایده های معمارانه :question:

sf_1944

عضو جدید
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

سلام
من واسه بررسی نمونه پایان نامم احتیاج به عکسها و نقشه های چندتا ایستگاه راه آهن داخلی و خارجی دارم
ممنون میشم کمکم کنین:cry:

ELAHE.T

عضو جدید
سلام دوستان من موضوع ارتباط مرگ و معماري رو انتخاب کردم ولي تا الان هيچ منبعي پيدا نکردم از طرفي خيلي به اين موضوع علاقه دارم اگه منبعي سراغ داريد لطفا معرفي کنيد

civilica2008

عضو جدید
کمک در طراحی دوبلکس

کمک در طراحی دوبلکس

سلام به عزیزان معمار
من رشته ی عمران میخونم و این ترم درس طراحی معماری دارم و کارم هم خیلی سخته چون استاد یه خواب شومی برای ما دیده.
من قراربود که یه ساختمون 3 طبقه طراحی کنم.طبقه ی اول یه تک واحدی و بعد 2 تا دوبلکس روی اون.یعنی زمین را دوقسمت کنیم و طبقه ی 2 و 3 را دو تا دوبلکس کنیم.
زمین ما 60 درصد ساختش حدود 133 متر مربع(13.1 طول و 10.1 عرض) میشه و چون استاد گفت که حتما برای 3 واحد باید پارکینگ طراحی کنید ما اومدیم با نظر خودش طبقه ی پایین را پارکینگ کردیم و 2 تا دوبلکس روش و یه 1 واحدی هم در بالای بالا باید طراحی کنیم.(یعنی 4 طبقه)حالا مشکل من در طراحی دو تا دوبلکس هستش که خیلی کوچیک میشه هر کدومش.تازه راه پله هم هست.
ازتون میخوام که راهنماییم کنید و یا روی نقشه بکشید و برام توضیح بدید که باید چه جوری توی تقریبا 66 متر مربع تازه بدون احتساب پله طراحی کنم؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

نونا

عضو جدید
درخواست پروژه

درخواست پروژه

دوستان به کمکهای سبزتان نیازمندم از پروژههای زاها حدید(مرکز هنری نمایشگاهی ابوظبی پلانشو)ممنون میشم اگه زود برام بذارین:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

niusha_nb

عضو جدید
تنظیم شرایط محیطی(کمک)

تنظیم شرایط محیطی(کمک)

سلام به همگی
من این ترم تنظیم شرایط دلرم،ولی نمی دونم درباره چی تحقیق کنمو از کجا مطلب گیر بیارم:(:cry::cry::cry:
یه سری موضوع که استادمون گفته ایناس:
تعیین سرعت باد در ساختمان
آیرودینامیک ساختمان
پنجره و کمیت روشنایی
شرایط کوران هوا
تاثیر کج باران در نما
اصول معماری کویری
انرژی حاصل از نیروی باد
سیر تکامل شیشه های شفاف و کاربرد در معماری و ......
تورو خدا کمکم کنین:cry:

masi_r7

عضو جدید
dooman اطلاعاتتون خيلي مفيد بود.من هم كه الان چند ساليه كه فارغ التحصيل شدم ووارده بازار كار شدم به همين مسايل برخوردم.براي بچه هايي كه تازه ميخوان وارد كار بشن همه اينا مهمه وبه جز اينا دانستن فرم قراردادها وطريقه برخورد با كارفرماها و طريقه دفاع از طرحمون هم خيلي مفيده
به اميد موفقييت همه:gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
!!!تنها 5 روز به پایان زمان ارسال نقشه های این دوره مونده!!!
.
*دفاعیه هم فراموش نشه*
.
!اگر سوالی داشتین در همین تاپیک بپرسین، در اسرع وقت جواب داده خواهد شد!

Amir de Burgh

عضو جدید
مبانی پیدایش فرم

مبانی پیدایش فرم

سلام دوستان

کسی پلان از مجموعه آرامگاه ابو علی سینا داره؟ نما و مقطع هم نیاز مندم:(

ممنون میشم کمک کنین.:smile:

Amir de Burgh

عضو جدید
در خواست پلان مقبره ابن سینا

در خواست پلان مقبره ابن سینا

سلام دوستان

کسی پلان از مجموعه آرامگاه ابو علی سینا داره؟ نما و مقطع هم نیاز مندم:(

ممنون میشم کمک کنین.:smile:

Arch-man

عضو جدید
سلام به همگی
من این ترم تنظیم شرایط دلرم،ولی نمی دونم درباره چی تحقیق کنمو از کجا مطلب گیر بیارم:(:cry::cry::cry:
یه سری موضوع که استادمون گفته ایناس:
تعیین سرعت باد در ساختمان
آیرودینامیک ساختمان
پنجره و کمیت روشنایی
شرایط کوران هوا
تاثیر کج باران در نما
اصول معماری کویری
انرژی حاصل از نیروی باد
سیر تکامل شیشه های شفاف و کاربرد در معماری و ......
تورو خدا کمکم کنین:cry:

سلام.من 16 صفحه متن انگليسي در زمينه تنظيم شرايط بوسيله باد و خورشيد دارم.اگه بكارتون مياد بگيد.

vahid1900

عضو جدید
سلام.در موردانرژی باد در ساختمان کتاب باد خان از آقای احمدی نژاد می تونه کمک زیادی بهتون بکنه.

پرندیس

کاربر بیش فعال
واااای چرا من همیشه دیر میرسم.....فکر نمی کردم اینجوری مسابقه اینجا بذارین صفحه 10....:confused:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام چرا هر وقت من میام کسی نیست؟؟؟؟بیاین هماهنگ کنیم همه با هم بیایم:D

bahane

عضو جدید
طراحی نمایشگاه نقاشی و مجسمه و تندیس

طراحی نمایشگاه نقاشی و مجسمه و تندیس

سلام.
دوستان برای درس مقدمات 2 استاد ما گفته یک نمایشگاه نقاشی و مجسمه و تندیس طراحی کنید
الان من برای مطالعات اولیه به یک سری نمونه نیاز دارم از نمایشگاه که شامل همه چیز باشه
لطفا کمک کنید.:redface::crying::sweatdrop:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا