پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

پرنده

عضو جدید
معماری هتل و فرهنگسرا

معماری هتل و فرهنگسرا

برای طرح 3باید هتل وفرهنگسرا طراحی کنم.لطفاًکمکم کنید.البته بیشتر معماری داخلی باید کار کنیم.ابعادو اندازه ،فضاهاو... .با تشکر

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
ممنون که جوابمو دادین
ولی منظورمو اشتباه فهمیدین
می دونم که اینجوریه سیستم اول تاپیک توضیح داده بودین
می خوام اگه اشکالی نداره دلیلشو بدونم
اخه فکر می کنم خیلیا شاید نتونن تو مسابقه شرکت کنن ولی دوست داشته باشن در جریانش باشن
در مورد شرکتم
یه کم برام زوده
فکر کنم باید بذارم یکی 2 ترم دیگه
من تازه رفتم ترم 4
مرسی بابت جوابتون:gol:
سلام دوست عزیز...
دلیل برای گذاشتن پسورد بر روی فایل ها این است که چون هر شخصی قادر به دانلود فایل است فقط کسانی که در لیست مسابقه ثبت نام کرده اند با پیام خصوصی قادر به دانستن پسورد هستند و با این کار مسابقه محدود به تنها ثبت نام کنندگان میشود و نظم بهتری خواهد گرفت...

در مورد اینکه در مسابقه شرکت هم نمیکنید در اشتباهید...
چون مسابقه طوری در نظر گرفته شده است که حتی افراد ترم 1 هم میتوانند در مسابقه شرکت کنند...
پس این فرصت رو از دست ندید...
در اینجا برد یا باخت معنی نداره....در این محافل بهترن مکان است که شما خودتون رو آزمایش کنید چون با برد یا باخت اثری در زندگی حقیقی شما نخواهد گذاشت....
ولی با شرکت در مسابقه اعتماد به نفس شما تقویت می شود....
موفق باشید..

maral romina

عضو جدید
دیتیل تمام قسمتهای دانشگاه یا مجموعه فرهنگی

دیتیل تمام قسمتهای دانشگاه یا مجموعه فرهنگی

خواهشا اگه کسی اطلاعاتی راجع به دیتیل ها داره بفرسته تا همه که تعداد زیادی هم می خوان بتونن استفاده کنند و مشکلشون حل شه من کل تاپیکها رو گشتم اما دیتیل مجموعه فرهنگی نیست برای درس عناصر گیر کردم:confused::(

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست

درخواست

سلام
نیخواستم بدونم من میتونم مطالبی ر در مورد معماری معاصر بذارم تو دانشگاه مجازی...
البته چیز زیادی بلد نیستم...
اگه یه تاپیکی باز کنید برای معماری معاصر توی دانشگاه مجازی ممنون میشم تا بتونیم مطالب ر بذاریم . . .

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

نیخواستم بدونم من میتونم مطالبی ر در مورد معماری معاصر بذارم تو دانشگاه مجازی...
البته چیز زیادی بلد نیستم...

اگه یه تاپیکی باز کنید برای معماری معاصر توی دانشگاه مجازی ممنون میشم تا بتونیم مطالب ر بذاریم . . .
سلام
خوب یه تاپیک به اسم معماری معاصر تو دانشگاه مجازی هست . . .
خیلی ممنون مدیر جان که یاداوری کردین سرچ کنم . . .
مطالب ر میزارم همونجا
خیلی ممنونم

sahar.arch

عضو جدید
دوستان عزیز معماری در شما میتونید در حین گفتمان و شوخی صحبت هایی رو در مورد بهتر شدن تالار مطرح کنید و به بحث بگذارید تا به نتیجه خوبی برسیم و نتیجه رو در تاپیک مدیریت تالار معماری مطرح کنیم...
فکر میکنم این بحث ها نتیجه مثبت تری داشته باشه....

موافقم ;)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
گذشته را در آغوش بگیر اما در آن زندگی نکن

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به سلااااااااااام
چه خبره اینجا.............
پاتوق.....................!
خوبه اگه خوب باشه.............
منم هستم............با سعید هم موافقم که بحث کنیم.....;)
اتفاقآ ما توی پاتوقمون در کنار شوخی - تفریح - چای و قلیون - و ... بحث هم میکنیم.....بحث پاتوقی خیلی باحاله......ولی حیف که اینجا محدودیت داره......آخه بحث های پاتوقی به جاهای باریک کشیده میشه یعنی تا اونجایی بحث میکنیم که مخ همه هنگ می کنه بعدشم بی نتیجه میریم خونه.....:D .....

سـعید

مدیر بازنشسته
به به سلااااااااااام
چه خبره اینجا.............
پاتوق.....................!
خوبه اگه خوب باشه.............
منم هستم............با سعید هم موافقم که بحث کنیم.....;)
اتفاقآ ما توی پاتوقمون در کنار شوخی - تفریح - چای و قلیون - و ... بحث هم میکنیم.....بحث پاتوقی خیلی باحاله......ولی حیف که اینجا محدودیت داره......آخه بحث های پاتوقی به جاهای باریک کشیده میشه یعنی تا اونجایی بحث میکنیم که مخ همه هنگ می کنه بعدشم بی نتیجه میریم خونه.....:D .....
به به احوال بهرام خان....
عجبه از این طرف ها.....؟؟؟!!!!:D

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به احوال بهرام خان....
عجبه از این طرف ها.....؟؟؟!!!!:D
دیدم بوی بحث توی پاتوق میاد گفتم خودمو برسونم......:smoke:
خیلی مخلصیم سعید جان:gol:
اینم از پاتوق..................:w13::w18::w12::w10::w01::w20::w24:.........آخرش هم آقا پلیسه جمعمون میکنه:w41:

سـعید

مدیر بازنشسته
دیدم بوی بحث توی پاتوق میاد گفتم خودمو برسونم......:smoke:
خیلی مخلصیم سعید جان:gol:
اینم از پاتوق..................:w13::w18::w12::w10::w01::w20::w24:.........آخرش هم آقا پلیسه جمعمون میکنه:w41:
پس بیا خودت اولین بحث اینجا رو دست بگیر...
من شما رو به سمت "مبصر پاتوق" منسوب میکنم.....:D
مبارکه....:gol:

memar bashe

عضو جدید
کمککک تو را خدا کمک

کمککک تو را خدا کمک

من این ترم روستا 2 دارم واستادمون از ما خواسته که روستای 1 که در کاردانی پاس کردیم را بیاوریم من وچندتا از دوستانمان که فارغ تحصیل 82بودیم روستا 1نداشتیم بااستادکه صحبت کردیم گفت می توانیم از افرادی که روستا 1 را پاس کردن روستا 1 را بگیریم تو را خدا تو این هفته به من حقیر کمک کنید و این روستا نزدیک تهران باشه بهتره:cry::confused:

معمارباشی

عضو جدید
اومدم اسپم بزارم !!!
چرا هيشكي از بچه هاي معماري نمي اد صندلي داغ من؟؟؟
دست همه ي دوستاي با معرفتم درد نكنه ...(غصه)

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این ترم روستا 2 دارم واستادمون از ما خواسته که روستای 1 که در کاردانی پاس کردیم را بیاوریم من وچندتا از دوستانمان که فارغ تحصیل 82بودیم روستا 1نداشتیم بااستادکه صحبت کردیم گفت می توانیم از افرادی که روستا 1 را پاس کردن روستا 1 را بگیریم تو را خدا تو این هفته به من حقیر کمک کنید و این روستا نزدیک تهران باشه بهتره:cry::confused:
سلام دوست عزیز
سعید گود بوی یه تاپیک درست کرده به اسم روستا 1و2 . . .
خودش هم با مسکن و شهرسازی ارتباط داره . . .
یه سر به اون تاپیک بزنید و یک پیام شخصی هم براش بزارین حتما کمک میکنه . . .
امیدوارم کارتون حل بشه . . .

كلئوپاتر

عضو جدید
موزه كودك

موزه كودك

موضوع پايان نامه من موزه كودك است اگه نمونه كارهمراه با عكس داشته باشيد خيلي عالي ميشه و همينطور پلان و نماي كار شده ممنون از بچه هاي باحال معماري:cowboy:

آخرین ویرایش:

كلئوپاتر

عضو جدید
اقليم بندرعباس

اقليم بندرعباس

اگه كسي مطالعاتي راجع به اقليم بندرعباس داشته باشه و بتونه در اختيار من بذاره خيلي ازش ممنون مي شم مرسي:cry:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...
دلیل برای گذاشتن پسورد بر روی فایل ها این است که چون هر شخصی قادر به دانلود فایل است فقط کسانی که در لیست مسابقه ثبت نام کرده اند با پیام خصوصی قادر به دانستن پسورد هستند و با این کار مسابقه محدود به تنها ثبت نام کنندگان میشود و نظم بهتری خواهد گرفت...

در مورد اینکه در مسابقه شرکت هم نمیکنید در اشتباهید...
چون مسابقه طوری در نظر گرفته شده است که حتی افراد ترم 1 هم میتوانند در مسابقه شرکت کنند...
پس این فرصت رو از دست ندید...
در اینجا برد یا باخت معنی نداره....در این محافل بهترن مکان است که شما خودتون رو آزمایش کنید چون با برد یا باخت اثری در زندگی حقیقی شما نخواهد گذاشت....
ولی با شرکت در مسابقه اعتماد به نفس شما تقویت می شود....
موفق باشید..
:smile:مرسی
سعی می کنم واسه دوره ی بعد یه هم گروهی پیدا کنم
:gol:مرسی از جوابتون

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم پیشنهاد کنم که مسابقه ها ر 2مرحله ای کنید . . .
یعنی اونهاییکه کانسپتشون در مرحله اول قبول میشه رو جزئیات سازهای و... کار کنن...
البته نظر شخصی بنده هست...

كلئوپاتر

عضو جدید
موزه كودك

موزه كودك

پايان نامه من راجع به موزه كودك است اگه نمونه كار همراه با عكس و يا مطالبي ديگر مثل پلان يا نما داريد به من كمك كنيد مرسي :biggrin:

سـعید

مدیر بازنشسته
میخواستم پیشنهاد کنم که مسابقه ها ر 2مرحله ای کنید . . .
یعنی اونهاییکه کانسپتشون در مرحله اول قبول میشه رو جزئیات سازهای و... کار کنن...
البته نظر شخصی بنده هست...
نظرتون قابل احترامه....
ولی فکر نمی کنین اگر مسابقه رو 2 مرحله کنیم هم مدت زمان مسابقه طولانی میشه و هم البته مسابقه برای شرکت کننده ها گنگ میشه...
نظارت بر روی چنین مسابقه ای هم خیلی دشوار میشه....

atusa.shomali

عضو جدید
موزه

موزه

ارتفاع سقف کاذب در موزه ها چقدر باید باشه؟چه سیستم تاسیساتی بهتره استفاده کنم...لطفا" هرکی می دونه زودتر بگه

elnaz65

عضو جدید
عرفان

عرفان

در رابطه با عرفان در معماری سایتی هست که بتونه کمکم کنه؟

mahba

عضو جدید
سلام به همه دوستان

اگر کسی اطلاعاتی در مورد تأسیسات الکتریکی و مکانیکی خوابگاهها داره لطفاً به من کمک کنه.:confused:
با تشکر
salam khanome bannazade!
age bekhain man etelaate khoobi dar morede khabgah,tasisat va joziatesh daram
mitoonam komaketoon konam
ba man tamas begirin...
D:

memar bashe

عضو جدید
بچه ها کمککککککککککککککک

بچه ها کمککککککککککککککک

:gol:سلاممممممممممممممممممممممم
یه تحقیق در مورد یکی از معماران معروف می خوام برای درس معماری معاصر از کمکتان پیشاپیش تشکر می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا