پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست موقت مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).....sepehrkhosrowdad( عمران )..........کامل شد

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )............کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری )..........................؟؟؟؟؟؟ ( عمران )..........ناقص است

گروه 4............سرور( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 5 ...............X ( معماری ).......................(انفرادی)......................کامل شد

گروه 6.......parvaze ( معماری ) .......................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 7.....memare sheyton (معماری )......داودOMRAN ( عمران )........کامل شد

گروه 8 .........معمارباشي(معماری)..................... p.a.r.i(معماری )......کامل شد

گروه 9 ..........تبسم (معماری)....................... ؟؟؟؟؟؟؟؟ (عمران).........ناقص است

گروه 10.........کدخدا (معماری)...................... ؟؟؟؟؟؟؟؟ (عمران).............ناقص است

گروه 11.........؟؟؟؟؟؟؟؟(معماری)..................niyaz_sepas(عمران)..........ناقص است

گروه 12 ..........؟؟؟؟؟؟؟(معماری)................civilica2008 (عمران)............ناقص است

گروه 13.........gomo ( عمران )............ .....(انفرادی)............................کامل شد

گروه 14 ..........؟؟؟؟؟؟؟ ( معماری ) ............... valkano ( عمران )............ناقص است

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام تا جمعه ( 12 مهر ) ادامه دارد

****** تبصره جدید..********

:gol::gol:برای دیدن جوایز مسابقه اینجا را کلیک کنید:gol::gol:

آخرین ویرایش:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم ولي كسي كه ميخواد با من باشه بايد بدونه من هيچي بلد نيستم ولي از لحاظ اينكه گروه من اول ميشه مطمئن باشه:D
ميخوام ببينم كي ميتونه جلوي گروه ما وايسه:D

sara_architect

عضو جدید
سلام
مرسی از ایده تون. چون خیلی کار مفیدیه.فقط می خواستم اگه اشکالی نداره بپرسم شما کدوم دانشگاه درس می خونین؟

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:redface:سعید میشه یواشکی به من بگی موضوع چیه من یه کم روش فکر کنم؟
ببین قول یک سوم امتیازمو بهت میدما. تو که میدونی من به قولم عمل میکنم.:redface:

سـعید

مدیر بازنشسته
:redface:سعید میشه یواشکی به من بگی موضوع چیه من یه کم روش فکر کنم؟
ببین قول یک سوم امتیازمو بهت میدما. تو که میدونی من به قولم عمل میکنم.:redface:
پارتی بازی...!!!!

سـعید

مدیر بازنشسته
توجه
دوستان عزیزی که به صورت انفرادی در مسابقه شرکت میکنند باید این نکته رو در نظر بگیرند که به هیچ عنوان در نحوه گزینش و بررسی فایل های ارسالی تفاوتی با دیگر دوستانی که به صورت گروهی شرکت کرده اند ندارند و کمبود در مطالب خواسته شده منظور خواهد شد....

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سعید جان میشه هر سری که گروه بندی جدید اعلام میشه، از دومان بخوای پست قبلی رو حذف کنه؟!
یا اگه سر دومان شلوغه بیا گروه بندی رو در تالار عمران عنوان کن!!
بعدش هم گروه داوری کیان؟!
این رو نگفته بودی کلک!!!!

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
خوبه که اینطوری فکر میکنی . چون اگه قوی باشی داری فکر میکنی منم قوی هستم و اگر نه هم باز منو از بقیه بهتر دونستی که نیت رقابت داری . ولی من ترجیح میدم به آب دادن و هرس باغچه خودم بپردازم . ضمنا بهتر میبینم که با هم یه مسابقه رو رهبری کنیم . میتونی این ایده رو با مدیرای سایت در میون بذاری ( البته به شرطی که خودتو در این حدود قبول داشته باشی). یه مسابقه برگذار میکنیم و شرکتش برای دانشجویان معماری آزاد باشه و یه عنوان داشته باشه که هم معماری هم مدلسازی باشه . نظرت چیه ؟ اینجوری از انرژیمون بهتر استفاده خواهیم کرد .

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این تاپیک خیلی خوبه راستش وقتی من به آرایش ترمی نگا میکنم تنها چیزی که نمیفهمم همین روستا هاست
مرسییییییییییییییی;)

از نشون دادن کاراتون به دیگران از انتظار تشویق بپرهیزید که این میشه آفت یادگیری

سـعید

مدیر بازنشسته
سعید جان میشه هر سری که گروه بندی جدید اعلام میشه، از دومان بخوای پست قبلی رو حذف کنه؟!
سپهر جان اگر آخرین پست رو نگاه کنی آخرین گروه بندی با تغییرات اعمال شده رو میبینی....
گروه داوری رو هم تا همزمان با آغاز مسابقه اعلام می کنم...

ایده جالب

عضو جدید

آقا سپهر اگه موافقی با هم هم گروه بشیم تازه واردم اما سعی خودمو می کنم موفق بشیم :)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری )........................؟؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )............کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری )..........................؟؟؟؟؟؟ ( عمران )..........ناقص است

گروه 4............سرور( معماری ).........................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 5 ...............X ( معماری ).......................(انفرادی)......................کامل شد

گروه 6.......parvaze ( معماری ) .......................؟؟؟؟؟؟؟( عمران )..........ناقص است

گروه 8 .........؟؟؟؟؟؟؟؟(معماری)...........sepehrkhosrowdad (عمران )......ناقص است

سعید خدایی سر کارمون گذاشتی؟؟؟؟

سـعید

مدیر بازنشسته

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).....sepehrkhosrowdad( عمران )..........کامل شد

گروه 8 .........معمارباشي(معماری)..................... p.a.r.i(معماری )......کامل شد

گروه 9 ..........تبسم (معماری)....................... ؟؟؟؟؟؟؟؟ (عمران).........ناقص است

گروه 10.........کدخدا (معماری)...................... ؟؟؟؟؟؟؟؟ (عمران).............ناقص است

گروه 11.........؟؟؟؟؟؟؟؟(معماری)..................niyaz_sepas(عمران)..........ناقص است

گروه 12 ..........؟؟؟؟؟؟؟(معماری)................civilica2008 (عمران)............ناقص است

گروه 13.........gomo ( عمران )............ .....(انفرادی)............................کامل شد

گروه 14 ..........؟؟؟؟؟؟؟ ( معماری ) ............... valkano ( عمران )............ناقص است

گروه 15 ...........khodajoo (معماری)....................؟؟؟؟؟؟؟؟(عمران)...........ناقص است

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام تا جمعه ( 12 مهر ) ادامه دارد

****** تبصره جدید..********

:gol::gol:برای دیدن جوایز مسابقه اینجا را کلیک کنید:gol::gol:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب مدیر
من میخواستم یه پستمو که مهلت ادیتش تموم شده حذف کنم میشه کمکم کنی؟

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام زرناز جان
پیشنهاد بسیار خوبیه . فقط اگ صبر کنی تا پیشنهادات من مبنی بر بخشها و تالار های جدید تالار معماری توسط ادمین ررسی بشه بهتره چون در اون قسمت بخشی در آموزشهای معماری هست با نام دانشگاه مجازی . چنانچه تایید بشه مسئولیت بخشهای درخواستی شما به خودتون داده می شه .
ممنونم به خاطر پیشنهاد خوبتون.
در ضمن سایر دوستان هم اگر در ضمینه خاصی توانایی دارن اعلام کنن تا در این بخش فعالیت کنن.
سلام
من تو معماری معاصر شاید بتونم کمک کنم...
خودم شدم 19.5
فکر کنم چند تا cd عکسهای تکمیلی هم دارم...
باید بگردم پیداش کنم...
خوشحال میشم اگه بتونم کمک باشم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا