پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

maryam_030

عضو جدید
سلام دوستان عزیز امیدوارم تو کارتون موفق باشید.;)
خیلی دوست دارم منم کمکی بکنم اما متاسفانه شرایطم این اجازه رو نمی ده:(

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تبریک به همکار جدید تالار مهندسی معماری -رها خانوم

تبریک به همکار جدید تالار مهندسی معماری -رها خانوم

سلام به همه عزیزان فرهیخته ، هنرمندان معمار تالار معماری باشگاه مهندسان ایران

یه خسته نباشید جانانه به همه عزیزانم که اکثرا آزمونها پایان ترم رو تمام کردن ، و یک دست مریضاد به اونهایی که در حال اتمام پروژه ها و پایان نامه ها و پایان دوره هاشون هستن می گم

با توجه به شروع فصل جدید کاری ما در تالار معماری و همراهی دوستانی که بالطبع با شروع تعطیلات ، فرصت بیشتری برای حضور در این جا رو پیدا می کنن ، تصمیم گرفتم از یکی از کاربران بسیار خوب ، فرهیخته و با اخلاقی که در زمینه تحصیلی هم موفقیتهای چشمگیری رو داشته ، دعوت به همکاری کنم و ایشون علی رغم درگیری های پایان نامه و مشکلاتی که همه ما به نحوی با اون دست و پنجه نرم می کنیم قبول زحمت کردن و به جمع مدیران تالار معماری پیوستن .

رها جان به من و به همه بچه های تالار معماری لطف کردی که قبول زحمت کردی . امیدوارم در کمک به دوستانت و ایجاد فضایی پربار ، صمیمی و مملو از دانش و هنر معماری موفق باشی . من به شخصه از اینکه با شما همکارم خوشنود و خرسندم و امیدوارم شاهد پر بار تر شدن تالار سر سبد باشگاه مهندسان باشم .
موفقیت روز افزونت رو از خداوند منان خواهانم .
دومان
88/4/6

-----------------------------------------------------------------------------------------
:gol:archi_atish

رها جون منم بهت تبریک میگم عزیز

ان شا اله موفق باشی

ممنون دومان جان از انتخاب فوق العاده خوبت

------------------------------------------------------------------------------------------
:gol:behnaz 10

منم به نوبه ی خودم به رها جون تبریک میگم

------------------------------------------------------------------------------------------
بارسلون

سلام
منم تبریک میگم امیدوارم با این انتخاب تالار معماری موفق تر باشه

آبجی معمار

تبریکات صمیمانه من رو هم بپذیرین.
هم به دومان جان تبریک میگم و هم به رها خانوم و از همه بیشتر به بچه های باشگاه(ببخشید مهندسان گرامی).
مطمئنم تالار معماری مثل همیشه بهترین تالار سایت میمونه.

:gol:nooshafarin

تبریک میگم رها جان، چه انتخاب بجا و شایسته ای

پ.ن شیرینی فراموش نشه :w16:

-------------------------------------------------------------------------------------------
معماری سنتی

منم تبریک میگم رفیق

--------------------------------------------------------------------------------------------
tornado*:gol:

تبریک تبریک تبریک....
تبریکات ما هم بپذیرید....
همیشه همه جا موفق باشید

-------------------------------------------------------------------------------------------
سرمد*

منم یک بار دیگه بهت تبریک میگم. انشاالله موفق باشی.

---------------------------------------------------------------------------------------------
:gol:tiny memar

رها جان منم تبریک میگم
موفق باشی

:gol:mehran66

با سلام و عرض تبریک خدمت رها خانوم . به امید خدا روزهای سبزی در کنار هم داشته باشیم .

raha_

سلام به همه دوستای خوبم. واقعا ممنونم از محبت هاتون
مخصوصا از استاد عزیزم دومان. به خاطر لطفی که به من داشتند... همکاری با شما هم برای من نهایت افتخاره. ممنونم دومان جان .
در حقیقت این عنوان فقط مسئولیت من رو در قبال تالار معماری بیشتر میکنه. امیدوارم این شایستگی رو برای خدمت به تالار معماری وبچه های گلش داشته باشم.
موفق و سربلند باشید در پناه خدا
:gol:

رها جون منم بهت تبریک میگم ایشالا مثل همیشه موفق باشی

منم تبریک میگم رها جون
موفق و پاینده باشی
یه خسته نباشید هم به دومان و همه مدیرهای زحمت کش سایت

واقعا ممنونم. خیلی لطف کردین دوستای گلم

سلام من هم به نوبه خودم تبریک میگم...تا فردا طلوعی بیش نمانده به امید فرداهای بهتر....

از شما هم ممنونم دوست خوبم. موفق باشید

سلام

رها جون مبارک باشه .

از اونجایی که از روی پست هات شناختمت دوستم . اطلاعات خوبی در مورد معماری ؛ و شخصیت جدی و مصممی داری. واسه همین مطمئنم که مدیر موفقی میشی.

به امید موفقیتت تو تمام عرصه های زندگی

رهای عزیز مجدد این سمت ت رو بهت تبریک میگم..B]

امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگیت موفق و پیروز باشی..:gol:

ممنونم اقا سعید. خیلی لطف کردین

سلام رهای عزیز

تبریک می گم..امیدوارم در مسئولیت جدیدت موفق باشی

ممنونم آزاده جان از لطفت

منم به نوبه ی خودم به رها خانوم تبریک میگم و تشکر می کنم از اینکه قبول زحمت کردن

ممنونم دوست گلم. خیلی لطف کردی

اول سلام
بعدشم اینکه من همیشه دیر به این تبریکات می رسم...تبریک بنده رو هم پذیرا باش رها جانامیدوارم بتونیم این تالار رو جهانی کنیم...به امید اون روز...
همین جا از تلاش های بی وقفه ی مدیران فعلی و پیشین تالار تشکر و آرزوی سلامتی و سربلندی براشون می کنم...
همگی برتر باشید

مرسی داداش اریک. با کمک هم میتونیم انشالا

منم تبریک میگم
ایشالا موفق باشی

ممنونم دوست خوبم

لطفا تبریکات سه باره ما رو هم پذیرا باشید رها خانوم گل....:w27:
موفق باشی عزیزم . . .:gol:

ممنونم سیمین جون. تشکر سه باره ی منو هم بپذیر گلم

سلام!
این دو هفته که من از باشگاه اخراج شدم چه اتفاقاتی افتاده!
مبارک باشه رها جان! شیرینیش یادت نره!

سلام. ممنونم دوست خوبم. شیرینی هم به چشم :gol:

سلام

رها جون مبارک باشه .

از اونجایی که از روی پست هات شناختمت دوستم . اطلاعات خوبی در مورد معماری ؛ و شخصیت جدی و مصممی داری. واسه همین مطمئنم که مدیر موفقی میشی.

به امید موفقیتت تو تمام عرصه های زندگی

سلام. ممنونم عزیزم. شما هم موفق باشید

منم به رها خانم تبريك ميگم. وبراشون ارزوي موفقيت ميكنم.

ممنونم دوست خوبم. لطف میکنی

خوب همه تبریک گفتن من جا موندم.دیر کردم بازم!!!!!!!!!!!!
مبارکه عزیزم.انشالله موفق باشی دوست جونی

سلام سلام
تبريك ميگم رها جون
هرچند هنوز اشنايي زيادي با رها جون ندارم اما حتما انتخاب درستي بوده
راستي بايد مارو هم كمك كنيد تا به يجايي برسيم

پيش پيش ممنون

ممنونم دوستای خوبم. شما هم موفق باشید

منم به نوبه خودم تبریک می گم...

و امیدوارم تالار معماری مثل همیشه یکی از بهتری بخش های سایت باشه..

و یه تشکر ویژه از مدیران عزیز..
چه مدیران فعلی ، چه گذشته که همیشه با خونگرمی باعث شدن یه محیط واقعا صمیمی رو شاهد باشیم..

بازم ممنون

ممنونم دوست خوبم

رها جان همیشه موفق باشی
و هر روزت پر تبریک

ممنونم RedHat عزیز. شما هم موفق باشید همیشه

من هم تبریک میگم رها جان.....موفق و پیروز باشی

ممنونم .شما هم موفق باشید

سلام
رها خانوم منم بهتون تبريك ميگم و براتون آرزوي موفقيت دارم :gol:

سلام یونس جان. ممنونم از لطفت. شما هم پیروز و موفق باشید

درود بر شما رها خانوم،
کوتاهی من رو ببخشید که اینقدر دیر این انتخاب رو به شما شادباش میگم،
هرچند زمان کمی هست که من به این تالار پیوستم اما در همین زمان کم در خیلی از تاپیک ها از شما نکات ارزنده ای یاد گرفتم.
امیدوارم که همیشه و همه جا در تمام امور زندگیتون مثل معماری سربلند و پیروز باشید.

سلام دوست خوبم. ممنونم از لطفت. من هم براتون ارزوی موفقیت دارم

هر چند گه دیر رسیدم

ان شا اله موفق باشی

رها جان خیلی خوشحال شدم بهت تبریک می گم

هر چند گه دیر رسیدم

ان شا اله موفق باشی

ممنونم دوستای خوبم از لطفتون . موفق باشید همیشه

:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیر شده؟؟؟؟

دیر شده؟؟؟؟

سلام
:w34:به نظرتون من اگه االان شروع کنم خیلی دیره یا میتونم به بقیه برسم؟
کارها هینجا کرکسیون میشه؟؟

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
1- کاغذ رو هر طور که فکرمیکنی روش مسلط تر هستی باید نگه داری . ولیجوری باشه که جابجا شدنش باعث خراب شدن کارت نشه .
2- دست به هیچ جایی مقید نمی شه در هیچ کدوم از حالتها . مگر اینکه بخواید یکمی استراحت به دستتون بدید که اون دیگه به خودتون بر می گرده که به لحاظ فیزیکی چقدر آمادگی داشته باشید. تمریناتی مرحله دوم آموزش به این صورته که شما حق ندارید دستتون رو از اول تا آخر تمرین از روی کاغذ بردارید.
3- اگر سیستم فیزیولوژی عضلات و استخوانهای دست رو بشناسید به موارد شگفت انگیزی بر می خورید . من بخاطر 14 سال تمرینات تیراندازی و اسلحه تخصصیم طپانچه بادی ، تحقیقات گسترده ای روی این مقوله انجام دادم که که خیلی هاش به اسکیس هم کمک می کنه .
هر قسمت از سطح کف دست دارای حافظه تماسیه . یعنی با تکرار یکحرکت مثلا با نوک انگشت سبابه ، این حرکت در سلولهای اون قسمت به طرز اعجاب آوری ذخیره میشه و توسط اعصاب به مغز مخابره میشه. این حرکت در طول یک سری تمرینات مداوم ملکه ذهن شده و بعد از مدتی استمرار ، دیگه از حال خود آگاهی خارج می شه و با حالت ناخود آگاهی ادامه پیدا می کنه . رمز موفقیت یک تایپیست همینه که به هیچ وجه بعد از تمرینات مستمر نیازی به نگاه کردن کیبورد نداره و یا یک شمشیر باز وقتی سیب رو از وسط دو نیم می کنه روی سر یک فرد ! به سیب نگاه میکنه نه به شمشیر و نه فرد . پس دقت ، ممارست و استمرار یک حرکت به صورت یک کد میتونه توی مغز حک بشه و جالبه بدونید این مساله از دست یک انسان عادی با 50 درصد مغزش هم قابل انجامه . مثال دیگه برای این موضوع ، یک نقاش چهره است . وقتی یک نقاش برای اولین بار چهره شما رو دقیقا مشابه با خودتون میکشه کار جدیدی انجام نمی ده فقط از کدهایی که توی مغزش بر اثر ممارست حک شده به ترتیب استفاده می کنه تا با چند مرحله حرکت یک تصویر کامل چهره رو بکشه .

خیلی مهمه که از موضوعاتی که ساده به نظر می رسن ساده رد نشیم. و با چند لحظه فکر کردن بهشون راه حلهایی برای هر مشکل کوچیکمون پیدا کنیم . سخت ترین و سنگین ترین جملات از 32 حرف ساخته می شن و این 32 حرف تفاوت بین منو شماست با حافظ و سعدی و مولانا ...
سعی کنید از اونچه در اختیار دارید درست استفاده کنید .

ممنون دومان عزیز
توضیحاتت جامع و کامل بودم:gol:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
:w34:به نظرتون من اگه االان شروع کنم خیلی دیره یا میتونم به بقیه برسم؟
کارها هینجا کرکسیون میشه؟؟

سلام پریسا جان
شروع کن . مهم نیست کی برسی ، مهم اینه چطوری برسی ! کارها تو تاپیک کرکسیون قرار میگره واسه نقد و بررسی.
موفق باشی .

sara_r

کاربر بیش فعال
سعید جان صعود آسانسور ترقی را به جنابعالی صمیمانه مییتبریکم.
دم u گرم.......
:thumbsup2:

کاوش

عضو جدید
سلام ....
من دوست دارم تو جمع آوری اطلاعات اگه کاری از دستم بر میاد انجام بدم:redface:

hamed_arch_yazd

عضو جدید
از نرمن و رنزو چیزای جالب بزارین ممنونم ازتون:gol:
راستی چه خوبه عکس خودشون و از کارهاشون هم ضمیمه بشه

sara_ali

عضو جدید
سلام دومان جان
امروز ازصبح تا حالا دارم تمرین می کنم خطام صاف شده اما مواجه نمی دونم چرا؟:redface:

sara_ali

عضو جدید
سلام سارا جان
خوشحالم که خبر موفقیتت رو می شنوم .برای من اصلا دور از انتظار نیست که شما تا 3 ماه دیگه بهترین اسکیسها رو تحویل بدین . من مطمئن هستم اگه خودتون بخواید صاف شدن خط که سهله شیت بستن هم به همین سادگی انجام بشه .
باز هم به اراده و پشتکارت تبریک می گم.

وااااااااااااااااییییییییییی مرسی که این همه قشنگ حرف می زنید خیلی خوشحال میشم می دونید شما باعث می شید ادم مشتاق شه بازم مرسی

niloofar68

عضو جدید
سلام دومان جون من هنوز تمرینارو شروع نکردم:cry:چه کار کنم؟میدونم تنبلی کردم فکر میکنی میتونم جبران کنم؟تورو خدا راهنمایی کن مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا