پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsa1201

عضو جدید
سلام خانم مهندس من پارسا فوق معماری،برای تدریس معماری اسلامی نیاز سی دی در این رابطه هستم لطفا مبلغ هر سی دی و شماره حساب به این ایمیل بفرستید.
parsa1201@yahoo.com:smile:
مرسی

CHEK

عضو جدید
سلام
فقط می خواستم تشکر کنم بابت زحمات تمامی دوستان و شما که باعث ارتقا ء اطلاعات دانشجویان شدین .

:):gol::gol::victory:
دو خطر دنیا را تهدید می کند .... نظم و بی نظمی

E'tesami

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز
برای ارتقا همه جانبه تالار از دوستا عزیز خواهشمندم انتقادات و پیشنهادات خودشون رو اینجا مطرح کنند . منتظر نظرات شما در مورد تاپیکها و بخش ها و مطالب و نحوه مدیریت و قوانین هستم
با تشکر :gol:

سلام
قبل از هرچيز سلام و عرض خسته نباشيد و تشكر به مديران تالار ;)
بعد هم اينكه به نظر من تاپيك هاي اين طوري خيلي لازمن شايد اگر يه تاپيك با عنوان دعوت به همكاري ايجاد بشه كه بار روي دوش عزيزان مدير كمتر بشه ،‌ بد نباشه .
اينطوري براي اين عزيزان كنار اومدن با مسائل و رسيدگي بهشون سخت مي شه.

ممنون از توجهتون:gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
نوشین جان حرکت بسیار خوبی بود...انشاالله سعی میکنم پیشنهاداتمو اینجا مطرح کنم...;)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
جریان این کد ها چیه؟
ینی هر کی یکی انتخاب میکنه یا اینکه باید نظر بدیم؟
اگه قراره نظر خواهی بشه کاش یکی دوباره بزارشون
حالا که کارامون تموم شده بهتر نیست زودتر شروع کنیم؟؟

ahmad88

عضو جدید
سلام
بخاطر نا هماهنگیها و پراکندگی مطالب آموزشی اسکیس و همچنین اهمیت بسیار زیاد این مقوله درمبحث معماری و آزمونها و در نهایت به تصویر کشیدنه خلاقیتها ، ترجیح میدم این تاپیک رو آغاز کنم و تمام تمرینات ابتدا یی و اولیه اسکیس رو اینجا بذارم .
در این تاپیک قرار نیست اسکیسی قرا بگیره و اگه نمونه ایی داخلش باشه صرفا به خاطر بهتر شدن دیدگاه دوستان عزیزیه که قراره اسکیس رو تازه شروع کنن .

سر فصلهای کاری این تاپیک عبارتند از :
1- آموزش مقدماتی اسکیس و کروکی
2- نمونه کروکیها و اسکیسهای اساتید
3- آموزشهای انگلیسی در سایر وب سایتها
4- معرفی کتاب های مفید و جدید اسکیس و پرزانته
5- معرفی اماکن آموزشی اسکیس در تمامی شهر ها با معرفی اساتید
6- اطلاعیه ها و مسابقات اسکیس و پرزانته
7- معرفی و انتقال تجربیات آموزش دیده های معماری

امیدوارم این تاپیک به دوستان عزیزم که قصد شروع اسکیس رو از پایه دارن ، اونهایی که ترمهای اول معماری هستند ، اونهایی که رشته غیر معماری خوندن و قصد آزمون ارشد معماری رو دارن و همه اونهایی که به نحوی به اسکیس و کروکی علاقه دارن کمک کنه .

با سلام.
بله من کاملا مواقم با این تایپیک.همه بچه ها تو یک سطح نیستن لازم بود که همچین تایپیکی باشه تا بچه هایی مثل من که هیچی نمی دونن یه مقدماتی رو یاد بگیرن.از دومان عزیز هم واقعا ممنون.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
جریان این کد ها چیه؟
ینی هر کی یکی انتخاب میکنه یا اینکه باید نظر بدیم؟
اگه قراره نظر خواهی بشه کاش یکی دوباره بزارشون
حالا که کارامون تموم شده بهتر نیست زودتر شروع کنیم؟؟
زرناز عزيز
جريان خاصي نداره ...مي شه گفت يه جور شماره گذاريه نه چيزه خاصه ديگه اي .....دومان اين موضوعات رو داده و واسه كل اونا 6 ماه وقت داريم كار كنيم........مي توني از هر موضوعي شروع كني........هر موضوعي رو كه كار كردي با ذكر كد مي ذاري اينجا.......فكر كنم كامل توضيح دادم......اگه سوال ديگه اي بود من هستم.....

mehrazin_f

عضو جدید
کد 01 کتابخانه 1000 جلدی - تبریز ---کد 02 مدرسه 5 کلاسه بم---- کد 03 مهد کودک - تهران پارک قیطریه

کد 04 نمایشگاه صنعتی - دانشگاه تهران -----کد05 انستیتو پرورش گل و گیاه اتوبان نیایش تهران ----کد 06خانه پرستار

کد 07 کانون معماران - تهران---- کد 08 اقامتگاه بین راهی - جاده شمال---- کد 09محل اسکان جمعیت هلال احمر

کد 010 مسجد 300 نفری دزفول ---کد 011 کوشک سرچشمه ----کد 012موزه باد کاشان

کد 013 چای بازار---- کد 014 سینما ضلع جنوبی پارک شرقی ----کد 015 میدان میوه و تره بار - اتوبان بعثت

کد 016 پلاژگاه و ایستگاه قایق رانی جاده رامسر به چابکسر---- کد 017 مترو - ترمینال جنوب کد 018 ایستگاه قطار - شهر ملایر
دومان جان ميشه لطفا سايت این کدا رو هم بزاری¿!آخه ما که نمی تونيم بريم به همه اینجا ها سر بزنيم ببينيم چه شکلين!:warn:اگه عکسی از سايتاشون بزاری ممنون ميشم:w10::w27:

سـعید

مدیر بازنشسته
من منظورت رو از دتایل منسوخ شده متوجه نشدم...آخه پسر خوب مگه دتایل هم تاریخ انقضا داره که منسوخ بشه....آرشیو من خیلی زیاده به همین خاطر برای اینکه بتونم همه دتایل هارو برای بقیه دوستان بزارم مجبورم از یک کنار شروع کنم تا به آخر برسم...
اگر دتایل خاصی رو می خوای با پیام خصوصی برام بفرست....موفق باشی

alirtah

عضو جدید
بچه هایی که تربیت معلم امتحان اسکیس دارن حتما تخته شاسی ببرن و ریسک نکنن. چون ممکنه مثل پارسال که امتحان دانشگاه شریف بود مجبور بشن رو زمین اسکیس بزنن !

موفق باشید.
;)

nino

مدیر بازنشسته
ممنون دوستان عزیز
البته باید از سیمین عزیز که این پیشنهاد رو مطرح کرد تشکر کنیم ;)

alirtah

عضو جدید
فکر کنم بد نباشه اگر یه بخش جدید با تایتل مسابقات معماری داشته باشیم.
با زیر مجموعه معرفی - داخلی - خارجی - نتایج - در حال اجرا و .....
ممنون ;)

siymon

عضو جدید
سلام خانم nino
میشه لطفا توضیح بدین چرا بعضی وقتا تشکر کار می کنه بعضی وقتار کار نمی کنه ؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نوشین! من یه پیشنهاد دارم :تاپیک ماکتهای ساخته شده توسط دانشجویان به کارگاه ماکت سازی منتقل بشه.مرسی

nino

مدیر بازنشسته
سلام نوشین! من یه پیشنهاد دارم :تاپیک ماکتهای ساخته شده توسط دانشجویان به کارگاه ماکت سازی منتقل بشه.مرسی
موافقم;)

سلام خانم nino
میشه لطفا توضیح بدین چرا بعضی وقتا تشکر کار می کنه بعضی وقتار کار نمی کنه ؟
خوب بستگی به تاریخ تاپیک هم داره چون تاپیکهای قدیمی رو نمیتوید تشکر کنید

فکر کنم بد نباشه اگر یه بخش جدید با تایتل مسابقات معماری داشته باشیم.
با زیر مجموعه معرفی - داخلی - خارجی - نتایج - در حال اجرا و .....
ممنون ;)
ما همچین تاپیکی داریم ولی مدتها بود که پستی توش نمی زدند :(برای همین از حالت تاپیک مهم دراوردمش

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا ما بحث روز نداریم؟ یا حداقل بحث هفته؟
می دونم که یه تاپیک با عنوان بحث های معماری داشتیم ...اما زیاد استقبال نشد... :)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد در مورد هر موضوعی مثل مسابقه ی معماری یا هر چی ،همونجایی که مدیران اطلاعیه می زنن نظر خواهی اعلام بشه...

aloosha

عضو جدید
؟

؟

سلام دامون جان می خواستم بدونم منظور از درک عمومی معماری که ضریبش 3 هست چیه وشامل چه دروسی میشه؟
مرسی:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا