پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من هم از شنیدن خبر خداحافظی مسعود ناراحت شدم. تا حالا اینجا پست ندادم چون امیدوارم هستم به راضی کردن ایشون برای ادامه ی کار. هر چند که قطعا ایشون برای خداحافظی خیلی جنبه هارو در نظر گرفتن.
الان هم این تاپیک قفل میشه تا ببینیم میتونیم کاری بکنیم یا نه.

roxana_arch

عضو جدید
نقد فضا(بیان معماری 2)

نقد فضا(بیان معماری 2)

سلام بچه ها من ترم 2 هستم واسه بیان 2 تو تعطیلات عید ستادمون گفته محل زندگیتون رو نقد کنید روی یک شیت 100.70. لطفا د موردشیت بندی و کلا این کار کمکم کنید و اگرعکسی از کاراتو داریدبذارید . :redface: :gol:;)

roxana_arch

عضو جدید
نقد فضا(بیان معماری 2)

نقد فضا(بیان معماری 2)

سلم بجه ها من ترم 2هستم. واسه بیان 2 استادمون توی تعطیلات یه کا نقد فضای خونه و محل زندگیمون در شیت 100.70 بهمون گفته.لطفا توی شیت بندی و کل نقد کمکم کنید و اگه عکسی از کاراتون دارید بذارید. :redface::smile:;):gol:

roxana_arch

عضو جدید
بتن عبور دهنده ی نور

بتن عبور دهنده ی نور

;)سلام بجه ها م باید یه تحقیق در مورد بتن عبور دهنده ی نور انجام بدم.اطلاعاتم خیلی کمه اگه میشه کمکم کنید.:smile:

azam

عضو جدید
واقعا نمی دونم چی بگم...ولی خداحافظی نه تروخدا...:(
دومان جان نزدیکه عیده...این جوری دل هممون میگیره ....
دومان جان واقعا شما و نوشین باعث قوت قلب تموم اعضای معماری هستین...من خودم هر وقت میام این جا با تاپیکای شما کلی انرژی مثبت میگیرم...این حرفمو از صمیم قلب میگم...میدونم کوچک تر از اونم که بخوام بگم از پیش ما نرین چون شاید من شرایطو نمی دونم و شاید ...
واقعا هیچی نمیتونم بگم شاید به قول دوستان سکوت...:(:(:(
ولی امیدوارم مسولای باشگاه زحمات مدیری مثل شما رو نادیده نگیرن...من به گفته ی زرناز کلی امیدوار شدم...ایشالا درست میشه...شما نبایداز این جا برین...
آخه گناه ما چیه........!!!!!!!؟؟؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد خیلی حیف شد که داری میری! واقعا جات خیلی خالی می مونه! تالار معماری مثل دانشکده ی معماری میشه که مدیر گروه نداره...سرپرست نداره. تقریبا همه اعضای تالار معماری دانشجو هستن یا تازه فارغ التحصیل شدن، هیچ کدوم اندازه شما تجربه ندارن و نمیتونن جای شما رو بگیرن و بچه هارو راهنمایی کنن. به هر حال امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی!

خداحافظ استاد :cry:

seadali2

عضو جدید
با سلام خیلی بحال بود

با سلام خیلی بحال بود

با سلام خیلی خوب بود

maral63

عضو جدید
age kasi mitone komakam kone

age kasi mitone komakam kone

salam be hame dostan.ma in term mozo tarhemon moze ab hastesh.azaton khahesh mikonam har kas chizi dare ke mitone behem komak kone vasam bezare.bagheye ham mitonan estefade konan(hajme koli,plan,nama,...)mamnon misham azaton

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام این بار ، تلخ ترین سلام این چندین ماهه است که با طی غم ناک ترین لحظه ها می نویسم .

سلام این بار تنها ترین سلامیه که بوی تلخ خداحافظی میده . از عزیزانی که تک به تکشون برام حکم خانواده نزدیکم رو داشتن و دارن و شاید امروز یکی از برگهای زرد خاطراتم باشه که رقم می خوره .
نحسی سیزده ماه اخر سال مال من که باید علی رغم میل باطنی از کسانی خداحافظی کنم که با تمام وجود همشون رو دوست دارم ... مریم ، سیمین ، آزاده ، استاد یگانگی ، سعید ، معمار باشی ، آبجی معمار ، وروجک ، کدخدای ده ، مکسر ، پریسا ، امیر ، اعظم ، بهناز ، بی انتهای ، ملیح ، الهه ، افشین ، النا ، فهیمه ، الناز ، حمید ، جنتلمن، جی ام اس بتا ، مهرو ، مهسا ، مهر اذین ، نیوشا ، ملودی ، ممول ، محسن ، نیاز ، رها جون ، ام اچ زد ام ، رعنا ، سحر ، سارا ، شبنم ، شیما ، سرور ، تارا، نسترن ، یادا ، یگانه ، زاها ، سعیده ، نوشین و فیاض همه دوستانی که برای من قوت قلبی برای فعالیت در این سایت بودن و من به عشق همه شماها لحظه به لحظه در اینجا زندگی کردم و عشق ورزیدم و باتمام وجود هر انچه از دستم بر اومد سعی کردم که انجام بدم .
در این مسیر ، خواسته یا نا خواسته باعث دلخوری بعضی از عزیزانم شدم و از این بابت عذر خواهی می کنم و طلب پوزش و حلالیت دارم ...
سوال اول همه عزیزانم این خواهد بود چرا دارم میرم و علتش ؟
مدتی است ناراحتی هایی برام پیش اومده که خواه نا خواه روی رفتارم و برخوردهام تاثیر می گذاره . مدتی است چند تن از عزیزان در همین باشگاه به شکلی برخورد می کنن که از سطح تاب و تحمل و طاقت من تحمل حرکات ، رفتارها و سکناتشون غیر قابل قبوله و متاسفانه اونهایی که در مقام مدیریت سایت باید رسیدگی کنن جز حذف هر نوع بحث و لاپوشانی هیچ نمی کنند که به صلاحدید خودشون حتما درسته و من شخصا هیچ اعتراضی ندارم و چون هیچ فریاد رسی نیست که حرفم رو بفهمه و در مقام یک انسان ، شخصا برای این مجموعه اینقدر ارزش ندارم که این برخوردها لایقم باشه ، هجرت رو به موندن ترجیح دادم .

اعتراضی ندارم ، فقط غمگینم از بابت دوری از دوستانم . تصمیم به این رفتن مدتهاست که ذهنم رو مشغول کرده . ولی به هر منوال امروز روز خداحافظی خواهد بود . نوشین ، مدیر تالار معماری بهم قول داد که برگرده به همین زودیها .
شرمسارم که نمی تونم این فضا رو به خاطر ضربات روحی و روانی و جسمی که بهم زده تحمل کنم تا برگرده . هر چقدر تحمل کردم تا برگرده نیومد ولی امیدوارم هر وقت که میاد اگر اثری از این خداحافظی مونده باشه ، عذر منو بپذیره . و همچنین همه شما عزیزانم ...
همه شمایی که من خودم رو نسبت به تک به تک شما مسئول می دونم و فکر می کنم در هر پستم ، عشقم رو به تک به تکتون ابراز کردم و اهمیتی که همه شما برای من داشتید و دارید .
قسم می خورم که توی سال 87 ، تلخ ترین خاطره ای که برام می مونه ، خداحافظی از این همه دوسته . پل ارتباطی من باشما ایمیلهام و شاید وبلاگ شخصیم باشه . آدرسهاش برای هر مهمونی که قدم سر چشمان من بگذاره ...
doomann.blogfa.com
mh_678@yahoo.com
doomann.hatami@gmail.com
امیدوارم عذر منو پذیرفته باشید . و اجازه مرخص شدن از خدمتتون رو به این خدمتگذارتون بدید .
بهترینها رو برای شما بهترینها ارزو دارم و همه شما رو به خدا می سپارم .

سیزدهم اسفند ماه یکهزارو سیصدو هشتاد و هفت
دومان

سلام دوستم

با دیدن خداحافظیتون خیلی جا خوردم و ناراحت شدم .

شما جزء بهترین مدیران باشگاه هستید و جزء محدود کسایی که توی تمام پستاتون بدون استثنا یک حرفی واسه گفتن دارید و همه پستهایی که من ازتون دیدم مفید و جالب بوده . (من به این چیزا خیلی توجه می کنم . )

من کسی نیستم که بخوام در این مورد نظری بدم و از جریان اطلاعی ندارم .

اما با توجه به تجربیاتم می گم که در این مجموعه ها و بین مدیران و اعضا اینجور مسائل پیش میاد. و مدیریت سایت برای اینکه موضوع کش پیدا نکنه و هرج و مرج نشه مجبوره بعضی بحث ها رو حذف کنه . این دلیل به بی توجه ای نیست . من هم زمانی مدیریت یه سایتی رو مثل همین فاروم برعهده داشتم .

دوست گلم در همه جا در یک کار گروهی یه عده موافقین و یه عده مخالفین هستند. اما باید با همشون کنار اومد . گاهی کاری که با اون موافقی عملی میشه و گاهی کاری که مخالفی. و گاهی در حین این بحث ها صحبت هایی ممکنه پیش بیاد که از نظر شما بی حرمتی تلقی بشه . چون با آدم های مختلفی ، با سنین مختلف و شخصیت های مختلف سر و کار دارین. طرز صحبت کردن هر کدومشون فرق می کنه . بعضی ممکنه بلد نباشن خیلی قشنگ حرف بزن تا طرفشون رو نرنجونن . خیلی رک مخالفت و یا انتقاد خودشون رو مطرح می کنند.

من کارشون رو تایید نمی کنم . اما ازتون میخوام بزرگوارنه همونجوری شخصیتون نشون میده و واقعا با شناختی که ازتون دارم می دونم که هستید ؛ اون جملات ناخوشایند رو نادیده بگیرین و طوری رفتار کنید تا طرفتون رو شرمنده کنید . و البته بهشون بگید که این حرف و لفظشون درست نبوده و نیست .

حستون رو کاملا درک می کنم . اما با خالی کردن میدون نه تنها اون طرف رو اصلاح نمی کنید ، بلکه حرف شما هم به جایی نمی رسه و ممکنه سوالهای زیادی در ذهن بعضی ها بوجود بیاد.

دوستانتون و کسایی که هیچ گناهی ندارن و هیچ بی احترامی نکردن چی ؟ اون ها رو میخواید تنها بذارید ؟ این همه زحمتی که کشید برای ارتقای این فاروم چی ؟ یعنی حرفهایی که زده شده اینقدر ارزش داره ؟ که مسئولیتون ، خانواده اتون و دوستانتون رو رها کنید و اونها رو در انجام این مسئولیت ( ارتقای سطح فاروم ) تنها بذارید ؟

من هم زمانی در سایتی که مدیریتش رو داشتم ؛بدترین حرفها و بدترین چیزها رو شنیدم . و حسادتهای زیادی از جانب دیگران تحمل کرد و حتی تهدیدها ؛ اما اصلا به روی خودم نیاوردم . چون اصلا واسه ام مهم نبود . اینها طبیعیه . و اینجا یک دنیای مجازی و تجربه ایی مجازی برای دنیای واقعیه . اگه اینجا خودتون رو محک نزنید و نقطه ضعفتون و حساسایت هاتون رو ازبین نبرین ؛ ممکنه در آینده مشکل پیدا کنید . چون مجبورین به هر حال با همین آدم ها زندگی کنید و روزی در دنیای واقعی همکار بشین .

به امید اینکه بازم فعالیت و پست های مفید و با ارزشتون رو ببینم . :gol:

zanlog

عضو جدید
كسي پروژه در مورد بتن وپوششهاي اون داره بياد كمك كن

كسي پروژه در مورد بتن وپوششهاي اون داره بياد كمك كن

دوستان سلام
من پروژه م درمورد بتن وپوششهاي اون در محيط ابي اگه بين شما دوستان مردي پيدا شه لينك بده فايل بذاره يا سايت معرفي كنه يا حتي پروژه اماده داشته باشه ممنون ميشم
مرامتون كم نشه

iman.f

عضو جدید
لطفا احساساتتون را بیان کنید

لطفا احساساتتون را بیان کنید

:gol:با سلام به دوستان عزیز. میشه خواهش کنم که احساسات خودتونو قبل از قبول شدن در رشته معماری ، زمان قبولیی و پس از چند ترم خواندن معماری بیان کنید. چی فکر میکردید؟ چی دوست داشتید ؟ وقتی که خبر دار شدید این رشته قبول شدید ناراحت شدید یا نه؟ ترمهای اول نسبت ببه این رشته چی در ذهن داشتید ؟ الان چی فکر میکنید؟ آیا رشته رضایت بخشی واسه رشته ریاضی-فیزیک هست؟
بیان احساساتتون خیلی کمک میکنه به انتخاب صحیح خیلی از ما که هنوز انتخاب رشته نکردیم.
واقعا ممنون.:heart:

memolarch

عضو جدید
سلام این بار ، تلخ ترین سلام این چندین ماهه است که با طی غم ناک ترین لحظه ها می نویسم .

سلام این بار تنها ترین سلامیه که بوی تلخ خداحافظی میده . از عزیزانی که تک به تکشون برام حکم خانواده نزدیکم رو داشتن و دارن و شاید امروز یکی از برگهای زرد خاطراتم باشه که رقم می خوره .
نحسی سیزده ماه اخر سال مال من که باید علی رغم میل باطنی از کسانی خداحافظی کنم که با تمام وجود همشون رو دوست دارم ... مریم ، سیمین ، آزاده ، استاد یگانگی ، سعید ، معمار باشی ، آبجی معمار ، وروجک ، کدخدای ده ، مکسر ، پریسا ، امیر ، اعظم ، بهناز ، بی انتهای ، ملیح ، الهه ، افشین ، النا ، فهیمه ، الناز ، حمید ، جنتلمن، جی ام اس بتا ، مهرو ، مهسا ، مهر اذین ، نیوشا ، ملودی ، ممول ، محسن ، نیاز ، رها جون ، ام اچ زد ام ، رعنا ، سحر ، سارا ، شبنم ، شیما ، سرور ، تارا، نسترن ، یادا ، یگانه ، زاها ، سعیده ، نوشین و فیاض همه دوستانی که برای من قوت قلبی برای فعالیت در این سایت بودن و من به عشق همه شماها لحظه به لحظه در اینجا زندگی کردم و عشق ورزیدم و باتمام وجود هر انچه از دستم بر اومد سعی کردم که انجام بدم .
در این مسیر ، خواسته یا نا خواسته باعث دلخوری بعضی از عزیزانم شدم و از این بابت عذر خواهی می کنم و طلب پوزش و حلالیت دارم ...
سوال اول همه عزیزانم این خواهد بود چرا دارم میرم و علتش ؟
مدتی است ناراحتی هایی برام پیش اومده که خواه نا خواه روی رفتارم و برخوردهام تاثیر می گذاره . مدتی است چند تن از عزیزان در همین باشگاه به شکلی برخورد می کنن که از سطح تاب و تحمل و طاقت من تحمل حرکات ، رفتارها و سکناتشون غیر قابل قبوله و متاسفانه اونهایی که در مقام مدیریت سایت باید رسیدگی کنن جز حذف هر نوع بحث و لاپوشانی هیچ نمی کنند که به صلاحدید خودشون حتما درسته و من شخصا هیچ اعتراضی ندارم و چون هیچ فریاد رسی نیست که حرفم رو بفهمه و در مقام یک انسان ، شخصا برای این مجموعه اینقدر ارزش ندارم که این برخوردها لایقم باشه ، هجرت رو به موندن ترجیح دادم .

اعتراضی ندارم ، فقط غمگینم از بابت دوری از دوستانم . تصمیم به این رفتن مدتهاست که ذهنم رو مشغول کرده . ولی به هر منوال امروز روز خداحافظی خواهد بود . نوشین ، مدیر تالار معماری بهم قول داد که برگرده به همین زودیها .
شرمسارم که نمی تونم این فضا رو به خاطر ضربات روحی و روانی و جسمی که بهم زده تحمل کنم تا برگرده . هر چقدر تحمل کردم تا برگرده نیومد ولی امیدوارم هر وقت که میاد اگر اثری از این خداحافظی مونده باشه ، عذر منو بپذیره . و همچنین همه شما عزیزانم ...
همه شمایی که من خودم رو نسبت به تک به تک شما مسئول می دونم و فکر می کنم در هر پستم ، عشقم رو به تک به تکتون ابراز کردم و اهمیتی که همه شما برای من داشتید و دارید .
قسم می خورم که توی سال 87 ، تلخ ترین خاطره ای که برام می مونه ، خداحافظی از این همه دوسته . پل ارتباطی من باشما ایمیلهام و شاید وبلاگ شخصیم باشه . آدرسهاش برای هر مهمونی که قدم سر چشمان من بگذاره ...
doomann.blogfa.com
mh_678@yahoo.com
doomann.hatami@gmail.com
امیدوارم عذر منو پذیرفته باشید . و اجازه مرخص شدن از خدمتتون رو به این خدمتگذارتون بدید .
بهترینها رو برای شما بهترینها ارزو دارم و همه شما رو به خدا می سپارم .

سیزدهم اسفند ماه یکهزارو سیصدو هشتاد و هفت
دومان
سلام
آخه چرا میخوای بزی ؟
توروخدا مارو تنها نذار.
حیف که ان تالار مدیر به این خوبی رو از دست بده.
چراکسی کاری نمیکنه؟
توروخدا نگذارید دومان بره.:cry:

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من هم از شنیدن خبر خداحافظی مسعود ناراحت شدم. تا حالا اینجا پست ندادم چون امیدوارم هستم به راضی کردن ایشون برای ادامه ی کار. هر چند که قطعا ایشون برای خداحافظی خیلی جنبه هارو در نظر گرفتن.
الان هم این تاپیک قفل میشه تا ببینیم میتونیم کاری بکنیم یا نه.

سلام :w05:
ولی ظاهرا این تاپیک بازه!! :surprised:

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب با اینکه یه کم با هم کل کل داشتیم ولی خوب دوستی ها که نمیشه بدون دعوا باشه...
راستی یادمه یه بار بهم گفتی که امضاء ی خودم رو عوض کنم که دوباره به خاطرش ممنون
امیدوارم موفق باشی:gol:

rozhann

مدیر بازنشسته
اخه چرا ؟:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

این رسمش نبود آبجی کوچیکه رو تنها بذارین:cry:
هیشکی نمیتونه کاری کنه؟:crying:
خواهش میکنم.هرطور میتونین منصرفشون کنین.نصف بار علمی باشگاه به خاطر اقا مسعوده .
خواهش میکنم.:w06:
واقعا یعنی حتی به خاطر ماهم نمیشه؟
اگه دومان بره منم میرم:w04:

آخرین ویرایش:

zhsaffar

عضو جدید
سلام.
دومان جان دوستان گفتني ها رو گفتن...هممون ميخوايم بموني...هممون ميخوايم كنارمون باشي...هممون قدر زحماتت رو ميدونيم...
هرچند...دلايل رفتنت برام قابل دركه...گذشتت هم همينطور...هنوز نميدونم چرا توي دنياي مجازي كه به قول يه بنده خدايي ميتونه به آرمان شهرمون نزديك بشه بايد اين مسايل رو بوجود بياريم...چرا بايد اين حرف سيمين توي دنياي مجازي هم درست باشه؟

و البته بيشتر خنده ام ميگيره به اين وضعيت !!!
اوني كه بايد بره مي مونه اوني كه بايد بمونه ميره!!!!!!!! و البته اين وسط كي گناهكاره؟؟؟ كسي كه حتي اسمش به ميون نمي آد!!!!
...

چرا؟
دومان جان ميدونم كه ميدوني موندنت برامون با ارزشترينه...ولي آرامشو راحتيت حتي از اون هم برامون مهمتره...
فقط اميدوارم هرجا كه باشي موفق باشي...

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من آخه چی بگم استاد
من که از همه..............
شما که میدونید ................
من تازه داشتم ............
با این همه ............
کار درستی میکنی استاد زندگیت واجب تره
شاید از رفتنت هیچکس به اندازه ی .....................
ممنونم ازتون بابت تمام اموزشاتون
دیگه اومدن تو سایت بعد شما بهم حال نمیده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا