پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

kavehm

عضو جدید
درخواست جزوات کارشناسی ارشد معماری موسسه پارسه

درخواست جزوات کارشناسی ارشد معماری موسسه پارسه

سلام دوستان
لطفا اگه کسی میدونه چطوری جزوات کارشناسی ارشد معماری موسسه پارسه رو میتونم گیر بیارم خبرم کنه. خیلی هم فوری بهش نیاز دارم.
از همتون ممنونم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام مارال جان.من کلی دتایل به صورت dwg دارم اما چون تازه عضو این سایت شدم نمیدوم چه جوری باید اونارو تو تایپیک قرار بدم.خوشحال میشم راهنماییم کنی.:);)
سلام عزیزم
ببخشید دیر شد! پستتو الان دیدم
مارال متاسفانه خیلی وقته سر نزده واسه همین پستت بی جواب موند
میتونی از اینجا کمک بگیری
نحوه اپلود فایل و چگونگی قرار دادن لینک دانلود در سایت
بازم اگه سوالی داشتی بپرس:victory:

سحر جون

عضو جدید
از اونی که پایینتره یک ستونک بتنی به اسم پداستال بالا میاریم ، شناژ پی بالاتر رو افقی به اون متصل میکنیم .
البته با شرایط خاص و اینکه پی نواری باشه هم میشه مستقیماً روی زمین کج به هم متصل بشند .

خیلی ممنون ازتون ... ببخشین میشه یه سوال دیگه بکنم ببخشیدا:cry:

اینکه قطع بتن در چه شرایطی هست؟ تا کی میتونی ؟ مثلا یک وسوم ....چقد میشه واسم توضیح بدین ممنون میشم

Art_saya_design

عضو جدید
من الان طراحی فاز 2برج مثلث (لابی.نما.مشاعات و...)همچنین فضای آموزشی خلبانان هوا وفضا آخرین کارم هم صراحی نما مجتمع اداری تجاری افشینومنزل سفیر اتریش در میرداماد بود به هر حال هم میتونم کمک کنم هم الان کمک میخوام;)

Art_saya_design

عضو جدید
من الان طراحی فاز 2برج مثلث (لابی.نما.مشاعات و...)همچنین فضای آموزشی خلبانان هوا وفضادارم انجام میدم آخرین کارم هم صراحی نما مجتمع اداری تجاری افشین که همه شاد دیده باشید واگه نظری هم دارید بگید ممنون میشم ومنزل سفیر اتریش در میرداماد بود به هر حال هم میتونم کمک کنم هم الان کمک میخوام;)در آخر از مدیر و تشکیل دهندگان سایت تشکر و قدر دانی و هدف عضو شدنم کمک به بچه های معماری اگه بخواهید رزومه های کاریمو میذارم هم برای شناخت هم نقدو بررسی از اشتباهات نوشتاری معذرت چون زیاد اهلش نبودم وقتشم نداشتم

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه چه کار خوبی کردی.:gol:
فقط میشه کلشو دوباره یک جا اپلود کنی؟ اینطوری تیکه تیکه دردسره! :redface:
ممنون میشم.:gol:
ممنون آرچي جان
آخه ميدوني دانلود با خط هاي سرعت پايين اينجوري به نظرم آسونتره. در ضمن من با ايميل به يکي از اعضا فرستادم که اگه دوباره بخوام واسه يکي بفرستم بايد واسش با ايميل بفرستم .... اگه کسي ميخواد بگه براش ايميل کنم.

hani_0t

عضو جدید
خواهش میکنم دوست عزیز

wellcome to hell !!!

ورودی امسال هستید یا پارسال؟

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام برو بچ............
کوچیکتیم عمو سعید.........مبصرم کردی........:child:
میبینم که خبری نیست ؟:question:
اول معذرت می خوام که نبودم.........آخه این چند وقت دسترسی به کامپیوتر نداشتم.......:w09:
انگار بحث شیرین حراسته............؟؟؟:w41::w43:
خیلی خوبه.........حراستو میگم:D.................به قول تینا ما هم نمیدونیم حراست یعنی چی....:w01:
دانشگاه ما که اصله کویته.................آزاد آزاد......:w42:

بچه ها یکم پرو بال بدیم بهش..........حالا که بحث حراسته هر کس که میتونه در وصف حراست شعر - دکلمه - مطلب -عکس - کاریکاتور و... بگذاره ..........
:w02:
راستی سیاسی اینجا ممنوع:warn:

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اینم یه نوعشه دیگه...............حراستو نتبیه کردن:biggrin:

سـعید

مدیر بازنشسته
چون بحث رو پیش کشیدید من این مطلب رو میگم..:
من به فلسفه وجودی حراست در دانشگاه ها به طور قطع کاری ندارم و نظری هم در این باره نمیدم..
اما چیزیکه مسجل ست این ست که با توجه به فرهنگ نامناسبی که چه از لحاظ رفتاری , فرهنگی و پوششی در بین برخی دانشجویان رواج پیدا کرده این بخش باید در دانشگاه ها فعالیت داشته باشه تا محیط دانشگاه از یک فضای آموزشی به یک فضای عمومی غیرمتعارف تبدیل نشود...
البته جهت صحبت های من برعدم آزادی و تفریح بین دانشجویان نیست چون خود من بهشخصه یکی از شلوغ ترین دانشجویان دوره تحصیلم بودم ولی انسان میانه رو هر چیزی رو در حد تعدیل میپسنده نه کمتر و نه بیشتر..

موفق باشید..

سـعید

مدیر بازنشسته
برای اطلاع و آشنایی همه دوستان عزیز با روش کار و نحوه ارائه طرح ها بنده فایل برنده مسابقه شماره 1 مسابقه رو برای شما اینجا قرار میدم...
موفق باشید..

سـعید

مدیر بازنشسته
ثبت نام مسابقه شماره 2 تا

30 مهرماه ادامه دارد.

---------------

شروع مسابقه شماره 2

اول آبان ماه

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
برای اطلاع و آشنایی همه دوستان عزیز با روش کار و نحوه ارائه طرح ها بنده فایل برنده مسابقه شماره 1 مسابقه رو برای شما اینجا قرار میدم...
موفق باشید..

البته لازم به ذکره که خانم سپاس بیشترین زحمت رو کشیدن و بالاترین ظرافت در رسم، هم به ایشون اختصاص داره که من هم از همین جا از همکاری صمیمانه و خالصانشون تشکر می کنم!:w27:

16ghanari

عضو جدید
مهد کودک

مهد کودک

مطلب و پلان واسه مهد کودک میخوام.لطفا کمکم کنییییییین:cry:

architect_esf

عضو جدید
¤¤¤¤برندگان مسابقه شماره 1 ¤¤¤¤

گروه 14
مقام اول

niyaz_sepas...........sepehrkhosrowdad

به دلیل ناقص بودن و کمبود در فایل های ارسالی دیگر دوستان و دریافت نکردن حد نصاب امتیاز در این دور از مسابقه برنده ای در مقام دوم و سوم نداریم...

به برندگان عزیز تبریک گفته و امتیاز آنها از طریق مدیریت سایت اعطا خواهد شد...:gol::gol::gol::gol:

همیشه موفق باشید..:gol:
سعيد جان .
اگه ممكنه بگو چندتا گروه فايل ارسال كردن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا