پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
1 پیشنهاد دارم:
نمیدونم چه جوری اما بیاین کاری کنیم که اینجا فقط شادی باشه چطوره؟
دوست عزیز به وجود آوردن چنین محیط هایی دقیقا برای همین منظوره...
پس شاد باشید...:D و ممنونم از پیشنهادتون..

سـعید

مدیر بازنشسته
این مدیر تالار کجاست..؟؟؟:w00:
آقا بیا این روبان قرمز رو بچین دیگه..!!!!!:w01:

اريايي

عضو جدید
سلام سعيدجان
از بابت ديتايل ها ممنون ولي امروز ادرس لينك هايي كه براي دانلود ادامه ديتايل ها گذاشتي باز نشد ..ميشه ديتايل هاي اسكلت فلزي رو بيشتر بذاري ...يه سوال ديگه براي درس طراحي فني به نظر شما اين ديتايل ها كاربرد داره؟؟

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام سعيدجان
از بابت ديتايل ها ممنون ولي امروز ادرس لينك هايي كه براي دانلود ادامه ديتايل ها گذاشتي باز نشد ..ميشه ديتايل هاي اسكلت فلزي رو بيشتر بذاري ...يه سوال ديگه براي درس طراحي فني به نظر شما اين ديتايل ها كاربرد داره؟؟
سلام..
کدوم آدرس باز نشد ؟
این دتایل ها برای طراحی فنی هم مناسب ست...

morteza2010

عضو جدید
پروژه

پروژه

سلام به همه دوستان

اگر کسی اطلاعاتی در مورد تأسیسات الکتریکی و مکانیکی خوابگاهها داره لطفاً به من کمک کنه.:confused:
با تشکر
لطفا مقلات و پروژه های در در باره درس تنظیم شرایط محیطی تاسیسات گرمایشی و سرمایشی قرار دهید

Alireza00

عضو جدید
سلام دوستان لطفا در مورد جورجیوی ارمانی بهم اطلاعات بدین تو رو خدا:gol:

جورجیو آرمانی , متولد 11 جولای 1934 ایتالیا بزرگترین طراح فشن ایتالیایی است که به طور عمده بخاطر طراحی لباس های مردانه اش شناخته شده می باشد. امروزه او به سبب طرح زنی های فوق العاده زیبا اش در جمع بین الملل شناخته شده می باشد.
او شرکتش (Armani) را در سال 1974 تاسیس کرد تا در سال 2001 به عنوان بزرگترین و موفق ترین طراح ایتالیایی نایل آید.
گفتنی است که او دارای حجم معاملات سالیانه ای بالغ بر 1.691 بیلیون دلار و سرمایه ی شخصی ای قریب به 5 بیلیون دلار است.

از سالهای 1961 تا 1970 آرمانی در خانه ی طراحی بسیار معروف سرمیتی (Nino Cerruti) مشغول به کار بوده است که بعد از ان به شغل ازاد رو آورده است.
در سال 1974 که او به همراه شریکش گالیوتی (Sergio Galeotti) آرمانی را به عنوان یک مارک لباس مردانه وارد بازار می کند. و یک سال بعد در سال 1975 با پیوستن خواهرش رسانا (Rosanna Armani) به جمع آنان , آرمانی تولید لباس های زنانه را نیز در دستور کار خود قرار می دهد.

اما 10 سال بد در سال 1985 خبر فوت شریک جورجیو بر اثر بیماری مهلک ایدز او را سخت تکان داد و تمام بار مسولیت را بر دوش وی انداخت.
شهرت جهانی آرمانی با طراحی برای شمار زیادی از بزرگان هالیود بود که مهمترین آن طراحی برای بازیگر نام آشنا ده 70 هالیود , ریچارد گری (Richard Gere) در فیلم American Gigolo در سال 1980 بود.
در سال 2001 مجله امرکایی Forbes او را به عنوان مطرح ترین طراح ایتالیایی نام برد و میزان دارای او را 1.7 بیلیون دلار ارزیابی کرد . رقمی که 5 سال بعد از آن (2006) به 4 بیلیون دلار افزایش پیدا کرد که چیزی حدود 2.4 برابر می باشد!!!!!

یکی از نو آوری های او ابداع 45 رایحه ی جدید عطر در سطح جهان بود که از زمره ی آنان می توان به Acqua di Gio و سری بی نظیر Armani Code اشاره کرد. سری ای که با انتشار آن خیلی از تولید کنندگان عطر اظهار نا توانی برای مقابله با این غول عرضه ی پوشاک کردند.
l

منبع:http://www.arianagohari.com

sheinis

عضو جدید
این مدیر تالار کجاست..؟؟؟:w00:
آقا بیا این روبان قرمز رو بچین دیگه..!!!!!:w01:
به بههههههههههههههههههههههه................
سعید جان می بینم که صفو بهم ریختی اگه به مدیر نگفتم:biggrin:
نه به تاپیک مسابقت که همه رو فعال کردی نه به این جا البته قدم خوبی بود تالار زیادی علمی شده بود دیگه;)
در ضمن من کافه گلاسه میل دارم کاری هم ندارم که تازه راه افتاده کسی که قدم بر میداره باید تا اخرش هم بره:D

armhta

عضو جدید
خیلی فوری

خیلی فوری

لطفا" یه هتل7ستاره ,نبود کمتر بهم معرفی کنید که مطلب و پلان خلاصه هرچی که یه کنفرانس لازم داره بهم معرفی کنید اخه خودم هرچی هتل پیدامیکنم یا مطلب نداره یا عکس نداره یا یه چیزیش کمه خواهش میکنم کممکم کنید:cry::cry::cry:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب حالا که اینجا پاتوقه یه خبر بدم
البته شاید خودتون بدونید ولی باز منم میگم باشه؟;)
نمایشگاه تخصصی کتابهای هنر و معماری و گرافیک از 14 تا 19 مهر در فرهنگسرای نیاوران هست
چرا من نمیدونستم؟؟؟ مرسی که خبر دادی. هنوز دو سه روز وقت هست. ایشالا اگه بتونم برم خیلی خوبه

armhta

عضو جدید
معماری هتل

معماری هتل

یه هتل 7ستاره ,نبود کمتر لازم دارم که همه جور اطلاعات در موردش باشه مثل پلان و مطالب کامل وخلاصه بتونم باهاش یه کنفرانس خوب بدم خواهش می کنم کمکم کنید چون خودم هرچی پیدا می کنم یا مطلب نداره یا عکس نداره خلاصه یه چیزیش کمه:smile::smile::smile:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر میکنم برای مطرح کردن سوالا یه تاپیک داشته باشیم. و البته شما هم سوالتو اونجا مطرح کردی. حالا اونم بگیم ممکنه خیلی کسی نبینه... یه تاپیک دیگه هم زدید. دیگه لازم نیست با عنوانای مختلف درخواستتونو بگید. اگه کسی داشته باشه مطمئن باشید کمکتون میکنه. لطفا کار مدیرو سخت نکنید.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوب و عزیزم
امیدوارم در تاپیک جدید سعید همیشه فعال سایت ، بتونید لحظات خوب ، خوش و همراه با آرامشی رو داشته باشید و فارغ از دنیای سر سخت ، اینجا کمی راحت باشید .
برای همه عزیزانم آرزوی موفقیت و شادکامی رو در لحظه به لحظه زندگی رو دارم ... از سعید عزیز هم بایات تاپیک خوبش نهایت تشکر رو می کنم ...

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا. مدیرم اومد. اقا پس اینجا جای خوبیه. بیاید برید...
بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید
شب بخیر

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم 2 واحد معماری پاس کردم :) مهمون افتخاری نمیخواید ؟

sisily boy

عضو جدید
خرید لوازم معماری

خرید لوازم معماری

سلام خدمت سروران خودم
:w10:
من تازه دانشجو شدم و برای خرید لوازم طراحی مثل راپید و خط کش و گونیا و کاغذ و... راهنمایی می خوام.
کمکم کنید لطفا:w30:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت سروران خودم

:w10:
من تازه دانشجو شدم و برای خرید لوازم طراحی مثل راپید و خط کش و گونیا و کاغذ و... راهنمایی می خوام.
کمکم کنید لطفا:w30:
سلام. اولا که ورودتونو به رشته هنر و علم تبریک میگم. امیدوارم به اون هدفی که داری برسونت.
اگه تهران هستی که راحت تر اینه که از انقلاب خرید کنی. اگر هم حوصلشو داری میتونی بری بازار... اونجا قیمتاش مناسبتره.
در مورد خرید راپید باید بگم که زیاده روی نکن. فکر کنم دو تا کافی باشه. البته این بستگی به استاد داره ها اما زیادی نخر چون فقط دو ترم باهاش کار خیلی زیاد داری... کامپیوتر کارارو اسون کرده. برای راحتی میتونی از راپید های یکبار مصرف استفاده کنی... یکبار مصرف ینی شارژ نمیشن.
خط کش و گونیا هم خب لازمه. مارکش بستگی داره به خودت هم رترینگ خوبه هم استدلر هم فیبل...(ایرانیش نه ها) راستی تو خریدن گونیا و خط کش هواست باشه لبه داشته باشه. ینی لبش بو رفتگی داشته باشه. صاف نباشه. چون تو کار با راپید دچار مشکل میشی.
کاغذ هم بهتره بسته ای بگیری. چون زیاد نیاز داری.
بقیه چیزارم به ترتیب استادا میگن... بازم اگه کمک خواستی در خدمتم.
راستی دانشجوی کجا هستی؟

armhta

عضو جدید
سلام
قبل از اینکه بیام اینجا یه سری به پلیمری ها زدم خوب به هم چسبیدن ها ولی مامعماریهاهمچی پراکندهایم :d
بازم گلی به جمال شما :w23:
راستی نمیشه یه خورده ,فقطیه خورده راجه به درس هم حرف بزنیم
اخه من برای این طرحم به یه هتل احتیاج دارم:whistle:

armhta

عضو جدید
فکر میکنم برای مطرح کردن سوالا یه تاپیک داشته باشیم. و البته شما هم سوالتو اونجا مطرح کردی. حالا اونم بگیم ممکنه خیلی کسی نبینه... یه تاپیک دیگه هم زدید. دیگه لازم نیست با عنوانای مختلف درخواستتونو بگید. اگه کسی داشته باشه مطمئن باشید کمکتون میکنه. لطفا کار مدیرو سخت نکنید.
کار از محکم کاری عیب نمیکنه:w15: راستی کی وقت کردی همشو پیداکنی:w17:
ولی خداییش تو بد مخمصه ای افتادم اگه تونستی کمکم کن:gol:

sisily boy

عضو جدید
خیلی لطف کردی ممنونم
من دانشجوی دانشگاه آزاد .... هستم ولی ساکن قم المقدس هستم .
اگر همین جا چیز خوبی گیرم بیاد می گیرم وگر نه میام تهران.
مر30:w30:

aminrz

عضو جدید
کسب درآمد واقعی از اینترنت برای مهندسین معماری

کسب درآمد واقعی از اینترنت برای مهندسین معماری

امتحانش مجانیه!!!!! من تا حالا 124 دلار درآمد داشتم. شما هم ...

http://poolbama.iranblog.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا