پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

samaneh230

عضو جدید
دوستان دیر رسیدم اما اگه جایی برای منم هست ( فردی ) خوشحال میشم شرکت کنم.

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست موقت مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری ).....sepehrkhosrowdad( عمران )..........کامل شد

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )............کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری )................مناره عشق ( معماری ).............کامل شد

گروه 4........king kurosh( معماری )...............کدخدا( معماری )...............کامل شد

گروه 5 ...............X ( معماری ).......................(انفرادی)........................کامل شد

گروه 6.......parvaze ( معماری ) .........civilica2008 (عمران)...................کامل شد

گروه 7.....memare sheyton (معماری )......داودOMRAN ( عمران )..........کامل شد

گروه 8 .........معمارباشي(معماری)..................... p.a.r.i(معماری ).........کامل شد

گروه 9 ..........تبسم (معماری).....................(انفرادی)..........................کامل شد

گروه 10 .......آبجی معمار ( معماری )................(انفرادی)....................کامل شد

گروه 11........samaneh230 (معماری)........niyaz_sepas(عمران)...........کامل شد

گروه 12.......architect_esf ( معماری ).............gomo ( عمران ).............کامل شد

گروه 13 ..........khodajoo ( معماری ) ............. valkano ( عمران )..........کامل شد

*** من با اجازه از دوستان گروه های ناقص رو ادغام کردم تا گروه ها سریع تر تشکیل شوند...***

اگر در لیست بالا اشکالی رو مشاهده میکنید سریعا به من اطلاع دهید...

لطفا هر چه سریعتر گروه های خود را مشخص کنید

/ \
/ \
/ \
/\

ثبت نام تا جمعه ( 12 مهر ) ادامه دارد

****** تبصره جدید..********

:gol::gol:برای دیدن جوایز مسابقه اینجا را کلیک کنید:gol::gol:

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
►►► مســابقه معــــماری ــــ عمــــــران ◄◄◄

►►► مســابقه معــــماری ــــ عمــــــران ◄◄◄

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و فعال...:gol:
همان طور که همه شما مستحضر هستید این مسابقه پلی ارتباطی بین بحث طراحی و سازه ای در یک ساختمان رو در بر گرفته و دانش آموخته شده در دانشگاه ها رو در این زمان به وضعیت واقعی خود نزدیک میکند...

توضیحات پیرامون مسابقه :

در این مسابقه یک سایت ( زمین برای طراحی ) به شرکت کنندگان از طرف داوران مسابقه خواهد شد و شرکت کنندگان عزیز باید در زمان مشخص شده فایل نقشه های خواسته شده را همراه با فایل توضیحات طرح ( دفاعیه) برای ما ارسال کنند تا در پایان هر دوره برندگان مسابقه مشخص و فایل های همه شما بایگانی شود...

قوانین مسابقه :

1- هر گروه تنها حق 1 بار شرکت در هر دوره مسابقه رو دارد...

2- مدت زمانی قانونی مسابقه از تاریخ تحویل زمین به مدت 10 روز می باشد.

3- در صورت نقص در تکمیل نقشه های خواسته شده نمره منفی داده خواهد شد...

4- اعضای گروه میبایست همکاری لازم رو در تکمیل طرح ها و نقشه ها داشته باشند.

5- داوران در رد یا تایید نقشه های ارسالی کاملا مختار هستند

6- نقشه هایی که بعد از اتمام زمان مسابقه ارسال شوند لحاظ نمی شوند.

7- در صورت نداشتن دفاعیه طرح مردود خواهد بود ...

8- فرمت فایل های تحویلی باید در قالب نرم افزار AutoCad باشد...

9- فرمت فایل دفاعیه Word است..

10- برای تحویل کار فایل نقشه ها و فایل دفاعیه را در یک پوشه زیپ قرار دهید و به داوران مسابقه ارسال کنید

11- بعد از ارسال فایل ها باید اسم خود را در این تاپیک اعلام کنید تا در لیست فرستندگان مسابقه قرار بگیرید..

12- لطفا اسپم نکنید

13- دوستانی که به صورت انفرادی شرکت میکنند دو سوم جایزه یک گروه رو دریافت میکنند.

نقشه های خواسته شده در فایل مسابقه :

1- کلیه نقشه های طبقات( زیرزمین - پیلوت - طبقات - پشت بام)

2- برش ( حداقل 1)

3- نما ( حداقل 1)

4- پلان مبلمان

5- پلان اندازه گذاری

6- پلان های سازه ای ( تیرریزی سقف - ستون گذاری - فنداسیون )

7- سایت پلان

در صورتیکه نقشه هایی اضافی بر این نقشه ها مانند : دتایل ها , بزرگنمایی ها , نمای اضافی , پرسپکتیو داخلی و خارجی و ...بر کار شما اضافه شود در نتیجه کار تاثیر مثبتی خواهد داشت ***

-----------------------------------------------

موفق و پیروز باشید..:gol:

آخرین ویرایش:

سـعید

مدیر بازنشسته
***جوایز مصوب مسابقه معماری-عمران***

جایزه نفر اول 150 امتیاز

جایزه نفر دوم 100 امتیاز

جایزه نفر سوم 50 امتیاز

این امتیازات از طرف مدیریت سایت اعطا خواهد شد...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
انگار شرکت تو مسابقه سهم من نیست
چون هر چی سعی میکنم برم واسه ثبت نام صفحه ها errorمیزنن

archiciv

عضو جدید
چییییییییی میگیییییییییی:surprised:
گریه داره به نظر من:cry::redface::sweatdrop::wallbash:
ولی خب نمیشه نخندید:w20::w15::w15::w15::w15:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب من همین الان این تاپیک رو دیدم ، فعلاً شرکت نمی کنم ولی فکر می کنم خیلی جالب باشه!:w33:

b_bannazadeh

عضو جدید
تأسیسات الکتریکی و مکانیکی

تأسیسات الکتریکی و مکانیکی

سلام به همه دوستان

اگر کسی اطلاعاتی در مورد تأسیسات الکتریکی و مکانیکی خوابگاهها داره لطفاً به من کمک کنه.:confused:
با تشکر

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
  • يه سوال از معمارها
نظرتون درباره ادامه تحصيل با رشته دكوراسيون داخلي چيه ؟؟
فقط تروخدا جواب بدين من سر دو راهي گير كردم help me:(:(:(

سلام.
رشته دکوراسیون داخلی اصلاً رشته بدی نیست و هستن معمارایی که یه دفتر کامل رو به دکوراسیون داخلی و پروژه های طراحی داخلی اختصاص می دن.
ولی این موضوع کاملاً به علاقه خودت بستگی داره که این شاخه از معماری رو دوست داری یا نه.
به هر حال رفتن به هر رشته ای علاقه می خواد.
ولی اگر راجع به این شاخه می خوای بدونی، بدون خوبه و هیجان داره.

موفق باشی

سـعید

مدیر بازنشسته
لیست مسابقه معماری - عمران

گروه 1.......zarnaz_a ( معماری )...................(انفرادی).........................کامل شد

گروه 2 ......mahroo( معماری )...................mmbidhendi( عمران )............کامل شد

گروه 3......m.h.z.m ( معماری )................مناره عشق ( معماری ).............کامل شد

گروه 4........king kurosh( معماری )...............کدخدا( معماری )...............کامل شد

گروه 5 ...............X ( معماری ).......................(انفرادی)........................کامل شد

گروه 6.......parvaze ( معماری ) .........civilica2008 (عمران)...................کامل شد

گروه 7.....memare sheyton (معماری )......داودOMRAN ( عمران )..........کامل شد

گروه 8 .........معمارباشي(معماری)..................... p.a.r.i(معماری ).........کامل شد

گروه 9 ..........تبسم (معماری).....................(انفرادی)..........................کامل شد

گروه 10 .......آبجی معمار ( معماری )................(انفرادی)....................کامل شد

گروه 11........samaneh230 (معماری)...............(انفرادی).....................کامل شد

گروه 12.......architect_esf ( معماری ).............gomo ( عمران ).............کامل شد

گروه 13 ..........khodajoo ( معماری ) ............. valkano ( عمران )..........کامل شد

گروه 14.....niyaz_sepas(عمران)...........sepehrkhosrowdad( عمران )...کامل شد

*** من با اجازه از دوستان گروه های ناقص رو ادغام کردم تا گروه ها سریع تر تشکیل شوند...***

اگر در لیست بالا اشکالی رو مشاهده میکنید سریعا به من اطلاع دهید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ar_arc_f

عضو
بابا این کارا شورتی بازی های این برادران سپاهیه دیگه! بار اولشون نیست! اگه به شهرک های الماسی فجر و جاهای دیگه سر بزنید که سپاه ساخته امثال اینو زیاد می بینید! بسیجی بی کله ست دیگه!

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.. چند تا سوال.. اول اینکه کی شروع میکنیم؟؟؟
دوم اینکه برای شروع همه باید اعلام اامادگی کنن؟؟؟
سوم اینکه... هیچی همینا...

sohrab...

عضو جدید
درس معماری معاصر

درس معماری معاصر

خود من این درس رو ترم قبل داشتم و واقعا لذت بردم
به همین خاطر از دوستای خوبم میخوام تا اگر اطلاعات مفیدی دارن در اختیار دیگران هم قرار بدن تا همه لذت ببرن

ممنون

سـعید

مدیر بازنشسته
مسابقه شماره 1

مسابقه شماره 1

مشخصات طرح :

1- یک زمین به مساحت 700 متر برای شما در نظر گرفته شده است

2- ساختمان طراحی شده باید به صورت ویلایی و یک ساختمان دوبلکس باشد...

3- تنها اجازه اشغال 50% زمین را دارید...(350 متر )

4- زمین مورد نظر از جهات شرق , شمال و غرب مسدود است ( همسایه دارد)

5- زمین مورد نظر از سمت جنوب به یک خیابان 15 متری متصل است...

6- داشتن زیر زمین اختیاریست...

7- داشتن پارکینگ اجباریست..

8- این ساختمان برای یک خانواده 5 نفره ست..( پدر دکتر خانواده , مادر خانه دار , پسر دانشجو , دختر محصل , مادربزرگ )

** فایل زیر دارای پسورد است....برای دانستن پسورد فقط اعضای ثبت نام کرده باید بعد از گرفتن فایل برای گرفتن پسورد به بنده پیام خصوصی بزنند **

آخرین مهلت ارسال فایل ها : دوشنبه 22 مهر

موفق و پیروز باشید..:gol:

پیوست ها

• mosabeghe_No.1.rar
    12.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دو سوال مهم .. داوران کیاند ؟ :)
ساختگاه ویلایی ذکر شده .. ویلا در کجا ؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من منتظر توضیحات بیشتر از روستا1و2 هستم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من خیلی خیلی مشتاقم که کارارو ببینم
کارها کرکسیون میشه آیا؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
به خودت رجوع کن
مطمئنا بهترین شخص واسه انتخاب خودتی چون شرایط و اعتقادات خودتو بهتر از هر کس دیگه میشناسی

r 1364

عضو جدید
سلام به همه...
راستش من تازه این تاپیک رو دیدم نمی دونم از کی start خورده موضوعش عالیه و حتما هدفتون محشره
نمی دونم منظورتون از" به زبان خودمانی" چیه! فکر میکنم کاربرای اصلی این تاپیک عمرانی ها یا اونایی که با محاسبات و اجرای سازه سروکار دارن هستن که فکر نمیکنم نیاز چندانی به آموزش مقدماتی داشته باشن از اونجایی که در اطلاعات فوق العاده زیاد و تجربیات عالی کاری شما شکی نیست می خواسم 1 پیشنهاد بدم بهتون که فکر میکنم بیشتر مفید باشه
میدونیم که اصلی ترین چیزی که هر مهندس عمران باید بدونه آیین نامه ها هستن فکر میکنم اگه بندهای مختلف آیین نامه های مربوط به هر قسمت که دارین توضیح میدین و حالتای خاص اونارو بگین بهتر باشه.
من فقط قسمت بارگذاریاتونو خوندم تا حالا، که برای بارای زنده فکر میکنم خیلی حالتای خاص داریم که زیاد اتفاق می افتن..و ضریب بار که وزن واحد سطح کل سازه رو محاسبه کنیم و محدودیتاش.merc.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا