پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کسی از دوستان پیگیر این مبحث و درس میشه یا نه ؟ من خیلی نیازمند کمکم !

سـعید

مدیر بازنشسته
من نرم افزار Microsoft Project رو تدریس میکنم....
چون این نرم افزار مرتبط با همین درس هست اگر کسی از دوستان مشکلی داشت مطرح کنه خوشحال میشم اگر بتونم کمکی بکنم...
موفق باشید...

archi_arch

مدیر بازنشسته
لطفا ادامه ی مشاجره تون رو تو پیغام خصوصی دنبال کنید و جو خوب این تاپیک رو خراب نکنید.

درضمن نکته ای که فکر میکنم گفتنش خالی از لطف نباشه! هر مدیری فقط میتونه پستهای مربوط به بخش خودش رو ویرایش کنه و بس! که اونم زیر پست میزنه ویرایش شده توسط ....

پس لطفا این بحث رو تمومش کنید.
از نوشین و دومان عزیز هم میخوام که این پستهای اضافه رو پاک کنن تا بتونیم در فرصت مناسب بحث جدید رو با کمک صدرای عزیز شروع کنیم.
ممنون

sadra86

عضو جدید
افسوس

افسوس

سلام
من بیشتر از اینکه از طرفین این شبه دعوا متعجب باشم از نوشین دوست داشتنی و آرچی مهربان گلایه مندم که چرا رشته این بحث را به خود وانهادند تا این گونه گسیخته شده و به ابتذال کشیده شود.
بنابراین از آن دو رفیق شفیق و دیگر همراهان که برای این تالار ارزش و اعتبار یک دانشکده مجازی را قایلند خواهش می کنم یا بحث را در مجرای اصلی خود هدایت کنند یا از توان مدیریتی خود بهره برده و دامن این دعوای حیدری نعمتی را برچینند که در شان چنین تالاری و این سرفصل نیست.
من نه ناصحم و نه ریش سفید و نه هیچ چیز دیگر. اما غیرتم می گیرد از بی توجهی دوستانی که این سرفصل را جولانگاه هل من مزید خود کرده اند.

lilac

عضو جدید
تئاتر ملی گراند چین

تئاتر ملی گراند چین

در پکن همه چیز مختص المپیک نیست. تئاتر ملی گراند توسط پل اندرو پروژه ای باشکوه و غول پیکری می باشد که در ماههای گذشته به اتمام رسیده است.

تئاتر ملی گراند یک جزیره فرهنگی در وسط دریاچه است؛ که در قلب پکن و در خیابان چانگ آن، نزدیک به تالار بزرگ که حدودا در 500 متری میدان تیان آن من و شهر ممنوعه، واقع شده است.

یک ساختمان منحنی با مساحت کلی 149500 متر مربع، شبیه یک جزیره از مرکز دریاچه بیرون زده است. پوشش تیتانیوم با شکل بیضی و دهانه ای با حداکثر اندازه 213 متر و حداقل اندازه 144 متر و ارتفاع 46 متر می باشد که در دو قسمت توسط یک روکش شیشه ای خم، با 100 متر پهنا تقسیم شده است. در طول روز، نور از میان سقف شیشه ای به داخل ساختمان می تابد. شب هنگام، حرکات درون ساختمان از بیرون قابل مشاهده است. ساختمان سه تالار اجرا را در خود گنجانده است، خانه اپرا با 2416 صندلی، تالار کنسرت 2017 صندلی و یک تئاتر 1040 نفری به عنوان فضاهای هنری و نمایش برای عموم در شهر گشوده شده و توسط مسیر شفاف زیرزمینی به طول 60 متر به ساحل وصل گردیده است.

فضاهای داخلی که بر روی عموم گشوده شده اند فرم منطقه شهری با فضاهای مختلفی نظیر خیابان ها، میادین، فضاهای خرید، رستوران ها و ... می باشد. بنابراین مجموعه به عنوان یک فضای باز شهری و نه به عنوان یک مکانی برای نمابش طراحی گشته است.

mahroo

عضو جدید
ماهرو جان منظورت از لوتوس خيلي معماري نيست چيه؟؟؟....فكر نمي كنم از لوتوس معماري تر داشته باشيم....
بچه ها ولي فكر كنم اسم خوبي باشه ها...چون مخاطباش افراد معماري هستن....بازم نظر با بزرگتراي تالار
واژهش معماریه ولی در ظاهر اینو القا نمی کنه.حداقل واسه غیر از معماری و این خوبه که یه اسم یا مجله برای غیر از معماری هم گویا و جالب باشه.نه فقط بچه های معماری بدونن چیمیگه.

mehrazin_f

عضو جدید
به نظر من بهترين راه حل اینه که يه نظرسنجی راه بندازين و از بين چند تا اسم يکی رو انتخاب کنيد.اینجوری يکم مشکله...

mohandese memar

عضو جدید
دومان عزیز با نظرت موافقم اما برای تعیین اعضای این گروه شاید نیاز به داوطلب و رای گیری داشته باشیم

البته اعضای این گروه فقط برای سرعت در اجرای کارها هستند و تمامی دوستان نظرشان در را تصمیم گیری مهم هست .
در ضمن ما باید گروهای خودمون رو با اعضاش مشخص کنیم و هر کس حداقل عضو یکی باشه .
مثل گروه ترجمه . گروه جمع اوری اخبار جدید . گروه تهیه گزارش و......

برای اسم هم تصمیم گیری میشه و به رای گیری گذاشته میشه

برای قالب سایتمون ما دو راه بیشتر نداریم یکی صورت وبلاگی هست که همه میدونن چطوریه ویکی جوملا که با توجه به نوع کار ما جوملا مناسبتر هست . http://www.joomla.ir/ اگر موافقید این قالب باشه ؟
من سعی میکنم از ادمین بخوام زودتر صفحه رو به ما بده .
سلام من هم موافقم.اسم انتخابیه من برای مجله معماران ایرانی.در ضمن خیلی خوب میشه اگه به گروههای چند نفره تقسیم شیم.

mohandese memar

عضو جدید
دومان عزیز با نظرت موافقم اما برای تعیین اعضای این گروه شاید نیاز به داوطلب و رای گیری داشته باشیم

البته اعضای این گروه فقط برای سرعت در اجرای کارها هستند و تمامی دوستان نظرشان در را تصمیم گیری مهم هست .
در ضمن ما باید گروهای خودمون رو با اعضاش مشخص کنیم و هر کس حداقل عضو یکی باشه .
مثل گروه ترجمه . گروه جمع اوری اخبار جدید . گروه تهیه گزارش و......

برای اسم هم تصمیم گیری میشه و به رای گیری گذاشته میشه

برای قالب سایتمون ما دو راه بیشتر نداریم یکی صورت وبلاگی هست که همه میدونن چطوریه ویکی جوملا که با توجه به نوع کار ما جوملا مناسبتر هست . http://www.joomla.ir/ اگر موافقید این قالب باشه ؟
من سعی میکنم از ادمین بخوام زودتر صفحه رو به ما بده .
سلام من هم موافقم.اسم انتخابیه من برای مجله معمار ایرانی.

N.vahedi

عضو جدید
اسمش :
معمارانه
معمارینیزه
خط خطی
هنره معماری
خط نغطه
معمار سالار
میزه کار
اشل
.
.

;):gol:

yassss

عضو جدید
سلام!
من اسم خشت رو پیشنهاد میکنم!!!!!

به دلایل زیر:
* تموم تاریخ نخونده معماری رو یاد آدم میاره !!!

* غیر معمارها هم به سرعت متوجه مربوطیتش با معماری میشن!

*ساده ساده ساده.

* یه اسم آشنا ومانوس و ایرانی.

* بدلیل سادگی و تعداد کم حروف، روی گرافیک آرم اون هم خوب میشه مانور داد (البته نقطه هاش هم زیاده، خوبه!!)

* یه اسم خاکیه و خودشو نمی گیره!!

* و دست آخر اینکه یه صلابتی تو نگاش هست، هر چند که خیلی خیلی خیلی پیره ...!!

:heart:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم فکر می کنم خشت خوبه;)
ممنون از پیشنهادت ...
دکمه تنکس ندارم شرمنده شرمنده:redface:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز

mahroo

عضو جدید
خشت خیلی قشنگه.اونم عیب نداره که تکراریه.نمی دونم.من یه دونه پیدا کردم نمیدونم چه جوریه.
آفرین معمار
چون معمار خلق می کنه این به نظرم اومد.ولی باز در نظر دارم ولی پرفکت نیست.مثل
بام.کاه. یا کاه گل ولی خ.ب زیادن

سـعید

مدیر بازنشسته
دومان جان چطوره 10 تا اسم برتر رو توی یک نظر سنجی بزاریم...
10 تا اسم رو هم خودت انتخاب کن...ما به کار بزرگترا دخالت نمیکنیم...:D

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسابقه ي اسكيس

مسابقه ي اسكيس

سلام....مي گم نوشين جان اين مسابقه ي اسكيس هنوز به راهه؟؟؟... آخه هنوز هيچ كدوم از بچه ها هيچ كاري نذاشته:surprised:....مگه تمديد يا چيزه ديگه اي شده؟؟؟.....لطفا كامل توضيح بده ...مرسي......راستي خودتم تو اين مسابقه شركت مي كني ديگه؟؟؟;)....ديگه تمام:w27:

zhsaffar

عضو جدید
ممنونم دوست عزیز از عکسای خوبت.به نظرم اگه میگفتی هر کدوم کجاست کار کدوم معماره و کاربریش چیه خیلی بهترم میشد.
دکمه تنکس ندارم وگرنه تنکس میدادم.:smile:

mehrazin_f

عضو جدید
اريکه هم بد نيستا.اسم يه مجتمع تو تهران هست ولی فکر نکنم ایرادی داشته باشه
معنيشم تخت پادشاهيه...آدمو ياد تخت جمشيدو این چيزا ميندازه
.
...گفتم اینم بگم که تو دلم نمونه.:Dديگه هرچی بزرگترا بگن...:)

سـعید

مدیر بازنشسته
کی میدونه هر یک اززاویهای یک 999 ضلعی چند درجست
لطفا سوالات ها تون رو در تاپیک سوالات مطرح کنید....
اگر هم منظورتون از این سوال شرکت در مسابقست باید آخرین سوال به جوال برسه بعد سوال جدید رو مطرح کنید..

آخرین ویرایش:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مدیران عزیز این پست ها رو پاک کنید..
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=357733&postcount=624
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=357741&postcount=625
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=357742&postcount=626

یک تذکر هم اگر بدین بد نیست..من که هر چی میگم این طرف کار خودش رو میکنه...

سلام سعید جان
هر دو مورد انجام شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا