پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

hailar

عضو جدید
سلام من تازه واردم نمی تونم از این دتایلها استفاده کنم میشه یکی کمکم کنه ممنون میشم

سلام من تازه واردم نمی تونم از این دتایلها استفاده کنم میشه یکی کمکم کنه ممنون میشم

سلام من تازه واردم نمی تونم از این دتایلها استفاده کنم میشه یکی کمکم کنه ممنون میشم:(

Mehran.Yekta

عضو جدید
سلام منم ندارم ناراحت نشو . برو از دفاتر فنی بگیر . اگه پلان خواستی در هر زمینه ای رو من حساب کن ;)

پرندیس

کاربر بیش فعال
سلام بچه هامنبع معارف برا آزاد اگه فقط انتشارات سمت بخونیم کافیه؟؟؟

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه عزیزانم
راستش اول می خواستم این تاپیک رو پاک کنم . ولی وقتی پستهاشو خوندم و دیدم که همه حرفها حقه و هیچ چیز جز واقعیت توش نیست حیفم اومد اینکار رو بکنم و دلم می خواد خیلی چیزها رو برای همه شما باز کنم .
تحمل کردن دوران سخت و پر مشقت یک رشته هنری مثل معماری ،‌ چیزی نیست جز آماده شدن برای دنیای فاجعه مقابله با معماران در جامعه عادی . هر چقدر اساتید سخت گیری داشته باشید ،‌ هر چقدر در موردتون حق و نا حق می شه ،‌هر چقدر از این ناجوانمردیها و بی عدالتیها و رابطه بازیها در دوران دانشجویی می بینید ،‌ فقط و فقط موضوعیه که باید بگم شما مقدماتش رو می بینید و در جامعه عادی هزاران هزار برابر اون رو هر روز و در هر برخورد خواهید دید . دنیای ایده آل یک معمار هیچ وقت ساخته نخواهد شد مخصوصا در ایران ما چه در دوره دانشجویی و چه در دوره کار و فعالیت حرفه ای . اگه تو دانشگاه استاد حقت رو نمی ده توی جامعه کار فرما حقت رو خواهد خورد . اگه تو دانشگاه بی عدالتی می بینی ،‌فردا توی جامعه بزرگترش رو تجربه خواهید کرد و اینها موضوعاتی نیست که شما ندونید ،‌فقط از یاد می برید و در لحظه تصمیم می گیرید.
معمار باشی عزیز ،‌برادرانه بهت توصیه می کنم با خالی کردن مغزت از تمام این صحبتها و بدون فکر کردن به موضوعاتی که اذیتت می کنه به ادامه تحصیلت مشغول باش و از زندگیت نهایت لذت رو ببر . معمار یک هنرمنده و یک هنر مند باید از محضر اساتیدش کسب علم و معرفت کنه ، حتی اگه بدترین ها رو هم بالای سرش ببینه . حتی بی معلومات ترین نفری هم که میاد بالای سر شما رو باید تکریم کنید ،‌بهش احترام بگذارید و به عنوان یک شاگرد بهش احترام بگذارید . این یعنی آزمایش خودتون که ببینید آیا تحمل سختی و مشقت رو در یک مدت 4 ساله دارید ؟ اگه قرار نیست جامعه رو هم تحمل کنید باید ترک تحصیل کنی ولی من مطمئنم این احساسات زودگذر و مقطعی هستند و به خاطر تجمع چند موضوع باعث خسته شدنت شدن.
ولی بدون که بود و یا نبود یک معمار در این جامعه هیچ ضرری برای کسی نداره و تنها کسی که ضرر می کنه شخص خودت هستی که می تونی این وضعیت رو طوری عوض کنی که یک جامعه بهت افتخار کنه . و اونوقت مثل مشاهیر معماری ایران و جهان ،‌بودت با نبودت تفاوتی باشه از زمین تا آسمون .
چقدر دوست داشتم که تو یکی از این پروِژه هایی که در طی یک هفته بیدار خوابی به نتیجه میرسه لذت معمار ی رو درک می کردید ،‌ اونوقت دیگه حرف از این مشکلات کوچیک نمی زدید . دنیای زیبای معماری ،‌بهشت من در این دنیاست . یک بوستانیه که هر چی جلوتر می رم سر سبز تر و زیباتر میشه . دنیایی که تاریخش از از خودش زیباتره و خودش از تاریخش رویایی تر . دنیای خلق ایده های شماست . برای این تلاش کنید که خالقی خوب باشید . برای این زحمت بکشید که بتونید یک روز به خلاقیت و خلقتون یک نمره عالی بدید . استاد و مدرسه و درس یک مدت محدوده . باقی دنیاییه که خودتون برای خودتون میسازید . میتونید بهشت بسازید ،‌میتونید جهنم درست کنید ... بهشت هم زاییده افکار ماست ... بهشتی باشید ...

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چقدر دوست داشتم که تو یکی از این پروِژه هایی که در طی یک هفته بیدار خوابی به نتیجه میرسه لذت معمار ی رو درک می کردید ،‌ اونوقت دیگه حرف از این مشکلات کوچیک نمی زدید . دنیای زیبای معماری ،‌بهشت من در این دنیاست . یک بوستانیه که هر چی جلوتر می رم سر سبز تر و زیباتر میشه . دنیایی که تاریخش از از خودش زیباتره و خودش از تاریخش رویایی تر . دنیای خلق ایده های شماست . برای این تلاش کنید که خالقی خوب باشید . برای این زحمت بکشید که بتونید یک روز به خلاقیت و خلقتون یک نمره عالی بدید . استاد و مدرسه و درس یک مدت محدوده . باقی دنیاییه که خودتون برای خودتون میسازید . میتونید بهشت بسازید ،‌میتونید جهنم درست کنید ... بهشت هم زاییده افکار ماست ... بهشتی باشید ...
با همه ی این صحبتاها موافقم. مخصوصا با این قسمتش.
ممنونم/

marya_com

عضو جدید
عزیزم بهت حق می دم
ولی به قول استادهای ما تا وارد بازار کار نشید چیزی یاد نمی گیرید
نمی دونم ولی حیفه 4 ترم دیگه زود تموم می شه
اگه واقعا نمی تونی سعی کن یه جای دیگه مهمان شی
امیدوارم موفق باشی;)

kendab

عضو جدید
سلام بر همه مهندسان
تو شهر ما برای 80متر زیر بنا نقشه خوب نمکشند
من یک نقشه برای زمینم که 20متر طول و 8 متر عرض داره میخواستم
شرایط خاصی نمی خواهم فقط باید سه خوابه باشد 80 متری و درب ورودی به حیاط است
ممنون
چرا مهندسان کمک نمیکنند این سایت برای تبادل اطلاعات است

omid asady

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید
میخاستم ازتون خاهش کنم اگه کسی مطلبی در مورد اقلیم گرم خشک داره ؟

MEDYA

عضو جدید
سلام خانومی
مرسی از دیتلها:) من دنبال یه سازه میگردم کمکم میکنی;) میخوام یه مکعب شبشه ای رو که رو یه ضلعش 10درجه خم شده معلق ببینم . چه سازهای با چه دیتیلی ÷یشنهاد میکنین ؟

rereza

عضو جدید
سلام .
من به فونت فارسی اتوکد احتیاج دارم.
میشه لطفا آپلود کنید

MEDYA

عضو جدید
سازه

سازه

سلام وقت همگی بخیر .من دنبال یه سازه میگردم کمکم میکنین؟ میخوام یه مکعب شبشه ای رو که رو یه ضلعش 10درجه خم شده معلق ببینم . چه سازهای با چه دیتیلی پیشنهاد میکنین ؟:)

مائده جعفری

عضو جدید
سلام علیک

سلام علیک

سلام به همه آرشیتکتا!من تازه واردم !
میخوام چند تا نمونه کار با پلکسی ببینم اگه کمکم کنید ممنون میشم
امیدوارم دوستای خوبی واسه هم باشیم.;)

fadasky6

عضو جدید
كمك

كمك

سلام.من فدا هستم.مهندسي معماري ميخونم.خيلي وقته دنبال يه مقطع از پيست اسكي ميگردم.كمكم كنيد..:confused:

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام آرچی جان و البته بچه های گل معماری....خوبه دارین می خونین...من الان فقط سعیدی پور و عمومی ها رو می خونم بعدش امتحان....شما دارین چه می کنین؟؟؟؟
ببخشید عزیزم پستتو الان دیدم
والا من که سعیدی پور ندارم ولی الان دارم ریاضی میخونم از رو جزوه ی پارسه.بعدشم اگه بشه از رو کتاب پیرنیا یه کم تصصیهارو نگاه بندازم.ولی خیلی میترسم!:cry:
عمومیهارو هم معارف و فعلا دارم میخونم و اگه بشه زبان.:w05:

muj

عضو جدید
سایت جدید معماری ،با پر کردن قسمت مشاوره پروژه هایتان انجام می شود http://www.plandownload.com

سایت جدید معماری ،با پر کردن قسمت مشاوره پروژه هایتان انجام می شود http://www.plandownload.com

بزرگترین سایت دانلود معماری ایران.

muj

عضو جدید
پروژه های شما با قیمت مناسب انجام می شود www.plandownload.com

پروژه های شما با قیمت مناسب انجام می شود www.plandownload.com

شما می توانید از گالری عکس این سایت دیدن کنید همچنین از گزدنه های قابل دانلود استفاده کنید.اینم لینک سایت برید ورایگان دانلود کنید.

http://plandownload.com

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
خوب دوستان ....
يه تشكر ويژه از تك تك شما دوستان عزيز ....
اگه بدونيد چقدر بهم روحيه داديد ...
من تصميم گرفتم به هر بدبختي هست ادامه بدم ... اگه شد اين چند ترم رو مهماني مي گيرم اگه هم نشد فوق فوقش 12-14 ترمه تموم مي كنم ... شوخي كردم ... مي خواهم بتركونم ! ... بشم تاپ ستيودنت ... بهم نمي اد ؟ :huh: :)
راستش از بچه هاي دانشگاه خودمون لا اقل چيزي كم ندارم ... به قول يارو گفتني ... مي شود مي توانيم ...
مي خواهم با انزي شروع كنم ...
راستش رو كمك شما دوستان هم حسابي حساب مي كنم ...
خوب ....... بازم تشكر بابت همه ي انرژي هاي مثبت و دلگرمي هاتون ... خيلي دوستون دارم ... ايشالله بتونم جبران كنم ...

اين گل و باغ گل هم تقديم به تك تك شما دوستان گل و عزيز ...

براي تك تك تون آرزوي موفقيت دارم ...

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم موضوعی که دومان بیان کرد خیلی زیبا بود...

من هم دقیقا 3 سال پیش حس تو رو داشتم اما من اون موقع مهندسی کامپیوتر میخوندم.اخرش تصمیم قطعی گرفتم..یه بار دیگه کنکور دادم و معماری قبول شدم..البته ناگفته نمونه که من به عشق معماری 5 ترم تلاش و زحمت رو رها کردم.و خدا رو شکر میکنم الان که به رشته ی مورد علاقم رسیدم...

دلت رو اروم کن عزیزم...با انرزی برو جلو و تمام تلاشت رو برای تبدیل شدن به یه معمار جهانی بکن.....

برات ارزوی موفقیت میکنم...فقط و فقط به اینده فکر کن...به زمانی که به امید خدا مدرکت رو گرفتی و شروع به کار میکنی...اون موقع ارزش این سختی ها رو بهتر میفهمی

به روزی فکر کن که یکی از بهترین ها و موفق ترین ها هستی

mahsa_g68

عضو جدید
یک سوال؟ لطفا کمکم کنید

یک سوال؟ لطفا کمکم کنید

:que:چرا فقط تا 3 طبقه می توان از 3d wall در ساختمان استفاده کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا