پرند

amir_engmec

عضو جدید
تاریخ حذف و اضافه در سایت دقیقش آمده

شما هیچکدوم نرفتید این چند روزه دانشگاه خبری هست؟؟

morteza_mousavi

عضو جدید
سلام من هم دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مکانیک جامدات هستم ورودی بهمن 87

قابل توجه مدیر بخش: تاپیک دانشگاه آزاد واحد پرند را بیارش تو قسمت بالا .تشکر

amir_engmec

عضو جدید
خوبه یک هم رشته ای هم پیدا شد،ولی من پیوسته ام

آخرین ویرایش:

morteza_mousavi

عضو جدید
حالا عکسی که خودم از دانشگاه گرفتم میزارم به امید اینکه بروبچ بیان پست بزارن

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام اقا مرتضی خوش اومدین کلی ذوق کردم بالاخره 1 نفر دیگه به جمعمون اضافه شد.;)

kamispy

عضو جدید
سلام
اره از شما بدتر دانشگاه اسلام شهر از اون همه دانشجو من یدونم اینجا عضو شدم .میبینی توروخدا 12000نفر دانشجو داره 1نفر عضو.:(

Behnaz.M

عضو جدید
ای وای ی ی ی ی ی ی ی ی!پس چرا اسم پرند نییییییییس؟!من بهناز هستم ورودی 87 پرند.رشته ی کامپیوتر

amir_engmec

عضو جدید
انگار دانشجو های تازه وارد دارن بیشتر میشن،یک ذره دیگه پیش بریم می تونیم تاپیکمونو ثبت کنیم

لااقل دوتا ترم بالایی بیان پست بزارن ببینیم اصلا وجود خارجی دارن:biggrin:

Behnaz.M

عضو جدید
بابا!!!!به افتخار بروبچه های فنی!!!دانشکده شون از همه دیرتر ساخته شد ولی از همه قشنگتر شد

Behnaz.M

عضو جدید
انگار دانشجو های تازه وارد دارن بیشتر میشن،یک ذره دیگه پیش بریم می تونیم تاپیکمونو ثبت کنیم

لااقل دوتا ترم بالایی بیان پست بزارن ببینیم اصلا وجود خارجی دارن:biggrin:
از اون جایی که هر چی ترم بالا میره درصد تنبلی هم بالا میره(تا جایی که ترم 8و9 کاملا بی مصرف میشن!!!!!!)اصلا نمیشه یه همچین توقعی داشت!خودمونو عشقه!!!!!!::thumbsup2::w40::w40::w40::w40:

amir_engmec

عضو جدید
من که هر چی ترمم بالاتر میره بیشتر میام:biggrin:

این چه عکسیه از دانشگاه به این قشنگی ما انداختی....از این کارا نداشتیم هااااااا:(

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بچه ها کلاسایه ساختمون فنی مهندسی چرا اینتوریه سر کلاس هر چی میایم آروم حرف بزنیم(بعضیارو مسخره کنبم)صدامونو همه میشنون.:w00:
البته خدارو شکر فقط 1 دونه از کلاسامون اونجا تشکیل میشه وگرنه من و دوستان دق مرگ میشدیم!!!!!!!!!!:w09:

amir_engmec

عضو جدید
وای بچه ها کلاسایه ساختمون فنی مهندسی چرا اینتوریه سر کلاس هر چی میایم آروم حرف بزنیم(بعضیارو مسخره کنبم)صدامونو همه میشنون.:w00:
البته خدارو شکر فقط 1 دونه از کلاسامون اونجا تشکیل میشه وگرنه من و دوستان دق مرگ میشدیم!!!!!!!!!!:w09:
خوب قابلیت فنیش بالاست
من که همه ی کلاسام اونجاست :(همه چیز دستم امده

m86k86

عضو جدید
ترم دوم مهندسی عمران پرند ازاد هستم میخواهم به کرج بروم لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی دارد در اختیارم بگذارد

morteza_mousavi

عضو جدید
سلام سوالای امتحانات هماهنگ پایان ترمو هرکی داره لطف کنه آپ کنه من اگه از بروبچ ترم بالایی سوالارو گیر آوردم حتما این کارو میکنم.

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترم دوم مهندسی عمران پرند ازاد هستم میخواهم به کرج بروم لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعی دارد در اختیارم بگذارد
سلام دوسته من سوالتو خوب متوجه نشدم؟یعنی میخوای آزاد باز دوباره امتحان بدی بری کرج بخونی؟سوالت اینه که پرند بخونی یا بری کرج؟

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب قابلیت فنیش بالاست
من که همه ی کلاسام اونجاست :(همه چیز دستم امده
چه بد.
منم این یه کلاسم که اونجاست همه کلاس پسرن فقط 5 تا دختریم.اولین کلاسیه که تعداد پسرا از دخترا تو کلاسمون بیشتره.

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجاش کلاسهای ما همه پسرند.just boy:biggrin:

پس همیشه پسرا بیشترن
وااااااااااااااااااااااااا
دارم میگم فقط یکی از کلاسامون پسرا بیشتر از دختران فقط یکی .
شما چون رشتت مکانیکه تو کلاستون فقط پسرین.اخی چقدر بده نه؟;)