پرند

hosseinn-p

عضو جدید
منو جا زدن؟؟؟؟؟؟؟:exclaim::exclaim::exclaim:کی گفته
من در جا میزنم ولی جا نمیزنم!!!!!;);)
حالا که اینطوره من تا آخرش هستم
آخه دادا مهدی:biggrin: و داداش حسین
چرا پشت سر من غیبت میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash::wallbash::wallbash:
چرا اینقدر عصبی شدی ؟؟؟هان....
حالا بستنی میخوای یا نه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

MaSoUd-5

عضو جدید
معلومه چون امروز اولین روز دانشگاهته دیشب خوابت نمیبرد
ماهم ترم اول اینطوری بودیم بعد دیدیم دانشگاهم مثل جاهای دیگست
عادت میکنی راحتم خوابت میبره :gol:

اکـــــــــــــــــــــــــــــی شاید همینی باشه که شما میگید:gol:

اگه توصیه ای چیز هست که در مورد استادا بگید دریغ نکنید من برای ترم بعد به کمک احتیاج دارم برای انتخاب واحد و استاد:gol:

---------------------------------------------

درست شنیدم؟اسم بستنی آمد:D
حالا کی قراره کجا بستنی بده؟:redface:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو جا زدن؟؟؟؟؟؟؟:exclaim::exclaim::exclaim:کی گفته
من در جا میزنم ولی جا نمیزنم!!!!!;);)
حالا که اینطوره من تا آخرش هستم
آخه دادا مهدی:biggrin: و داداش حسین
چرا پشت سر من غیبت میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash::wallbash::wallbash:
شدیم 6 نفر
به جمع ما خوشامدی :gol:
1.من و دوستم
2.حسین 1
3.حسین 2
4.مهدی
5.علیرضا
دیگه نبوووووووووووووووووووووووووود............. :)

ramin_k

عضو جدید
شدیم 6 نفر
به جمع ما خوشامدی :gol:
1.من و دوستم
2.حسین 1
3.حسین 2
4.مهدی
5.علیرضا
دیگه نبوووووووووووووووووووووووووود............. :)
زود،تند،سریع بگین ببینم یک شنبه ساعت چند؟اگه بتونم(بازم میگم اگه بتونم قول نمی دم) کلاسامو جا به جا میکنم منم میام;)

amir_engmec

عضو جدید

amir_engmec

عضو جدید
بچه ها یکیتون که وضع انتخاب واحدش خرابه و با حذف و اضافه کارش راه نمیافته

به من بگه قاطی بروبچ گروهمون اسمشو رد کنم فقط بگم شنبه ساعت 8 باید پاشه بره یونی

فقط یکی;)

MaSoUd-5

عضو جدید
ای آقــــــــــــــــااااااااااااااااا پس این بستنیه چی شد؟؟؟

بلخره کی بیایم؟

مثل اینکه یک شنبست نه؟

منم کلاس دارم یکشنبه ها:cool:
:redface:من سنتی میخورم:gol:

--------------------------------------------

امیر جان اسم منم رد نکن:gol::smile:

hosseinn-p

عضو جدید
بچه ها یکیتون که وضع انتخاب واحدش خرابه و با حذف و اضافه کارش راه نمیافته

به من بگه قاطی بروبچ گروهمون اسمشو رد کنم فقط بگم شنبه ساعت 8 باید پاشه بره یونی

فقط یکی;)
خوب اسم منو رد کن
من لنگ سیالاتم اگه گیرم نیاد باید شنبه چهار شنبه هم به خاطر یه درس برم دانشگاه:cry::cry::cry:

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها اي كاش به جاي يك شنبه شنبه واسه اعتراض بود.اين جوري منم مي تونستم بيام هرچند كه شنبه هم كلاس ندارم...با كلي آدم ديروز صحبت كردم اما اكثرا مي ترسند يا مي گن چيزي عوض نمي شه.

minerva

عضو جدید
راستي خواهشا اگه روز عوض نمي شه و همون يك شنبه هست دقيقا به من بگيد كه قراره كجا همديگه رو ببينيد....به احتمال زياد دو سه تا از دوستام( و شايد بيش تر )بيان.:smile:

minerva

عضو جدید
كسي اون چيزهايي كه نسبت بهش اعتراض داريم رو نوشت؟؟بچه ها تعداد امضا خيلي مهمه ها!اگه بتونيد اون نوشته رو توي سلف بديد بچه ها بخونند و امضا كنند خيلي خوب مي شه.

اگه قرارتون حتما اون يك شنبه است لطفا از طرف من هم امضا كنيد.

minerva

عضو جدید
دوستان عزيزي كه در مورد اساتيد پرسيده بودند:
من نازيلا ابراهيمي رو ميشناسم.استاد بدي نيست.بين بد و بدتر هميشه خانم ابراهيمي انتخاب مي شه!اگه به تمرين هايي كه حل مي كنه مسلط باشيد مي تونيد درسش رو پاس كنيد.اگه توي كلاس فعال باشيد مي تونيد نمره ي خوبي بگيريد!
استاد پارسا هم اكثرا تعريفش رو مي كنند,با اين كه تا به حال استاد من نبوده اما مي دونم استاد خيلي خوبيه!....
اگه از لحاظ رياضي سطح بالايي داريد استاد پوحسني استاد بدي نيست.خيلي بيش تر از اون چيزي كه بايد درس مي ده و خيلي خيلي سخت مي گيره.استاد خشكيه.اما اگه سطح متوسطي داريد ترجيحا با اين استاد كلاس برنداريد!!چون احتمال افتادنتون بالاي 70درصد مي شه...

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي اون چيزهايي كه نسبت بهش اعتراض داريم رو نوشت؟؟بچه ها تعداد امضا خيلي مهمه ها!اگه بتونيد اون نوشته رو توي سلف بديد بچه ها بخونند و امضا كنند خيلي خوب مي شه.

اگه قرارتون حتما اون يك شنبه است لطفا از طرف من هم امضا كنيد.
تا وقتی که بچه ها بترسین هیچ کاری نمیتونیم بکنیم
درهرصورت ما 1شنبه میریم خوشحال میشیم شما و دوستاتون هم تشریف بیارین در مورد موضوعات قابل بحث هم نیم ساعت صحبت میکنیم بعد میریم
:gol:

farzadddd

عضو جدید
من نازيلا ابراهيمي رو ميشناسم.استاد بدي نيست.بين بد و بدتر هميشه خانم ابراهيمي انتخاب مي شه!اگه به تمرين هايي كه حل مي كنه مسلط باشيد مي تونيد درسش رو پاس كنيد.اگه توي كلاس فعال باشيد مي تونيد نمره ي خوبي بگيريد!
استاد پارسا هم اكثرا تعريفش رو مي كنند,با اين كه تا به حال استاد من نبوده اما مي دونم استاد خيلي خوبيه!....
اگه از لحاظ رياضي سطح بالايي داريد استاد پوحسني استاد بدي نيست.خيلي بيش تر از اون چيزي كه بايد درس مي ده و خيلي خيلي سخت مي گيره.استاد خشكيه.اما اگه سطح متوسطي داريد ترجيحا با اين استاد كلاس برنداريد!!چون احتمال افتادنتون بالاي 70درصد مي شه...
فعال باشیم یعنی چی؟یک توضیحی میدی؟بعضی استادا تیکه بندازی و تو چشم باشی مهمه اما من درس دادنشو دیدم خیلی سوال می پرسه از بچه ها و کلاس رو دوست داره هر جوری هست اکتیو کنه و تو بحث ها شرکت بده.ظاهرآ سخت گیر هم هست.

MaSoUd-5

عضو جدید

با پوحسنی و پارسا دارم اما نازیلا نه ممنون از توضیحاتت

SA_HEART_LA

عضو جدید

اگر تو نازیلا ابراهیمی را فقط میشناسی من باهاش کلاس داشتم.این ترم هم باهاش دارم
مفت نمیارزه.اصلا به درد نمیخوره
سوادش زیر صفره

minerva

عضو جدید
تا وقتی که بچه ها بترسین هیچ کاری نمیتونیم بکنیم
درهرصورت ما 1شنبه میریم خوشحال میشیم شما و دوستاتون هم تشریف بیارین در مورد موضوعات قابل بحث هم نیم ساعت صحبت میکنیم بعد میریم
:gol:
عزيزم منظورت اينه كه من مي ترسم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!تظاهرات يا راه پيمايي واسه موسوي نمي خوايم بريم كه بترسم واسه اون هم با اين كه مي ترسيدم رفتم:biggrin:
من يك شنبه ها كلاس زبان دارم.300هزار تومان پول دارم مي دم واسه چند جلسه.باور كن نمي تونم كنسلش كنم!ولي باز هم مي گم اگه شنبه باشه با اين كه كلاس ندارم حاضرم بيام.:gol:
لطفا دقيقا بگيد كجا!!

minerva

عضو جدید
اگر تو نازیلا ابراهیمی را فقط میشناسی من باهاش کلاس داشتم.این ترم هم باهاش دارم
مفت نمیارزه.اصلا به درد نمیخوره
سوادش زیر صفره
قبول دارم....منم باهاش كلاس داشتم.
گفتم كه!بين بد و بدتر انتخاب مي شه!

SA_HEART_LA

عضو جدید
عزيزم منظورت اينه كه من مي ترسم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!تظاهرات يا راه پيمايي واسه موسوي نمي خوايم بريم كه بترسم واسه اون هم با اين كه مي ترسيدم رفتم:biggrin:
من يك شنبه ها كلاس زبان دارم.300هزار تومان پول دارم مي دم واسه چند جلسه.باور كن نمي تونم كنسلش كنم!ولي باز هم مي گم اگه شنبه باشه با اين كه كلاس ندارم حاضرم بيام.:gol:
لطفا دقيقا بگيد كجا!!

اتفاقا تظاهرات ترس نداره:) افتخار داره:)
فعلا در حال رایزنی هستیم و ممکنه قرار شنبه باشه:biggrin: حالا نکنه کلاس تو هم بیفته شنبه؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

SA_HEART_LA

عضو جدید
قبول دارم....منم باهاش كلاس داشتم.
گفتم كه!بين بد و بدتر انتخاب مي شه!

اگه از لحاظ درس و سواد بخوای که بهتر از رستگاری توی کل دانشگاه نداریم.اما نمره نمیده
اگه نمره میخوای دلیله با نازیلا فرقی نداره.جفتشون به درد نمیخورند اما میشه نمره گرفت

minerva

عضو جدید
فعال باشیم یعنی چی؟یک توضیحی میدی؟بعضی استادا تیکه بندازی و تو چشم باشی مهمه اما من درس دادنشو دیدم خیلی سوال می پرسه از بچه ها و کلاس رو دوست داره هر جوری هست اکتیو کنه و تو بحث ها شرکت بده.ظاهرآ سخت گیر هم هست.
فعال باشي يعني مدام در كلاس باهاش در ارتباط باشي تا بشناستت,به درسش علاقه نشون بدي و تمرين هايي كه مي گه رو حتما حل كني!(چه اون هايي كه ازتون سر كلاس مي خواد چه اون هايي كه واسه كار در منزل هست):)